فال نستراداموس – 8 آبان

 
 
🔮✨متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
مرز میان دوستی و یک رمان عاشقانه می‌تواند کمی ‌حساس باشد. حتی اگر شما در جستجوی چیز دیگری نباشید، می‌توانید از اینکه احساسات تان را در اولویت قرار می‌دهید سود ببرید. اما به این معنی نیست که کار خاصی انجام دهید یا سعی کنید تا عشق را بدست آورید. این درس درباره این است که به خودتان اجازه دهید تمام خواسته‌های قلبی‌تان را تجربه کنید بدون اینکه بخواهید دیگران باعث بروز شادی در شما شود.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
روابطتان با فرزندانتان به‌زودی بهبود خواهد یافت و با آن ها به‌تفاهم خواهید رسید.نگران چیزی نباشید، زیرا به‌زودی همه‌مشکلات برطرف شده‌و در محل کار خود ارتقاء مقام خواهید یافت.اگر مجرد هستید، از هر فرصتی برای ایجاد روابط عاشقانه‌استفاده‌کنید؛ البته‌قبل از انجام اینکار مطمئن شوید که‌فرد مقابل، شخص مناسبی برای شما است یا خیر.
 
 
 
🔮✨متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ممکن است شما وسوسه شوید که از یک درگیری شدید با یک دوست یا شریک صرف نظر کنید فقط به خاطر اینکه به طور ذاتی می‌دانید که تعاملات اخیر شما به مسیر درستی منتهی نمی‌شود. اما به این معنی نیست که روابط شما ناپایدار است؛ آن به این اشاره می‌کند که در خارج از حد و حدود خود رفتار می‌کنید. اما باید راهی پیدا کنید تا ناراحتی‌های اخیر شما را حل کرده و باعث شود شما سرکار خود برگردید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
این روزها، شانس انجام معاملات مالی پر سود برای شما وجود خواهد داشت؛ از این فرصت برای تحکیم اوضاع مالی خود استفاده‌کنید.سعی کنید کمتر سخن گفته‌و بیشتر گوش دهید؛ این ویژگی افراد با درایت و عاقل است.
 
 
🔮✨ متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما ممکن است ایده کاملا خاصی درباره آن کاری که باید بکنید داشته باشید،‌ اما نبود اعتماد به نفس در شما ممکن است امروز به کارتان آید چرا که می‌تواند باعث شود که ایده‌هایتان را با کسی دیگر تقسیم نکنید. قسمتی از مشکل شما این است که می‌ترسید نتوانید افکارتان را تماما بعمل درآورید. زمانی را صرف این کنید که بیندیشید چه می‌خواهید بگویید، قبل از اینکه نیات خود را بروز دهید. در وهله اول به نقشه اصلی خود بچسبید،‌ و بعد قادر خواهید بود که مکالمه را به هر جایی که مایل بودید هدایت کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
اکیدا به‌شما توصیه‌می‎شود که‌از برانگیختن حسادت همسر خود صرف نظر کنید، در غیر اینصورت برای خود پشیمانی به‌بار خواهید آورد.داشتن رویکردی آرام و معقولانه‌به‌شما کمک می‎کند تا راه‌حل بهتری برای مشکلاتتان پیدا کنید.
 
 
 
🔮✨ متولدین تیر✨🔮
توصیه های کلیدی:
ممکن است احساس کنید که این روزها ازحد و حدود خود تجاوز کرده‌اید و الان باید معذرت خواهی کنید و عقب نشینی کنید. اما حتی اگر بگویید متاسف هستید باز هم لازم است که روی رفتار و کردار خود تجدید نظر کنید و این سستی را تلافی کنید. شما احتمالا آنطور که فکر می‌کنید خارج از حدود خود رفتار نکرده‌اید و به هیچ وجه نیازی نیست که درباره آن چیزی بگویید. اما برای آسیب پذیری خود چاره‌ای بیندیشید و سعی کنید آن را اصلاح کرده و خود را تقویت کنید تا برای کسی که دوستش دارید تعلقات عاطفی ایجاد کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌نفع شماست که‌در برخورد با نزدیکان و عزیزانتان، مراقب سخنان و رفتار خود باشید، در غیر اینصورت امکان بروز بحث و درگیری در روابطتتان افزایش خواهد یافت.اجازه‌ندهید که‌شکست خوردن در راه‌رسیدن به‌اهدافتان، باعث سرخوردگی و تضعیف اعتماد به‌نفستان شود.
 
 
 
🔮✨متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما ممکن است امروز در رابطه با کسی که شما را به درستی نشناخته و قضاوت نادرستی کرده، عصبانی شده باشید. ناامیدی شما بیشترخواهد شد چرا که به نظر می‌رسد جدایی بین شما بیشتر شود، اما به یاد داشته باشید که اوضاع بدتر از این است که به نظر می‌رسد. به یاد داشته باشید یک فرصت جدید می‌تواند یک مشکل را حل کند و می‌تواند به موقعیت کمک کند. قدم اول را بردارید و صحبت را آغاز کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
در صورت پرداختن به‌کار بیش از حد، امکان بروز سرگیجه و تحلیل رفتن انرژیتان وجود خواهد داشت.از عجول بودن برای رسیدن به‌خواسته‌هایتان خودداری کنید و صبور و محافظ کارانه‌پیش بروید.در تصمیم گیری های خود، مصلحت سایر افراد را نیز در نظر بگیرید، نه‌فقط خودتان را.
 
 
 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما ممکن است احساس کنید که مستحق پاداش اضافی در محل کار نیستید،‌ اما کاملا برعکس است اگر شما امروز نخواهید که از این پاداش استفاده کنید ضرر خواهید کرد. شما به سختی کار کرده‌اید، اما الان زمان این نیست که این تصور را در رابطه با پرداخت اضافی برای تعطیلات نپذیرید. این سرخوردگی خود را تمام کنید، آستین‌هایتان را بالا بزنید و به کاری برگردید که در دست انجام داشتید.
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
از بیان احساسات و عواطف خود به‌شخص مورد علاقه‌تان نترسید و این کار را به‌تعویق نیندازید، در غیر اینصورت ممکن است برای خود پشیمانی به‌بار آورید.وقت بیشتری را به‌بودن در کنار معشوقتان اختصاص دهید و به‌فکر برنامه‌ریزی یک شام عاشقانه‌با او باشید.
 
 
🔮✨ متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
سیاره حاکم شما امروز ونوس به مرزهای سیاره کارن وارد می‌شود و شما را از این آگاه می‌کند که چرا نمی‌توانید همه چیز را با هم در اختیار داشته باشید. اما این اوضاع ممکن است تحمیلی باشد، ‌چرا که ترس شما از آسیب پذیری و مواجهه با خطرات باعث می‌شود که نتوانید در خیلی کارها از جمله عشق موفق باشید. رفتار دلیرانه بهترین واکنش ما نیست، بلکه ظرافت و زیرکی سیاستمدارانه بیشترین تاثیر نسبت به زور و فشار خواهد داشت.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
برای رسیدن به‌بهترین چیزها، گاهی لازم است از برخی داشته‌های خود صرف نظر کرده‌و آن ها را رها کنید.از مقایسه‌خود با سایر افراد خودداری کنید و بخاطر نعمت هایی که‌خدا به‌شما ارزانی داشته‌شکر گزار او باشید.
 
 
 
🔮✨ متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
اگرچه ممکن است شما بسیار مایل باشید که عشقی زودگذر را تجربه کنید، به خاطر این که می‌دانید لذت‌های شیرین می‌توانند برای روزهایی که احساسات تیره و تاری که می‌دانید طی روزهای آینده خواهید داشت، ذخیره شوند. اما امروز ممکن است گیج شوید و قادر نباشید که فراتر از عادت‌های منفی همیشگی قدم بردارید. اما نگران نباشید؛ ابرها کنار خواهند رفت و آسمان صاف خواهد شد و شما احساس شادکامی‌ بیشتری خواهید کرد قبل از اینکه حتی بدانید چه اتفاقی افتاده است.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
سعی در برقراری ارتباط با افراد آرام و مهربان داشته‌باشید و از افراد عصبی و پرخاشگر دوری کنید.از اتخاذ هرگونه‌تصمیم در زمان ناراحتی و عصبانیت خودداری کنید؛ در غیر اینصورت ممکن است بعد ها از این عمل خود پشیمان شوید.
 
 
 
 🔮✨متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما وسوسه شده‌اید که یک رابطه واقعی را که که در حال ایجاد شدن است را شفافیت ببخشید. شما فکر می‌کنید که تمرکز روی یک مشکل می‌تواند فقط آن را بدتر کند. متاسفانه، جلوگیری از ابراز احساسات تان می‌تواند به روابط تان را صدمه بزند، پس با حقیقت روبرو شوید و احساسات خود را بیان کنید، حتی اگر در این راه بعضی ناراحتی‌ها هم بوجود بیاید. آرام باشید و کارهای شادی بخش بکنید. اگرشما کارتان را امروزانجام دهید،‌ فردا احساس بهتری خواهید داشت.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید: 
در حال حاضر، برقراری رابطه‌ای عاشقانه‌با فردی مناسب، از هرچیزی برای شما ضروری تر است و شما تمایل به‌برقراری ارتباطی عمیق با فردی مناسب خواهید داشت.شما فردی کاریزماتیک هستید و از محبوبیت بالایی در نظر اطرافیانتان برخوردارید.
 
 
 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
اگرچه امروز به مشتاقی روزهای قبل نیستید، اما فرصتی پیش می‌آید که همه چیز به روال همیشگی خود برگردد. اکنون، حداقل،‌ می‌توانید احساس کنید که تغییری از گوشه و کنار دارد بوجود می‌آید. به جای اینکه بایستید و ببینید که بعدا چه اتفاقی می‌افتد،‌ شروع کنید و برنامه‌ای بریزید که ببینید در آینده چه کار می‌خواهید بکنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
روابط عاشقانه‌تان، از هر زمان دگیری برای شما لذت بخش تر خواهد بود.در زمینه‌شغلی، اگر به‌خودتان و توانایی هایی که‌در شما نهفته‌است، اطمینان داشته‌باشید، خواهید دید که‌از پس سخت ترین مشکلات نیز برخواهید آمد.
 
 
 
🔮✨ متولدین بهمن  ✨🔮
توصیه های کلیدی:
اتصال پیچیده ونوس- کارن امروز در نشان شما دیده می‌شود، و بیانگر این است که هنوز فرصت این نیست که از احساسات شدید خود که برای رهایی و آسودگی شما می‌آیند دست بکشید. شما می‌توانید با یک برخورد بچگانه با موقعیت‌های دشواری که برای بزرگترها بوجود می‌آید قضیه را فیصله دهید و این می‌تواند همه کسانی را که درگیر هستند خلع سلاح کند. فقط سعی نکنید کار خارق العاده‌ای انجام دهید. ممکن است برای کمی ‌پیشرفت راه طولانی وجود داشته باشد!
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
از برخوردهای ملتمسانه‌برای دریافت محبت از اطرافیان، خوددای کنید و برای خود ارزش بیشتری قائل شوید.ممکن است شخصی به‌دنبال راهی برای برقراری ارتباط با شما باشد؛ به‌او توجه‌کنید.
 
 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
زندگی شما همیشه با تخیلات بسیار همراه است و این می‌تواند باعث شود تلاش کنید تا آنها را تحقق بخشید یا اینکه در رویاهایتان غرق شوید.اما اکنون تبدیل رویا و تصور به واقعیت می‌تواند با مشکلات بسیار همراه باشد چرا که شما همواره از این می‌ترسید که اهدافی که برای رسیدن به موفقیت داشتید به سرانجام نرسند. اینکه از خود بپرسید که چه می‌خواهید شروع خوبی است، اما مهمتر این است که زمان را از دست ندهید و با شجاعت پیش بروید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌زودی شایستگی هایتان در محل کار، به‌اثبات خواهد رسید و ارتقا مقام و دستمزد خواهید داشت.این روزها، امکان برقراری ارتباط با افراد جدید و عمیق تر شدن روابطتان با آن ها برای شما وجود خواهد داشت.صادقانه‌صحبت کردن در مورد تمایلات و نیازهایتان بهتر از بی محلی کردن و نادیده‌گرفتن شخص مورد نظرتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد