فال روزانه – 25 شهریور


فال روزانه 25 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 25 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصیتی دوست داشتنی دارید و از حافظه ای بسیار قوی برخوردار هستید و از علاقه زیادی به تفریح و خوشگذرانی دارید. به خاطر علاقه ای که به چیزهای جدید و تکنولوژی مدرن دارید سرعت پیشرفتتان نسبت به دیگران خیلی بیشتر است، اما دمدمی مزاجی، ترس و دخالت در امور دیگران باعث می شوند که نتوانید پیشرفتی که خودتان انتظار دارید را داشته باشید. امسال مسائل حقوقی و امور اداری برای شما به خوبی پیش خواهند رفت و درگیری های حقوقی که برای مدت ها طول کشیده اند بالاخره سر و سامان پیدا خواهند کرد و باعث آرامش خاطر شما خواهند شد. دوستان قدیمی و جدیدی که از قدرت و نفوذ بالایی برخوردار هستند نقش قابل توجهی در پیشرفت وضعیت مالی شما خواهند داشت. علاقه ای ناگهانی و پیش بینی نشده به شخص جدیدی که به تازگی وارد زندگیتان شده و یا خواهد شد باعث می شود که زندگیتان رنگ و بوی تازه ای پیدا کند. در نیمه ی دوم سال ارتباط با یک شخص معنوی به شما کمک خواهد کرد تا از فشارها و استرس هایی که در محیط کار به شما وارده شده اند رها شوید. از اعتماد به افراد غریبه ای که سعی دارند به سرعت با شما صمیمی شوند خودداری کنید و تا جای ممکن از پول قرض دادن به افرادی که از شما تقاضای قرض و وام می کنند پرهیز کنید، در غیر این صورت تا مدت ها پولتان را نخواهید دید. دوستانتان از شما انتظارات زیادی خواهند داشت، اما در عین حال کمک های بسیاری به شما خواهند کرد. ماه های بهمن، تیر و شهریور بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : اگر امروز این طور به نظرتان رسید که دنیا به کام همه است به غیر از شما یک نفر دلسرد نشوید. بالاخره نوبت به شما هم خواهد رسید، شاید امروز روز شما نباشد، اما شما هم حتما روز خودتان را خواهید داشت. شما امروز ترجیح می دهید که در مورد موضوعات عمیق و جدی به تفکر بپردازید و صحبت کنید، اما اطرافیانتان درگیر مسائل پیش پاافتاده و بی اهمیت هستند و پیدا کردن یک هم صحبت که دغدغه های شما را داشته باشد کار ساده ای نخواهد بود. شاید بهتر باشد برای مدتی هر چند کوتاه در خلوت خود فرو بروید. البته احتمال اینکه دیگران شما را به حال خودتان بگذارند چندان زیاد نخواهد بود و مدام مزاحمتان خواهند شد! بزرگترین درس را زمانی یاد می گیرید که اوضاع زندگی آشفته باشد، دوستانتان را در شرایط سخت زندگی می توانید بشناسید، در تصمیم‌گیری های مهم زندگیتان ‌بینید چه کسی به شما دست یاری داده است، این درس را دائم تکرار نکنید او را هم از دست می دهید. برای رسیدن به تغییر کوچکی که‌ دنبالش هستید از همین امروز دست به کار شوید که فردا دیر است. دوستان جدیدی به سراغتان می آیند.

 

اردیبهشت : به سبب فعالیت های فیزیکی مناسب و رژیم سالمی که دارید امروز سلامتیتان در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. تناسب اندامتان را حفظ کرده اید و این موضوع را هر کسی با نگاه کردن به شما خواهد فهمید. سختی هایی که تحمل کرده اید اکنون تاثیر خود را نشان می دهند و شما از این بابت بسیار خوشحال هستید. شما به دنبال فعالیت های دیگری مانند ورزش کردن و رژیم مناسب هستید که به شما کمک کنند سلامتی خود را حفظ کنید. یک کتاب آموزش آشپزی پیدا کنید که دستورهای غذایی زیادی داشته باشد و از آن برای پختن یک غذای خوش مزه استفاده کنید که با رژیم غذایی فعلی شما مطابقت داشته باشد. رابطه عشقی که یک بار به نقطه آخر رسیده دیگر تمام شده است سعی نکنید دوباره آن را شروع کنید؛ گذشت زمان و تغییر محیط اطرافتان می تواند شانس دیگری جلوی پایتان بگذارد. به زودی نا خواسته درگیر مسئله ای می شوید که رها شدن از آن بسیار سخت خواهد بود، تا فرصت دارید حواستان را جمع کنید و از مهلکه بگریزید. نسبت به محیط اطرافتان واقع بین باشید.

 

 

خـرداد : حال و هوای امروز برای شما چندان خوشایند نیست و همه به نظرتان بیش از حد خشک و جدی شده اند. به دنبال پیدا کردن دلیل این رفتار آنها در وجود خودتان نباشید، شما کاری انجام نداده اید که باعث ناراحتی آنها شده باشد و به احتمال زیاد این رفتار آنها از مسائل شخصی شان ریشه می گیرد. در حال حاضر عشق و خلاقیت دو عامل الهام بخش هستند که در زندگی به شما انگیزه می دهند و اثرات بسیار مهمی دارند. شاید حتی به این مسئله پی ببرید که احساساتی که نسبت به یک نفر دارید می تواند به شما برای انجام فعالیت هایی که با خلاقیت همراه هستند الهام ببخشد، از این موقعیتی که به وجود آمده است بیشترین بهره ممکن را ببرید. با گذشت و صمیمی باشید تا دیگران هم با شما چنین رفتاری داشته باشند، از شریک زندگی خود کمتر انتقاد کنید. در محیط خانواده از جر و بحث کردن بپرهیزید در زمینه شغلی هنوز مشکلاتی وجود دارد اما به موقع برطرف خواهد شد. به طور ناگهانی درآمدتان افزایش می یابد سعی کنید تا دچار روزمرگی نشوید.

 

 

تـیـر : امروز خودتان را از شر تمام احساسات منفی از جمله پشیمانی و عذاب وجدان رها کنید. احساساتتان را بیان کنید و چشمتان را به روی آنها نبندید، اما اسیر آنها نشوید و نگذارید دست و پایتان را بگیرند. امروز شما بسیار حساس شده اید، پس مواظب باشید به دیگران فرصت این را ندهید که به احساسات شما لطمه ای وارد کنند و گارد دفاعیتان را بالا بگیرید. فقط یادتان باشد که قرار نیست برای دفاع از خودتان با کسی بجنگید، کافی است از افرادی که آزارتان می دهند دور شوید. امروز ممکن است با شخص بسیار جذابی روبرو شوید. بد نیست جلو رفته و به نحوی سر صحبت را با او باز کنید و ببینید آیا به جز ظاهر جذابش باطن او نیز می تواند مورد علاقه شما قرار بگیرد. کار دادگاهی تان همچنان به درازا می کشد طرف مقابلتان نمی خواهد به سادگی کوتاه بیاید اگر می توانید تا فرصت هست از راه دوستی با او وارد صحبت شوید . پیشنهادی باید بدهید تردید نکنید و نگران نباشید در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست !!! شما از موسیقی لذت می برید نقش آن را در زندگی تان پر رنگ تر کنید.

 

 

مـرداد: امروز اگر بخواهید بیش از اندازه تحقیق و تجسس کنید برای خودتان دردسر درست خواهید کرد، پس از دخالت در کارهای دیگران خودداری کنید و اگر کسی نمی خواهد در مورد چیزی با شما صحبت کند او را به حال خودش بگذارید. به خودتان و اطرافیانتان سخت نگیرید و تا جای ممکن همه چیز را با آرامش پیش ببرید. امروز هر چقدر بیشتر برای انجام یک کار تلاش کنید با موانع و سختی های بیشتری مواجه خواهید شد. اگر دست از تقلا کردن بردارید و اجازه بدهید کارها طبق روال عادی خودشان پیش بروند همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت. گاهی لازم است از تلاش برای کنترل کردن همه چیز و همه کس دست بردارید و منتظر بمانید و ببینید چه می شود. گاهی بین واقعیت تا حقیقت فاصله زیادی وجود دارد. واقع گرا باشید و رویایی زندگی نکنید. در وجود انسان قابلیت های خارق العاده ای به ودیعه گذاشته شده است، این استعدادها باید کشف و شکوفا شوند. با خودتان خلوت کنید و زندگی و کاری که به آن مشغول هستید را مرور کنید، ببینید دلتان می خواهد در این دنیا چکار بکنید. شما یک بار زندگی می کنید.

 

 

شهریور : امروز روح ماجراجوی خود را آزاد بگذارید و اجازه بدهید پرنده ی خیالتان به هر کجا که خودش دلش می خواهد پرواز کند. از فرصت فوق العاده ای که برای دنبال کردن رویاهایتان پیش آمده است استقبال کنید و از بیان افکار و رویاهای خود هراسی نداشته باشید. آنچه در ذهنتان می گذرد را به روی کاغذ بیاورید، در مورد آن با دیگران صحبت کنید و از قضاوتی که ممکن است آنها در مورد شما داشته باشند هم نترسید. صحبت کردن با دیگران می تواند اطلاعات مفید بسیاری را در اختیار شما قرار دهد. کارها دارند سریعتر از انتظار شما پیش می روند، اما اجازه ندهید که این وضعیت باعث نگرانی تان شود. کافیست کمی بیشتر از همیشه حواستان را جمع کنید تا همه چیز به خوبی پیش برود. فکری در سر دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، .از اینکه دیگران به شما بخندند واهمه نکنید.پیش از هر اقدامی آن را بر روی کاغذ بنویسید.این مطلب نباید برایتان مهم باشد که دیگران در مورد شما چی فکر می کنند.برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. قولی به کسی داده اید که حالا علاقه ای به انجامش ندارید روی حرفی که زده اید بایستید و کار را تمام کنید.

 

 

 

مـهـر : امروز دیگر وقت آن فرا رسیده است که دست از برنامه ریزی های تمام نشدنی خود برداشته و دست به کار عملی کردن نقشه هایتان شوید. شاید در این راه مجبور باشید روند عادی انجام کارهایتان را رها کرده و تنها بر اساس حدس و گمان هایتان قدم هایی را بردارید که از آنها چندان مطمئن نیستید. این روش معمول شما برای انجام کارها نیست، اما گاهی لازم است روش های قدیمی را کنار گذاشته و راه های جدید را امتحان کنید. به ذهن خود اجازه بدهید چیزهای جدید را تجربه کند و رویاهایی را پیش از این به خاطر برخی اهداف دیگرتان رها کرده بودید را بار دیگر با شور و نشاطی حتی بیشتر از قبل دنبال کنید. بسیار حساس هستید در انتظار کسی هستید ولی باید بدانید که این وصال به سادگی صورت نمی گیرد برای خودتان هدفی تعیین کرده اید اما بر خلاف جهت هدفتان حرکت می کنید یا گاهی آنقدر تنبلی می کنید که کارها نیمه کاره رها می شود. ولخرجی آدمی را به کارهای بیهوده وا می دارد. این اواخر گاهی بد پیله می شوید، دشمنی و عداوت را کنار بگذارید و سعی کنید مدتی بی تفاوت بمانید.

 

 

آبـان: امروز تمام سعی خودتان را به کار بگیرید که خود واقعیتان باشید و هیچ چیزی را در مورد خودتان پنهان نکنید. از اینکه در مورد افکارتان با دیگران صحبت کنید و همان چیزهایی را که در ذهنتان می گذرند را به زبان بیاورید هراسی نداشته باشید. ذهن شما امروز خیلی باز و فعال است، از این قدرت فوق العاده ای که ذهنتان پیدا کرده است به بهترین نحو استفاده کرده و کارها و وظایفی که به عهده دارید را انجام دهید. اگر قرار است با عشقتان دیدار کنید بد نیست با یک لباس جدید و خیلی شیک به رنگ مورد علاقه تان به دیدن او بروید و حسابی به خودتان برسید تا او را یک بار دیگر عاشق و شیفته ی خودتان کنید. از زمان ها و فرصتتان به طرز هوشمندانه ای بهره بگیرید و بکوشید تا وقت را بیهوده از دست ندهید، اگر احساس می کنید که راهی را به خطا رفته اید تغییر مسیر بدهید، اگر شکست را قبول کنید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می کنید به خواسته تان می رسید. از موقعیت کاری خودتان راضی نیستید بیهوده امروز و فردا نکنید همه جنبه ها را در نظر بگیرید و همین امروز آستین هایتان را بالا بزنید.

 

 

آذر : امروز ذهن حسابگر خود را کنار گذاشته و کمی روی احساساتتان تمرکز کنید. شما کمی نسبت به بیان احساسات خود مردد هستید و گارد دفاعی به خودتان می گیرید اما باید متوجه باشید که هیچ چیزی به اندازه ی بیان احساستان حال شما را خوب نخواهد کرد. امروز احساسات عاشقانه تان همچنان در حال اوج گرفتن هستند و از طرفی هم خیلی جذاب شده اید و نگاه های تحسین آمیز اطرافیانتان و حتی غریبه ها را به خود جذب می کنید. اگر مجرد هستید این می تواند فرصت خیلی خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان باشد، اگر هم قبلا عاشق شده اید و درگیر یک رابطه عاطفی هستید این فرصت می تواند به رشد رابطه شما کمک کند. غمی که بر شما گذشت درس بزرگ زندگی تان شد، زندگی چهره جدیدی نشانتان داد و آن حادثه نقطه عطفی برای کل زندگی تان شده است. تصمیمی که گرفته اید باعث به کمال رسیدنتان می شود. راهی که شاید بارها شروع کرده بودید و نیمه کاره رها کرده اید، این بار تا انتها خواهید رفت. مشکلات مالی که دارید به زودی برطرف و شرایط عوض خواهد شد. در فکر کار جدیدی باشید.

 

 

دی : در انجام کارهایتان اینقدر عجول نباشید و پیش از هر اقدامی به اندازه ی کافی برای فکر کردن به خودتان فرصت بدهید. شما امروز با احساسات درونی خود ارتباط خوبی دارید و این می تواند فرصت بسیار مناسبی برای باز کردن ذهنتان و از بین بردن تردیدها و نگرانی هایتان باشد. شما نسبت به دیگران و نیازهایشان بسیار حساس شده اید و همین موضوع دیگران را به سوی شما جذب خواهد کرد. شما از هدف گذاری های بلندپروازانه و سپس نرسیدن به انتظاراتتان خسته شده اید. خوشبختانه اکنون در وضعیتی قرار دارید که نقشه هایتان را می توانید به شرط داشتن پشتکار، بدون برخوردن به هیچ مشکلی به مرحله اجرا بگذارید. صادقانه با خودتان خلوت کنید و ببینید چرا در حق کسی که شما را اینقدر خالصانه دوست دارد بی انصافی می کنید او با شما یکرنگ است اما ذهنیت منفی شما هر کار او را غیر قابل قبول به نظر می آورد، اگر می خواهید زندگی تان تداوم داشته باشد تغییر روش بدهید. از هوش سرشاری برخوردارید متاسفانه از این استعداد خدادادی کم استفاده می کنید، کمی پیگیرتر باشید.

 

 

بهمن : امروز سعی کنید همه چیز را برای خودتان سخت و بیش از اندازه جدی نکنید. واقعیت این است که گاهی بهترین نقشه ها آنهایی هستند که از قبل برایشان برنامه ریزی نکرده اید، پس چشم هایتان را باز نگه دارید و راه ارتباط با دیگران و ایده هایشان را نبندید. اگر ایده ای در نگاه اول به نظرتان عجیب و غیرمنطقی آمد بلافاصله روی آن خط نکشید و کمی به آن فکر کنید. برای رویاهای خود حد و مرزی تعیین نکنید و باور داشته باشید تمام محدودیت هایی که سر راه خود می بینید در درجه ی اول ساخته و پرداخته ی ذهن خودتان هستند. در پایان روز خودتان را به یک شام خوشمزه همراه با شخصی که از همه دنیا بیشتر دوستش دارید دعوت کنید. گاهی اوقات در کارهایتان خلاقیت نشان می دهید اما پی هیچ کاری را درست نمی گیرید. شبها دیر خوابیدن و صبح ها دیر از خواب بیدار شدن راه درست زندگی نیست. برای انجام هر کاری نیاز به سفارش دیگران ندارید، یاد بگیرید کارهایتان را خودتان به تنهایی انجام بدهید، اعتماد به نفس داشته باشید. طرف مقابلتان شما را دوست دارد زیرا منافع شما با او پیوند خورده است، بهتر است هوشیار باشید.

 

 

اسفند : امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما به این واقعیت پی خواهید برد که آنچه همیشه رویایش را در سر داشته اید می تواند خیلی راحت تر از آن چیزی که خودتان فکرش را می کرده اید به واقعیت تبدیل شود. تا جایی که می توانید با افرادی که می توانند در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند ارتباط برقرار کنید و نشریات و کتاب های مرتبط با آن را مطالعه کنید، یک دفتر یادداشت هم دم دستتان داشته باشید تا اگر نکته ای به ذهنتان رسید آن را یادداشت کنید. هر لحظه ممکن است ایده های بی نظیری به ذهنتان برسند و به همان سرعت هم از ذهنتان محو شوند، پس حتما تا فراموششان نکرده اید آنها را یادداشت کنید. دنیا ارزش این همه خودخوری و رنج را ندارد، برای چند دقیقه ای آرام بنشینید و به آنچه که در چند سال اخیر اتفاق افتاده خوب فکر کنید. خودتان را در غم دنیا غرق نکنید این نیز بگذرد. در حفظ سلامتی خود بیشتر بکوشید زندگی نسبتا راحتی دارید و صمیمیت در خانه تان وجود دارد شاکر باشید. رابطه ی دوستانه ای را خراب کرده اید و مقصر شمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2022 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد