فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین مهر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر : خوش قلب و مهربان هستید و برای همه خوب می خواهید ولی خود شما برعکس دشمن زیاد دارید و اكثراً می خواهند در كارهاى شما سنگ اندازى كنند.در طالعتان فاصله یا دوری از فردی مشاهده مى شود که در این دوری چند بار گریه دارید يا داشتيد و اشک می ریزید ولی این شخص به هر دلیل که از شما دور است به سمت شما بر می گردد و شما را دوست دارد و دوباره با این فرد دیدارها و گفتگوهای خوبی دارید.

اين ماه یک سری اختلاف در روابط خواهيد داشت ، همينطور اگر متاهل هستید ، جر و بحث هایى با خانواده دارید که اعصابتان خرد می شود و شاید در این بحث ها همسرتان مقصر است و شما را کلافه میكند ، براى دور كردن اين اختلافات از خودتان هوشيار باشيد و به بحث ها زود خاتمه دهيد. دنبال یک سرنخ می گردید و می خواهید دلیل چیزی كه ذهنتان را اين روز ها درگير كرده پیدا کنید ، این دلیل برای شما فاش می شود و از شرایط بیرون می آیید. 

فرمول کائناتی افزایش مهر و محبت با همسر

اگر شاغل هستید راه روزی خوبی در این ماه دارید و پولهای زیادی پشت سرهم به دست شما می رسد ولی ولخرجی زیادی می کنید و این ولخرجی ها شما را در بن بست قرار می دهد ، در دخل و خرج تان دقت داشته باشید، درست است كه شما فرد دست و دلبازى هستيد اما بايد به دارايى خودتان احترام بگذاريد.چند تا بگو و بخند دارید ولى هنگام خنده هايتان دچار دلتنگی خواهيد شد و یک موضوع و یا یک مسئله باعث دلتنگی شما می شود. 

يك خانم جوان به شما زیاد دروغ می گوید ولی خودتان زیادی به این فرد اعتماد دارید و باورش دارید ولی این فرد زیاد شما را دور می زند و به شما دروغ می گوید و تظاهر به علاقه و دوست داشتن و نزديكى به شما می کند ولی این ابراز علاقه نمايش و دروغ است و عشق این فرد را زیاد باور نکنید. تماس های تلفن زیادی دارید که حرف و سخن های زیادی از این تلفن ها به گوش شما می رسد که شنیدن این حرفها باعث هیجان و تعجب شما می شود.با چند فرد از راه دور ارتباط تلفنى خواهيد داشت و جوياى احوال هم خواهيد شد.

فرمول کائناتی گشایش کار و افزایش رزق و روزی

راههای زیادی را برای زندگی رفته اید ولی باز به جایی كه خودتان مى خواهيد نرسیدید چون رفتن این راهها و یا تجربه کردن این راهها هم برای شما هیچ فایده اى ندارد، ايرادى ندارد شما بايد در جست و جوى راهى جديد باشيد، موفقيت در چند قدمى شماست.اگر دست به کار دعا هستید یا زیاد دنباله روی این موضوعات هستید گره اى بزرگ از كارتان به واسطه اين دعا حل خواهد شد. اگر خانم هستید و بستگى در كار داريد و دنبال این دعا هستید این بستگی و سنگينى از شما برداشته خواهد شد.

خبر وصلت شخصى نزديك را خواهيد شنيد و شايد به جشن يا مراسم آن شخصى دعوت شوید که رفتنش روحيه شما را عوض ميكند و به شما خوش خواهد گذشت، ولی افراد فضول زیادی در این مراسم هستند که می خواهند از کار شما سر در بیاورند.اگر خانم هستید و حرف (م) در اسم خود داريد، و به زور در رابطه ای هستید ، خودتان را براى حفظ رابطه تان زیاد به فرد مورد نظر تحمیل می کنید چون فردی که در رابطه با شماست زیاد به شما علاقه ندارد و فقط حفظ ظاهر می کند و به اجبار با شما ادامه می دهد پس سعی کنید در این رابطه تجدید نظر داشته باشید و به این موضوع جدی تر فکر کنید. افرادی که وسیله نقلیه می خواهند بخرند یا تعویض کنند این معامله صورت می گیرد ، مباركتان باشد انشالله برايتان خوش يمن است ، اما پولى را به نيت دفع بلا در كار خيرى هزينه كنيد،چون فضول و چشم زیاد برای این وسیله نقلیه دارید.

 اگر (ن) نام هستید و آقا هستید یک تغيير و یک ارتقاء جايگاه دارید که این به خاطر زحمات و تلاشى است که خودتان انجام دادید و باعث این تغيير و ارتقاء جايگاه براى خودتان می شود ، و به زودى افزايش درآمد خواهيد داشت.خبر سفر خارج از کشور برای فردی را می گیرید که خیلی از این خبر جا می خورید و تعجب می کنید ولی این فرد هر کس که هست راهی می شود و تلاش شما برای بستن راه این فرد ہی فایده است. در مورد موضوعى رقیب دارید و فردی در رقابت با شماست ولی این رقیب در مقابل با شما بازنده است و شما در رقابت با این فرد برنده هستید با اينكه رقیب شما صاحب قدرت زیادی است ولى خداوند شما را تنها نخواهد گذاشت.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر

یک پاسخ به “فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین مهر”

  1. A گفت:

    این فال ها میتونن معتبر باشند یا فقط سرگرمی هستند؟ دل خوش کنیم یا نه رفیق؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد