فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین آبان

طالع بینی متولدین ماه آبان :افرادی که در اسم يافامیل الف دارند داد وبیداد دارید که این دادزدن شما به هر دلیل که باشد همراه با افسوس وپشیمانی است پس مراقب هر رفتاری از روی عصبانیت باشید که بعد افسوس نخورید. چندتا معامله دارید یا چندتا خرید است یاچندتافروش است به هرحال این معامله ها خیر است. فردی شما را دوست دارد اگر مجرد هستید عشقتان است.

اگر متاهل هستید همسرتان است که دوست داشتن این فرد برای شما یک میوه بهشتی است و باید قدر این دوست داشتن را بدانید چون این فرد واقعا شمارا دوست دارد و باید در این رابطه شاکر خداوند بزرگ باشید ولی خودتان قدراین علاقه رانمی دانید و دائم از داشتن این فرد شکایت و گله دارید.

یک حاجت بزرگ از امام رضا(ع) می گیرید که به پابوس این امام بزرگوار می روید و انجام نذر می کنید. افرادی که در حال حاضر باکسی کدورت يا دلخوری يا ناراحتی دارند رابطه تان برقرار می شود طوری که باورتان نمی شود و به این خاطر دلتان شادمی شود با فردی که ع يا غ دارد اگر دوروبرتان است چندتا لج و لجبازی دارید که این لجبازی ها شما را ناراحت می کند و برای چند روز دلتان می گیرد دو يا سه تا قرارداد امضا می کنید که يا به کارتان مربوط می شود يا برای انجام کاری این امضاها صورت می گیرد ولی خوب و عالی است.

افرادی که دنبال آموزش و یادگیری چیزی هستند به زودی در این زمینه موفقیت خواهند داشت مخصوصا اگر در زمینه موسیقی يا نوازندگی باشد صددرصد در این راه موفق می شوید چون استعداد خوبی در این زمینه دارید.

افراد مجرد چندتا ملاقات احساسی و عشقی با عشقشان دارند که در این دیدارها حرفهای امیدوار کننده یا می شنوید يا میزنید که دلگرمی عشقی دارید و باعث یک سری انگیزه جدید در درون شما می شود و روزهای شادی را به این خاطر سپری می کنید. اگر ر يا ز يا ژ در اسم يا فامیل شماهست خیلی دشمن دارید که این دشمنها همه به شما نزدیک هستند و دوروبرتان هستند ولی خودتان خبرندارید وبی خبر و بی اطلاع هستید.

مشکلات زیادی دارید که در رابطه با موضوع مالی است وبرای چند روز غم وغصه مالی دارید که کلافه و سردرگم میشوید ولی کم کم اوضاع درست می شود فقط سعی کنید تحمل و استقامت داشته باشید.

اگر خانم هستید و مجرد هستید یک خواستگار که دوتا موقعیت خوب دارد برای شما در راه است که به زودی این افراد به منزل شما وارد می شوند که یک شانس بزرگ برای متولدین این ماه است که این شانس راسعی کنید از دست ندهید چون شاید دیگر این فرصت به شما رو نكند. افرادی که مشکل قانونی يا اداری دارند فعلا کارتان در بن بست است.

بیشتر باید صبر کنید تا دربسته به روی تان باز شود فقط توكلتان به خداوند باشد. یک راز در رابطه یک فرد که به شما نزدیک است فاش می شود که از تعجب شاخ در می آورید. یک اختلاف و ناراحتی برای شما پیش می آید که این اختلاف همراه با استرس و ناراحتی است و یک سری دلخوری برای شما به همراه دارد ولی اگر گذشت داشته باشید این شرایط برطرف می شود.

به یک عروسی يا یک جشن تولد دعوت می شوید که اگر بروید در این جمع به شما خوش میگذرد و خاطره شیرینی دارید. اگر فردی هستید که با کسی قطع رابطه دارید یا فردی از زندگی شما رفته است و در خلاء احساسی به سر می برید این فرد به زودی به سمت شما برمی گردد و این دوری و جدایی به خاطر یک فردی بوده که رقیب شماست ودائم در رابطه شما دخالت می کند و می خواهد مشکل درست كند.اگر م نام هستید در یک درگیری قرار می گیرید که هرچی سکوت كنيد برایتان بهتر است.

4 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین آبان”

  1. mahsa گفت:

    مرسیییییی واقعا??? بهترینید شما❤❤❤❤

  2. شهلا گفت:

    مثه همیشه خیلی خوب بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد