فال روزانه – 24 شهریور


فال روزانه 24 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 24 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی عملگرا، تیزهوش، با وقار، حساس، با اصالت و جسور و بی پروا هستید. شما بسیار خونگرم و اجتماعی و همواره آماده یاری به دیگران هستید، اما باید یاد بگیرید که اعصاب خودتان را کنترل نموده و صبر و حوصله بیشتری داشته باشید. سال جاری پیشنهادات کاری و مسئولیت های حرفه ای جدیدی را برای شما به همراه خواهد داشت. کسب و کارتان گسترش خواهد یافت و با افزایش درآمدتان اعتماد به نفستان نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد نمود. درگیری های حقوقی که برای مدتی طولای ذهنتان را به خود مشغول نموده بودند بالاخره حل و فصل خواهند شد و نتیجه نهایی باعث رضایت خاطر شما خواهد بود. ترفیع رتبه و افزایش حقوق برای شما حتمی به نظر می رسد. روابط شما با شخصی که دوستش دارید و احساس نزدیکی زیادی به او دارید به خاطر مسائل جزئی و بی اهمیت به خطر خواهد افتاد، سعی کنید اجازه ندهید یک شخص با ارزش را برای چیزهای بی ارزش از دست بدهید. آنهایی که هنوز تنها هستند سال جاری شانس زیادی برای پیدا کردن نیمه گمشده خود خواهند داشت و احتمال عاشق شدن برای آنها بسیار زیاد است، اما برای ازدواج باید کمی بیشتر صبر نمایند. اعضای خانواده تان و به ویژه افراد مسن و بچه ها نسبت به همواره به توجه و رسیدگی بیشتری احتیاج دارند و ممکن است وضعیت سلامتی یکی دو نفر از آنها نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورد. ورزشکارها و هنرمندان در نیمه دوم سال شانس زیادی برای کسب شهرت و موفقیت خواهند داشت. ماه های مهر، آبان، بهمن و خرداد بهترین و مهم ترین ماه های سال هستند.

 

 

فروردین : شما در حال حاضر تمایل بسیار زیادی به گسترش علم و دانش خود دارید و آماده اید تا هر کاری که لازم باشد در این راه انجام دهید. خواه ثبت نام در یک دوره آموزشی جدید باشد و یا شرکت در بحثی که می تواند به دانش شما چیزی بیفزاید، می خواهید کاری انجام دهید که ذهن شم را به چالش بکشد و حتی اگر لازم بود پایه و اساس تفکراتتان را دگرگون کند. امروز چیزی که برایتان خیلی عزیز است را گم خواهید کرد و در نهایت نگرانی هر گوشه و کناری را به دنبال آن خواهید گشت. خودتان را زیاد خسته نکنید، چون امروز آن را پیدا نخواهید کرد، تا فردا دست نگه دارید تا آن را در جایی که اصلا فکرش را هم نمی نموده اید پیدا کنید.

 

اردیبهشت : امروز ممکن است بر سر موضوعی کوچک و بی اهمیت بین شما و شخصی که دوست دارید بحث هایی در بگیرند. کار ممکن است تا جایی پیش برود که با خودتان فکر کنید از این شخص متنفر هستید و دیگر هرگز نمی خواهید او را ببینید. به جای این که خودتان را دیوانه کنید به یک پیاده روی تند بروید و یا ورزش دیگری را انجام دهید. بعد که اعصابتان آرام شد کمی منطقی تر به ماجرا نگاه کنید و با طرف مقابلتان تماس گرفته و در خصوص مشکل خود صحبت کنید. اگر متأهل هستید امروز کمی بیشتر مواظب رفتاری که در اجتماع با جنس مخالف دارید باشید. تعهدات خود را به یاد داشته باشید و همان طوری رفتار کنید که از همسر خود انتظار دارید رفتار کند.

 

 

خـرداد : امروز اگر همراه با عشقتان در یک مراسم یا هر گونه جمع دیگری حضور پیدا کنید او به دیگران توجه زیادی خواهد نمود و با آنها حسابی گرم خواهد گرفت. این موضوع باعث می گردد که احساس کنید تنها هستید و به شما بی توجهی شده است و شاید حس کنید که او دارد این رفتارها را از روی عمد نشان می دهد. اما موضوع بر خلاف تصور شما کاملا چیز دیگری است و او فقط میخواهد رفتاری اجتماعی داشته باشد و متوجه این نیست که این رفتارش شما را آزار می دهد. امروز صدایی طغیانگر شما را از درون به نادیده دریافت مسئولیت ها و رفتن به دنبال تفریح فرا می خواند، شما در صورتی آزاد هستید به این صدا گوش کنید که به دیگران و برنامه هایشان آسیبی نزنید.

 

 

تـیـر : شما خیلی بیشتر از همواره دارید سعی می کنید عادت های بد قدیمی خود را کنار گذاشته و عادات خوب را جایگزین آنها کنید. شما برای بهبود بخشیدن به کیفیت زندگیتان اشتیاق بسیار زیادی دارید، اما به دنبال ایجاد تغییرات کوچک و دیدن اثرات آن به مرور زمان نیستید و دلتان می خواهد بلافاصله تغییراتی بزرگ در زندگی خود به وجود بیاورید. کمی حوصله به خرج دهید و شکیبا باشید و روی زمان حال تمرکز بیشتری داشته باشید. امروز یک نفر با عصبانیت تمام با شما تماس خواهد گرفت و با رفتار تند خود شما را شگفت زده خواهد نمود. اگر می بینید رفتار او غیر منطقی است در نهایت خونسردی به او بگویید بعدا با هم صحبت می کنیم و تلفن را قطع کنید!

 

 

مـرداد: امروز شاید مجبور باشید به یک دعوت جواب منفی بدهید و طرف مقابلتان به خاطر این کارتان از دست شما حسابی ناراحت گردد. کار شما آنقدر بد نیست که او بخواهد چنین واکنشی از خودش نشان بدهد و به احتمال زیاد خودش به خاطر فشار کاری و استرس زیاد عصبی شده است. فعلا با او بحث نکنید تا بعدا که آرامتر شد سر حوصله مشکلتان را برای او شرح داده و قانعش کنید، فعلا کار دیگری از دست شما ساخته نیست. امروز رفتار شما با همواره فرق می نماید و دوستانتان در عجب هستند که چه چیزی باعث شده است اینطوری رفتار کنید. شما بر خلاف همواره خیلی پرحرف هستید و حتی خودتان سر صحبت را با دیگران باز می کنید.

 

 

شهریور : شما این اواخر به شدت نگران مسائل اقتصادی بوده اید و امروز دیدن این که یکی از اعضای خانواده پول زیادی را خرج چیزهای کاملا غیرضروری می نماید باعث عصبانیت شما خواهد شد. اما پیش از آن که عصبانی شوید به خودتان یادآوری کنید که بیشتر وقت ها واقعیت با آنچه به نظر می رسد بسیار فرق دارد. شاید اوضاع اقتصادی شما به آن وخامتی که خودتان فکر می کنید نباشد، شاید هم این خرج ها واقعا ضروری بوده اند و شما از اهمیت آنها بی خبر هستید. امروز دلتان می خواهد با دوستان و عزیزان خود دیدار داشته باشید و با صحبت کردن با آنها به آرام برسید. شاید حتی بتوانید با افراد جدیدی هم آشنا شوید که دوستان خوبی برایتان خواهند بود.

 

 

 

مـهـر : امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس می کنید که انگار شما را روی دور کند گذاشته اند و شاید به این فکر بیفتید که با این وضع چطور می توانید این همه کاری که امروز در انتظارتان هستند را به انجام برسانید. اصلا نگران نباشید، خیلی زود موجی از انرژی به سراغتان خواهد آمد و با کوشش و انرژی که از خودتان نشان می دهید پاداش زحماتتان را به دست خواهید آورد و کارهایتان یکی پس از دیگری روبراه خواهند شد. با کنار رفتن ابرهای نگرانی شادی و خوشحالی به سراغتان خواهد آمد. یادتان باشد که داشتن تفکر مثبت می تواند روی پیشرفت شما اثرات قابل توجهی داشته باشد. افکارتان را تغییر دهید تا دنیایتان تغییر کند.

 

 

آبـان: امروز یک نفر در محل کارتان در انجام مسئولیت های خود کوتاهی می نماید و در نتیجه شما و سایر همکارانتان مجبور به جبران کم کاری های او خواهید بود. این موضوع باعث عصبانیت شما شده و جو متشنجی بر فضای محل کارتان حاکم خواهد شد. به خودتان سخت نگیریدو استرس و فشار بی فایده به خودتان وارد نکنید. مسئولیت ها و وظایف خود را در اولویت قرار داده و بعد اگر وقت اضافه ای برایتان باقی ماند با آرامش و سر حوصله به این کارهای اضافه رسیدگی کنید. هر چه باشد این وظیفه شما نیست و فقط دارید به این شخص لطف می کنید. امروز میل و احتیاج شدیدی به داشتن کمی ماجراجویی احساس می کنید، احتیاجهای خود را نادیده نگیرید!

 

 

آذر : امروز سعی کنید نگرش مثبت خودتان را حفظ کنید و شاداب و سرزنده باشید. امروز فرصت خیلی خوبی برای این خواهد بود که مهار اوضاع زندگیتان را در دست بگیرید. هنرمند درونتان را آزاد بگذارید تا هر کاری که صلاح می داند را انجام دهد و هر کاری که برای پرورش این استعداد از دستتان برمی آید را انجام دهید. کارهایتان را به صورت گروهی انجام دهید و از پیشنهادات خلاقانه ای که سایر اعضای گروه دارند استقبال کنید. با دیگران در خصوص اتفاقاتی که این اواخر پیش آمده اند صحبت کنید، شما حرف های زیادی برای اشتراک گذاشتن با دوستان و نزدیکان خود دارید. شاید حتی بتوانید با همفکری همدیگر راه چاره های خوبی برای بعضی مسائل پیدا کنید.

 

 

دی : اگر قصد دارید این چند روز باقی مانده از تابستان را به سفر بروید باید هر چه سریعتر دست به کار شده و برنامه هایتان را ردیف کنید تا همه چیز به موقع انجام گردد و به مسئله ای بربخورید. نگران نباشید، خیلی هم دیر نشده و هنوز هم می توانید یک سفر خوب چند روزه داشته باشید. شما معمولا از آن دسته آدم هایی نیستید که در روابط عاطفی به دنبال ماجراجویی هستند، اما امروز قضیه فرق می نماید و دلتان می خواهد عشقتان شما را غافلگیر کند و یا اتفاق جدید جالبی در رابطه تان بیفتد. قدرت تخیل خود را به کار بگیرید، بدون خیالات و رویاپردازی هایمان هیجان را از زندگی خودمان تقریبا حذف خواهیم کرد.

 

 

بهمن : امروز به دیگران اجازه ندهید که با حرف هایشان شما را به هر راهی که خوشان دلشان می خواهد بکشانند. شاید امروز اطرافیانتان حرف های وسوسه نماینده ای به شما بزنند که باعث می شوند فکر کنید برای رسیدن به موفقیت باید راه هایی را در پیش بگیرید که آنها به شما پیشنهاد می نمایند، اما باور کنید حقیقت چندانی پشت حرف های آنها نیست. امروز همچنین باید مواظب باشید که در حرف های دیگران به دنبال لایه های پنهان نباشید و فکر نکنید که از هر حرف پیش پا افتاده ای منظوری دارند! با افرادی که به تازگی با آنها آشنا شده اید دیدار و رفت و آمد کنید. این رفت و آمدها سودهای مادی و معنوی زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

 

 

اسفند : امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. کارهایی که مدت ها درگیرشان بوده اید و در انتظار دیدن نتیجه شان بوده اید امروز بالاخره به ثمر خواهند نشست و یا حداقل به مرحله ای خواهند رسید که شما می توانید به طور ملموسی پیشرفت خود را احساس کنید. امروز سعی کنید تا جایی که می توانید با دوستان و خانواده تان تفریح کنید، حرف بزنید و بخندید. شما احساسات مثبت و خوشایندی دارید که باید با دنیای اطرافتان به اشتراک بگذارید. اگر قصد سرمایه گذاری در بازار بورس یا هر بازار دیگری که اطلاعات زیادی در خصوص آن ندارید را داشته باشید بهتر است حداقل چند روزی دست نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد