فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین تیر

طالع بینی متولدین ماه تیر : برای یک سری از متولدین این ماه به زودی سفری زیارتی افتاده که راهی این سفر می شوید به هر کجا که باشد حتی اگرخارج از ایران باشد ولی راهی این مسافرت خواهید شد. دوستان زیادی دارید که سعی کنید فقط معاشرت شما در حد همان دوستی باشد و زیاد با این افراد خودمانی نشوید به نفعتان است.

یک آرزو دارید که سالهاست به دنبال این آرزو هستید وهرچی تلاش کردید به این آرزو نرسیدید ولی این خواسته شما به زودی عملی می شود و به این خواسته پس از سالها خواهید رسیدو آرامش خوبی را برای شما به همراه دارد.

پر توقع هستید و از چیزهایی که دارید شاکی هستید و باز دنبال چیزهای بهتری هستید ولی سعی کنید با چیزهایی که دارید خوشحال باشید و نهایت استفاده را ببرید چون الان هم شرایط زندگی شما خوب است فقط خودتان شاکی هستید و راضی نیستید.

اگر در گذشته جدایی داشته اید این افراد یک شروع جديد دارند وخیلی زود در شرایط یک زندگی جديد ویک شروع جدید قرار می گیرید و می خواهید با فردی وارد مسیر جدید زندگی بشوید و این اگر بامشاوره و تحقیق باشد و سرسری وارد نشوید آینده خوبی خواهید داشت حتی ممکن است گذشته شما هم جبران بشود .

ماه جدید برای شما ماه خوبی است ولی این ماهی که در آن هستید زیاد خوب نیست و در این ماه خیلی دلتان گرفته است و بی حوصله و کسل هستید، دنبال یک سری ملک می روید که می خواهید این ملک هارامعامله کنید و یکی از این ملک ها را انتخاب می کنید و معامله میکنید و این معامله سود و منفعت دارد و به خواسته تان می رسید فقط یک قربانی انجام دهید چون حسودان زیادی دارید و در چشم و نظر می افتید.

اگر با فردی در رابطه هستید و شریک احساسی شماراخیلی دوست دارد فقط گاهی اوقات به شما دروغ می گوید که این دروغ ها شما را ناراحت می کند ولی هرچی اهمیت ندهید و به دل نگیرید بهتر است. گاه گاه ناشکری می کنید که این ناشکری به شما نمی آید. گر در حال حاضر با فردی اختلاف دارید وقهر یا کدورت دارید با این فرد دوباره به روزهای اول آشنایی برمی گردید که این برگشت به روزهای اول برای هر دوی شما خوشحال کننده است و هردو دوباره دلتان شاد می شود و دیدارهای زیادی دارید که سعی کنید از این دیدارها نهایت استفاده را ببرید و خوشحال باشید چون فرصت های زیادی را در این مدت از دست داده اید و با این فرد یک جایی کوهستانی می روید که خیلی خوش می گذرد.

پیشنهادی کاری با عشقی دارید که این پیشنهاد برای چند وقت فکرتان را درگیر می کند ولی قبول کنید چه کاری بود و چه احساسی این پیشنهاد در روی مسیر زندگی شما یا آینده شما تاثیر خوبی می گذارد و باعث یک سری تغییر و هیجان در زندگی سرد وبی روح شما می شود و انگیزه خوبی به شما می دهد که از این قبول روزهای شما پر از انرژی مثبت می شود.

لج باز هستيد ولی این لجبازی ها گاه گاه به نفعتان نیست زود کوتاه بیایید بهتر است. آینده احساسی و عشقی شما خوب است و صاحب قدرت هستید و یا می شوید. فردی که شریک احساسی شماست شما را واقعا دوست دارد و مطيع شماست چه در رابطه باشید و چه در ازدواج باشید با این فردخوشبخت خواهید شد.

خداوند همیشه یار و یاورتان است و حواسش به شماست و همیشه به خود خداوند توکل کنید و از خودش حاجت بخواهید.اگر شریک کاری دارید يا با کسی کار می کنید مراقب این فردباشید این فرد به شماطمع داردو می خواهد از شما سوء استفاده کند پس حواستان باشد.اگرمریم يا منير دوروبرتان است این فرد دو روست مراقب باشید درد دل برای این فرد نکنید چون پشیمان خواهید شد.

2 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین تیر”

  1. مريم گفت:

    نوشته ماهي ك در ان هسنيد ماه خوبي نيست وكسليد.منظورتون همين بهمنه ديگه؟؟؟ماهي ك شروع ميشود هم منظورتون اسفنده ديگه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد