فال ماهانه مرداد ماه 1399- متولدین مهر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر : خوشبختی برای متولدین این ماه در راه است و این خوشبختی بعد از یک طوفان است فقط به کسی نگویید چون این شرایط شما را در چشم و نظر می اندازد مراقب باشید و این خوشبختی با یک تماس تلفن راهش برای شما باز می شود و اگر مجرد هستید فردی بسیار خوب و پسندیده وارد زندگی شما می شود که زندگی افراد مجرد این ماه را زیر و رو میکند. از فردی که الف دارد یک خوشحالی دارید. در انتظار عشقی به سر می برید و فردی را دوست دارید و خواهانش هستید و این فرد از شما دلخور است بروید و از دلش در بیاورید تا دوباره اوضاع احساسی و عشقی شما روبراه شود.

سفری با عشقتان می روید که در این سفر بگو و بخندهای زیادی می کنید و خیلی خیلی به شما خوش می گذرد و در این سفر دوباره احساس شما بارور می شود و عشق و علاقه تان تجدید می شود و همان حس اول به شما برمی گردد. در رابطه با یک چهار دیواری یک حرص و جوش دارید ولی این حرص و جوش زودگذر است. افراد زیادی در زندگی شما سرک می کشند و می خواهند بین شما و عشقتان مشکل ایجاد کنند ولی از روی حسادت و دشمنی است و می خواهند بین شما جدایی بیندازند.

چند تا پول راهش برای شما باز می شود و اگر مشکل مالی جلوی پای شماست این مشکل برطرف می شود و از این دردسرهای پولی نجات دارید. از دست یک لیلا نام حرص می خورید ولی عاقبت روی این فرد برگ برنده دستتان است. فردی برای شما دست به جادوست و بستگی و نحوست در زندگی شما می اندازد که این فرد را به خداوند واگذار کرده اید و به زودی پای کار شما را می خورد و در دردسر و بیماری سختی می افتد و تاوان این بستگی و این جادوها را پس می دهد و از شما حلالیت طلب می کند ولی شما نگاهش هم نمی کنید و همیشه نفرین شما پشت سرش است و این فرد خیلی به شما نزدیک است و همخون نزدیک شماست ولی به سزای اعمالش می رسد و اون فرد چوب قلب بد طينتش را می خورد.

دنبال باز کردن چند تا گره هستید و این گره ها به زودی باز می شوند. چند تا برنامه و نقشه مالی دارید که برای این نقشه ها استرس دارید ولی به این نقشه ها دست پیدا می کنید و می رسید و این باعث دلگرمی شما می شود. دشمن زیاد دارید و همه می خواهند شما را زمین بزنند ولی دست خالی هستند و به جایی نمی رسند و خداوند پشت و پناه شماست و شرهای این افراد به خودشان برمی گردد.

جابجایی دارید ولی خودتان خیلی نا امید هستند ولی این جابجایی میشود و این ناامیدی شما بیهوده است. تغییر و تحولات زیادی دارید که این تغییرات شما را در چشم و نظر می اندازد. زیاد اسفند دود کنید و صدقه بدهید. خوش قلب و مهربان هستید ولی چوب خوش قلبی تان را زیاد می خورید و زود به همه کس اعتماد می کنید به این خاطر ضربه می خورید و افراد دوروبرتان نامرد هستند ولی چوب بدی ها را به شما می خورند.

یک خواب می بینید که این خواب تعبير خوبی برای شما دارد برای کسی تعریف نکنید اگر متاهل هستید. اختلاف زیاد دارید و بیشتر شبها با فکر و خیال و غم می خوابید و زندگی خوبی ندارید و تنها هستید و این تنهایی شما را آزار می دهد ولی غم تان را در درونتان می ریزید و در ظاهر می خندید ولی شما خیلی خوش باور هستید و گول زود می خورید اگر محمد نام هستید خودتان یک خطر از سرتان رد می شود صدقه بدهید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر

4 پاسخ به “فال ماهانه مرداد ماه 1399- متولدین مهر”

 1. لیدا گفت:

  عالیییئیییییییی❤❤❤❤❤

 2. لیدا گفت:

  عالییی❤❤❤❤❤

 3. الی گفت:

  عالیییییییی
  مرسی از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد