فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین مهر

طالع بینی بهمن ماه متولدین ماه مهر :اگر م نام هستید چند قطره اشک می ریزید و گريه دارید در یک خون و دل و ناراحتی چند روزه يا قرار دارید یا قرار می گیرید برای انجام کاری بر سر دو راهی هستید که این دو راهی شما را کلافه می کند ولی انجام بدهید بهتر از این است که انجام ندهید.

هر کاری که باشد یک گره یا بستگی در کارتان انداخته اند که این افراد دو تا خانم هستند که به شما خیلی نزدیک هستند ولی چوب کارشان را خواهند خورد چون نحسی و شر این بستگی گریبان گیر خودشان می شود و این بستگی را به خاطر اختلاف انداختن بین شما و یک فرد که دوستش دارید کرده اند و این بستگی باعث استرس و دلشوره برای شما شده است. یک نذری ادا می کنید به هر دلیل است حاجت روا می شوید یا شده اید.

چند تا خنده و شادی پشت سرهم دارید و این به خاطر خبری خوش است که دریافت میکنید این خبر شما را از یک فکر و خیال و غم خلاص می کند. پیشنهاد یک مسافرت می خواهید به فردی بدهید یا به شما می شود که اگر قبول کنید و راهی شوید سفری خیلی پرخاطره و پرمنفعت برایتان است و از این سفر خیلی لذت می برید و به آرامش خیلی خوبی می رسید.

عاشق شده اید یا عاشق هستید و این عشق به شما دلگرمی و انگیزه زندگی می دهد و حتی اگر به این فرد فکر کنید آرامش می گیرید. یک دورهمی دارید که ممکن است عشق زندگیتان هم در این جمع باشد و با او بگو و بخند زیادی دارید.یک کادو يا یک هدیه بین شما و عشقتان رد و بدل می شود که هر چی هست هر دوی شما از این هدیه خوشحال و راضی هستید و یک خاطره خوش و یک شب خاطره انگیز خواهید داشت.

از یک تماس تلفن که شماره ۸ دارد خوشحالی دارید چون حرفی از این تماس تلفن به شما زده می شود که دلتان شاد می شود. خبرچین و فضول دارید مراقب کارهایتان باشید. اگر متاهل هستید خانواده شما دائم جاسوسی شما را می کنند و می خواهند از تمام کارهایتان سردر بیاورند ولی خیلی موذی هستند و طوری با شما رفتار میکنند که ظاهرشان را خوب جلوه می دهند اگر در فکر کار ملکی هستید این کار ملکی یک کم دوندگی دارد ولی به طور معجزه وار معامله می شود یا خرید یا فروش یا اجاره..

سفری هوایی دارید که با عشقتان راهی این مسافرت می شوید و در چشم و نظر هستید به کسی نگویید و پنهانی راهی شوید. اگر ن نام هستید و در اسم يا فامیل شما ن دارد یک خطر از سرتان رد می شود.

خبر سکته میشنوید که به عیادت این فرد می روید که به احتمال زیاد خانم است او هیکل درشتی دارد. اگر با کسی دلخوری يا قهر هستید آشتی می کنید و یک رابطه عشقی و احساسی خیلی خوب دوبارہ بین شما برقرار می شود و حسودان شما در غم می نشینند و بغض و گریه دارند و پیروزی و موفقیت از آن شماست.

مال زیادی برای شما می آید که با آمدن این مال یک وسیله نقلیه جدید يا می خرید یا دارید جدید تعویض می کنید و رنگ این ماشین روشن است. اگر متاهل هستید خبر یک بارداری می شنوید يا خودتان باردار میشوید. خانواده موذی دارید ولی شما خودتان باور ندارید و فکر می کنید این افراد خوب شما را می خواهند در صورتی که دائم میخواهند شما را در بن بست و دردسر بیندازند.

 

 

طالع بینی بهمن ماه متولدین ماه مهر

18 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین مهر”

 1. ghazal گفت:

  عالی هستید اینقدر واقعی و دقیق میگید که ادم تعجب میکنه

 2. لیدا گفت:

  امیدوارم پولی که گفتید برسه منتظرم

 3. Mahla گفت:

  وای عالی بود انشالله ک همین جوری ک گفتین بشه ♥️?

 4. Mahla گفت:

  عالی بود انشالله ک همین جوری ک گفتین بشه ♥️?

 5. Sana گفت:

  عالی بود. ممنون از انرژی و انگیزه ای که به ما می دید.

 6. لیلا گفت:

  همیشه تو فال مهر میاد که یکی دوتا خانم گره و نحسی میندازن تو کار…. واقعیته؟!!

 7. kiana گفت:

  من که تازه کات کردم امیداورم حرفای این ماه راجع به معشوق اتفاق بیفته

 8. کمیل گفت:

  عالیه عالییییییی ان شاالله واسم همون چیزایی اتفاق بیوفته که تو فاله بود

 9. جعفر گفت:

  عالی عالی عالی… کانالتون بینظیره….. واقعا فال ماهانه تون خیلی خیلی عالی و صحیحه. صمیمانه برای شما آرزوی موفقیتهای روزافزون دارم ????????????

 10. هما گفت:

  در فال ماهانه اعلام میکنین “م” نام هستین ، یعنی توی اسممون حرف “م” باشه ؟
  یا با این حرف شروع میشه؟
  ممنون میشم توصیح بدین. من تازه با سایتتون آشنا شدم

  • Admin گفت:

   سلام، برای انتخاب دسته بندی فالتون حرف دوم اسمتون رو در نظر بگیرید

 11. نسترن گفت:

  سلام من چند تا از ماه های گذشته رو خوندم دیدم چقدر گذشته درست بود الان ماه مرداده و من هنوز منتظرم عشقم برگرده و فالم میگه بر می گرده . برای من دعا کنین . لطفا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد