فال نستراداموس – 12 دی

 
 
🔮✨متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما اغلب می‌توانید به راحتی رازها را مخفی نگه دارید، اما امروز با وجود اینکه چهار سیاره در دوازدهمین خانه تان یعنی خانه مخفی کاری قرار دارند، شما حتی بیشتر از قبل به این کار تمایل دارید. اما لازم نیست شما کاری بکنید. لذت بردن از تنهایی کاری عاقلانه است، چرا که شما بهترین دوست خودتان هستید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
اتفاقاتی می افتد که باورش برای شما سخت است اما بهتر است خودتان را متقاعد کنید.اعتماد به نفس خود را در سطح بالا نگه دارید.هیچ گاه کسی را به خاطر کاری که انجام داده است سرزنش نکنید. امروز می توانید در کاری که شروع کرده اید پابرجا باقی بمانید. سعی کنید رزومه کاری خود را پربارتر کنید.

 

 
 
🔮✨متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ماه وارد نشانه تان شده است و شما مهربان‌تر و منعطف‌تر شده‌اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می‌کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده‌آل و موقعیت جدید خود را می‌بینید، این حس همچنین می‌تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که امروز می‌توانید آنها را انتخاب کنید. گزینه‌های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می‌دهید، آینده خود را نیز انتخاب می‌کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
ظاهراً بعضی از افراد قصد دارند که در کار شما اختلال ایجاد کنند اما نباید اجازه این کار را به آنها بدهید.استرس بیش از حد را از خودتان دور کنید.مطمئن باشید همه چیز به خوبی پیش می رود.

 

 
 
🔮✨ متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز شما بر سر دوراهی قرار می‌گیرید. از یک طرف می‌خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می‌تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی ‌تلاش کنید محیط امن و آرامی برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده‌اید. اما الان نباید نگران این باشید که چه راهی را انتخاب کنید؛ فقط ببینید که طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می‌کند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
خوشبختانه انسان قدرتمندی هستید.خوشبختی زیادی در انتظار شماست.یاد بگیرید که چگونه از دارایی خود مراقبت کنید.یاد بگیرید که چگونه لحظات رمانتیک را برای خود و همسرتان ایجاد کنید.

 

 
 
🔮✨ متولدین تیر✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز سیاره بخت شما، یعنی ونوس، تحت گرما و حرارت اورانوس واقع شده است و شما مجذوب انسان‌ها، مکان‌ها و کارهای عجیب و غیر عادی شده‌اید. حالا شما دوست ندارید کاری شبیه کارهای قبلی تان انجام دهید، بنابراین می‌خواهید با فردی ارتباط برقرار کنید که با تمام افرادی که قبلاً در زندگی‌تان بوده‌اند فرق داشته باشد و با این کار می‌خواهید شانس خود را امتحان کنید. به حرف‌هایی که دیگران بهتان می‌زنند اصلاً گوش ندهید؛ فقط به راه خود ادامه بدهید و هر کاری که دلتان می‌خواهد انجام دهید!
 
📝 نستراداموس به تو می گوید: 
امروز خیلی ناگهانی با تغییراتی در زندگی مواجه می شوید. کلافگی را از خودتان دور کنید.انتظاراتتان را خودتان برآورده کنید و به دیگران وابسته نباشید.خوشبختانه فرد محبوبی هستید و دیگران دوست دارند که زمان بیشتری را در کنار شما سپری کنند.

 

 
 
 
🔮✨متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
امروز عطارد پرشتاب وارد نشانه‌تان می‌شود، شور و هیجان و بذله گویی را وارد مکالمات و گفتگوهایتان می‌کند و به شیوایی و روانی زبان شما می‌افزاید. توانایی صحبت کردن در موقعیت‌ها و شرایط متفاوت هنر پیچیده‌ای است و بهتان کمک می‌کند تا از دردسرها رهایی یابید. اما نباید طوری رفتار کنید که انگار همه چیز را می‌دانید. حتی اگر فکر می‌کند که واقعا همه چیز را می‌دانید باز هم این کار را نکنید!
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
امروز به طور کاملاً ناگهانی با رفتارهایی مواجه می شوید که شما را سردرگم می کنند.خوشبختانه شما فرد مستقلی هستید و از این بابت احساس رضایت دارید.مراقب باشید که خودتان عامل ایجاد جر و بحث در خانواده نباشید.

 

 
 
 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
گاهی اوقات شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید، برای اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه کارتان اهمیت می‌دهید. با وجود این حالا کمی تغییر کرده‌اید. شما می‌خواهید کارهای زیادی انجام دهید — و برای انجام دادن این کارها توانایی کافی نیز دارید- اما شما به کیفیت کارتان زیاد اهمیت نمی‌دهید و می‌توانید در جلوی دیگران هم این کارها را انجام دهید. قبل از اینکه تصمیمی بگیرید در موردش خوب فکر کنید، برای اینکه جلب توجه کردن و مورد توجه دیگران قرار گرفتن کاملاً شما را راضی نخواهد کرد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
شاید در فکرتان باشد که یکی از دوستانتان را سورپرایز کنید اما احتمالاً او پیش دستی می کند و این کار را برای شما انجام می دهد.ممکن است از حضور بعضی از انسان ها در محل کار کلافه شوید اما اگر آرامش خود را حفظ کنید، قطعاً به نتایج مثبتی می رسید. حرفی را نزنید که بعداً بخواهید از آن پشیمان شوید.

 

 
 
 
🔮✨ متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما امروز استرس دارید؛ چرا که بر سر دوراهی قرار گرفته‌اید و بین دونوع احساس مشترک گیر افتاده‌اید، از یک طرف احساسات جدید و از طرف دیگر حس‌های مشترک که شما را سر جایتان ساکن نگه داشته‌اند. امنیت مالی و احساسی چیزهایی هستند که بهتان انگیزه می‌دهند، اما شما می‌توانید نواهای وسوسه برانگیزی را درافق فکری خود بشنوید. حتی اگر به اندازه کافی وسوسه شده‌اید که این صداهای ناشناس را برای دیگران بازگو کنید، سعی نکنید که این ملودی را متوقف کنید، چرا که آن شما را در لحظه حال نگه داشته است. شما برای اینکه به جلو و رو به آینده حرکت کنید مجبور نیستید که زندگی حال خود را کنار بگذارید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
اجازه ندهید که کسی باعث شود از هدفی که دارید دست بکشید. به خودتان عشق بورزید.هیچ کس حق ندارد شما را از انجام کاری که می دهید منصرف کند.امروز دلایلی را برای تغییر می بینید و از این تغییرات لذت خواهید برد.

 

 
 
 
🔮✨ متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما امروز رویاهای غیر ممکنی در سر می‌پرورانید، اما حقیقت این است که هیچ چیز به طور مطلق خارج از دسترس انسان نیست. هرچند که رویاهای شما در نظر افراد دیگر جذاب و دست نیافتنی هستند، ولی شما مادامی‌که روی آرزوهایتان متمرکز شوید قادر هستید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. باوجود این باید روی آینده‌ای تکیه کنید که بر پایه منطق و قانون باشد. واقع بین و منطقی بودن جاذبه‌ای که برای رسیدن به اهداف‌تان بدان نیاز دارید را همراه با موفقیت‌های بزرگتر بهتان می‌دهد.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
یاد بگیرید که یک مسیر مشخص را در زندگی دنبال کنید. خوشبختانه اتفاقات هیجان انگیزی در راه است.بیش از حد موضوعات را برای خودتان بزرگ جلوه ندهید.هیچ اتفاقی بی دلیل برای شما رخ نخواهد داد.

 

 
 
 
 🔮✨متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
حتی اگر شما امروز مجهز به یك لیست خرید باشید، ممكن است هنوز قادر به تصمیم گیری در مورد چیزهایی كه نیاز دارید نباشید. اما این به این معنی نیست كه شما روز خوبی ندارید. اگر شما بتوانید از تفكرات تحلیلی خود در مورد روزی كه در آن قرار دارید دست بردارید و فقط به ندای قلبی‌تان گوش دهید، شما بهتر از همیشه كار خواهید كرد و بیشتر هم تفریح خواهید كرد.
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
بیش از حد نسبت به حرف های دیگران حساسیت نشان ندهید.با عزیزانتان بیشتر رفت وآمد کنید.ایده های بد را از ذهنتان دور کنید.همه چیز آن طور نیست که به نظر شما می رسد.پس شک و بدبینی بیش از حد را کنار بگذارید.

 

 
 
 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما هم اکنون با دیدگاهی بی طرفانه راجع به دوستی‌هایتان فکر می‌کنید و بنابراین به راحتی می‌توانید با نگاهی متفاوت به همه چیز بنگرید. ارتباط و تعامل هایتان با دیگران- شخصی یا کاری- ممکن است منشا اصلی ناراحتی‌هایتان باشد، اما نباید اجازه دهید که این ناراحتی شما را به شک و بدبینی بکشاند. حالا شما قادر هستید فراتر از مسائل عینی و طبیعی که بهتان دیدگاه جدیدی داده قدم بردارید. هیچ تصمیم ناگهانی‌ای نگیرید؛ فقط چیزهایی که آموخته‌اید را با آنچه از قبل می‌دانستید ترکیب کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
با کسانی رفت و آمد کنید که به آنها اعتماد صد در صدی دارید. بیش از حد هر مسئله ای را شخصی نکنید.امروز می توانید حس رضایت را در اعضای خانواده ببینید و از این بابت خوشحال شوید.

 

 
 
🔮✨ متولدین بهمن  ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما امروز احساس می‌کنید که خیلی باهوش تر شده‌اید! انگار که به ضریب هوشی‌تان اضافه شده است!! اما آنقدر شیفته توانایی خود نشوید که فکر کنید روش شما بدون عیب و ایراد است، چرا که منطقی فکر کردن خودش می‌تواند برایتان دردسرهای ایجاد کند. به جای تکیه کردن بر منطق، به ندای درونتان گوش دهید و بگذارید که شما را هدایت کند، آن وقت می‌توانید وجوه متفاوت دیگری را در زندگی تان ببینید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
امروز باید عقاید خود را شفاف و واضح بیان کنید و اجازه ندهید که هیچ کس در امور شما دخالت کند.با اطرافیانتان مخصوصاً همسایه رفتار بهتری داشته باشید. اشتباهات خود را تقصیر دیگران نیندازید.امروز احساس می کنید که در جای بسیار محکمی ایستاده اید. شادی های زندگی را در آغوش بگیرید.

 

 
 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
در روزهای آخر هفته شما به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که شما زیاد درگیر واقعیات نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می‌زند. همین حالا دوستان نزدیک و افراد خانواده تان در حالیکه بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی غیرملموس درونی خود را با اتفاقات و حوادث بیرونی ملموس تطبیق دهید و خودتان را با هر دوی این حال و هوا هماهنگ کنید.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
امروز می توانید یک کار جدید را با موفقیت به پایان برسانید و از این بابت احساس خوشحالی کنید.احتمال بعضی از بیماری ها برای اعضای خانواده وجود دارد اما همه چیز ختم به خیر می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد