فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین خرداد

طالع بینی متولدین ماه خرداد :پیشرفت مالی يا تحصیلی خیلی خوبی به زودی دارید که از این بابت از ته دل برای چند وقت خندان هستید فقط از این موفقیت حسودان زیادی دارید که حسرت شمارا می خورند مراقب این افراد باشید چون دوروبرتان هستند و به شما نزدیک هستند. معامله دارید که برای انجام این معامله باید خیلی سیاست داشته باشید و اگر با سیاست جلو بروید صددرصد پیروزی دارید و این معامله به خیر و خوشی صورت می گیرد.

گاه گاه از ناحیه گلو درد دارید که باید حتما به دکتر مراجعه کنید این درد را جدی بگیرید شاید از تیروئید باشد حتما آزمایش بدهید و پی گیر باشید. بستگی در کارتان است و این بستگی هارایک فرد که خواهان شماست انجام داده است و تمام راه های شمارابسته است باید این بستگی را برطرف کنید تا راههای شما باز شود وگرنه تمام درها به روی شما بسته است مخصوصا درهای احساسی روی شما بسته است و کسی سمت شما نمی آید چه خانم باشید و چه آقا باشید.

اگر زير ۳۶ سال هستید ۳۶ سالگی خیلی خوبی دارید و در این سال بهترین سال زندگی شماست و به خواسته های زیادی در این سن خواهید رسید یا امسال ۳۶ ساله می شوید که به خیلی از آرزوهایتان می رسید، وسیله نقلیه جدید می خرید و وسیله نقلیه فعلی شما پوچ می شود و می فروشید.

به گذشته برمی گردید افسوس زیادی می خورید ولی افسوس گذشته را خوردن بیهوده است و سعی کنید به آینده فکر کنید و از زندگیتان لذت ببرید. از یک تماس تلفن که شماره ٦ دارد خبری مهم دریافت می کنید که این خبر هرچی هست یک تحول مثبت برای متولدین این ماه به همراه دارد.

اگر آقاهستید وقدبلندو چهارشانه هستید یک رختخواب و مریضی کوتاه در پیش دارید شاید یک سرماخوردگی باشد ولی دواو دکتر می شوید و این مریضی را پشت سر می گذارید راه روزی برای شما در حال حاضر باز است. خبر سکته یک خانم را می شنوید که خیلی تعجب می کنید ولی این خانم خوب می شود و سلامتی را به دست می آورد ولی شما به عیادت این مریض می روید.

اگر فردی هستید که می خواهید عمل چشم انجام بدهیدمردد هستید که این کار را بکنید يا نه انجام بدهید مبارک وخير است. نقشه های زیادی برای زندگی و آینده تان می کشید چون خیلی نگران آینده خودتان یا اگر صاحب فرزند هستید فرزندتان هستید ولی آینده خوبی در انتظار يا خودتان يا فرزندتان است و این نگرانی شما بیهوده است. یک کم عصبانی هستید و زود از کوره در می روید باید در اخلاقتان یک تجدیدنظر داشته باشید.

زیارت امام رضا(ع) در فال شماست و به زیارت این امام بزرگوار و مهربان می روید که چند قطره اشک هم می ریزید.مجردهای این ماه با فردی جدید به زودی آشنا می شوید که یک نفر هم از قبل در زندگی شما بوده است که سر این آشنایی بین دوراهی قرار می گیرید و نمی دانید با این دو نفر چه کار کنید ولی تصمیم نهایی به دل شماست در این شرایط به حرف دلتان گوش کنید ببینید دلتان کدام فرد را بیشتر دوست دارد.

متاهل های این ماه اگر در مسیر اداری يا قانونی هستید یا کارتان اداری است چند تا بحث و مشاجره در محیط اداری دارید چه شغل تان باشد چه در گیر کار اداری باشید این جر و بحثها را دارید.افرادی که شغلشان ساخت و ساز است یا بساز و بفروش هستید یک ضرر و زیان خواهند داشت حواستان را جمع کنید تا متضرر نشوید و این ضرر به خاطر یک خطایی است که می کنید و این ضرر به شما وارد می شود ولی اگر حواستان جمع باشد این ضرر را نخواهید داشت.

4 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین خرداد”

  1. mahsa گفت:

    عالیییییییی??????❤❤❤❤❤❤❤❤

  2. Foruzan گفت:

    بستگی ینی چی؟چجور باز میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد