فال نستراداموس – 3 آبان

 
🔮✨متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شاید شما نتوانید امروز رفتارهای ناگهانی خود را کنترل کنید، اما باید سرانجام روی این رفتارهای خود کار کنید به خاطر اینکه سیاره حاکم شما یعنی مریخ با نپتون رویایی با هم هماهنگی پیدا کرده‌اند. متاسفانه، زمانی که شما از دنیا دست می‌کشید دیگران ممکن است برنامه‌ها و نقشه‌های شما را بچه گانه ببینند. با این وجود، دیدگاه شما مهم است و ایده‌های تان می‌تواند روی اطرافیان تان تاثیر مثبتی بگذارد.
 
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:

سعی کنید تنها زمانی اظهار نظر کنید که‌کسی از شما در مورد موضوعی نظرخواهی کند.اگر مجرد هستید، عشق سخاوتمندانه‌به‌شما لبخند خواهد زد.مهم نیست که‌چه‌وضعیتی دارید؛ تمام تمرکز خود را صرف انجام مسئولیت های خود به‌نحو احسن کنید؛ این  امر باعث قوی تر به‌نظر رسیدن شما در نظر اطرافیانتان می‎شود
 
 
 
🔮✨متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
سیاره حاکم شما امروز تا حدی از خورشید متاثر می‌شود و به خاطر همین ممکن است برایتان مشکل باشد که به آرامش برسید. شما باید از شر افکار و خیالات ناراحت کننده خود رها شوید. اما اجازه هم ندهید که خیالات شما ناشناخته باقی بمانند. اجازه دهید بهترین ایده‌هایتان آشکار شوند و سعی کنید تا آنها را به واقعیت نزدیک کنید.
📝 نستراداموس به تو می گوید:

به‌زودی ایده‌های جدیدی خواهید داشت که‌به‌شما در زمینه‌حرفه‌ایتان کمک شایانی خواهد کرد.برای فراموش کردن غم های خود دست به‌انجام کارهای مضر نزنید.اگر بتوانید در رابطه‌با همسرتان زبان خود را کنترل کنید، از درک متقابلی از جانب او بهره‌مند خواهید شد.
 
 
 
 
 
🔮✨ متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما ممکن است با اعتماد به نفس کار کنید اما واقعا نمی‌دانید که دارید چکار می‌کنید. خوشبختانه، به سرعت به این موضوع پی می‌برید و سعی می‌کنید کاری را که به آن آگاهی دارید دنبال کنید. مواظب باشید؛ اگر به زیرکی و هوش خود مغرور شوید زود ضربه می‌خورید. به این فکر کنید که واقعا چه کاری درست است. به این تظاهر نکنید که شما یک متخصص و کارشناس هستید.
 
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
اگر مجرد هستید، بیشتر از هر زمان دیگری، نیاز به‌داشتن همدم را در خود احساس خواهید کرد.برای رسیدن به‌اهدافتان، باید همیشه‌مثبت نگر باشید و به‌خودتان اطمینان داشته‌باشید.
 
 
🔮✨ متولدین تیر✨🔮
توصیه های کلیدی:
ممکن است شما امروز احساس کنید اگر زمان را نگه دارید، با کمی ‌انعطاف پذیری می‌توانید دیگران را تشویق کنید که طبق روش شما عمل کنند. در عوض، شما نیاز دارید که خودتان را سازگار با آنها کنید حتی اگر تغییر کردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده کنید که اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید که غرور شما مانع رسیدن شما به موفقیت شود.
 
 
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:

اگر متاهل هستید، از روابط دلپذیری با همسر خود بهره‌مندید.برای صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان، بهتر است تنها به‌خرید موارد ضروری پرداخته‌و از سایر خریدهای غیر ضروری چشم پوشی کنید.اگر در زمینه‌حرفه‌ای خود، راه‌درستی را برگزیده‌باشید، امروز روزی بسیار مثبت برای شما خواهد بود، در غیر اینصورت با برخی مشکلات دست به‌گریبان خواهید بود.
 
 
 
 
🔮✨متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
دوست نزدیک شما یا یکی از همکلاسی‌هایتان ممکن است از آنچه که امروز می‌گویید برداشت غلطی کند ‌و وضعیت دشواری از این سوء تفاهم خود بوجود بیاورد. متاسفانه، شما ممکن است خیلی دیرمتوجه این مشکل شوید. زمانی را صرف این کنید که بفهمید مشکل چیست قبل از آنکه موجب بروز رفتارهای دیگری شود، که زندگی شما را سخت و پیچیده‌تر کند. معمولا، بهتر آن است که ارتباطات خود را با احتیاط کامل برقرار کنید تا از بروز سوءتفاهم پیشگیری کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:

برای حل مشکلاتی که‌با همسایگان خود دارید، بهتر است اندکی صبورتر باشید.در شغل خود ثابت قدم باشید و به‌جزئیات امور توجه‌بیشتری اختصاص دهید.با فرزندان خود صبور باشید و از ابراز خشونت به‌آن ها خودداری کنید.
 
 
 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما زمانی که حقایق واضح و ارتباطات صریح و شفاف باشند احساس خوبی دارید. به هر حال امروز، نپتون آشفته به دنیای شما وارد می‌شود و شفافیت و روشنی دنیای شما را از بین می‌برد. گفتن اینکه واقعیت کجا تمام و توهمات کجا شروع می‌شوند، مشکل است. پس آهسته پیش بروید و مواظب این باشید که در این راه کسی را از دست ندهید.
 
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
به‌دنبال ایجاد تغییرات بزرگ به‌صورت ناگهانی نباشید و از تغییرات کوچک تر استقبال کنید.در لحظات حساس انتخاب کردن، چیزی را انتخاب کنید که‌ارزش جنگیدن را داشته‌باشد.اجازه‌ندهید که‌دلخوری های کوچک باعث دوری شما از دوستان واقعیتان شود.
 
 
 
🔮✨ متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
اگرچه ممکن است دیگران شما را امروز بی قرار ببینند، اما شما بیشتر از آنچه آنها بفهمند تحمل و شکیبایی دارید. این به خاطر این است که هنر دوستی شما امروز کمی‌ بالاتر رفته و دیگران به سختی می‌توانند شما را با هنرهای خود تحت تاثیر قرار دهند. با این وجود، یک بار که عقاید خود را بیان کنید ، بیشتر ملزم به این می‌شوید که نظرات هنرمندانه خود را در رابطه با اطرافیانتان بیان کنید.
 
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:
لحظاتی سرشار از احساسات شدید در انتظار شما خواهد بود؛ در این لحظات بیشتر از هر وقت دیگری زیبایی های زندگی را درک خواهید کرد.این روزها ممکن است علاقه‌زیادی به‌خوابیدن داشته‌باشید؛ این امر به‌شما در برطرف کردن کمبود خوابتان کمک خواهد کرد.

 

🔮✨ متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما احتمالا به خاطر تغییر انرژی خود کاملا آسوده خاطر هستید، برای اینکه هرچه که شما را تا به حال عقب نگه داشته بود، حالا به نظر می‌رسد که از بین رفته است. شاید این مربوط به تغییر افکارتان باشد، اما ممکن است به خاطر این باشد که کارهای پیش روی شما آسان تر هستند. اما الان درگیر مسایل پیچیده نشوید برای اینکه بخواهید شما را زودتر به اهداف تان برساند. نپتون اسرار آمیز به شما القا می‌کند که خط پایان نزدیک تر از آن است که واقعیت دارد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:

سعی در دوری کردن از افراد سوءاستفاده‌گر داشته‌باشید و اجازه‌دخالت در مسائل شخصی خود را به‌آن ها ندهید.در محل کار، تمرکز بیشتری بر روی مسئولیت های خود داشته‌باشید تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید.
 
 
 
 🔮✨متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:

اگرچه زندگی شما این روزها رو به ترقی و پیشرفت است، اما ممکن است برایتان سخت باشد که فرصتی بدست آورید و آن را به واقعیت تبدیل کنید. به نظر می‌رسد فرصت‌های بزرگی الان برایتان حاضر باشند، اما به آن آسانی که باید باشند، به هدف نمی‌رسند. اگر این فرصت برایتان سودمند نبود سعی نکنید به زور بخواهید آن را به سرانجا برسانید. ایده‌هایتان را تعدیل کنید بگذارید اتفاقا مسیر خود را بروند نه به راه شما.
 
 
 

📝 نستراداموس به تو می گوید: 

در روابط خود با دوستان صمیمیتان محافظ کارتر باشید تا روابطتان دستخوش تغییرات منفی نشود.قبل از اتخاذ هرگونه‌تصمیم مهمی، بهتر است که‌ابتدا با افراد با تجربه‌و مورد اعتماد مشورت کنید.بهتر است روابط عاشقانه‌خود را مورد بررسی قرار دهید تا از میزان احساسات طرف مقابلاتان اطمینان حاصل کنید.

 

 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ممکن است برایتان مشکل باشد که ارزش ایده‌های رویایی‌تان را بفهمید، شما می‌خواهید که به آنهایی که اطراف شما هستند وابسته باشید، اما آنها به نظر آدم‌های توخالی می‌آیند که نمی‌توانید به آنها اتکا کنید. شما با هوشی که دارید باید سعی کنید خود را تغییر داده و تا جایی که امکان دارد از منفعل بودن دوری کنید. اما اگر به خود اجازه غرق شدن در دریای خیالات را بدهید مطمئن باشید که ایده‌ها و افکار بسیار ناخوشایندی برایتان ایجاد می‌کنند.
📝 نستراداموس به تو می گوید:

شاید بهتر باشد وقت بیشتری را به‌بودن در کنار خانواده‌خود اختصاص دهید، این امر نقش زیادی در بهبود روحیه‌تضعیف شده‌تان خواهد داشت.شرایط مناسبی برای نشان دادن استعداد هایی که‌دارید به‌دیگران برای شما فراهم خواهد شد، از این فرصت نهایت استفاده‌را ببرید.

 
 
 
🔮✨ متولدین بهمن  ✨🔮
توصیه های کلیدی:
بحث کردن با دیگران برای وفق دادن آنها با برنامه‌هایشان ممکن است زیاد موثر نباشد،‌ اما تمایل شما ممکن است حد و مرزی را مشخص کند و سپس به آن بپردازید. مشکل این است که شما زمانی که می‌فهمید که قوانین دیکتاتورانه شما می‌تواند تعاملات شما را با دیگران محدود کند بخواهید افکار خود را تغییر دهید. خود را به خاطر ناهماهنگی با دیگران سرزنش نکنید. این اختلاف خود را پذیرفته و راه خود را بروید.
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:
در صورتی که‌به‌شغل فعلی خود بی علاقه‌هستید، بدون هیچگونه‌درنگی در پی پیدا کردن شغل مورد علاقه‌خود باشید.در زندگی زناشوییتان، سعی در حل آرام و بدون درگیری مشکلاتتان داشته‌باشید.

 
 
 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما ممکن است یک تعادل بسیار خوب بین عمل بین مسایل حرفه‌ای و مسایل درونی و روحی تان برقرار کرده باشید. این دو راه ممکن است موقتا از هم جدا باشند، اما می‌تواند یک لحظه جادویی را در زندگی تان ایجاد کنند وقتی تصور و خیال بتواند دنیای بیرونی‌تان را تحت تاثیر خود قرار دهد. به این افکار حمایت کننده متافیزیکی خود پر و بال بدهید تا رویاهای شما را به حقیقت نزدیک کنند.
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:

این روزها ممکن است اندکی احساس بی قراری و نا امیدی کنید؛ نگران نباشید این احساسات گذرا است و به‌زودی برطرف خواهد شد.اگر مجرد هستید، به‌زودی با فردی آشنا خواهید شد که‌نقش بسیار پررنگی در ایجاد حس خوشبختی در شما خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد