فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین خرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد : تولدتان مبارک در این روزها یک سورپرایز دارید که این سورپرایز شما را خیلی خوشحال می کند و چند تا هدیه از کسانی که قبلا دوستتان دارند دریافت می کنید. اگر برای یک خانم در بلاتکلیفی هستید این بلاتکلیفی رفع می شود و این فرد به سمت شما برمی گردد و به زندگی شما قدم می گذارد و ورود این فرد باعث یک سری اتفاق خوب می شود و دلیل ورود این خانم هر چی هست آشنایی پر باری است و از سمت این خانم به سود و منفعت زیادی می رسید، یک پول را به زودی
خرج میکنید یا از دستتان می رود ولی به هر دلیل که خرج میکنید به خوشی خرج میکنید ولی حرص و جوش زیاد می خورید به یک مهمانی دعوت می شوید که رفتن به این جمع به خود شما بستگی دارد ولی بد نیست اگر شرکت کنید. یک دروغ یا یک تهمت به شما زده می شود که از این دروغ خیلی درد میکشید و اعصابتان خرد میشود ولی اهمیت ندهید چون عمدا این دروغ را می گویند که شما را ناراحت کنند. یا این تهمت را به شما می زنند که حالتان را خراب کنند.
اگر در راه تحصیل هستید و میخواهید دانشگاه شرکت کنید و استرس قبولی دارید قبول می شوید و یک سری تحول از لحاظ تحصیلی یا کاری دارید و این تحولات روی مسیر آینده شما تاثیر بسزایی دارد.

بستگی دارید و فردی کارتان را بسته است باید این بستگی را برطرف کنید تا این بستگی و شر از زندگی شما دفع شود. اگر مجرد هستید و فردی را دوست دارید که در اسم یا فامیل این فرد ح یا ج یا خ یا ج دارد این فرد با شما یک اختلاف و دعوا دارد که کارتان به جدایی و طلاق کشیده میشود چه متاهل هستید و چه مجرد هستید این فرد برای یک مدت از زندگی شما میرود اما دوباره به زندگی شما برمیگردد و یک قهرو آشتی است اما طولانی است.
اگر مصطفی نام هستید یک مشکل جسمی و ناراحتی جسمی در پیش دارید یا در حال حاضر درگیرش هستید به هر حال پیگیر این بیماری باشید تا معالجه و درمان شود. دست شما بی نمک است و به هر کس که خوبی می کنید بی فایده است و این موضوع شمارا رنج می دهد و از این بابت خیلی می رنجید. یک سری از افراد این ماه دوبخته هستند و دوبار ازدواج دارند ولی باید در ازدواج دوم شان دقت زیادی داشته باشند چون ممکن است دوباره در این شروع بازنده باشند.
پس خیلی در انتخاب دوم تان مراقب باشید و بی گدار به آب نزنید چون دشمن هم زیاد دارید. روز یا ۱۶ این ماه روز خوبی برای شماست اگر صاحب بچه بافرزند هستید از فرزندتان یک خیر و شادی به شما می رسد که یک نذری از این بابت ادامی کنید و شاد میشوید. چند تا میز گرد و دورهمی دارید که در این میزگردها خیلی استرس و دلشوره دارید ولی این میزگردها در هر رابطه که هست به نتایج خوبی می رسند ولی تا آخرین لحظه دلشوره دارید.

زندگی شما زیاد در چشم است و باید خیلی صدقه بدهید و از چشم زیادضربه خوردید یا می خورید. چندتا مسافر از راه دور می آیند یا از شهرستان یا از خارج از کشور که با این افراد دیدار دارید و این افراد هر کسی که هستند افرادی قدبلند هستند. اگر متاهل هستید همسرتان را دوست دارید و یک قدم برایش بر میدارید که علاقه و عشق شما به این فرد به اثبات میرسد.
اگر دنبال روی کاری اداری یا قانونی هستید این کار با وجود مشکلات زیادی که دارد به نفع شما به سرانجام می رسد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد

3 پاسخ به “فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین خرداد”

 1. الی گفت:

  خیلی خوب بود و کامل
  ممنون از تلاشتون💜

 2. نعیمه گفت:

  امبدوارم با کسی که تو اسمش ح هست هیچ قهر و جدایی نداشته باشم
  کار قانونی هم ایشالااااا که رفع شه
  ممنون از زحماتتون 😍

 3. Iesta گفت:

  یه خرده مبهم بود ،در موردرابطه ی احساسی واضح نگفت ک چی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد