فال روزانه – 15 شهریور


فال روزانه 15 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 15 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی قوی، عملگرا، فعال و پرانرژی، دارای شم تجاری قوی و سیاستمدار هستید. سخت کوشی و صداقت شما همیشه مورد تحسین و تشویق دیگران قرار می گیرند، اما ولخرجی و بی احتیاطی هایتان نیز باعث می شوند گاهی به شدت مورد انتقاد قرار بگیرید. چند ماه اول سال ممکن از لحاظ مالی برای شما به آن شکلی که خودتان می خواهید پیش نروند، اما با گذشت این چند ماه همه چیز روبراه خواهد شد و حتی می توان گفت که وضع مالیتان به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد. شروع کسب و کارها و فعالیت های جدید تجاری می تواند با موفقیت زیادی همراه باشد، اما این به شرطی است که سرمایه گذاری هایتان را با دقت و احتیاط انجام دهید. سرمایه گذاری هایی که پیش از این انجام داده اید اواخر امسال به ثمر خواهند نشست و سود قابل توجهی را روانه حساب بانکیتان خواهند نمود. مسائل مرتبط با املاک و مستغلات نیمه های امسال سر و سامان خواهند یافت. آنهایی که هنوز مجرد هستند و عشق زندگی خود را پیدا کرده اند شانس زیادی برای ازدواج و رفتن به خانه ی بخت خواهند داشت، آنهایی هم که هنوز تنها هستند می توانند عشقشان را در این سال جدید از زندگی خود پیدا کنند. رفتن به یک سفر زیارتی در ماه های پایانی سال آرامش ذهنی و روانی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. آنهایی که قصد سفر به خارج از کشور برای کار یا تفریح را داشته اند سفر خیلی خوبی را پیش رو خواهند داشت. ماه های مهر، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : امروز صبح که از خواب بیدار می شوید به یاد می آورید که شب گذشته رویاهای عجیب و غریبی دیده اید. این خواب هایتان را بی اهمیت ندانید، چون به احتمال زیاد اگر خوب به آنها فکر کنید خواهید دید که پیام خاصی را برای شما به همراه دارند. در حال حاضر توانایی های فرا طبیعی شما در سطح بالایی قرار دارند و همین که فکر یک نفر به سرتان بزند خواهید دید که با شما تماس خواهد گرفت و یا به دیدارتان خواهد آمد. شما در مورد برخی مسائل نگرانی هایی دارید که هیچ پایه و اساسی ندارند، اگر دلیل و مدرک کافی برای این که چیزی را به خودتان ثابت کنید ندارید، خودتان را با افکار دیوانه کننده آزار ندهید. حرفی شنیده اید که به نظرتان گنگ است بهتر است مسئله را شوخی نگیرید و در مورد آن بیشتر تحقیق کنید.برای بهبود روند زندگی عاطفیتان باید حرف دلتان را به زبان بیاورید.موقع رانندگی حواستان را بیشتر جمع بکنید با بی احتیاطی می توانید خودتان را به دردسری بزرگ بیاندازید. با خرید هدیه ای شخصی را خوشحال کنید.

 

اردیبهشت : امروز روابط شما با اطرافیانتان به خوبی و راحتی همیشه پیش نخواهند رفت، پس سعی نکنید به زور خنده و شوخی اوضاع را عادی جلوه دهید. اما یادتان باشد که اگر حرف خوبی ندارید که بگویید بهتر است که سکوت کنید و هیچ چیزی نگویید. شاید این کار برایتان سخت باشد، اما از درگیر شدنتان با مشکلات غیر ضروری جلوگیری خواهد کرد. اگر احساس می کنید که ترجیح می دهید امروز را در خلوت و تنهایی بگذرانید خودتان را به زور مجبور نکنید که در فعالیت های اجتماعی که هیچ علاقه ای به آنها ندارید شرکت کنید. شاید بتوانید از این فرصت استفاده کنید و برای کارهایی که قرار است چند روز آینده انجام دهید برنامه ریزی کنید. معجزه ای زیبا در زندگیتان به وقوع می پیوندد که روند زندگی شما را به کلی متحول میکند. برای انجام یک کار بزرگ اقدام کرده اید تا وقتی که رویاهایتان را دنبال می کنید در مسیر درست هستید. غرورتان را حفظ کنید و علی رغم نیازتان به پیشنهادی که به شما می شود جواب رد بدهید وگرنه روح حساستان را آزرده خواهید کرد.

 

 

خـرداد : امروز شما دارید طبق معمول همیشه نیازهای دیگران را پیش از نیازهای خودتان می گذارید و بقیه را نسبت به خودتان در اولویت قرار می دهید. با این وجود شما باید برقراری اعتدال را یاد بگیرید و مرز بین جانفشانی برای دیگران و خودخواهی را برای خود مشخص کنید. خودتان را برای خدمت به دیگران قربانی نکنید. اینکه گاهی خودتان و کارهایتان را بدون در نظر گرفتن اثراتی که روی دیگران خواهند داشت در اولویت قرار دهید برای پیشرفت زندگیتان از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروز به یک مهمانی دعوت خواهید شد که احساس می کنید شخصیت و علایق سایر حاضرین در این جمع با شما همخوانی ندارد. پس چرا وقت خودتان را با ماندن در این جمع هدر می دهید؟! در یک مورد مهم مالی و یا حقوقی ، اگر نکته ای را درست متوجه نشده اید بهتر است حتما از کسی کمک بگیرید. ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است. به یک جشن بزرگ دعوت خواهید شد، به سر و وضع خود بیشتر برسید. انرژی وافر خود را با دیگران تقسیم کنید. به سفر می روید و از مکانی جدید دیدن خواهید کرد.

 

 

تـیـر : داشتن نظم و ترتیب در کارها و زندگیتان را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید. حد و مرزهایی که برای خودتان مشخص کرده اید را در نظر داشته باشید و اجازه ندهید که دیگران شما را به زور به داخل ماجراهای خودشان که هیچ ربطی به شما ندارند بکشانند. گاهی ممکن است اینکه با درگیر کردن خودتان با زندگی و مسائل دیگران از مشکلات خودتان فرار کنید کار جالبی به نظر برسد، اما خیلی زود خواهید دید که با این کار تنها باری اضافه روی دوش خودتان گذاشته اید و مشکلاتتان همچنان سر جای خود باقی مانده اند و هیچ راه فراری از آنها نیست. شاید لازم باشد برای رهایی از این درگیری های اضافه به دیگران جواب نه بدهید، اما هیچ اشکالی ندارد! در کارهای گروهی لذت وموفقیت بیشتری نهفته است، کارگروهی را تمرین بکنید. از روبرو شدن با شخصی می ترسید، بیهوده واهمه دارید.نه شما آن ادم گذشته که بودید هستید و نه او ،بهتر است با او روبرو شوید.برای حفظ کنترل اموری که درحال حاضر در دست دارید،بیشتر تلاش کنید و از کمک و حمایت دیگران هم استفاده کنید.

 

 

مـرداد: امروز یک پیام صمیمانه از طرف شریک عاطفی و یا شریک کاریتان، به دستتان خواهد رسید. این کار او می تواند شور و اشتیاق زیادی در شما برای انجام دادن وظایف و تعهداتی که نسبت به این رابطه دارید ایجاد کند و رابطه تان را به طور غیر قابل باوری بهبود بخشد. با شریک خود صادق باشید و نگرانی هایتان را از او پنهان نکنید. با این کار نه تنها روابطتان بهتر نمی شود، بلکه اعتماد شما به یکدیگر نیز سست می شود. بهتر است مشکلات و مسائل را به کمک همدیگر حل کنید. زیاد نگران مشکلات نباشید. همه چیز خود به خود درست خواهد شد! دیدار با پدر و مادر و حتی اگر وقت کردید پدربزرگ و مادربزرگ هایتان را حتما در برنامه امروزتان جای دهید. فراموشی تان کار دستتان می دهد و این برایتان گران تمام می شود، اولین بارتان نیست سعی کنید آخرین بارتان باشد.حرفی به شما زده می شود اگر هوشیار باشید می توانید از آن هم خودتان سود ببرید و هم به دیگران سود برسانید.برای دانستن موضوعی بیش از حد پافشاری می کنید بعد از دانستنش از کار خود پشیمان خواهید شد.

 

 

شهریور : اگر کار آزاد دارید، به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود باشید. امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن در مورد راه های افزایش درآمد و جستجوی مکان های مناسب برای سرمایه گذاری می باشد ولی دقت کنید که امروز زمان مناسبی برای عملی کردن نقشه هایی که در این مورد دارید نیست و فعلا باید فقط در این مورد برنامه ریزی کنید. واقعیت ها ممکن است با آنچه شما مطالعه می کنید و یا از دیگران می شنوید تفاوت داشته باشد. یک هفته صبر کنید و اگر دیدید تصمیمتان جدی است سرمایه گذاری کنید. امروز اگر حواستان را خوب جمع نکنید عشقتان را از دست خود حسابی عصبانی خواهید کرد و دعوا به راه خواهید انداخت! یک فرصت جدید و ناب در اختیارتان قرار خواهد گرفت.جنبه جاه طلب و بلند پرواز شخصیتتان بزودی خودش را نشان می دهد از این طریق شما می توانید به نحو دلخواهتان فرد مورد علاقه تان را تحت تاثیر قرار دهید. حالا وقت فروتنی نیست، به جایی دعوت می شوید جواب رد ندهید، بروید اما هوشیار باشید.

 

 

 

مـهـر : شما امروز بسیار رمانتیک و احساساتی شده اید و عشق زیادی را به شریک زندگی خود احساس می کنید. اگر متأهل هستید امروز فرصت خوبی برای پرداختن به روابط زناشوییتان است، اما اگر هنوز مجرد هستید می توانید برای یک شام رمانتیک همراه با عشقتان و در رستوران مورد علاقه تان برنامه ریزی کنید. البته بهتر است در خرج کردن دقت کافی را داشته باشید چون ممکن است خودتان را حسابی در خرج بیندازید. شما امروز بسیار خلاق شده اید و اگر به فعالیت های هنری علاقه داشته باشید می توانید یک شاهکار واقعی خلق کنید! این فرصت را به راحتی از دست ندهید و توانایی هایتان را دست کم نگیرید. بیهوده خودتان را به آب و آتش می زنید، اتفاق ناراحت کننده ای افتاده و تمام شده ، با غضه خوردن و مرور کردن این اتفاق چیزی به سر جای اولش بر نمی گردد.بهتر است بگذارید و بگذرید وگرنه فرادیتان را هم از دست می دهید. با شما تماسی گرفته خواهد شد، بی تفاوت از کنارش نگذرید و جواب را به تاخیر نیندازید.

 

 

آبـان: مواظب باشید امروز با رفتارهای اشتباه خود آنهایی که صمیمانه و از ته دل قصد کمک کردن به شما را دارند از خود نرانید. این که بخواهید بار تمام مشکلات خود را به روی دوش دیگران بگذارید بزرگترین اشتباهی است که ممکن است مرتکب شوید. یادتان باشد که دیگران مسئول خوشحال و راضی نگه داشتن شما نیستند و این اولین و بزرگترین مسئولیت شما نسبت به خودتان است. پس دیگران را با احساسات منفی و ناخوشایند خود آزار ندهید و انتظار نداشته باشید که شما را از آنها نجات دهند، چون هیچکس به خوبی شما نمی داند که چطور باید از شر این احساسات منفی خلاص شد. مطمئن باشید که با این کار افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد. آنچه که دلتان برایش شور می زند، فقط و فقط در مغز شما اتفاق می افتد. این همه بیهوده برای خودتان فکر نسازید. وقت آن رسیده برای اقلاً یک هفته همه چیز را رها کنید. خواهید دید آب از آب تکان نمی خورد. آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند. وقتی شما صمیمانه و با صداقت حرف می زنید او هم صمیمانه به سخنان تان گوش می کند.

 

 

آذر : شما قدرت تطبیق پذیری بالایی دارید و این توانایی شما را قادر می سازد که به خوبی با شرایط نامطلوب کنار بیایید. با این وجود، حتی ویژگی های مثبت نیز گاهی می توانند به نیرویی بازدارنده تبدیل شوند. شما دارید از ترس رویارویی با افراد و موقعیت های جدید با شرایط دشواری که در آن قرار گرفته اید و یا شغلی که اصلا دوستش ندارید کنار می آیید. یادتان باشد زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید آن را با تحمل کارهایی که دوستشان ندارید و موقعیت هایی که آزارتان می دهند بگذرانید. اگر می خواهید شرایط زندگیتان بهتر شود باید خودتان کنترل آن را در دست بگیرید و از سر فرود آوردن در برابر هر چیزی که به شما تحمیل می شود خودداری کنید. فردی وارد زندگیتان خواهد شد آن هم وقتی که هیچ انتظار ندارید، او محاسبات شما را به سادگی برهم خواهد زد. این اتفاق در نهایت به نفع شماست و باعث خوشحالی تان می شود. برای یک کار مالی یا امضای قراردادی مهم محتاط باشید و جوانب امر را با دقت سبک و سنگین بکنید، نکته ای در متن باید تغییر کند.

 

 

دی : یک احساس تحرک و پویایی عجیب و قوی، ممکن است شما و شریک عاطفیتان را به سمت بیرون رفتن از شهر و گذراندن روزتان به دور از قیل و قال شهر و زندگی مدرن سوق دهد. امروز روز خوبی برای این کار است. اگر به بیرون از شهر نرفتید، حداقل به فکر گذراندن یک بعد از ظهر آرام همراه با عشق زندگیتان باشید. از روزتان لذت ببرید و به فکر خواسته های دیگر خودتان هم باشید. مثلا خوردن یک غذای خوشمزه، نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه تان و یا تکیه دادن به مبل و دیدن فیلم محبوبتان. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. همه بعضی اوقات نیاز به کمی خوش گذرانی برای فاصله گرفتن از سختی های کار و زندگی دارند. در مورد یک مسئله مالی بهتر است به انتخابتان اطمینان کنید که مرتکب خطا نشده اید. یک خبر را از زبان دو نفر و به دو شکل متفاوت خواهید شنید. تا به صحت اتفاق مطمئن نشده اید، هیچ عکس العملی نشان ندهید. بهتر است فعلاً خوددار باشید. مهمانی عزیز و ناخوانده از راه دور خواهید داشت. او با خودش شادی را به خانه تان می آورد.

 

 

بهمن : امروز گفت و گوهای جالبی بین شما و دوستانتان شکل خواهد گرفت. این بحث ها ممکن است درباره عوامل پیشرفت جهان باشد و یا فقط پشت سر دیگران حرف بزنید و درباره آنها حرف هایی بزنید که هیچ پایه و اساسی ندارند. از این صحبت ها لذت ببرید ولی هر چیزی را که می شنوید جدی نگیرید و با توجه به آنها در مورد دیگران قضاوت نکنید. اکثر این حرف ها بیشتر بر پایه ی تخیلات دوستان شما درست شده اند و به احتمال زیاد چنین چیزهایی وجود نداشته باشند. اگر کمی در محله تان جستجو کنید، خبرهایی از تغییرات اساسی در جامعه به گوشتان خواهد خورد. منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید و خودتان را برای هر رویدادی آماده کنید. با وجود آنکه ممکن است شیوه قدیمی تان هنوز هم راهگشا باشد اما می توانبد با اندکی تغییر به بهبود هرچه بیشتر روند زندگیتان کمک بکنید. وقت آن رسیده به خودتان کمی استراحت بدهید. با ذهن و جسم خسته به جایی نمی رسید. در حال حاضر تصور هرگونه دگرگونی از نظرتان ترسناک است. به سرنوشت اعتماد کنید.

 

 

اسفند : شما از لحاظ عاطفی و احساسی در موقعیتی بحرانی قرار گرفته اید و احساس می کنید که انگار کسی یا چیزی سعی در سرکوب کردن شما و احساستان دارد. شاید ترسیده باشید و خجالت بکشید. شاید احساس می کنید که نمی توانید احساسات خود را آن طوری که خودتان دلتان می خواهد بیان کنید. آیا دیگران باعث بروز این شرایط شده اند یا احساسی از درونتان شما را به این وضعیت کشانده است؟ به احتمال زیاد شما با یک بحران درونی مواجه هستید و هیچ کسی به خوبی خودتان نمی تواند به رهایی شما از این بحران کمک کند. اگر به یک مهمانی دعوت شدید حتما این پیشنهاد را بپذیرید زیرا بودن در این جمع به بهتر شدن حالتان کمک قابل توجهی خواهد نمود. در ملاقاتی که این ماه پیش خواهد آمد مخاطبتان را به هیچ وجه دست کم نگیرید وگرنه خودتان را سبک می کنید. با آگاهی کامل به جلسه بروید. در مقابل دیگران خبری به گوش شما می رسد، مراقب واکنش تان نسبت به این خبر باشید. اگر حرفی می زنید بهتر است به آن عمل کنید وگرنه اعتماد اطرافیان را برای همیشه از دست می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد