فال ماهانه آبان ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : فردی موذی سر راهتان قرار می گیرد و می خواهد سر از کارتان در بیاورد و این شخص سر در می آورد مراقب باشید. چند تا تماس تلفنی دارید که این تماس ها در هر رابطه که هست از ته دل می خندید و خوشحال می شوید، یک جایی در این روزها با ماشین می روید که خیلی به شما خوش می گذرد. فردی قصد ضربه زدن به شما را دارد حواستان باشد اگر مراقب باشید کاری از دستش برنمی آید. افراد زیادی دوروبرتان هستند که این افراد بدگویی شما را زیاد می کنند ولی به جایی نمی رسند.اگر متاهل هستید خانواده دوست هستید ولی کسی قدرتان را نمی داند ، همسرتان بی چشم و روست و این شما را ناراحت می کند و می رنجيد و ناراحت هستید.

 در رابطه با یک کار ملکی سر دوراهی هستید ولی به زودی از این بلاتکلیفی ملکی خلاص می شوید و بیرون می آیید. روز ۱۶ این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است. یک سری اختلاف خانوادگی دارید چه متاهل باشید و چه مجرد باشید با خانواده در این روزها مشکلات زیادی دارید که دلتان می شکند و ناراحت می شوید که شاید چند قطره اشک بریزید. یک (محمد) نام باعث شادی و خوشحالی شما می شود طوری که از ته دل می خندید. اگر شاغل هستید چند تا اوقات تلخی در محیط کاری دارید که با کسی است که با این فرد کار می کنید و خیلی حرص وجوش می خورید ولی آخر و عاقبت این بحث ها برای شما خير و مثبت است.

فرمول کائناتی جذب عشق و محبت (کلیک کنید)

 به یک جای شلوغ می روید که مراقب باشید در این مکان شلوغ یک خطر از سر شما رد می شود نروید بهتر است. دشمن زیاد دارید ولی این افرادظاهر خوبی دارند. اگر مجرد هستید با فردی که شریک احساسی شماست زیاد قهر و آشتی می کنید و هی می رود و هی می آید ولی به زودی با این شریک احساسی تان دیدار عشقی دارید و یک آرامش خیلی خوب از این می گیرید و باعث آرامش برای خود شما می شود ولی در این دیدار ها یک رقیب عشقی دارید و این رقیب خیلی با نفوذ است حواستان باشد و خیلی تلاش می کند سر از کار شما در بیاورد وعشقتان را از چنگ شما در بیاورد.

 در چند بن بست فکری یا قرار دارید یا قرار می گیرید و این بن بست ها با زمان بر طرف می شود و در حال حاضر در این بن بست ها هستید. اگر (علیرضا) نام هستید یک خطر از سرتان رد می شود برای خودتان صدقه بدهید. اگر کسی از زندگی شما رفته است برمی گردد و دوباره یک ارتباط عاشقانه بین شما برقرار می شود و همدیگر را دوست دارید و این علاقه و عشق دو طرفه است. به یک جابجایی فکر می کنید و جابجا می شوید و این جابجایی خیلی برای شما حرص و جوش دارد ولی صبر کنید تا این مشکل حل شود بعد جابجا شوید چون به خاطر یک مشکل حرص و جوش می خورید. ناراحتی از شکم دارید که از این ناراحتی کارتان به دکتر کشیده می شود و شاید یک سری از افراد این ماه کارشان به جراحی کشیده بشود حتی اگر زیبایی باشد این جراحی را دارید. 

چند تا وسایل جدید اگر قصد دارید بخرید می خرید و اگر هم قصد دارید بفروشید می فروشید. حرف و سخن سر این موضوع زیاد می شنوید و حسودان زیادی دارید به کسی نگویید و پنهان کاری کنید بهتر است. یک سری از افراد این ماه خرید وسیله نقلیه دارند یا فروش ولی در این امضای قرارداد یک سود و منفعت می برید خوب است. اگر آقا هستید خیلی خانواده دوست هستید و دست به خیر هستید. اگر (مسعود) نام هستید شادی غیرمنتظره دارید که این شادی شما را در چشم و نظر می اندازد صدقه زیاد بدهید. سفری کوتاه دارید که یک دفعه راهی می شوید و خیلی این سفر به شما خوش می گذرد. به یکی از  آرزوهایت می رسی و این خواست و یاری خداوند است و آرزوی شما برآورده می شود.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

یک پاسخ به “فال ماهانه آبان ماه 1399- متولدین بهمن”

  1. نگین گفت:

    خیلی واقعی بود مرسی ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد