فال نستراداموس – 26 دی

 
 
🔮✨متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
مذاکره کردن با نهادها و یا سازمانهای مالی ممکن است استرسهای غیرلازمی‌ را در زندگی تان به همراه داشته باشد، اما به این راحتی نمی‌توانید از این مذاکرات دوری کنید. شما نباید کارهای خود را به تاخیر بیندازید، اگر کارهای مالی دارید که باید بهشان بپردازید، تا دیر نشده آنها را شروع کنید. فراموش نکنید این جور کارها حتما نباید کارهای جالبی باشند! باوجود این مدیریت کردن مسائل مالی و بدهی هایتان می‌تواند احساس آسایش و امنیت شما را بیشتر کرده و آسوده خاطرتان کند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
در عشق دچار شک و تردید خواهید شد و نمی توانید دریابید که‌کدام شخص برای شما مناسب تر است.قبل از اقدام به‌انجام فعالیت های مالی، جوانب تصمیم خود را به‌خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بعدها پشیمانی به‌سراغتان نیاید.

 

 
 
🔮✨متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما امروز بین ایده های بلند پروازانه خود و تکالیف و مسئولیتهای جدیدتان گیر افتاده اید. اگر کارهای‌تان که روی هم تلنبار شده را به امان خدا ول کنید، دیگر نمی‌توانید از تعطیلات آخر هفته لذت ببرید. با غر زدن کاری از پیش نمی‌برید!! پس کار امروز را به فردا موکول نکنید؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که برایتان امکان دارد به کارهایتان برسید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
برای رسیدن به‌موفقیت، گاهی لازم است که‌ریسک پذیری خود را افزایش دهید و مجبور به‌انجام کارهای سخت شوید.امور مالی تان بهبود خواهد یافت و می‌توانید در این زمینه‌به‌حس ششم خود اعتماد کنید.

 

 
 
🔮✨ متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما روز پیچیده ای را پیش رو دارید و دیگران این موضوع را متوجه نمی‌شوند. چراکه شما موضوعی را پیش خود مخفی نگه داشته‌اید که فاش کردنش برایتان بهتر است. ترس شما از متهم شدن شاید مهم ترین فاکتوری باشد که به خاطرش سکوت اختیار کرده اید. به جای اینکه این موضوع را پیش خود تجزیه و تحلیل کنید و کارهای خود را توجیه کنید، فقط حقیقت را فاش کنید. شما می‌توانید با رفتار منطقی خود افراد دیگر را شگفت زده کنید، اما مطمئنا فشاری که روی شما است از این به بعد بیشتر خواهد شد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌افرادی که‌مقاصد واقعی خود را از شما پنهان می‌کنند، اعتماد نکنید و تنها به‌دوستانی که‌از حسن نیت آن ها نسبت به‌خود مطمئنید، تکیه‌کنید.این روزها، روابطتان با شریک زندگی تان بهبود خواهد یافت و این امر سبب رضایت خاطر شما خواهد شد.

 

 
 
🔮✨ متولدین تیر✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز اصلا وقت مناسبی برای برنامه ریزی کردن نیست، بنابراین شما می‌کوشید که تا جایی که می‌توانید خودجوش باشید. این تاکتیک باید خوب کار کند، مگر اینکه افراد دیگر در مورد توانایی و مهارت های‌تان ازتان بپرسند و شما تصمیم به عقب نشینی کردن بگیرید. با همه این احوال مجادله کردن هیچ چیز را حل نمی‌کند. شما می‌توانید با تمرکز کردن بر اهدافتان و بی توجه بودن به حرفهای مردم از مجادله‌های بی‌خودی دوری کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌زودی موفق به‌افزایش حقوقتان خواهید شد و از این موضوع احساس رضایت خاطر فراوانی خواهید داشت.در روابط زناشویی تان، از ابراز عقیده‌هایی که‌موجب بروز بحث و درگیری می‌شود خودداری کنید و آرامش خود و همسرتان را به‌هم نزنید.

 

 
 
🔮✨متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
تعاملات شما با رئیستان یا فرد دیگری که می‌تواند روی شما کنترل داشته باشد، شاید به آن نرمی ‌که شما دلتان می‌خواهد نباشد. اگر شما برای این فرد که قدرت را در دست دارد احترام قائل باشید، دلتان می‌خواهد از کنترل او چشم پوشی کنید. اما اگر تسلیم فردی شوید که بدون اینکه مهارتهای لازم برای ریاست را کسب کرده باشد بخواهد قدرت خود را به نمایش بگذارد، مطمئنا به مشکل خواهید خورد. از اعتقادات خود دفاع کنید؛ اگر شما به خاطر اینکه آسایش داشته باشید تسلیم شوید، مطمئنا به زودی مشکلاتی مشابه خواهید داشت.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌زودی شجاعت لازم برای بیان احساسات و عواطف خود به‌شخص مورد علاقه‌تان را به‌دست خواهید آورد.به‌اطرافیان خود اجازه‌سوء استفاده‌از مهربانی و گذشت خود را ندهید و در روابطتتان با این افراد حد و حدودی تعیین کنید.

 

 
 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز خیلی دلتان می‌خواهد که کارهای‌تان را به کنار نهاده و به فکر پیدا کردن تفریح و سرگرمی ‌لذت بخشی باشید. اما مسئولیتهای تان خیلی زیاد است و شما واقعا قادر نیستید ازشان فرار کنید. به همان اندازه که امروز احساس ناامیدی و یاس می‌کنید، تضمین می‌کنیم که با استراحت کردن این حالت زیاد دوام نمی‌آورد. بهترین کار این است که از تفریح کردن صرف نظر کرده و به کارهایتان برسید. شما بعدها هم وقت کافی برای تفریح کردن پیدا می‌کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید: 
اجازه‌ندهید که‌زندگی مشترکتان دچار یکنواختی شود و با انجام فعالیت های جدید، گرمای سابق را به‌رابطه‌خود وارد کنید.در برابر اتفاقات ناخوشایند و غیر منتظره‌صبر و شکیبایی بیشتری از خود نشان دهید و اجازه‌ندهید اتفاقات کوچک و بی اهمیت موجب تزلزل اعصابتان شود.

 

 
 
🔮✨ متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما چه بخواهید چه نخواهید کارهای شخصی دارید که باید بهشان رسیدگی بکنید! شاید در ظاهر شغل شما ایجاب می‌کند که بار مسئولیت های مربوط به خانه کاملاً از روی دوشتان برداشته شود، اما شما تا مدت طولانی نمی‌توانید از وظایف و مسئولیت های مربوط به خانه و خانواده فرار کنید. به خاطر بردن گوی سبقت از رئیس اداره و یا شریکتان انرژی خود را تلف نکنید! فقط به نکات مثبت خود فکر نکنید!! بلکه موقعیت و کاری را پیدا کنید که بتوانید به بهترین نحو از پسش بربیایید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
اگر مجرد هستید، به‌زودی اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد و با فرد مورد علاقه‌تان زندگی مشترکی آغاز خواهید کرد.اگر در شرایط دشواری قرار دارید؛ آگاه‌باشید که‌تنها با درایت و اتکا بر عقل خود می‌توانید از این شرایط خارج شوید و کمک گرفتن از دیگران برای شما سودی نخواهد داشت.

 

 
 
🔮✨ متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
اگر شما بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرید، ناراحت و آشفته می‌شوید. اینکه دیگران ازتان چه انتظاراتی دارند اهمیتی ندارد، چرا که شما می‌توانید بیشتر از انتظارات آنها کار کنید. اما اگر به محدودیت های خود آگاه نباشید، آنوقت مشکلات سر برمی‌آورند. به خاطر چیزهایی که نمی‌توانید تغییرشان بدهید اعتراض نکنید و غر نزنید، برای اینکه این کار اوضاع را بدتر می‌کند. درعوض به دیگران اجازه بدهید که بدانند چه کارهایی انجام می‌دهید و سپس بهترین کاری را که می‌توانید انجام دهید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌حس ششم خود اعتماد کنید و از تحلیل بیش از حد اوضاع بپرهیزید.حتی اگر هیچ علاقه‌ای به‌تشکیل زندگی مشترک نداشته‌باشید، به‌زودی اتفاقات پیش بینی نشده‌ای برای شما خواهد افتاد و شما را در مسیر ازدواج قرار خواهد داد.

 

 
 
 🔮✨متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما امروز احساس می‌کنید مثل توپ بیلیارد شده اید! از یک موقعیت فوق العاده دور می‌شوید تا موقعیت دیگری را به چنگ بیاورید! اوضاع امروز با برنامه های شما یا برنامه شخص دیگری هماهنگی ندارد. شما باید برنامه های خود را تغییر دهید تا با حوادث خارجی هماهنگی داشته باشد. تغییر دادن توقعات تان باعث می‌شود روز سخت شما تبدیل به روزی هیجان انگیز شود که سرشار از شگفتی‌ها نیز خواهد بود.
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
عدم به‌اشتراک گذاری احساساتتان، ممکن است باعث ایجاد حس افسردگی در شما شود.اگر مجرد هستید، این امکان وجود دارد که‌نسبت به‌فردی خاصی، احساسات جدیدی را در خود احساس کنید.عقل می‌گوید در اتخاذ هر تصمیمی هوشیار باشید تا بی گدار به‌آب نزنید.

 

 
 
 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما با خرج و مخارج غیر منتظره ای در زندگی تان روبرو می‌شوید که این اتفاق مجبورتان می‌کند با اقدامات احتیاطی که با موقعیتهای مالی شما ارتباط دارند آشنا شوید. اگر نتوانستید بین دخل و خرج خود تعادل برقرار کنید و به مشکل برخوردید، نباید تسلیم شوید. این گرفتاری های اخیر شما موقتی هستند و باوجود اینکه پیدا کردن یک راه حل دائمی‌ مدتی زمان می‌برد، ولی این مشکلات موقتی تا فردا از بین می‌روند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
قبل از عمیق تر کردن روابطتان با فرد مورد علاقه‌تان، از میزان علاقه‌و وفاداری او به‌خود اطمینان حاصل کنید.صراحت و صداقت شما، به‌حل مناقشات و ایجاد آرامش در روابط حرفه‌ای تان کمک خواهد کرد.

 

 
 
🔮✨ متولدین بهمن  ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
از خرج های غیر ضروری صرف نظر کرده‌و توجه‌بیشتری به‌پس انداز داشته‌باشید.با اطرافیان خود، با توجه‌به‌شخصیتی که‌دارند برخورد کنید، نه‌ذهنیتی که‌شما از آن ها دارید.

 

 
 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما در عالم خیال دوست دارید با وجود تمام محدودیتها و موانعی که جلوی راهتان قرار گرفته هم کارتان را خوب انجام دهید. شما می‌دانید که عمل کردن به قوانین کار خیلی خوبی است، اما کنترل کردن آن از دست شما خارج شده است. شاید احساس می‌کنید که دست و پای شما را بسته اند و می‌خواهید محدودیت هایتان را از بین ببرید. اما امروز سعی نکنید زیاد کار کنید، وگرنه موقعیتی را خراب خواهید کرد که در واقع آنقدرها هم که شما فکر می‌کردید بد نبوده است.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌زودی موفق به‌پیدا کردن راه‌حلی مناسب برای یکی از سخت ترین مشکلاتی که‌دارید خواهید شد.به‌زودی فرصت های مناسبی برای آشنایی با افراد با نفوذ و ایجاد روابط عمیق با آن ها برای شما به‌وجود خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد