فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین تیر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر : شانسی برای شما در راه است و این شانس به زودی به شما رو میکند سعی کنید که این شانس را از دست ندهید چون فرصت و موقعیت استثنایی است چون روی این شانس مردد هستید و شاید این تردیدها باعث شود از دستش بدهید.
درد پا دارید اگر ندارید برای چند روز یک درد پا شما را کلافه می کند طوری که کارتان به دکتر کشیده می شود. زندگی شما یک مدت در کندی بوده است که این کندی در حال برطرف شدن است و از این شرایط بیرون می آید که با آمدن این شانس است و این کندی رفع می شود اگر مجرد هستید به زودی یک فردی وارد زندگی شما میشود و به سمت شما می آید که از آشنایی با این فرد برای چند روز در استرس قرار میگیرید و نمیدانید ادامه بدهید یا نه ولی این فرد برای شما مناسب است.

اگر خودتان به دلتان ننشیند و از این فرد خوشتان بیاید بستگی به خودتان دارد که این فرد را در زندگیتان پذیرا باشید یا نه یک سری از افراد این ماه یک جراحی دارند که این جراحی زیبایی است ولی هر کجای شما باشد این جراحی با موفقیت است به هر دلیل که باشد اگر شاغل هستید سرتان خیلی شلوغ می شود و به زودی افراد زیادی به سمت شما می آیند و از لحاظ کاری در شرایط خوبی قرار میگیرید. دست به خیر هستید ولی دست شما بی نمک است و برای هر کس کار خیر انجام میدهید دست شما نمک ندارد.


با یک دوست قدیمی که سالها پیش می شناختید دیداری غیرمنتظره دارید که فکرش را نمی کنید که او را ببنید ولی می بینید. اگر فرح یا فرحناز یا فرخندہ نام هستید یک موفقیت بزرگ دارید که از این موفقیت به سربلندی میرسید و یکی از خواسته هایتان برطرف می شود. تلاوت قرآن برای شما خیلی خوب است سعی کنید زیاد قرآن تلاوت کنید یا آیه های قرآن را بخوانید تلاوت قرآن شرها و نحسی های شما را دفع می کند و برطرف میکند.
اگر مریض آقا دارید این آقا حال خوبی ندارد و شاید فوت کند به هر حال صدقه بدهید اگر مریض آقا بد حال دارید، مجردهای این ماه احتمال ازدواج زیادی دارند و خیلی احتمال دارد که در این راه دشمن زیاد داشته باشید. اگر حواستان به این دشمن ها باشد کارتان به خیر و خوشی حل می شود و این ازدواج صورت میگیرد فقط در این مسیر عشقی رقیب دارید و این رقیب برای شما مشکلات زیادی درست میکند ولی صددرصد این فرد خواهان شماست و این ازدواج برای شماست.

زودرنج و حساس هستید و از کوچکترین چیزی زود ناراحت میشوید ولی خوش قلب هستید و کینه ندارید. اگر دنبال گرفتن مدرک هستید این مدرک را بدست می آورید و این مدرک شما را به یک سری هدفها و آرزوهایتان میرساند. یک مراسم عقد شخص محبوبتان دعوت میشوید که در روزهای آینده است و این عقد را بروید خوب است و خاطرات شیرینی در این مجلس و جمع دارید ولی چشم و نظر در این جمع دارید فقط زیاد صدقه بدهید تا این چشم و نظرها دفع شود.

خطر دزدی دارید مراقب باشید و این دزدی از کسی است که به شما نزدیک است و از آشناست خیلی حواستان به وسایل شخصی تان باشد. اگر به جابجایی فکر می کنید جابجا میشوید فقط اراده کنید چون یک کم اراده تان سست است. اگر اراده تان را قوی کنید. این جابجایی صددرصد انجام می شود و به هدفتان میرسید. از یک مسیر اداری و قانونی خبرهای خوب دریافت می کنید و اگر مشکلی با کسی در مسیر قانونی و دولتی دارید این مشکل حل می شود و حكم قضایی به نفع شما صادر می شود.اگر حیوان دارید این حیوان را از زندگیتان دور کنید چون یک دردسر در این راه دارید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر

4 پاسخ به “فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین تیر”

 1. ناهید گفت:

  مثل همیشه عالی

 2. طاها گفت:

  عالی بود امیدوارم اون قضیه ی عشق و ازدواج و اقتصادی اش ااتفاق بیوفتند😄😄😄

 3. مريم گفت:

  واي من چند روزه پادرد دارم

 4. شادی گفت:

  مرسی فاالوده😍🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد