فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین دی

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی :  یک کاری در این روزها انجام میدهید که پشیمان میشوید و این پشیمانی شما را ممکن است در انتظار قرار بدهد پس مراقب هر قدمی که برمیدارید باشید و بی گدار به آب نزنید.. به زودی هدایای خیلی زیبایی از فردی که دوستش دارید دریافت میکنید که دلتان شاد میشود و یک جایی با عشقتان میروید که خیلی به هردوی شما خوش میگذرد و خاطرات جالب و شیرینی دارید.

چند تا تماس تلفن دارید که از این تماس ها تغییراتی مثبت دارید. یک جابجایی دارید و از جایی به جایی دیگر میروید و سقف شما عوض میشود ولی این جابجایی بسیار خیر و شیرین است. اگر قصد دارید با فردی مسیر جدیدی را بروید یا شروع جدیدی داشته باشید این شروع بسیار شیرین و دلنشین است فقط خودتان در شک و دودلی هستید ولی گام بردارید و شروع کنید و به یک سری از خواسته ها و آرزوهایتان میرسید و همه چیز وفق مرادتان خواهد شد.

چند تا معامله و خرید و فروش دارید که چه خرید باشد و چه فروش باشد خوب است و سود و منفعت برای شما دارد. افرادی ک تولدشون در نیمه دوم ماه هست با فردی دچار مشکل خواهید شد ک ب خاطر همین موضوع تصمیم دارید ک رازی از او را برای همگان آشکار سازید . اما این کار ب صلاح نیست و فقط باعث افزایش تنش و اتفاقات بدتر خواهد شد.با یک محمد نام یک جایی میروید که در این رفتن خوشبخت هستید شاید رفتن از ایران باشد ولی خوشبخت هستید و بعد از این رفتن فردی دورادور حسرت شما را میخورد و پشیمان میشود از خطا یا اشتباهی که در رابطه با شما مرتکب شده است.

اگر موضوع یا چیزی را از فردی پنهان کردید در اشتباهید چون خودتان از این رفتارتان متضرر میشوید و فرصت خوب و بزرگی را از دست میدهید. اگر آقا هستید در چند تا غم و ناراحتی یا هستید یا مینشینید و این شاید بخاطر یک جدایی یا از دست دادن فردی باشد پس مراقب فرد نورد علاقه تان باشید تا او را از دست ندهید چون اگر بشود ضربه و آسیب روحی بدی خواهید خورد.

در چند جمع شرکت میکنید ولی دلتان گرفته است و حال و حوصله ندارید چون دلتان گرفته است و فکرتان درگیر است. یک سری از افراد این ماه از ایران دور میشوند شاید تا آخر امسال یا اوایل سال آینده باشد ولی به هر علت که از ایران میروید سربلند و خوشبخت هستید و در این مسیر فردی که شما را دوست دارد حمایت میکند. یک خبر سکته میشنوید ناراحت میشوید و به عیادت این فرد میروید که از دیدنتان خیلی خوشحال میشود.

چند تا حرف یا خبر باعث هیجان و تعجب شما میشود و از این خبرها جا میخورید. یک جای کوهستانی میروید که خیلی خوش میگذرد و بگو و بخندهای زیادی میکنید. فردی دائم در فکرتان است و شما را دوست دارد.

در کارهایتان دائم جاسوس دارید و همه میخواهند از کارتان سر در بیاورند. از یک ملک خارج از ایران یا خارج از شهر خبری خوش دارید و یک در بسته از این ملک بروی شما باز میشود و از یک استرس و نگرانی رها میشوید. از روز ۱۱ یا ۱۸ این برج روزهای خوبی دارید و یک قدم برای امام حسین (ع) برمیدارید که اجر و پاداش زیادی از این قدم نصیب شما میشود.

اگر زیر ۳۸ سال هستید ۳۸ سالگی خیلی خوبی دارید و یک اتفاق برای شما در این سال خواهد افتاد که روی آینده ی شما تاثیر خوبی دارد. اگر وسیله نقلیه دارید و قصد عوض کردن دارید این وسیله عوض میشود. یا اگر ندارید معامله میکنید و به احتمال ۹۰ درصد رنگ این وسیله نقلیه روشن است.

فردی که شما را دوست دارد به سمت شما می آید و جلوی شما مطیع میشود و یک هدیه خیلی زیبا از این فرد دریافت خواهید کرد. اگر مشکل دندان دارید کارتان به دکتر کشیده میشود. از رازی هم باخبر میشوید که فاش شدن این راز باعث گرفتن یک تصمیم در زندگی شما میشود که این تصمیم هم گرفته میشود و پربار است هرچی هست.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی

6 پاسخ به “فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین دی”

 1. لیلا گفت:

  بسیار جالب بود،امیدوارم همشون به واقعیت تبدیل بشن،البته بجز موارد سکته..توکل به خدا

 2. arezu گفت:

  بسیار عالی و زیبا
  با تشکر

 3. نیل گفت:

  عالی مرسی بابته این همه تلاش

 4. مهسا😍 گفت:

  ولله حقیقتشو بخواین،مدت هاست برای من اتفاقای توی فال پیش نمیاد، ازصمیم قلبم بهش اعتقاد دارم ها بخاطر همین همیشه پیگیرشم،بنظر شما دلیلش چی میتونه باشه، من اول ماه فالو میخونم وخوشحالم بخاطر فالم ومنتظر اتفاقاتشم، ولی وقتی ماه تموم میشه میبینم هیچ کدوم برام اتفاق نیوفتاده خیلی خیلی ناراحت میشم😭😭😭

  • مهسا😍 گفت:

   خواهش میکنم، جوابمو بدین، خیلی دلم میخاد اتفاقای توی فال دقیقا برام پیش بیاد ولی جز اتفاقای بد هیچ کدوم به تحقق نمیرسه😢😢😢😢

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد