فال هفتگی فالوده – از 1 تا 7 بهمن

فال هفتگی متولدین فروردین

داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه ای در باره شخص شما می شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد. با این حال شما انسانی هستید که دوست ندارید اطرافیان در موردتان افکار منفی داشته باشند و به حرف دیگران توجه زیادی می کنید و ممکن است تا چند روز دلخور بمانید. تلاش‌های شما برای اینکه امروز همه چیز را با هم داشته باشید کاری عبث و بیهوده است، به خاطر اینکه اگر موفق هم شوید باز برای تان بر عهده گرفتن این همه کار سخت خواهد بود.سعی کنید ابتدا به کارهای عقب افتاده ی خود برسید و بعد برای انجام کارهای جدید برنامه ریزی کنید.  شما یک کار را در مقطعی به پایان می‌رسانید و سپس آنقدر برایتان پیچیده می‌شود که باید زمان زیادی برای حل مشکلات پس ازآن صرف کنید. پس شاید حالا زمان این باشد که یک سیاست جدید و بنیادی در پیش بگیرید.

 

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

به جای هدر دادن تمام انرژی تان برای کنترل بیهوده بر مسائل، کافی است برای لحظاتی دست نگه داشته و صبر کنید.گاهی اجازه دهید مسائل خودشان پیش بروند و بیهوده برای کنترل اوضاع تلاش نکنید که ممکن است نتیجه عکس بدهد. در مسائل عشقی با دقت و مراقبت بیشتری عمل کنید تا نتیجه مطلوب و دلخواه را بدست آورید. مخصوصا اگر متاهل هستید باید برای حل مسائل گذشت بیشتری از خود نشان دهید و خودتان پیش قدم شوید.در روز های آینده از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی می شنوید که بسیار منتظر آن هستید و بسیار خوشحال خواهید شد. در رابطه با مشکل کوچکی نگرانی دارید که به زودی برطرف خواهد شد.

 

فال هفتگی متولدین خرداد

صحبت کردن قبل از اندیشیدن در مرام شما نیست. شما از نظر فکری در اوج هستید و رازی در سینه دارید که باعث شده احساس ناخشنودی کنید. نگران این موضوع نباشید که ممکن است کسی را برنجانید؛ زیرا فقط خودتان را اذیت کرده و تمرکز را از کارتان می‌گیرید. با یک فرد جدید دوست و آشنا می شوید و روابط دوستانه خود را گسترش خواهید داد. انتظار روشن شدن مساله یا مشکلی خانوادگی یا شغلی و مالی را دارید که با نتیجه ای مثبت به پایان خواهد رسید و آنچه را که در این باره انتظارش را داشتید ، برای شما به خوبی انجام خواهد شد. دور همی یا مهمانی و شادی های خانوادگی ، فامیلی یا دوستانه در پیش خواهیدداشت.

 

فال هفتگی 6 تا 12 خرداد

 

فال هفتگی متولدین تیر

به جای جبران حرفی که قبلا زده‌اید  ممکن است کاری کنید که  مشکلات را برای خود بیشتر کنید. حتی با بهترین تصمیمات و نیت‌ها، ‌شما می‌توانید دیگران را سهوا برنجانید. البته، یک معذرت خواهی گرم و صمیمی می‌تواند خوبی و بزرگواری شما را نشان دهد ولی به شرطی که از ته دل باشد. بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه ای عالی همراه است.تردید به خود راه ندهید. شخصی برای شما قدم خیری خواهد برداشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما را به آرامش لازم خواهد رساند و باید قدر دان لطف و محبت او باشید.

 

فال هفتگی متولدین مرداد

شما در مورد مسئله ای احساس می‌کنید که دیگر هیچ راه برگشتی ندارید. انگار که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارید و مایلید که برای ایستادن پای عقاید و باورهای خود دست به هر کاری بزنید. بی شک  این کار قابل ستایش است، اما اطمینان پیدا کنید قبل از اینکه خود را به خطر بیندازید در قبال آن چه چیزی بدست می‌آورید. فرصتهایی استثنایی در زندگی در پیش روی شما قرار خواهد گرفت که خودتان از آن تعجب خواهید کرد. یکی از همکارانتان به سراغ شما خواهد آمد تا در مورد موضوعی با شما صحبت کند، اما نمی توانید بفهمید که منظورش از حرف هایی که می زند چیست. خود این شخص هم درست نمی داند که چه می خواهد و نمی تواند شرایط را به خوبی توضیح دهد.

فال هفتگی متولدین شهریور

در این هفته مسائل مادی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند، اما شما از لحاظ ذهنی و روانی آمادگی کافی برای درگیر کردن خودتان با این مسائل را ندارید. تمرکز برایتان سخت شده است و فکرتان هر لحظه به سویی می رود و مسائل کاری ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. با این حال بهتر است سعی خودتان را بکنید، زیرا حتی اگر بخواهید از انجام این کارها شانه خالی کنید،باز هم تمام مدت نگران آنها خواهید بود. آنچه از دستتان برمی آید را انجام دهید و در صورت لزوم از افرادی که مورد اعتمادتان هستند تقاضای کمک کنید. تلاش و کوشش شما برای رسیدن به یک ثروت یا مال ، به نتیجه ای مثبت منتهی خواهد شد.

 

فال هفتگی 6 تا 12 خرداد

 

فال هفتگی متولدین مهر

شما به طور ذاتی یک روانشناس حرفه ای هستید و نیازی ندارید که برای شناختن روحیات و شخصیت دیگران برای مدتی زیاد با آنها آشنا باشید، اما امروز این توانایی شما مثل همیشه نیست. وقتی با دیگران برخورد می کنید نمی توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و برداشت ها و قضاوت هایی که در مورد شخصیت و افکار آنها دارید چندان درست نیست. نگران نباشید، این وضعیت موقتی است و به زودی اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت. فعلا بهتر است سعی کنید تا جای ممکن از قضاوت کردن در مورد دیگران خودداری کنید. هیجانات اخیر در محل کار شاید در نظر شما اوقات خوشی باشد، اما اگر مجبور باشید حس خود را پنهان کنید چندان هم به نفعتان نخواهد بود.

 

فال هفتگی متولدین آبان

شما به طور معمول انسانی برونگرا هستید و از صحبت کردن با دیگران لذت می برید، اما امروز نسبت به همیشه خیلی منزوی شده اید و تمایل چندانی به صحبت کردن با دیگران ندارید و ترجیح می دهید به جای حرف زدن بیشتر شنونده باشید. خوشبختانه هیچ اتفاق بدی نیفتاده است و این حالت شما هیچ دلیل خاصی ندارد و نه نگران چیزی هستید و نه افسرده شده اید. اجازه ندهید که این شرایط باعث نگرانی شما شود و از آن به عنوان فرصتی استفاده کنید تا به دیگران اجازه بدهید حرف هایشان را بزنند. از عشق های مجازی خود را دور کنید زیرا این شخصی که با او در ارتباط هستید فقط برای سرگرمی اش شما را می خواهد اما شما ممکن است به رابطه ی جدی با او فکر کنید.

 

فال هفتگی متولدین آذر

مسئله ای باعث ناراحتی همسر یا شریک عاطفی شما شده است. او افسرده و نگران به نظر می رسد و شما سعی دارید به دلیل این وضعیت او پی ببرید، اما او تمایلی به صحبت کردن در مورد نگرانی هایش از خود نشان نمی دهد. نشانه ها حاکی از این هستند که به احتمال زیاد پای مسائل مادی در میان است و او ترجیح می دهد موضوع را محرمانه نگه دارد. به او نشان بدهید که اگر به کمک شما نیاز داشته باشد در کنار او هستید و بعد بگذارید راحت باشد و روی کارها و مسائل شخصی خود تمرکز کنید. از جانب دیگران حمایت و پشتیبانی خوبی دریافت می‌کنید که بسیار برای شما لذت بخش خواهد بود. خبری که مدت های طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید.

فال هفتگی 6 تا 12 خرداد

 

فال هفتگی متولدین دی

در مورد یک مسئله  تنش و اضطرابی زود گذر خواهید داشت. ممکن است به نظر برسد که حتی نزدیک ترین دوست یا همسرتان بر خلاف میل شما رفتار می‌کند، اما واقعا اینطور نیست. در واقع هر کس در زندگی راه خودش را طی می‌کند و اگر شما عاقل باشید، به آنها اجازه این کار را می‌دهید. شاید در محل کارتان بخواهند ایده ای که پیش از این مطرح کرده بودید را عملی کنند و لازم باشد در جلسه ای در این مورد شرکت کنید. شاید هم لازم باشد درسی که قبلا به کسی داده بودید را تکرار کرده و یا داستانی که تعریف کرده بوده اید را دوباره بگویید.نیتی که در سر دارید به زودی برآورده خواهد شد.از یک محمد نام خبر خوبی به شما خواهد رسید که از شنیدن آن بسیار خوشحال می شوید.

 

فال هفتگی متولدین بهمن

متولدین 1  تا 7 بهمن تولدتان مبارک . فالوده براى شما آرزوى تندرستى و لحظات خوب در زندگى را دارد، انشالله ١٢٠ ساله شويد. ممکن است شما ایده بزرگی در رابطه با اینکه چطور پول بیشتری کسب کنید در سر داشته باشید ، اما احتمالا قبل از اینکه تلاش تان را در این راه آغاز کنید مجبور می‌شویدعقب نشینی کنید. شما از انجام دادن کارهایی که در رابطه با آنها تجربه ای ندارید نمی‌ترسید و ممکن است سیاست جدیدی در پیش بگیرید که در راه تان موفق شوید. شما فردی جسور و شجاع هستید که به هر چه اراده کنید به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. زیرا همواره توکلتان بر خدا است. در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید ، بی احتیاط عمل نکنید . البته این را بدانید که خداوند از شما حمایت خواهد کرد.

 

فال هفتگی متولدین اسفند

موفقیت و خوش شانسی در رابطه با مسائل مالی در حال حاضر باعث خوشحالی بسیاری در شما شده اند. اعتماد به نفس در وجود شما موج می زند و دوستان خوبتان دورتان را گرفته اند و شاید حتی در محل کار و محیط اطرافتان نیز مورد تایید و تشویق قرار گرفته باشید. با این همه ممکن است چند بدشانسی کوچک در طول هفته برایتان پیش بیاید که نباید اجازه دهید حال و هوای خوبتان را بهم بزنند. نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید ، هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد. از تنش ها و استرس ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید. دوری و بی خبر ماندن از کسی شما را آزار می دهد و باعث غم و غصه شما شده است.این دوری به زودی تمام خواهد شد.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

فال هفتگی 1 تا 7 بهمن

یک پاسخ به “فال هفتگی فالوده – از 1 تا 7 بهمن”

  1. نسرین گفت:

    سلام
    فالوده جان یک باکس مجزا هم برای فالهای هفته درست کن که بتوان کل فالهای هفته را در آن دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد