فال روزانه – 2 مهر


فال روزانه 2 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 2 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی سخاوتمند، اهل عمل، وفق پذیر و در عین حال ساده ای هستید. سخت کوشی و اخلاص شما، از دید دیگران قابل احترام است؛ اما گرایشی که به غلو کردن و مداخله در کارها و امور دیگران دارید، گاهی اوقات به ضرر شما خواهد بود. امسال برای شما نوید رونق مالی و سلامتی است. صاحبان کسب و کار و تجارت، امسال سرمایه گذاری های سورآورتری را تجربه خواهند کرد. افرادی که در زمینه هنر، تبلیغات و رسانه کار می کنند، امسال با شهرت بیشتری مواجه خواهند شد. افراد تازه ای که از روش های مختلف وارد زندگی شما می‌شوند، وعده هایی به شما خواهند داد. کمکی غیر منتظره از سوی یک آشنا به شما، سبب پیشرفت حرفه ای شما خواهد شد. فرد مورد علاقه شما به شما ابراز علاقه خواهد کرد. برای برخی از افراد نیز، یک عاشقانه جدید در راه است. ماه های اسفند، مرداد و شهریور ماه های خوبی برای شما خواهند بود.

 

 

فروردین : شما در حال حاضر رویای قرار گرفتن در بهترین موقعیت ممکن از لحاظ حرفه ای را در سر دارید، اما دلتان نمی خواهد که تک تک قدم های لازم برای رسیدن به این نقطه ی اوج را طی کنید و اگر فرصتی برای میانبر زدن برایتان پیش بیاید ترجیح می دهید از این راه های میانبر استفاده کنید. مواظب باشید این راه هایی که فکر می کنید میانبر هستند در واقع بیراهه نباشند. شما خودتان می توانید به تنهایی موفقیت های بسیار زیادی را کسب کنید، اما باید این را هم بدانید که در صورت لزوم دیگران برای کمک کردن به شما آماده اند. فراموش نکنید که برای رسیدن به اوج موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارد و فقط باید پله های ترقی را یکی یکی طی کنید. در مورد موضوعی که فکرتان را مشغول کرده درهای سعادت و خوشبختی به رویتان باز خواهد شد. دست به کاری خواهید زد و آن را با موفقیت به سرانجام خواهید رساند. فرصت ها را از دست ندهید. در موردی عاطفی شخصی با نادانی در کار شما سنگ می اندازد، با صبر و حوصله و ‌توضیح به موقع شما شک و شبهه ها از بین خواهد رفت. در انتخاب کلمات دقت کنید.


 

اردیبهشت : امروز خبرهای خوبی در مورد مسائل مالی به گوشتان خواهند رسید که شاید شما را به فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزلتان بیندازند. شاید به فکر رنگ کردن دیوارها و یا خریدن وسایل تزئینی کوچک برای خانه بیفتید. این کار قطعا برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود، مخصوصا اگر دوستان و یا برخی از اعضای خانواده را نیز در انجام این کارها با خود همراه کنید. امروز دلتان می خواهد هر طور شده زودتر کارهایتان را به انجام برسانید و بقیه وقتتان را همان طوری که دوست دارید بگذرانید، اما هیچ راه فراری برایتان وجود ندارد و ابتدا باید به مسئولیت ها و وظایف خود رسیدگی کنید؛ با عذر و بهانه هم نمی توانید از این وضعیت فرار کنید. اندیشه ی اینکه دست به کاری بزرگ بزنید همه ی زندگی تان را تحت الشعاع خود قرار داده، در نظر داشته باشید که انجام این کار نیازمند یک همراه است، همراهی که از جهات مختلف توانایی های بالایی داشته باشد و از ریسک کردن واهمه ای به دل راه ندهد. کمترین تردیدی به خود راه ندهید. احساسات تان را با کمک گرفتن از زبان شیرین تان بیان کنید.

 

 

خـرداد : امروز در ابتدای روز یکی از دوستان، همسایه ها و اعضای خانواده را خواهید دید که صحبت با او می تواند حسابی حال و هوایتان را تغییر دهد. شاید این شخص خبرهای جالبی برایتان داشته باشد، هدیه ای به شما بدهد و یا با حرف هایش به شما دلداری و انگیزه بدهد. از صحبت کردن با او لذت ببرید و به حرف هایش گوش کنید، فقط مواظب باشید درگیر غیبت و حرف های بیهوده نشوید. شما دوست دارید در مورد احساسات قلبی خود با شخصی که دوست دارید صحبت کنید، اما ترس و احتیاط به شما اجازه نمی دهد که با خیال راحت حرف دلتان را به زبان بیاورید. یک ریسک حساب شده و بیان بخشی از احساسات عاشقانه تان نتایج رضایت بخشی برای شما خواهد داشت. نیتی در دل دارید، اطمینان داشته باشید که عاقبت خوش این کار تغییرات بسیاری را در زندگی تان به وجود می آورد. اتفاقات پیش آمده ی این اواخر خودخواهی و غرور بیش از حدتان را از بین برده، به هنگام نیاز کمک بطلبید و با خودتان مهربان تر باشید، همین روزها فردی که مدت مدیدی است از او بی خبرید به طور ناگهانی و بی خبر به سراغتان می آید.

 

 

تـیـر : امروز دلتان می خواهد در کنار همسرتان لحظات رمانتیکی را داشته باشید، اما کارهای زیادی که در طول روز و پس از آن هم در خانه انتظارتان را می کشند وقت زیادی برای این کارها برای شما باقی نخواهند گذاشت. فکر کردن به یک شام عاشقانه ی دو نفره و برنامه ریزی برای آخر هفته هم می تواند به اندازه ی کافی به شما آرامش بدهد. شما دلتان می خواهد برای خودتان و خانواده تان زندگی و آینده ای متفاوت با زمان حالتان بسازید. شاید امروز نتیجه ی زحمات خود را به طور ملموسی مشاهده نکنید، اما فراموش نکنید که میزان موفقیت خود در هر روز را به جای این که بر اساس آنچه برداشت می کنید بسنجید با توجه به میزان دانه هایی که کاشته اید اندازه گیری کنید. تمام کینه ها و کدورت ها را دور بریزید بدین ترتیب دیگران هم راحت تر دوستتان خواهند داشت. با آغوش باز پذیرای شخصی باشید که در گذشته بسیار برایتان مهم بوده، حرفی از گذشته به میان نیاورید هر دوی شما بهای اشتباهاتتان را پرداخته اید. پیشنهاد کاری یا مالی به شما می شود آن را به فال نیک بگیرید، بدون شک می توانید به موفقیتهای شایان توجهی دست پیدا کنید.

 

 

مـرداد : انتظارات غیر واقع گرایانه ای که شما از خودتان دارید ممکن است باعث شوند امروز مسئولیت هایی بیش از حد توانتان بپذیرید. شاید وسوسه شوید که یک لیست طولانی برای کارهای امروزتان تهیه کنید، اما دیر یا زود به این پی خواهید برد که این حجم از کاری که برای امروزتان برنامه ریزی کرده اید نتیجه ای جز سرخوردگی نمی تواند برایتان به همراه داشته باشد. با این حال اگر منطقی تر برای روزتان برنامه ریزی کنید می توانید کارهای زیادی را به انجام برسانید. امروز شما از نظر دیگران بسیار جذاب هستید و خودتان هم نسبت به همیشه رفتاری اجتماعی تر از خودتان نشان می دهید و دیگران از بودن در کنارتان لذت می برند. برای تصمیمی که می خواهید بگیرید حتما” نظر خانواده را مد نظر قرار دهید. به خاطر داشته باشید که همیشه خودخواهی بیش از حد کار دستتان داده است. متاسفانه این اواخر بسیاری از کارهایی را که شروع می کنید قبل از آنکه به نتیجه برسد نیمه کاره رها می کنید. با یک اشتباه دیگران تمام محسناتشان را زیر سوال نبرید. برای صراحت و رک گویی دیگران ارزش قایل شوید.

 

 

شهریور : امروز ممکن است در خانه و بین اعضای خانواده سوء تفاهم هایی پیش بیایند که باعث ناراحتی و سردرگمی شما شوند. شما با تکیه به منطق خود و در کنار آن حس درونی خود می توانید این وضعیت را تا حدود زیادی برطرف کنید، به ویژه این که امروز سیاستمداریتان هم به کمک شما آمده است. امروز ایده های فوق العاده ای در رابطه با پروژه ای که برایتان خیلی هم مهم است به سرتان خواهند زد. اگر از این ایده ها به خوبی استفاده کنید می توانند آنقدر مفید باشند که فرصت های جدیدی را در زمینه ی حرفه ای برای شما فراهم کنند. خوشبختانه شما از منابعی که در اختیار دارید آگاه هستید و این آگاهی به شما کمک قابل توجهی خواهد نمود. اگر دوست دارید کاری را که در ذهن دارید به تنهایی انجام دهید، لزومی ندارد در موردش این همه با دیگران صحبت کنید. مشورت کردن با دیگران همیشه لازم و ضروری نیست. مراقب پیشنهادی که به شخصی می دهید باشید و مطمئن باشید که از پس آن بر می آیید وگرنه به مخمصه بدی خواهید افتاد. مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد.

 

 

 

مـهـر : امروز در جمع هایی حاضر خواهید شد که فرصت آشنایی شما با افراد جالبی را فراهم خواهند کرد. شاید حتی این آشناهای جدید تبدیل به دوستانی صمیمی بشوند. این افراد ممکن است اطلاعات جالبی را در یکی از زمینه های مورد علاقه ی شما در دست داشته باشند. این اطلاعات می توانند برای مدتی طولانی به کارتان بیایند و خدمت زیادی به شما بکنند. مورد تجزیه و تحلیل قرار دادن دیگران و کارهایشان امروز می تواند بین شما و اطرافیانتان فاصله ایجاد کنند. شاید به نفع خودتان و بقیه باشد که این افکارتان را حداقل امروز کنار بگذارید و اجازه بدهید هر کسی سرش به کار خودش باشد و همان کاری را بکند که خودش دلش می خواهد. به زودی فردی در سر راهتان قرار می گیرد که با وی پیوند دوستی برقرار می کنید، این دوست تازه دنیایی از خوبی و مهربانی با خود دارد و دیدگاهش نسبت به همه چیز مثبت است.گذشت و فداکاری نسبت به شخصی که یک اشتباه را بارها تکرار کرده بی معنی است، از حقوقِ حقه ی خود چشم پوشی نکنید، او به حد کافی شما را از خود آزرده خاطر کرده.

 

 

آبـان : شما معمولا خودتان را به عنوان فردی منطقی و عملگرا قبول دارید، اما امروز بر خلاف همیشه بیشتر از عقل و منطقتان به احساسات درونی خود تکیه می کنید. در واقع شما این طور احساس می کنید که اطرافیانتان دارند رفتارهای عجیب و غریبی از خودشان نشان می دهند و فکر می کنید که در برابر چنین وضعیتی باید برای پی بردن به احساسات و انگیزه های درونی آنها شما هم باید به سراغ حس درونی خود بروید. این روش شما در رابطه با همکارانتان به خوبی به کارتان خواهد آمد، به صدای قلب خود گوش کنید. شاید امروز با تنش های زیادی مواجه باشید، اما شما با آرامشی که دارید به خوبی از پس آنها برخواهید آمد. در مورد مشکل مالی درخواست وام می تواند مشکل گشا باشد، مراقب باشید فرصت را از دست ندهید. روحیه و سلیقه شما با هر نوع موسیقی سازگار نیست، تنها برای خوشامد دیگران چیزی را که دوست ندارید تایید نکنید. خودتان که باشید دیگران بیشتر دوستتان دارند. دلتان می خواهد در زندگی تان تغییر و تحول ایجاد شود، یادتان باشد تنها دوست داشتن کافی نیست.

 

 

آذر : امروز شما در باورهایی که نسبت به خودتان دارید هیچ حد وسطی ندارید، یک لحظه ایمان کامل به خودتان دارید و فکر می کنید با توانایی هایتان می توانید از پس انجام هر کاری بربیایید و یک لحظه دیگر دچار تردید می شوید و خودتان را زیر سوال می برید. به تلاش خود ادامه دهید و تسلیم نشوید! امروز بین شما و نزدیکانتان ممکن است تنش های احساسی زیادی پیش بیایند. شاید اینطور به نظر برسد که هیچکس حال و حوصله ی درست و حسابی ندارد! شما در روابط خود با آنها بسیار صمیمی هستید و با به کار گرفتن مهارت هایی که در برقراری روابط اجتماعی دارید می توانید به آرام کردن آنها کمک کنید. حداقل تا وقتی شما در کنارشان باشید می توانید اوضاع را آرام نگاه دارید. برای رسیدن به نیتی که در سر دارید باید کمر همت ببندید تا به مقصود برسید، شما سزاوار موفقیت و شادی هستید کافی است عزمتان را جزم کرده با قدم های استوار پیش بروید. اینقدر بیهوده با خودتان حرف نزنید گوشی تلفن را بردارید و با شخص که می دانید تماس بگیرید. تغییرات چشم گیر در همه امور زندگی تان خواهید دید.

 

 

دی  : امروز شما می توانید بار تمام دنیا را به تنهایی به دوش بکشید، اما از طرفی هم دارید در ذهنتان نقشه ی فرار را می کشید. با این حال شرایط کیهانی موجود تشویقتان می کنند که رویاپردازی را کنار گذاشته و افکارتان را روی انجام کارهایتان متمرکز کنید. متأسفانه تعهدات و مسئولیت های فعلیتان به شما اجازه ی اینکه بخواهید به دنبال ماجراجویی بروید را نخواهند داد. در واقع اگر شیطان گولتان بزند و بیخیال مسئولیت هایتان بشوید هم قطعا مجبور خواهید بود بهای سنگینی بابت این کارخود پرداخت کنید. امروز شما نسبت به عزیزان و نزدیکان خود با مهربانی و حساسیت فوق العاده ای رفتار می کنید که باعث نزدیکی بیشتر شما و آنها خواهد شد. اجازه ندهید احساس کینه در وجودتان ریشه بگیرد. مطالعاتان را بیشتر کنید. بی منظور حرفی زده اید و دلی را شکسته اید عذر خواهی کمترین کاری است که می توانید بکنید از زیر آن طفره نروید. همین روزها خبری دریافت می کنید که بسیار شادتان می کند، بعد از شنیدن این خبر تمهیداتی فراهم می آید تا به سفری چند روزه بروید از این سفر نهایت استفاده را ببرید.

 

 

بهمن : امروز سعی نکنید کنترل همه کارها را به تنهایی در دست بگیرید و فقط روی مسئولیت های خودتان تمرکز کنید. فقط یادتان باشد مسئولیت پذیری با اطاعت بی چون و چرا فرق دارد و به معنی انجام کار درست است. امروز مسائلی که مربوط به روابط عاطفی، عشق و ازدواج هستند برای شما به خوبی پیش خواهند رفت. شما بسیار خونگرم و مهربان شده اید و حمایت تمام و کمال خود را به طرف مقابلتان نشان می دهید. کلمات عاشقانه هم به راحتی بر زبانتان جاری می شوند، فقط قبل از حرف زدن از این که دارید افکارتان را به صحیح ترین شکل ممکن بیان می کنید اطمینان حاصل کنید. اگر احتیاط نکنید ممکن است طرف مقابلتان حرف هایتان را اشتباه برداشت کند. انفاق کنید بخصوص نسبت به شخصی که بخوبی با وضعیت او آشنا هستید و می دانید کم درآمد اما آبرومند است. این روزها شما بخاطر ضربه های احساسی چند وقت پیش بسیار سخت گیر شده اید، در حد معقول سخت گیری درست است اما اگر از مرز منطق گذشت دردسر ساز خواهد شد، یا فعلا وارد رابطه ای نشوید یا اگر شدید مرزها را درست تعریف کنید.

 

 

اسفند : این که آدم هایی دور و برتان باشند که تفکری مشابه با خودتان دارند به شما کمک خواهد کرد تا با بررسی پیشنهادهای آنها راه های جدیدی را در برابر خود بیابید و به جای این که فقط به شرایط موجود فکر کنید، فرصت هایی که می توانید در آینده داشته باشید را هم در نظر بگیرید. البته این را نباید فراموش کنید که نمی توان ناگهان و با یک پرش بلند به آنجا رسید و باید صبر و حوصله به خرج داده و تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرید. برای گذر از دریای خروشان نمی توان فقط ایستاد و به امواج خیره شد. امروز ممکن است با یکی از اعضای خانواده تان بحث هایی داشته باشید، سعی کنید رفتار خوبی با او داشته باشید تا بتواند افکار خود را با شما در میان بگذارد. با دقت و ریز بینی به اطراف در مسیری درست قرار می گیرید. در موردی عاطفی مراقب باشید به بیراهه کشیده نشوید. سفری برای شما رقم خورده است، این سفر باعث می شود که به خودتان بیاید و با نگاهی به گذشته متوجه تند خویی ها و اشتباهاتتان بشوید، نیاز به اظهار پشیمانی و ندامت نیست، همین که خوش رویی پیشه رو کنید او گذشته ها را فراموش خواهد کرد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد