فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : پشت کارتان خیلی عالی است و به این خاطر موفقیت های زیادی کسب میکند طوری که خیلی ها حسرت شما را می خورند و از رسیدن به این موفقیت ها به شما حسادت می کنند ولی این به خاطر پشت کار خوب شماست اگر به ذکری متوسل شده اید از این ذکر جواب می گیرید و حاجت روا میشوید. یک خرید و فروش یا معامله دارید که سر این معامله خیلی حرص و جوش می خورید ولی میشود و از بابت این خرید یا فروش هرچی هست سود میکنید.

صاحب فرزند هستید و فرزند پسر دارید چند تا ناراحتی و حرص و جوش برای فرزندتان دارید ولی از یک نگرانی و استرس خلاص می شوید و مشکل حل می شود و هرچی که باشد دست به خیر هستید ولی دست شما بی نمک است و به هر کس که خوبی می کنید طلبکار است و دشمن شما می شود.

بستگی در کارتان دارید که یک مقدار از این بستگی کمرنگ شده است ولی هنوز این مشکل در زندگی شما وجود دارد باید این مشکل برطرف شود تا کارهای شما درست شود و بستگی و گره در کارتان است حتی برای مجردهای این ماه اگر کار ازدواجی شما به بن بست میرسد و درست نمیشود حتما این دعاها را برطرف کنید تا راه شما باز شود و کارتان به ثمر برسد.اگر شاغل هستید پله های ترقی را به زودی طی میکنید و به اهدافتان می رسید.
چند قطره اشک در یکی از روزهای این ماه می ریزید که از بابت یک رنجش و ناراحتی است که از یک شخص پیش می آید. اگر با فردی قهر و دلخوری دارید دوباره همه چیز حل میشود فقط این کره را باز کنید. افرادی که کاهل نماز هستند سعی کنند نمازهایتان را سر وقت بخوانید چون کاهل نمازی به شما نمی آید و هرچی به سمت خدا بروید زودتر از مشکلات بیرون می آیید و لطف خداوند شامل حالتان میشود.

یک دروغ یا یک تهمت به شما زده می شود یا یک دروغ پشت سرتان میگویند که سر این دروغ یا تهمت به هم میریزید و ناراحت می شود بعضی از روزها دلتنگ و بی حوصله می شوید و حوصله کسی را ندارید و دوست دارید تنها باشید. گاه گاه خیلی غصه میخورید و ناراحت می شوید ولی این اوضاع چیزی را عوض نمیکند فقط خودتان را رنج می دهید. فردی در محل زندگی شما رفت و آمد دارد که مثل جغد است و شوم است و این با آمدن و رفتن برای شما مشکل درست میکند و شاید چشم شوری داشته باشد به هر حال مراقب این فرد باشید این فرد یک خانم است و گاه گاه عینک طبی می زند پس حواستان را بیشتر جمع کنید.به چندجای کوهستانی می روید که خارج از شهر است و روحيته تان خیلی تغییر میکند و شاد می شوید خوش قلب و مهربان هستید و به این خاطر همه شما را دوست دارند.
یک فردی را گذشته از خودتان رنجاندید که خیلی نفرین پشت سرشماست و این نفرین مشکل برای شما ایجاد می کند. اگر می شناسید بروید و از این فرد حلالیت طلب کنید. اگر درگیر کار اداری و قانونی هستید و دادگاه دارید از این دادگاه خبری مهم دریافت می کنید ولی استرس های زیادی دارید.

پولی بزرگ برای شما در راه است و خیلی زود این پول به دست شما می رسد ولی برای بدست آوردن این پول دوندگی زیادی می کنید و برای این پول بدوبدوی زیادی دارید ولی می آید و با آمدن این پول درهای بسته مالی به روی شما باز می شود ولی باید خداوند را از این بابت شکر گزار باشید. اگر ملکی خارج از شهر دارید یک مشکل با یک دردسر برای این ملک در پیش است که شاید یک هزينه هم روی دست بگذارد مراقب وسایل شخصی تان باشید یک خطر دزدی دارید. خیلی مراقب باشید چون این درد غریبه است و دیگر نمی توانید کاری بکنید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

3 پاسخ به “فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین بهمن”

  1. Sa♥️ گفت:

    یه دنیا تشکر از همه زحماتی که میکشید.♥️♥️🙏🙏

  2. فاطمه گفت:

    خیلی خوب بود عالی و درست..تشکر از شما

  3. خاطره گفت:

    خیلی درست بود 😳😱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد