فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین مرداد

طالع بینی متولدین ماه مرداد : دلتنگ و بی حوصله هستید و این دلتنگی يا چند وقت است که دارید یا ممکن است تا چند وقت طول بکشد. با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنید اماصبور هستید و از صبوری شما خیلی هاسوء استفاده می کنند و می خواهند بار مسئولیت هایشان را روی دوش شما بگذارند باوجود مشکلاتی که خودتان درگیرش هستید.

گاه گاه در تنهایی گریه می کنید و احساس تنهایی شدید می کنید و این حس شما را آزار می دهد چون همیشه روی پای خودتان بوده اید و پشتوانه و حامی نداشتيد. خبری خوش برایتان در راه است که این خبر یک مقدار لبخند روی لب شمامی نشاند.

یک قدمی را میخواهید بردارید و کاری را انجام بدهید که مردد هستید ولی این قدم شما بسیار روشن و مبارک است حتماً بردارید در هر زمینه که باشد فردی به شما زیاد دروغ می گوید و این دروغ ها به زودی برای شما رو می شود و با این فرد یک قطع رابطه دارید که این قطع رابطه با هر کس که باشد حالا حالاها طول می کشد.

اگر به تازگی از جایی به جایی رفته اید یا می خواهید این کار را بکنید در این جای جدید خیلی آرامش دارید مخصوصا اگر شاغل هستید و محیط کار شما جابجا شده است. این محیط جدید برای شما خير و مثبت است و بهتر از جای قبلی است. اختلافات خانوادگی اگر متاهل هستید زیاد دارید و از دست همسرتان زیاد حرص می خورید و کلافه و ناراحت هستید.

اگر اکبر نام هستید یا اکبری فامیلی شماست برای خودتان صدقه بدهید چون خطری از سرتان رد می شود که از این خطر ممکن است به دردسر بیفتید. یک جای دورهمی در این ماه می روید که جای کوهستانی است و خیلی بگو و بخند دارید و روحیه خسته شما شاد می شود سعی کنید اگر دعوت شدید حتما بروید. روزهای بی انگیزه ای را سپری می کنید و خسته و پریشان حال هستید و حوصله ندارید یک زمانی شما دائم لبخند روی لبتان بوده است ولی در حال حاضر کسل و بی حوصله هستید و چیزی شمارا خوشحال نمی کند. چندتا پول از دست شما می رود که به هر دلیل که خرج می کنید به شادی است.

مجردهای این ماه یک قهر و آشتی با کیس احساسیشان دارند که در این قهر و آشتی خودتان مقصر هستید و به خاطر لجبازی شماست و ممکن است بعد از این لجبازی افسوس بخورید و پشیمان شوید پس مراقب باشید و دست از لجبازی های بی مورد بردارید.

یک سری مهمان به زودی وارد منزل شما می شوند که از دیدن این مهمان ها خوشحال می شوید و این افراد برای شما پر روزی هستند و روزی می آورند. اگر پری نام هستید یک اتفاق مهم و شاد دارید که برای چند روز در این ماه مسرور می شوید. دیدارهای احساسی زیادی برای مجردهای این ماه در پیش است که خیلی برای این دیدارها تدارک می بینند و همه چیز به نحو احسن انجام می شود.خوش قلب و مهربان هستید و به این خاطر همه شما را دوست دارند ودائم لبخند روی لبتان است و خیلی خوش رو هستید.

روزهای شما خوب است. اگر شاغل هستید و به زودی در روزی به روی شما باز می شود و یک سری معامله دارید که در این معامله ها به موفقیت زیادی دست پیدا می کنید، چشم به راه یک رای دادگاه هستید يا خبر اداری يا قانونی که این خبر در راه است و به زودی به شما داده می شود و این خبر یک برگ برنده در دست شماست.

یک چشم بد به شما خورده است که مدتی است در زندگی و کار شما افتاده است سعی کنید این چشم را برطرف کنید چون نحسی در کار و زندگی شما انداخته است و دائم به در بسته می خورید و به بن بست میرسید چند دوست قدیمی به زودی به دیدن شما می آیند و یک دورهمی با این دوستان قدیمی دارید که خوش می گذرد.

18 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین مرداد”

 1. زهرا گفت:

  دراین متن نوشته چشم بد چیکار کنیم چجوری حلش کنیم ؟

 2. زهرام گفت:

  دراین متن نوشته چشم بد چیکار کنیم چجوری حلش کنیم ؟

 3. Sima گفت:

  Cheghadr kam bod?

 4. فرح گفت:

  دقیقا احوالات من درست بود

 5. افشین گفت:

  درود بر شما و خسته نباشید?
  رفع چشم بد ، دقیقن سوال منم بود چون مدت طولانی هست که درگیرم کرده
  سپاسگذار زحمتهای شما

 6. Mahnaz گفت:

  مثل همیشه عالی ایشالا اون چشم بد از سر همه مردادیا دور بشه

 7. نسیم گفت:

  چقدم درست بودن من منتظررای دادگاه هستم برام دعاکنید?

  • Admin گفت:

   سلام ممنون از نظرتون دوست فالوده ای ایشالا کارتون درست میشه

 8. Shagha گفت:

  چقد کم بود خو?☹

 9. راحله گفت:

  سلام نوشته چشم بد هست اونو چطوری برطرف میتونیم بکنیم
  ممنون میشم از راهنماییتون

 10. Habibi گفت:

  سلام .واقعا خسته نباشید.مرسی که فال ها دقیق و به زبان عامیانه و ساده تحریر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد