فال نستراداموس – 18 اسفند

 
🔮✨ متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز مجبور به انجام کاری می شوید و تصور می کنید این اجبار هرگز تمامی ندارد. این اجبار می توانید فکری یا از طرف اطرافیان باشد. اما هرچه هست انرژی زیادی از شما می گیرد و تقریبا همه فکر و ذهن شما را درگیر خود می کند. خیلی وارد مسایل احساسی و درام نشوید که با روحیه شما سنخیتی ندارد. بهتر است امروز مسوولیت همه کارهایی که انجام می دهید را به عهده بگیرید. دیگران نیز خودشان می دانند چه کنند و چه رفتاری داشته باشند. شما فقط وظایف اخلاقی خود را انجام دهید. از نظر احساسی نوعی اشتیاق را به فردی احساس خواهید کرد که بسیار از شما دور است و نمی توانید دید درستی به او داشته باشید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
در شرایط كنونی، صبر و خویشتنداری بهترین راه حل است. باید برای مسائل اقتصادی خود برنامه‌ریزی علمی و دقیقی داشته باشی تا دچار بحران نگردی. این كار با عجله و شتابزدگی جور در نمی‌آید.

 

 
🔮✨ متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
همه حواس خود را جمع و چشمانتان راباز کنید. موقعیت های خوبی که پیش می آید را شکار کنید. خیلی شک به دل خود راه ندهید. امروز همه چیز به نفع شما است. ندگی بسیار سریع می گذرد بنابراین از فرصت های پیش پا استفاده کنید. البته منظور این نیست نخستین پیشنهادی که به شما می شود را در هوا بقاپید و از بقیه غافل شوید، بلکه به همه شرایط با هوشمندی نگاه کنید و بهترین موقعیت رابرای خود انتخاب کنید و در مسیر پیشرفت قدم بگذارید. امروز متوجه می شوید با فردی که در ارتباط هستید مناسب شما نیست و با حیله و نیرنگ سعی در نگه داشتن شما برای خود دارد. اما شاید لازم باشد این شرایط را تغییر و به این رابطه خاتمه دهید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
عشق است كه به انسان بال پرواز می‌دهد. عشق تو را از این زندگی واقعی و روزمره جدا می‌كند و به فضای جدیدی می‌برد كه پر از هیجان و امید است. بدون امید و عشق زندگی معطل می‌ماند. پس به زندگی عاطفی‌ات تكانی بده.
 
 
 🔮✨متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
رویدادهای ناخواسته امروز شما را در یک چرخه باطل گرفتار می کنند اما به همه آنها با نهایت دقت توجه کنید شاید در میان آنها راهی برای پیشرفت و موفقیت های بیشتر خود بیابید. امروز موقعیت های خوبی در مسیر شما قرار دارند، بی توجه از کنار آنها عبور نکنید. حتی کوچک ترین نشانه ها نیز می توانند جرقه ای برای تغییر جریان زندگی شما باشند. نفس عمیقی بکشید و از تغییرات نهراسید. آنها می توانند شما را به موفقیت هدایت کنند. شما همیشه خوشبینانه به مسایل نگاه می کنید. اما امروز متوجه می شوید رابطه ای که اکنون در آن قرار دارید چندان هم صادقانه نیست و شما زیاد از حد به میل او رفتار کرده اید. شاید مجبور شوید ایرادهای پنهانی این فرد را پیدا کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
برای رسیدن به هدفها باید با افراد با تجربه در زمینه مسائل اقتصادی، مشورت كنی. یکی دو مشکل مالی کوچک در راه است كه بزودی برطرف خواهد شد. باید به جای فكر به مسائل كوچك به آینده‌ات امیدوار باشی.
 
 
 
🔮✨ متولدین تیر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز انرژی زیادی خواهید داشت. از آن برای بهبود زندگی خود استفاده کنید. همه موقعیت های خوب منتظر پاسخ مثبت شما هستند. به توانایی های درونی خود اعتقاد فلبی داشته باشید تا بتوانید تغییرات اساسی در روند آن ایجاد کنید. از ناشناخته ها ترس یا خجالت نداشته باشید. ضرورت دگرگونی و تغییر رادر زندگی خود درک کنید. در نتیجه این تغییرات موفقیت های متعددی به دست خواهید آورد. امروز از نظر احساسی در وضعیت نامعلومی قرار دارید. هر چه بیشتر به طرف مقابل لطف و محبت می کنید، او باز بیشتر تقاضا می کند. اما شاید بهتر باشد محدودیت هایی برای رابطه خود تعریف کنید تا نامزدتان نیز بداند تا چه اندازه اجازه دخالت دارد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
با شوخ‌طبعی خود باید تلخی‌های این زندگی را از بین برد و كام خود را شیرین كرد. هر چه روزگار به تو سخت می‌گیرد، تو آسان بگیر و با آن لبخند و روحیه شاد خود به استقبال آن بر
 
 
 
🔮✨ متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ایجاد تغییرات اساسی در روند زندگی و انجام کارهای جدید باعث می شود تا به موفقیت های بیشتری در زندگی خود دست پیدا کنید. باید امروز بدانید که موقعیت های بسیار خوبی جلوی پای شما قرار دارند و بهتر است حواستان به آنها باشد و به اصطلاح آنها را در هوا بقاپید. امروز این شانس را دارید تا مجذوب فردی بشوید که تاکنون در زندگی خود با این نوع شخصیت ها هیچ گونه ارتباطی نداشته اید. همچنین امروز می توانید اشتباه های خود در رابطه های عاطفی را متوجه شوید و پیش از خراب شدن رابطه جدید، آنها را برطرف کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
 وضعیت مادی و اتقصادی تو روند خوبی را طی نمی‌كند. برنامه‌ای را كه در نظر داشتی شكست خورد و همین موضوع، اوضاع را بدتر كرد. باز هم باید راه حل تازه‌ای پیدا كرد و از تلاش دست برنداشت.

 

 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز نیروی وجود دارد که شما را مجبور می کند در بخش خاصی از زندگی خود تغییری ایجاد کنید. خیلی به این نیرو توجه نکنید و فورا به تغییرات خواسته شده وارد نشوید. در صورت لزوم فقط قسمت هایی را عوض کنید که می دانید مفید هستند و موقعیت هایی رای رشد و پیشرفت شما ایجاد می کنند. امروز فرصت رشد و ترقی دارید و این شانس را نادیده نگیرید. رابطه جدی شما با نامزدتان کمی گیج کننده و طاقت فرسا می شود اما خیلی زود متوجه می شوید که این رابطه عمیق تر و صمیمانه تر از آن چیزی است که تصور می کردید. مطمئن باشید مشکلات به وجود آمده خیلی سریع از رابطه شما محو می شوند و دوباره در کنار هم لحه های شاد و پراحساسی خواهید داشت.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید: 
مسائلی در انتظار توست كه در برخورد با آن باید صبور باشی. خوشتنداری و صبر موجب می‌شود كه تو دوباره به آرامش برسی و با خیالی آسوده تصمیم بگیری.

 

 
 
 
🔮✨متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز آغازگر زمان ارزشمندی است که به زندگی شما روی کرده است و موقعیت ها و فرصت های خوبی برای شما پیش خواهد آمد. امروز شاهد تغییرات اساسی در زندگی خود خواهید بود. بهتر است با هوشیاری کامل و انتخاب درست، مسایلی که ارزش فکر و تلاش ندارند را کنار بگذارید و همه حواس خود را به موفقیت های آینده متمرکز کنید. برای آینده بسیار خوبی که در انتظار شما است در دل، فکر و خانه خود جا باز کنید. اکنون زمان درخشیدن شما فرارسیده است. در مورد رابطه و عاطفه نیز مدت ها بود که رابطه ای ذهن شما را به خود مشغول کرده بود و سردرگم بودید، اما امروزبه طور معجزه آسایی همه مسایل برایتان روشن و شفاف می شوند و متوجه می شوید دیگران چرا دوست دارند با شما دوست شوند و به نکات مثبت خود واقف خواهید شد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
سعی كن تا جایی كه می‌توانی از بحث‌های بیهوده و دردسرآفرین دوری كنی چون تو را در شرایط تشنج و آشفتگی قرار می‌دهد.

 

 
🔮✨متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
اتفاقات ناخواسته و عجیبی امروز در مسیر تلاش های شما روی خواهند داد به همین دلیل نباید خیلی تعجب کنید اگر کارهایتان طبق برنامه ریزی پیش نرفته اند. البته همه این اتفاق ها را در دفتر خود یادداشت کنید شاید نشانه ای از یک رویداد مثبت بودند که در انتها به موفقیت بیشتر شما منتهی شد. خوب است امروز و رویدادهای آن را جرقه ای برای آینده بهتر خود فرض کنید و کوچک ترین انرژی ها را نیز قدردان باشید. امروز متوجه می شوید یکی از همکاران یا اطرافیان به شما احساس خاصی پیدا کرده است. شاید خیلی به این رفتار توجه نکنید و آن را طور دیگری برای خود تفسیر کنید. اما واقعیت این است که او به شما علاقه پیدا کرده است و سعی در پنهان کردن این حس دارد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
باید جدا از استرس و آشفتگی روحی جلوگیری كنی. در حال حاضر نیاز داری كه استراحت كنی و آرامش داشته باشی. اوضاع اقتصادی تو ثابت است و تغییر چندانی ندارد پس به اندازه خرج كن كه دچار بحران نشوی.
 
 
 
🔮✨ متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز بهتر است سعی کنید با دوستان خود کاری را آغاز کنید که به شخصیت واقعی و روح شما نزدیک است. البته شاید نوع این کار اکنون مشخص نباشد اما مراقب رویدادهای ناخواسته و پیش بینی نشده در این راه باشید. رویدادهای امروز می تواننند شمارا سردرگم کنند. بنابراین، از مسایل روزمره زندگی فاصله بگیرید و خود را خیلی درگیر بایدها و نبایدها نکنید. برای آینده برنامه ریزی کنید و با آگاهی در مسیر جدید قدم بگذارید. اگر تا امروز تصور می کردید در این اواخر زندگی شما با نامزدتان گیج کننده و غیرقابل تحمل شده است، باید بدانید نور امیدی در دلتان می تابد و همه چیز به سوی بهبود پیش می رود. امروز درک بهتری از هم خواهید داشت و می توانید با نگاه درست تر تصمیم بگیرید که آیا ادامه بدهید یا خیر.
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
 باید كاری انجام دهی كه محبوبیت بیشتر شود. البته با كارهای كلیشه‌ای یا ظاهرسازی‌های ریاكارانه نمی‌توانی به این جایگاه برسی. باید رفتار، گفتار و اندیشه نیكی داشته باشی.
 
 
 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز با افراد پرنفوذی ملاقات خواهید کرد که شما را چالش می کشند و روند زندگی شما با کمی تغییر مواجه خواهد شد. شاید شما اکنون در اوج باشید اما احتمالا احساس می کنید در یک چهاراه گیر افتاده اید و نمی دانید راه درست چیست. به نفس خود مسلط باشید و باور کنید تغییرات همیشه مرحله ای از رشد انسان ها هستند. شاید لازم باشد تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید تا موفقیت های بیشتری کسب کنید. با توجه به مشکلات ارتباطی که اخیرا با نامزد یا فرد مورد علاقه خود پیدا کرده اید، تصور می کنید این رابطه ای که تا این اندازه برایتان ارزش دارد به سمت و سوی خوبی پیش نمی رود. شاید تصور کنید مشکلات غیرقابل حل هستند اما امروز اتفاق هایی روی می دهد که مطمئن می شوید اشتباه می کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
بهترین روش این است كه با شادی و لبخند به جنگ بحران مالیت بروی و با انرژی زیاد آن را برطرف سازی. این بحران زودگذر است و كمتر از آن است كه تو تسلیم شوی.
 
 
 
🔮✨متولدین بهمن ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز مسیر موفقیت و رشد را در پیش گرفته اید و تخته گاز می روید. بروید اما به این نکته هم توجه داشته باشید که کجا باید مسیر را تغییر دهید و همه پیچ و خم جاده را با چشم باز ببینید. البته این حرکت شاید به واسطه انرژی زیاد یک فرد یا موقعیت دچار وقفه شود. این مسایل بسیار مهم هستند. به آنها توجه کنید. آنها به شما مسیر درست را نشان می دهند و متوجه می شوید کدام پیچ را باید بپیچید. موقعیت ها و آینده بسیار روشن در انتظار شما است. امروز احتمالا با فرد مورد علاقه خود همفکر نخواهید بود. او یک لحظه حرفی می زند و لحظه ای بعد نظرش عوض می شود. دلیل این رفتار نیز عدم قطعیت و نداشتن قدرت تصمیم گیری او است. بهتر است با او صحبت کنید تا بتوانید برنامه درست از آینده خود داشته باشید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
ماجرای عاطفی تازه‌ای پیش می‌آید كه نباید از آن ترسید. با جرات و جسارت باید وارد این ماجرا شد و از آن پیروز خارج شد. تو این توانایی را داری كه هر كسی را مجذوب خود سازی.همیشه اوضاع به یك حالت نبوده و از این پس هم نخواهد بود. روزهای بهتری خواهد آمد كه در آن احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهی كرد. در این قانون هیچ تردیدی نباید داشت.

 

 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
نیروهای آسمانی نام شما را صدا می زنند. از استعدادهای درونی خود استفاده کنید. آنها را شکوفا کنید. شاید با موقعیت های بسیار خوبی برای آینده بهتر و موفق تر روبه رو شوید، به نشانه ها توجه کنید و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. همه فرصت هایی که برایتان پیش می آیند را بررسی کنید و گزینه ای را انتخاب کنید باعث درخشش شما می شود. از تغییرات خجالت نکشید و وارد عمل شوید. امروز احساس می کنید مه ها از جلوی دید شما بالا می روند و می توانید تصویر واضحی از رابطه خود و نامزدتان ببینید. احساس ناامنی و عدم علاقه ای که در این مدت وجود داشتند امروز ممکن است از بین بروند و با دید باز می توانید تصمیمات درست تری اتخاذ کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
مطمئن باش كه تلاش‌های تو به نتیجه خواهد رسید. شاید دیگران از راه‌های مشروع یا نامشروع دیگری بتوانند كسانی را بدست آورند اما تو با خود عهد كرده‌ای كه زندگی سالمی داشته باشی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد