فال نستراداموس – 26 آذر

 
 
🔮✨متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
مطمئن باشید، امروز می توانید تا می توانید به خودتان خوش بگذرانید، اما نگرانی های جدی هم كه دارید اكنون كم رنگ تر نمی شوند. شاید به خاطر این باشد كه می دانید كه حتی سطوح كوچكی از مشكلات می توانند معنای عمیقی در درون خود داشته باشند…. و شما می خواهید اگز لازم است از آنها سر درآورید. به تدریج پیش بروید. تنها فوریت آن خود شما هستید. هر كسی می تواند خوشحال و شاد باشد اگر به خود بیش از حد فشار و استرس وارد نكند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
بهتر است انجام معاملات مالی درباره‌املاک و مستغلات را به‌روزهای دیگری موکول کنید چرا که‌امروز زمان مناسبی برای انجام این کار نیست.از رفتار های بدون دلیل و منطق خود در امور خانوادگی بپرهیزید و تلاش بیشتری در ایجاد آرامش در محیط منزل خود داشته‌باشید.

 

 
 
🔮✨متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ماه كامل امروز در نشان شما می تواند شما را تا هر جا كه بخواهید بكشاند. در كارتان مسئولیت هایی دارید كه به شما استرس وارد می كنند و شما نیاز دارید كه از فرضیات خود تان برای انجام آنها بهره بگیرید. اما تمایل دارید كه برای كنترل كردن امور، همه چیز را تغییر دهید- در جهان فردی و شخصی خود، زندگی خانوادگی و حتی تمرینات و مراقبه های روحی و روانی تان- سعی كنید فرضیات شخصی خود را بر كسی تحمیل نكنید؛ از طرف دیگر، از آنها عقب نشينی هم نكنید. انكار و تكذیب فقط پریشانی شما را بیشتر می كنند، پس صادق باشید كه جهان برایتان پر از آرامش و صلح شود.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
احتمال بروز برخی مشکلات در زمینه‌حرفه‌ای برای شما وجود خواهد داشت؛ سعی در کنترل اعصاب خود برای حل سریعتر این مشکلات داشته‌باشید.اجازه‌ندهید که‌شرایط دشوار فعلیتان، باعث تحت تاثیر قرار دادن وضعیت حال حاضر و آینده‌تان شود.

 

 
 
🔮✨ متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ورود ماه به ششمین خانه جزئیات باعث می شود كه احساس كنید سر شما از شدت كار دارد می تركد. اگرچه شما از اینكه همیشه مشغول باشید لذت می برید، اما از اینكه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید و هیچ كدام از آنها به خوبی انجام نشده اند خوشتان نمی آید. عطارد آهنین وارد نشان شما می شود، بنشینید و لیستی از كارهایی كه باید به پایان برسانید تهیه كنید.وظایف تان را در اولویت قرار دهید و بعد به سر كارتان بازگردید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌زودی موفق به‌از میان برداشتن موانع موجود بر سر راه‌رسیدن به‌اهداف حرفه‌ای خود خواهید بود.این روزها احتمال بروز مشکلات عصبی برای شما وجود خواهد داشت؛ برای جلوگیری از بروز اینگونه‌مشکلات سعی در ایجاد آرامش در خود با انجام فعالیت های مورد علاقه‌خود داشته‌باشید

 

 
 
🔮✨ متولدین تیر✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز ماه کمی ‌زندگی‌تان را پیچیده می‌کند. برنامه ریزی کردن برای مسافرت‌های آینده زیاد کار جالبی نخواهد بود، مگر اینکه بتوانید کمی ‌رویایی باشید. اگر بخواهید روی اطلاعاتی که قرار است بهتان برسد تکیه کنید، به جایی نمی‌رسید. هم اکنون از جزئیات دست کشیده و روی ایده‌های بزرگ تمرکز کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید: 
قبل از عقد هرگونه‌قرار داد، نسبت به‌درستی تصمیم خود اطمینان حاصل کنید و فکر نشده‌عمل نکنید.به‌زودی احساسات جدیدی را در قلب خود نسبت به‌شخصی خاص تجربه‌خواهید کرد.

 

 
 
🔮✨متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
مقایسه خود با دیگران زیاد برای شما مفید و ضروری نیست. اما احتمالا برایتان امروز سخت خواهد بود كه از چنین رفتاری اجتنتاب كنید چونكه می خواهید برای دست یافتن به یك وجهه بهتر مبارزه كنید. ارزیابی شخصی كار دشواری است زیرا بهترین امتیازات شما ممكن است به چشم تان نیاید. به خودتان این امكان را بدهید كه افكارتان را تغییر دهید، اما زیاد جدی و سرسخت نباشید، حتی اگر دیگران با این تغییرات شما احساس راحتی نمی كنند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
اگر در پیدا کردن یک شریک زندگی ایده‌آل مشکل دارید، شاید بهتر باشد معیارهای خود را کمی پایین تر در نظر بگیرید.به‌افراد سو ءاستفاده‌گر اجازه‌دخالت در امور شخصی خود را ندهید و برای روابطتان با این افراد حد و مرز تعیین کنید.

 

 
 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما از مردد بودن و بی تصمیمی خود شرمنده هستید، اما این به خاطر این است كه شما معمولا ایده هایتان را تعدیل می كنید و آنها را تا نیمه انجام می دهید. امرز باید آماده باشید كه راه تان را عوض كنید زیرا زمان زیادی ندارید تا ذهن تان را سر و سامان دهید. به یاد داشته باشید، در درگیری باید صریح باشید تا به حق خود برسید. پس تصمیم بگیرید و حركت كنید!.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
جذابیت ظاهریتان برای افراد غیر همجنستان افزایش خواهد یافت و این امر موجب افزایش احتمال شروع یک رابطه‌جدید برای شما خواهد بود.دوست صمیمیتان، نقش زیادی در ایجاد حس اعتماد به‌نفس و عزت نفس در شما دارد؛ از قدردانی از او غافل نشوید.

 

 
 
🔮✨ متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما از نقش بازی كردن خسته شده اید مخصوصا اینكه نقش كسی را بازی می كنید كه از شما خیلی جدی تر است و شما آن را دوست ندارید. اما امروز فرصت این را دارید كه اثبات كنید تبدیل به یك آدم جدید و متعالی شده اید. زیاده از حد صادق بودن با دیگران ممكن است این روزها برای شما دردسر آفرین باشد. و الان متوجه شده اید كه این تنها راه عاقلانه ایست كه دارید. یك راه برای رسیدن به آن هدف این است كه خود را در میان مردمی كه بانشاط و عاطفی هستند رها كنید. از ته دل خندیدن بهترین درمان برای شماست.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
به‌دنبال یافتن راه‌حل های مناسب برای خاتمه‌دادن به‌درگیری های موجود در روابط خود با همسرتان باشید.به‌زودی موفق به‌حل برخی از مشکلات پیچیده‌در امور عاطفیتان خواهید شد و قادر خواهید بود تا مشکلات را از سر راهتتن بردارید.

 

 
 
🔮✨ متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما با راه حل هایی كه پیش رو دارید موافق هستید، اما هنوز هم با انتخاب های بسیاری روبرو هستید. اخیرابه خاطر كارهای زیادی كه برای انجام دادن دارید احساس پریشانی و نگرانی می كنید، مخصوصا اگر بدانید كه باید بعضی آشفتگی هایی كه در زندگی تان وجود دارند را محدود كنید. خوشبختانه، شما از اتصال عطارد و پلوتون كمك دریافت می كنید؛‌و سرانجام می توانید هر كاری را كه در ذهن تان به آن فكر می كنید انجام دهید.
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
 دست از شکایت کردن از روزگار بردارید و بدانید که‌همه‌در زندگی خود، مشکلاتی دارند.در صورتی که‌در وضعیت فعلی خود احساس رضایت خاطر ندارید، به‌دنبال ایجاد تغییر در زمینه‌مورد نظر باشید.اگر متاهل هستید، این روزها ازدرک و درایت همسرتان بخاطر حمایت از شما در شرایط تنش زا، احساس رضایت خواهید داشت.

 

 
 
 🔮✨متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
بزرگ فكر كردن در رابطه با كارتان است ممكن است باعث شود دیگران مراقب شما باشند، و شما نیاز دارید كه برای لحظاتی برنامه هایتان را به عقب انداخته تا كمی راجع به آن تامل كنید. شما نباید در جنگی شركت كنید كه مطمئن هستید كه در آن بازنده خواهید بود و اوضاع روحی خودتان هم بهم می ریزد. اما از رویاهایتان دست نكشید. وظیفه شما این است كه راهی برای رسیدن به موفقیت پیدا كنید و از برنامه هایتان هم برای رسیدن به موفقیت دست نكشید. تعادل ممكن است این روزها برای شما امكان پذیر نباشد، اما ایستادگی و مقاومت می تواند شما را به آرزوهایتان برساند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
وجود ثبات، پایداری و وفاداری در روابطتان با معشوقتان برای شما بسیار خشنود کننده‌است.برای رسیدگی به‌مشکلات خانوادگیتان، از دغدغه‌های شغلی تان فاصله‌بگیرید.اجازه‌ندهید فکر کردن به‌مسائل تلخ گذشته، احساسات خوب فعلیتان را تحت الشعاع قرار دهد و دچار مشکل شوید.

 

 
 
 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
افكار جدیدی برای پول درآوردن امروز در سر شما بوجود آمده است، اما مشكل است كه اینها را بخواهید به عمل در آورید. به جای اینكه روی كارهای سختی كه مفهوم پیچیده ای هم دارند تمركز كنید، می توانید به آسانی ایده های زیركانه خود را به اجرا در آورید. با این كار، كنترل بیشتری بر روی آنها خواهید داشت. انظباط فردی ممكن است در دنیا متفاوت باشد، پس تصمیم تان را بگیرید و روی رفتاری كه باعث رسیدن شما به اهداف جهانی تان می شود تمركز كنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
امروز روز خوش شانسی شماست و بنابراین بهتر است حرف دلتان را به‌شخص مورد علاقه‌تان بزنید و به‌دنبال عمیق تر کردن روابطتان باشید.

 

 
 
🔮✨ متولدین بهمن  ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ماه كامل می تواند شما را امروز در باران یا برف به رقص در آورد ، اما این نكته حیاتی است كه شما نباید نسبت به وظایف كاری و خانوادگی خود بی توجه باشید. این مهمانی آنقدر طولانی نمی شود كه شما بخواهید غیر مسئولانه رفتار كنید. وسوسه ها شما را احاطه كرده اند اما شما می توانید به خود تلقین كنید كه در دام آنها نیفتید. در عوض، عاقل باشید و از نیروی ترغیب كننده خود برای جلب حمایت دیگران استفاده كنید تا شما را برای رسیدن تدریجی به اهداف اجتماعی یاری كنند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
از درگیر کردن بیش از حد خود به‌فعالیت های شغلی خودداری کنید و وقت بیشتری را به‌تامین نیازهای درونی تان اختصاص دهید.دست از حسادت نسبت به‌دیگران برداشته‌و به‌فکر پیشرفت کردن در زندگی خودتان باشید و همیشه‌ایده‌هایتان را به‌آنها تحمیل نکنید.

 

 
 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
این طور كه معلوم است استرس ها و نگرانی های اخیر شما آخرین بخش از پریشانی هایی بود كه مانع رسیدن شما به شادی و نشاط می شد، اما بدون اینكه چیزهایی را كه تاكنون به دست آورده اید را از دست بدهید. این ناخشنودی شما ممكن است باعث این شود قبل از فكر كردن راجع به عاقبت كار، آن را انجام دهید.اما رفتاری كه بدون اندیشه باشد شما را از هدف تان دور می كند.ریسك كردن هم بدون اینكه به عواقبش فكركنید بدترین كاری است كه می توانید انجام دهید پس نخواهید كه هر چیزی را یكباره تغییر دهید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
این روزها ممکن است بیشتر تحت تاثیر تنش های عصبی قرار بگیرید، پس سعی در کنترل بیشتر اعصاب خود داشته‌باشید.ساده‌لوح نباشید و به‌هر کسی به‌راحتی اعتماد نکنید که‌در غیر اینصورت از جانب افراد حسود به‌شما ضرر های بزرگی خواهد رسید که‌حبرانشان سخت خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد