فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین فروردین

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین : مدتهاست در یک بلاتکلیفی بزرگ قرار دارید و ناراحت و نگران هستید.حرف زیاد پشت سرتان است و این حرفها بیشتر بدگویی شماست و شاید یک سری از این حرفهاو سخن ها را بشنوید و به گوشتان برسد و بهم بریزید ولی سکوت بهترین راه حل در این شرایط است.

باهر کس که رابطه تان قطع شده است یا از هم دور هستید دوباره رابطه برقرار میشود و خود شما از این موضوع و از این وصل شدن خیلی شاد و مسرور می شوید و فکر میکنید خدا دنیا را به شما داده است طوری که از ته دل می خندید.

فردی را دوست دارید و فکر کردن به این شخص شما را آرام می کند و به شما یک سری انگیزه برای زندگی کردن می دهد. اگر ملک راه دور دارید خبری از این ملک دریافت می کنید که از خبر این ملک خیلی خوشحال می شوید اتفاقات خوب در راه دارید و این اتفاقات بیشتر در مسیر احساسی است و خنده و شادی دارید.

از یک متولد اسفندماهی شادی دارید و یک در بسته بروی شما باز می شود. چند تا دیدار و ملاقات احساسی و عشقی دارید که این دیدارها با کسی است که به او عشق و علاقه زیادی دارید و از این ملاقاتها به سربلندی می رسید.

لج باز و یک دنده هستند ولی از روی لجبازی زیاد باخت میدهید.اگر متاهل هستید در این روزها یک سری اختلافات زیاد دارید که این اختلافات باعث دلتنگی و ناراحتی شما می شوند و برای چند روز دلتان می گیرد و غمگین می شوید. اگر رضا نام هستید در این روزها یک شود و یک مال خوب نصیب شما می شود و اگر امیر نام هستید در این روزها یک سودو یک مال خوب نصیب شما می شود و اگر امیرنام هستید یک خطر از سرتان رد می شود صدقه بدهید.

چند تا مشکل مالی دارید و این مشکل همچنان هست و به در و دیوار می زنید که این مشکلات را حل کنید ولی فعلا در دست بستگی هستید. خوش قلب و مهربان هستید و این خصلت شما باعث می شود که همه شما را دوست داشته باشند. چند تا هدیه غیرمنتظره دریافت می کنید شاید سوغاتی باشد ولی به هر حال دریافت می کنید دوستان زیادی دارید که یک دورهمی با این افراد دارید و در یک جمع این دوستان قرار می گیرید که بگو و بخند زیادی می کنید و این افراد شما را دوست دارند و به شما خیلی خوش می گذرد.

یک سرینقشه دارید که این نقشه های شما مالی است و این نقشه ها همه جفت و جور میشوند و به هدفتان هرچی هست می رسید فقط دردسر زیادی در این مسیر دارید و این هدف شما تلاش زیادی دارد. فردی را پنهانی دوست دارید و نمی توانید به کسی بروز بدهید و این در دلتان است و فکر کردن به این فرد شما را آرام می کند.

در فکر یک کار چهاردیواری هستید که در این مسیر به مشکلات زیادی می خورید و دردسرهای زیادی در این کار ملکی در پیش دارید و اگر باید پول بدهید با دردسر پول می دهید و برای جور کردن هر پول مشکل زیاد داریدولی آخر و عاقبت این پولهارامیدهید.

چند جای کوهستانی می روید که با دوستان است و این پیک نیک ها کوتاه کوتاه است ولی این پیک نیک ها برای شما خیلی پر بار است. جابجایی دارید و محل زندگی شما عوض می شود و یک سری وسایل جدید برای این جای جدید معامله می کنید و خرید دارید. اگر على دوربرتان دارید این علی برای شما یک قدم برمی دارد که این قدم یک سری تغییر و تحول برای شما به همراه دارد. فضول زیاد دارید و افراد زیادی در زندگی شما سرک می کشند و میخواهند از کارتان سردربیاورند.
اگر وسیله نقلیه دارید یا می فروشید با این وسیله نقلیه را تعویض می کنید.دوتا خانم از نزدیکان شما هستند که جاسوسی شما را زیاد می کند و می خواهند از شما یک سرنخ بگیرندحواستان باشد.سندی مهم را در این ماه امضا می کنید و بسته شدن این قرارداد برای شما مثبت وخیر است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین

2 پاسخ به “فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین فروردین”

  1. Mobina گفت:

    مثل همیشه خیلی خوب بود ممنون ازتون😍🙏🏻

  2. Niloo گفت:

    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد