فال ماهانه بهمن ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : متولدين بهمن تولدتان مبارک ، خانواده بزرگ فالوده براى شما آرزوى سلامت و توفيق روز افزون را از درگاه خداوند متعال را دارد ، به زودی هدیه و کادوهای زیادی از افرادی که دوستتان دارند دریافت می کنید و شاید یک سورپرایز هم داشته باشید.در یک کاری استعداد خوبی دارید که این استعداد يا به تازگی شکوفا شده است یا شکوفا می شود و این استعداد شما در آینده برای شما ایجاد منبع درآمد می کند و از این استعدادی که دارید نفع می برید و بهره می برید. 

کسی دلتان را شکسته است می آید و از دلتان درمی آورد فقط خود شما گاه لجباز و یک دنده مى شويد ، سعی کنید کوتاه بیایید و این کدورت را رفع کنید چون کش دادن به این لجبازی بی فایده است با هر کسی که باشد . در این روزها پشت سرتان زیاد حرف می زنند و خودتان دلیل این حرفها هستید و کارهایی که انجام می دهيد، از انجام كارها و فكرهايتان با اطرافيان كمتر سخن بگوييد. پشت کار و اراده خوبی دارید و به زودی دنبال روی کاری می شوید که اگر با همین اراده پیش بروید برگ برنده دست شماست و صددرصد موفق می شوید.

کلید بزرگی در دست شماست و یک گره به دست خودتان در حال باز شدن است و این گره خیلی از درها را به روی شما باز می کند و اسباب خنده و شادی شما می شود. اگر مجرد هستید دوست دارید ازدواج کنید و برای ازدواج و آینده تان یک سری برنامه دارید که فقط باید بخواهید و عملی کنید ، به هدفتان می رسید چه آقا باشيد و چه خانم باشید. اگر در رابطه دوستی ، فردى را از دست داده اید و این فرد از زندگیتان رفته است دوباره به سمت هم بر مى گرديد چون به هم علاقه مند هستید و همدیگر را دوست دارید ولی هر دوی شما از روی لجبازی انکار می کنید و فقط و فقط فرصت های زندگی را از دست می دهید.

فرمول کائناتی رفع بستگی،طلسم و جادو (کلیک کنید)

 آشتی دارید و یک مسافرت پرخاطره با هم در پیش دارید حتما بروید و کوتاه بیایید و بدیها را فراموش کنید چون هم به نفع خودتان است و هم به نفع عشقتان است. اتفاقات خوب و هیجانی در پيش دارید که در چشم و نظر می افتید زیاد صدقه بدهید يا از سايت ما فايل دفع بلا كه بسيار مجرب است را تهيه كنيد تا این چشم و نظرها و انرژى هاى منفى اطراف شما دفع شود. 

فردی با سیاست هستید و این سیاست برای شما نتایج خوبی دارد. اگر شاغل هستید یک پست و مقام در شغلتان دریافت می کنید البته فقط کسانی که شغل اداری و دولتی دارند به این مقام می رسند ولی یک حسود در این مسیر دارید که باید حواستان به این فرد باشد و گرنه همه چیز عالی است. 

وسیله نقلیه معامله می کنید يا اگر نداريد می خرید و یا اگر داريد تعویض می کنید ولی حتما یک كار خير براى شخصى نيازمند بكنيد كه دعايتان كند چون در این معامله از دوست و آشنا چشم می خورید و مورد حسادت قرار می گیرید و این به خاطر سوار شدن در این وسیله نقلیه است و البته تنگ نظرى مردم افرادی که دنبال کسب و کار هستید فعلا در بن بست هستید شاید در اوایل سال جدید پیشنهاداتی داشته باشید که دست شما به کار بند می شود ولی در حال حاضر در چه کنم چه کنم و بن بست هستید و دست بسته اید. بین ۲۰ روز آینده تا ٤٠ روز آینده اتفاقات خوب و شاد دارید .

اگر محمد نام هستید و مجرد هستید صددرصد ازدواج می کنید و سر و سامان می گیرید. اگر خانم هستید و مجرد هستید برای دو یا سه روز آینده چند قطره اشک می ریزید و یک دلتنگی را پشت سر می گذارید. به الله زیاد توسل دارید یا اگر متوسل شده اید حاجت روا می شوید.

افرادی که دختر دم بخت دارید و یا در عقد و نامزدی هستند چند تا میز گرد در مورد این موضوع تشکیل می شود که در این میز گردها گفتگوهای زیادی می شود که شما شاد و خندان هستند ولی استرس هم زیاد دارید. یک راز برای شما فاش می شود که این راز برای چند روز فکرتان را درگیر می کند و از تعجب و هیجان سردر گرم می شوید ولی هرچی بی تفاوت باشید و عکس العمل نشان ندهید بهتر است.

فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

یک پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه 1399- متولدین بهمن”

  1. nazanjn گفت:

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد