فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین آذر

 

 

طالع بینی متولدین ماه آذر : فردی لج باز هستید و در حال حاضر اگر با کسی در لجبازی هستید از این لجبازی کوتاه بیایید تا دوباره به آرامش برسید.

چند تا قطره اشک می ریزید که این گریه از دلتنگی است اگر نگران بیماری هستید این بیماری پوچ می شود و خیالتان راحت می شود. چند تا گره در کارتان انداخته اند که باید این بستگی ها و گره ها برطرف شود و گرنه حالا حالاها درگیر این بستگی ها هستید.

خبرچین و فضول زیاد دارید که دائم جاسوسی و خبرچینی شما را میکنند و این افراد همه از دوستان و آشنایان شما هستند پس مراقب باشید. چند میز گرد مالی دارید که برای یک کار مالی در یک جمع تصمیم گیری می کنید که در این میز گرد شاید چند تا جر و بحث و درگیری هم باشد اما به هر حال این کار درست میشود.

اگر خانم هستید یک تغییری در موهایتان می خواهید بدهید که این تغییر خوب است و در ظاهر شما تاثیر زیادی می گذارد. چند تا خندہ پی در پی دارید که به هر خاطر که هست از ته دل می خندید و دلتان شاد می شود. روزهای سختی را پشت سر گذاشتید و روزهای خوبی در انتظارتان است.

مدتهاست در ناامیدی به سر می برید ولی سعی کنید امیدتان را از دست ندهید چون روزهای خوبی در پیش دارید که به این روزهای سختی لبخند می زنید و به حالت مسخره نگاه می کنید چون همه پایان می گیرد. اگر در اسم يا فامیل شما ف يا ق دارد در چند تا مشکل يا قرار دارید يا قرار میگیرید که با حوصله از این مشکل بیرون می آیید.

خودتان فردی شیطون و شلوغ هستید و همه اطرافیان شما را دوست دارند. اگر زیر 40 سال هستید 40 سالگی خیلی خوبی دارید و در این سن به خیلی از آرزوها و خواسته هایتان می رسید فقط باور داشته باشید و امیدتان به خداوند بزرگ باشد. خیلی وقت است که ناامید هستید و احساس تنهایی شدید می کنید با وجودی که اطراف شما همه از بستگان شما دورتان هستند و از ته دل دوستتان دارند.

سفر رفت وبرگشت هوایی دارید که در روزهای آینده است يا در همین ماه است که راهی می شوید. چند قطره اشک می ریزید که این گريه از خوشحالی است و خیلی خداوند را شاکر می شوید ولی با گريه است. ضربه های زیادی در روزهای گذشته خوردید ولی تمام این ضربه ها برای شما رو به جبران است.

زود رنج و حساس هستید و اگر از کسی رنجیدید می آید و از دلتان در می آورد فقط به این فرد فرصت جبران بدهید. یک سری از افراد این ماه جابجایی دارید که این جابجایی يا محل کار است يا محل زندگی اما خیلی در این جابجایی دردسر می کشید. اگر محمد نام هستید و با کسی در حال حاضر اختلاف و مشکل دارید فعلا این اختلاف ادامه دارد و صبور باشید. آقایان این ماه که متاهل هستند یک قدمی برای یک فرزندتان بر می دارید که این قدم باعث سربلندی فرزندتان می شود و خیلی هم این فرزندتان را دوست دارید.

از یک متولد مهرماهی خوشحالی دارید یا خبری که این متولد مهر ماه به شما می دهد. اگر دنبال شغل هستید چند پیشنهاد کار دارید که یکی از این پیشنهادها قبول می شود و به سر کار رفتن ختم می شود. به یک زیارت می روید که رفتن به این زیارت به خاطر رواشدن یک حاجت بزرگ است و یک سری درهای بسته با روا شدن این حاجت به روی شما باز می شود.

5 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین آذر”

  1. Sara گفت:

    ممنون خوب بود تقریبا با حال الانم جور بود انشالله که به قول فالم خبرای خوبی در راه باشه از شما ممنون منم بیدار موندم تا فالم رو بخونم

  2. ............. گفت:

    یعنی چی بستگی دارید این مزخرفات چیه ب جون مردم میندازید یا مثل آدم راهکار بگید ک چجوری باز کنیم یا الکی انرژی منفی به آدم ندید. من نمیگم دعا نیس طلسم نیس هست ولی آدم کار بلدش خیلی خیلی خیلی کمه و این دعا نویسای پيزوری همه از حماقت ما استفاده میکنن. جم کنید بازار مسخره دعا و طلسم و بستگی دارید بابا

  3. جواد گفت:

    خیلی ممنون عالی بود.خسته نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد