فال ماهانه آبان ماه 1399- متولدین اردیبهشت

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت : درد دندان شدید یا در حال حاضر دارید یا بزودی برای چند روز درد دندان شما را کلافه می کند طوری که مجبور به جراحی می شوید و یک هزینه این درد روی دست شما می گذارد. یک جر و بحث یا داشتید یا تا دو سه روز دیگر جر و بحث دارید که خیلی عصبانی می شوید و این عصبانیت برای چند وقت روی شما می ماند و اعصابتان خرد است. اگر (فاطمه) نام هستید در یک غم یا یک غصه می نشینید ولی زود هم برطرف می شود.

کارهای خیر زیاد انجام می دهید و دست به خیر هستید ولی دست شما بی نمک است و به هر کس که محبت می کنید دست شما نمک ندارد. از کسی که در نام خود حرف (ع) یا (غ) دارد چند تا ناراحتی و دلخوری یا در حال حاضر دارید یا برای شما پیش می آید، یک سری از افرادی که به تازگی شروع زندگی داشته اند بارداری دارند و یک نوزاد به خانواده شما اضافه می شود. برای بستن یک قرارداد خیلی عجول هستید یا عجله می کنید و این قرارداد بسته می شود و از این بابت شاد می شوید. مخصوصا اگر این قرارداد مالی یا کاری باشد بسته می شود و اگر کاری باشد سربلندی با این قرارداد دارید.

یک سری مشکل ارثی دارید اگر مال ارثی دارید و سر این ارث چند تا میزگرد دارید که کارتان به بحث و مشاجره کشیده می شود و فعلا برای این مال ارثی در دست بستگی قرار دارید و باید حوصله کنید تا این مال به دست شما برسد. فرصت های زیادی را در گذشته از دست داده اید که در حال حاضر افسوس گذشته را زیاد می خورید ولی بی فایده است و از حسرت خوردن به جایی نمی رسید.

فردی از نزدیکان شما در بستر رختخواب می افتد که مریضی این فرد برای شما دلشوره و استرس دارد و یک کم سخت از بستر رختخواب بیرون می آید ولی بیرون می آید روی عشق و علاقه این شخص دو دل هستید ولی این فرد علاقه اش به شما واقعی است و دوستتان دارد. به زودی هدیه زیبایی از این فرد ریافت خواهید کرد که عشق و محبت این فرد برای شما به اثبات می رسد.

اگر کسی پیشنهاد شراکت یا کار به شما داد که در نام خود حرف (ص) یا (ض) دارد قبول کنید مبارک است و در این شراکت یا این سرمایه گذاری سود می برید. یک سری از افراد این ماه قصد عمل زیبایی دارند و در این مسیر دودل هستند ولی این جراحی مثبت است و روی ظاهر شما تاثیر بسیار خوبی می گذارد و دودلی را پوچ کنید و این جراحی را انجام بدهید. تماس تلفنی غیر منتظره دارید که این تماس خبری مهم را به شما می دهد و از این خبر به وجد می آیید و شاید برای چند ساعت و یا چند روز خوشحال باشید.

فرمول کائناتی بازگشت عشق (کلیک کنید)

اگر به جابجایی فکر می کنید و یا دنبال جابجایی هستیدو یا حتی اگر نیستید هم جابجا می شوید و این جابجایی دردسر هم دارد اما به هر حال صورت می گیرد. حرف و سخن زیاد پشت سرتان است که این حرفها بیشتر بدگویی شماست و افراد زیادی بد شما را می گویند. خیلی از افراد این ماه دو بخته هستند و شاید دوبار ازدواج کنند پس اگر هنوز مجرد هستید در انتخابتان نهایت دقت را داشته باشید و بی گدار به آب نزنید.

سر خاک یک میت می روید دور از حالا شما را دوست داشته و انتظارتان را زیاد می کشد و روی سنگ قبر این فرد چشم به راهی است. شاغلين این ماه راه روزی برایشان باز می شود و پشت سرهم مشتری یا ارباب رجوع به سمت شما می آید یا راه در آمد برای شما باز می شود و پول های زیادی پشت سرهم به دست شما می رسد. مجردها با شریک احساسی شان یک قهر و آشتی دارند قطع می شوند ولی دوباره وصل می شوند و صلح و آشتی دارند و در این قهر و آشتی چیزی به صلاح و نفعتان می شود.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت

یک پاسخ به “فال ماهانه آبان ماه 1399- متولدین اردیبهشت”

  1. S گفت:

    یه قسمتش اصلا واضح نیست ، نوشتین شخصی بیمار میشه بعدش نوشتین روی عشق و علاقه این شخص شک و تردید دارین ، یعنی چی؟ یعنی عشق و علاقه شخصی که بیمار میشه؟ یا اشتباهی شده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد