فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین آبان

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آبان: خبری خوش برای شما در راه است که از شنیدن این خبر خیلی خوشحال می شوید و برای چند ساعت یا چند روز خوشحال می شوید، تعدادى از افراد، رفت و آمدهای زیادی به منزلتان در این ماه دارید و اکثر اوقات مهماندار هستید،سفره تان پر بركت است و هميشه فردى خوش روزى و دست و دلباز بوديد، به همين خاطر رزق شما در حال افرايش است، ولی در این برو و بیاها یک کم چشم و نظر دارید مراقب باشید و مبلغى را به نيت خير و رفع سنگينى براى فردى نيازمند كنار بگذاريد و به او بدهید.

باطل سحر و رفع بستگی

 اگر حرف (م) يا (ب)در نام داريد روز ۱۴ این ماه روز خوبی برای افرادی که این حروف را در اسم یا حتى فامیل خود دارند می باشد . یک سری از متولدین این ماه به زودى جابجایی دارند که برای این جابجایی برنامه ریزی زیادی کردید و صددرصد این جابجایی جفت و جور می شود و اسباب خنده و شادی برای یک عده می باشد. یک نذری کردید که برای روا شدن حاجت تان کمی ناامید هستید ولی به زودی حاجت روا می شوید و این ناامیدی به یقین و خوش باوری تبدیل می شود.

 به راه های زیادی فکر می کنید و یک سری از مجردین این ماه به فکر تغییر روش یا تغییر رفتار هستند که در رفتارتان تغییراتی صورت می گیرد یا خودتان تغییراتی ایجاد می کنید که این تغییرات مثبت و خوب است و روی مسیر آینده شما تاثیر خوبی خواهد گذاشت. مدتی است که در یک بلاتکلیفی و بن بست كارى قرار دارید یا قرار می گیرید که در این شرایط اول که باید به خداوند توکل کنید و بعد هم با صبوری و حوصله این اوضاع را پشت سر می گذارید و برای خارج شدن از این اوضاع یک فردی شما را حمایت خواهد کرد.

اگر متاهل هستید همسر خوبی دارید قدرش را بدانید ولی خود شما حساسيت هاى خاصى در برخى از لحظات زندگی دارید و همينطور از شرایط فعلی تان رضایت مورد نظر را ندارید ولی زندگی خوبی دارید خداوند را زیاد شاکر باشید، شرايط به سمت چيزى كه مى خواهيد تغيير خواهد كرد، با یک سری از دوستان قدیمی تان یک دورهمی و گپ و گفت دارید که روز خوب و پر خاطره ای را با این افراد سپری خواهید کرد .اگر فردی هستید که دنبال شغل خوب هستید و می خواهید کاری با شرايط مد نظر خود را پیدا کنید فعلا تا آخر سال در بن بست و بلاتکلیفی هستید و در حال حاضر این شغل و پیدا کردن کار در بن بست است باید صبر کنید.

فرمول کائناتی پیدا کردن کار پر روزی

اگر فردی مجرد دارید که دم بخت است و به شما نزدیک است یک شرایط ازدواج خیلی خوب برای این فرد پیش می آید یا اگر خودتان دم بخت هستید ، اگر بله را بگویید انتخاب خوبی دارید و با این فرد آینده شادی خواهید داشت ولی این به جواب و انتخاب خودتان بستگی دارد. جايى خارج از شهر و يا راه دور می روید که رفتن به این مكان باعث آرامش شما می شود و روحتان به آرامش می رسد. یک سری از افراد این ماه مشکل از ناحیه پا دارند که شاید این مشکل به دكتر کشیده بشود و در این زمینه برو و بيا هاى خودش را باید تحمل کنید تا دوباره سلامتی تان را به دست بیاورید.

 روزهای همراه با استرس را سپری می کنید و در این روزها خیلی نگران هستید، دليل اين نگرانى ها پوچ است و بيهوده خودتان را اذيت ميكنيد. اگر آقا هستید و از قبل مشکل مالی داشتيد فعلا در این دست بستگی مالی هستید و اگر دنبال وام یا پولی یا طلب مالی هستید این کار دوندگی زیادی دارد ولی اگر پشتکار داشته باشید این پول به دست شما می رسد و مشکل گشاست و از مشکلات خلاص می شوید. 

مجردین یک ابراز علاقه جدید دارند که فردی به شما علاقه مند است و متوجه این عشق یا این علاقه به تازگی شده اید یا می شوید ولی روی این فرد باید دقت داشته باشید و بدون شناخت با این فرد جلو نروید. یک عده از متولدين اين ماه درد دندان دارند که این درد دندان با جراحی یا عصب کشی رفع می شود و یک هزینه روی دست شما می گذارد ولى اين هزينه را سريع تر بكنيد و خودتان را از اين درد دور كنيد. اگر فردی دل شما را شکسته است و در اسم این فرد (ی) دارد بزودی انتقام شما از این فرد گرفته می شود بدون اینکه خودتان متوجه شوید و این خواست خداست و شما از این بابت به آرامش می رسید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آبان

7 پاسخ به “فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین آبان”

 1. فاطمه گفت:

  لالی بود ممنون از وقتی که میزارید 😍

 2. سهیلا گفت:

  سلام واقعاممنونم،من همیشه منتظرنشرطالع بینی تون هستم و قبل ازهرکاریاانجام حرکتی میام یه سرفالمومیخونم بعدعمل میکنم…خیلی برام جالبه من زیاد معتقدم ب این چیزانبودم امادرموردشماخیلی فرق می‌کنه هرچی درمورد ماه من میگید درسته واین باورالان باعث شده عاشق پیج وروندکاریتون بشم واقعاممنونم🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️

 3. مهسا گفت:

  سپااااااااس👌😍👏

 4. مهسا گفت:

  سرشار از انرژی مثبت. 😍😍😍😍ممنون

 5. یاقوت قرمز گفت:

  خیلی فال هاتون خوبه پر از انرژی ولی گاهی بعضی مواردش عملی نمیشود در هر صورت ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد