فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : سال نو مبارک سال خوبی برایتان آرزو می کنم اگر فردی هستید که در اسم یا فامیل شما و دارد دو تا خوشحالی پشت سر هم دارید طوری که از ته دل می خندید و این دو تا شادی در اوایل سال جدید است. به چند تا راه فکر می کنید و یک تصمیم دارید که به این تصمیم ها فکر می کنید و نمی دانید که چه کار کنید ولی هر کدام این راهها را بروید به موفقیت می رسید، پشت سرتان زیاد حرف می زنند و شاید این حرفها به گوشتان برسد ولی اصلا اهمیت ندهید بهتر است و بی تفاوت باشید.

 ملاقاتی عشقی و احساسی دارید که از دیدن این فرد خیلی خوشحال می شوید و اگر قصد زدن حرفی را دارید که بزنید یا منتظر شنیدن حرفی هستید که بشنوید این حرف رد و بدل می شود. روز ۱۰ نوروز یک لجبازی می کنید که در هر رابطه که هست به نفعتان نیست سکوت کنید بهتر است. اگر سعید نام هستی در یک دردسر می افتید هر کاری که می خواهید انجام بدهید مراقب باشید که به مشکل نخورید.

اگر در دوران نامزدی یا عقد هستید به زودی عروسی شما راه می افتد و برای ازدواجتان بدو بدو می کنید و سرزندگی می روید و سر و سامان می گیرید یک سری از خانم های مجرد و جوان این ماه در یک غم و غصه هستید و دلتان گرفته است و این دلتنگی از یک دوری است و فعلا هم در اوایل سال در این شرایط هستید شاید مقصر خودتان باشید و پشیمان باشید ولی انتظار شما بیهوده است.

اگر به جابجایی فکر می کنید باید خودتان بخواهید و همت کنید صد درصد جابجا می شوید. روزهای بی انگیزه ای را سپری می کنید و در حال حاضر انگیزه ندارید و دست خالی هستید و حال و حوصله ندارید مخصوصا افراد مجرد این ماه ولی یک اتفاق در سه ماه اول سال ،زندگی شما را تغییر می دهد و یک سری شادی به زندگی شما رو می کند. افراد متاهل – این ماه جر و بحث زیاد دارید و بحث های خانوادگی زیادی می کنید ولی این بحث ها ادامه دار نیست و حرص و جوش زیاد می خورید و فرد مقابل شما که همسرتان است زیاد و ناراحت می شود و از یک تلفن که شماره ۸ دارد خبری مهم دریافت می کنید که این خبر مربوط به یک چهار دیواری می شود و اسباب شادی شما می شود.

اگر نقشه یا برنامه ای برای سال جدیدتان دارید یا افرادی که می خواهند یک کار جدید را شروع کنند و قدم در یک کار جدید بگذارند یا قصد تغییر شغل دارند از این بابت به هدفتان می رسید و سربلند می شوید و این شروع برای شما بسیار عالی است حتی اگر این شروع شروع یک رابطه یا شروع یک زندگی باشد برگ برنده دست شماست. اگر در مسیر جدایی هستید یا قصد طلاق با جدایی دارید و افرادی هستند که اختلاف دارند.

این اختلاف به جدایی می رسد و جدایی شما ار صد درصد است فقط یک کم صبر و انتظار دارد. سفری می روید که با جمعی است که دوستشان دارید و از این سفر نفع زیادی به شما می رسد و اگر فردی از زندگی شما رفته است و در گذشته شما بوده این فرد دوباره به سمت شما بر می گردد و برگشت دارد چون شما را دوست دارد ولی قبول این فرد به شما بستگی دارد که دوباره پذیرای او باشید یا نه ولی اگر می توانید یک فرصت به این شخص بدهید و گذشت کنید حتی اگر خطا از این فرد بوده است.

از یک فردی که متولد دی ماه است خبر خوشی در یافت می کنید و این خبر شما را به رقص در می آورد. اگر خارج از ایران دوست یا فامیل دارید با این فرد به زودی دیدار دارید و چند تا دور همی به خاطر این فرد دارید و در این دورهمی به شما خوش می گذرد و یک سوغات هم از این فرد دریافت می کنید و این فرد برای شما ارزشمند است. اگر كاهل نماز هستید سعی کنید نمازهایتان را سر وقت بخوانید به شما نمی آید.

یک ابراز علاقه دارید که با حرف های شیرین عاطفی است که این ابراز علاقه شما را به وجد در می آورد و شاد می شوید و شاید برای چند روز خوشحال بشوید. زندگی شما از یک کندی که مدتهاست درگیرش بوده اید بیرون می آید. یک بیماری یا یک مریضی شما را تهدید می کند آن را جدی بگیرید و به فکر معالجه این بیماری باشید و دنباله روی آن باشید تا به نتیجه برسد.

یک پول خیلی خوب تا آخر بهمن ماه 99 به دست شما می رسد که با این پول تحولات زیادی دارید و اگر قصد خرید ملک دارید مبارک است و می خرید، افراد فضول و خبرچین دور و برتان هستند که می خواهند از زندگی خصوصی شما باخبر می شوند. یک قدرت را به دست می آورید که در زمینه کاری و شغلی است.

اگر شاغل هستید متولدین این ماه یک خبر غیر منتظره و جالب دارند که این خبر تاثیر زیادی روی آینده و زندگی کار آنها خواهد گذاشت. اگر خانم مجرد هستید ازدواج خواهید کرد فقط به شرطی که سختگیر نباشید و برای آن جدی باشید. فردی خواهان شماست و فعلا دوستتان دارد ولی خودتان باور ندارید و همیشه فکر می کنید که این فرد دروغ می گوید ولی واقعا شما را می خواهد یا قلب این مرد برای شما می زند و این فرد را به زودی خواهید دید و گفت و گوی خوبی را با او دارید حتی اگر شریک زندگیتان باشد.

به یک زیارت می روید و یک جای مقدس را زیارت می کنید و این زیارت حالتان را عوض می کند. در چند نگرانی و استرس به سر می برید ولی اگر این استرس ها مالی است حل خواهد شد ولی اگر احساسی است فعلا درگیر هستید و خواهید بود. در حال حاضر در چند بلاتکلیفی هستید ولی آخر و عاقبت از این بلاتکلیفی بیرون می آیید و به قدرت می رسید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

5 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین بهمن”

 1. مونا گفت:

  یااااا خدااااا، خیر باشه ممنونم فالوده❤️💜💋🌷

 2. Sevda گفت:

  مثل همیشه عالی دستتون دردنکنه ایشالاهمیشه شادوسلامت باشید😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

 3. Shima گفت:

  مرررررررسی فالوده جان 💪🌺

 4. Sahar گفت:

  Awli bud mrc❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد