فال روزانه -یکشنبه 7 دی

فال روزانه 7 دی دوست عزیز فالوده ای که 7 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی حساس، وسواسی، مسئولیت پذیر و قابل اعتماد هستید و کارهایتان را بر اساس نظم و برنامه ریزی پیش می برد، همین ویژگی ها باعث می شوند که به یک مدیر حرفه ای و موفق تبدیل شوید و اگر بخواهید کسب و کار مستقلی برای خود راه اندازی کنید موفق باشید. با این همه لجبازی ها و پافشاری بیش از حد روی برخی تصمیماتتان برایتان گران تمام خواهند شد. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال بدی نخواهد بود و فقط در فصل زمستان با برخی مشکلات جزئی از قبیل سرماخوردگی مواجه خواهید بود. از لحاظ اقتصادی به نفعتان است که تحولات عمده را برای فصل بهار گذاشته و فعلا دست نگه دارید. در آن زمان کارهایتان با سرعت بیشتری پیش خواهند رفت و هر تغییری که می خواهید به وجود بیاورید به راحتی عملی خواهد شد. قبل از هر حرکتی و پذیرفتن هر گونه تعهدی از این که تمامی جوانب را در نظر گرفته اید اطمینان کامل حاصل کنید. در تمام طول سال سعی کنید در محل کارتان جسور و با اعتماد به نفس باشید، حتی اگر در ابتدا این کار برایتان سخت باشد در نهایت زمینه ساز پیشرفت های کاری بزرگی برای شما خواهد بود. شاید رابطه ی عاطفیتان شور و هیجان سال قبل را نداشته باشد، اما بدون شک از حمایت عاطفی عشقتان برخوردار خواهید بود و در هر مشکل و سختی او را در کنار خود خواهید داشت. بهترین ماه های امسال بهمن، فروردین و خرداد خواهند بود.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز تماسی به شما می شود که احساسات تان را تحرک می کند. فکر می کنید که محدود شده اید اما به سرعت به همان شرایط آرام و دلنشین گذشته خود باز خواهید گشت. اگر می بینید که دیگران روحیه تهاجمی به خود گرفته اند، ناراحت نشوید. مقصر شما نیستید بلکه شرایط حاضر کمی آنها را تحت فشار قرار داده است.  سعی کنید که در هر شرایطی مثبت اندیش باشید. عشق زندگی تان درخواستی از شما کرده است، اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، هر چه سریع تر از غرور خود پایین بیایید و وارد عمل شوید. شما از دیدن افراد باهوش و نابغه لذت می برید، اما این واقعیت را نمی دانید که خودتان هم یکی از آنها هستید. اگر در ادامه ی این ماه تصمیم بگیرید که کمی بیشتر خودتان را قبول داشته باشید و توانایی های خود را باور کنید احتمال اینکه با اتفاقات بسیار خوبی غافلگیر شوید بسیار زیاد خواهد بود. شما به یک مهمانی دعوت شده اید که علاقه ای به رفتن به آن ندارید، اگر نمی خواهید بروید اشکالی ندارد، اما در بهانه آوردن برای میزبان دقت بیشتری داشته باشید تا دلخوری پیش نیاید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز زمان مناسبی برای برنامه ریزی های مالی است. شرایط اقتصادی خود را در یک شرایط ثابت نگه دارید. به ندای قلبی خود اعتماد کنید و پول و سرمایه خود را املاک سرمایه گذاری کنید. از ریسک کردن نترسید. نیروهای فکری امروز به شما کمک می کنند تا تصمیمات درست اتخاذ کنید و پشیمان نخواهید شد. انرژی های امروز بهترین فرصت برای توصیف خودتان است. در برابر  مشکلات یا مسایل با منطق واکنش نشان دهید تا خودتان هم به توان و استعدادهای درونی خود ایمان بیاورید. یک مثل قدیمی هست که می گوید از مشکلات فرار نکنید، بلکه برای آن راهکار پیدا کنید. تغییراتی در زندگی عاطفیتان دارند به وجود می آیند که ذهن شما را به پیچیدگی های رابطه تان مشغول کرده اند. این تغییر غیر منتظره می تواند شروع تازه ای برای شما باشد که شما را از پیله ای که به دور خودتان پیچیده اید بیرون خواهد آورد. خودتان را محدود نکنید و فرصت هایی که در انتظارتان خواهند بود را با آغوش باز پذیرا باشید.

 فال امروز متولدین خرداد

شما قادرید که امروز با هر شرایطی کنار بیایید. همه چیز بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت بنابراین از انرژی که دارید به خوبی استفاده کنید. اگر سعی کنید که به جزییات توجه بیشتری داشته باشید، بهترین انتخاب مدیرتان در محیط کار خواهید بود. اگر مجرد هستید و فکر می کنید که کسی جذب شما نمی شود، بهتر است به اطراف تان با دقت بیشتری نگاه کنید. در محیط کار فردی به شما علاقمند است اما قدرت بیان آن را ندارد، کمی مهربان تر باشید تا دیگر نیز از بیان احساسات خود به شما هراسی نداشته باشند. اگر در تلاش اولتان برای انجام کاری موفق نشدید انگیزه ی خود را از دست ندهید و بار دیگر تلاش کنید و باز هم تلاش کنید. این را شعار امروز خود قرار دهید. نگاهی به کارهایی که این اواخر انجام داده اید بیندازید و ببینید برای بهتر شدن زندگی خود چکار کرده اید. شاید لازم باشد کمی ماجراجویی کنید. خوشبختانه امروز افرادی سر راهتان قرار خواهند گرفت که انگیزه ی لازم برای انجام این کار را به شما خواهند داد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز در محل کار می توانید تاثیرگذاری زیادی داشته باشید. ایده هایی که ارائه می دهید موجب پیشبرد بهتر پروژه ها می شود. این یک برگ برنده برای شما به شمار می رود. با همه این اوصاف، بهتر است دست‌کم یک ساعت از وقت خود را برای برنامه ریزی های شخصی خالی کنید. در خلال کارها و تصمیم گیری ها این را به یاد داشته باشید برخی روش های سنتی، نتیجه بهتری خواهند داشت. امروز بسیار مصرانه دوست دارید برنامه طولانی مدت در مورد رابطه عاطفی خود داشته باشید. شما و شریک عاطفیتان برای آینده مصمم هستید و صحبت در این مورد موجب خوشحالی شما خواهد شد.شما امروز نمی توانید یک جا بمانید و ذهنتان پر از ایده هایی است که به نظر خودتان فوق العاده هستند و باید هر چه زودتر عملی شوند. ولی بهتر است کمی احتیاط به خرج دهید، زیرا ممکن است ایده هایتان آنقدر ها هم که خودتان فکر می کنید خارق العاده نباشند. قبل از انجام کارهای جنون آمیزی که بعدها موجب پشیمانی خواهند شد به نصیحت دوست قابل اعتمادی که می خواهد شما را راهنمایی کند گوش کنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز همان روزی است که با برداشتن یک قدم می توانید پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشید. برگه های زیادی را در دست دارید اما اگر بتوانید بهترین را انتخاب کنید، در رسیدن به آرزوهایتان نیز سرعت بیشتری خواهید داشت. در روابط عاطفی خود در رویا به سر می برید، اما زمان آن است که واقع بین تر باشید. اگر خودتان را تنها به دست احساسات خود بسپارید، عاقبت خوشی نخواهد داشت. گاهی محدودیت می تواند بیش از آزادی مفید و تاثیرگذار باشد. انرژی مثبت بالایی که اطرافتان را در برگرفته است به شما انگیزه می دهد تا اهداف جدیدی را برای خود انتخاب کنید. بازخورد مثبتی که از اطرافیان خود دریافت می کنید هم باعث خواهد شد تصمیماتی بگیرید که زندگیتان را به کل تغییر خواهند داد و هم برای خودتان خوب خواهند بود و زندگی عزیزانتان را تحت تأثیر قرار خواهند داد. از به اشتراک گذاشتن افکار مثبتی که در سرتان موج می زنند ترسی به دل راه ندهید. به احتمال زیاد آنها هم از پیشنهادهای شما استقبال خواهند کرد و با شما همراه خواهند شد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

مهربانی و روابط خوب اجتماعی شما دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد. پس از این خصوصیت اخلاقی خود استفاده کنید و کارهایتان را پیش ببرید. انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار دارد، اگر چه دیگران هم در این انتخاب ها دست دارند اما این شمایید که باید تصمیم نهایی را بگیرید. پس با مشورت دیگران و مهتر از همه علاقه خود، یک تصمیم عاقلانه بگیرید که بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. یکی از اعضای خانواده تان ناراحت است. وقت بیشتری را با او بگذرانید و اجازه دهید تا هر چه دردودل دارد بیان کند. به جای نصیحت کردن یا پیشنهاد دادن، تنها گوش کنید تا روزهای خوش بار دیگر در خانه شما را بزنند. به طور کلی، یک روز عالی و سرشار از موفقیت برای شما رقم خورده است. از همه لحظه های آن به بهترین شکل استفاده کنید. حس های رمانتیکتان هم زیاد است. اما ممکن است با عشقتان تفاهم زیادی نداشته باشید. به طور مثال، او دوست دارد شام بیرون بروید و شما دوست دارید در یک کافه با هم قهوه نوشید. این مسایل خیلی مهم نیستند و شما می توانید با کوتاه آمدن به نفع طرف مقابلتان موجب خرسندی او شوید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز روز شلوغی برای شماست اما در نهایت به تمام کارهای نیمه تمام چند وقت اخیر خود پایان خواهید داد و نفسی از روی رضایت خواهید کشید. در چنین روزی علاقه شما به اطرافیان تان بیشتر می شود. دیگران نیز دوست دارند که با شما بیشتر در ارتباط باشند. پس اگر درخواستی از مدیر یا بالا دستی تان دارید، درنگ نکنید. شما به طور کلی حساسیت بالایی نسبت به مسائل اجتماعی دارید و از عملکرد فعالان اجتماعی و سیاستمداران زیاد راضی نیستید و مدام در حال انتقاد هستید و دلتان می خواهد تغییراتی مثبت در زمینه ی مسائل اجتماعی ببینید، اما باید به این واقعیت توجه داشته باشید که اگر می خواهید دنیا تغییر کند نباید منتظر اقدام دیگران بنشینید. انتقاد کردن کار ساده ای است، اما عمل کردن و ایجاد تغییرات مثبت کار هر کسی نیست. امروز با شخصی که دوست دارید در مورد برنامه هایی که برای آینده ی مشترکتان دارید صحبت کنید، شاید او با شما موافق نباشد و لازم باشد تغییراتی در برنامه هایتان ایجاد کنید. مدتی است که رابطه عاطفی شما در هاله ای از ابهام به سر می برد طوری که جایگاه تان را گم کرده اید. کمی زمان به هر دویتان دهید و سپس با گفتگو مشکلات خود را حل کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

احساس می کنید که دورتان دیواری کشیده شده است و همین موضوع شما را ناراحت و عصبی کرده است. اما در این شرایط بهتر است که به جای محدودیت های بزرگ، روی موانع کوچک تر تمرکز کنید. مطمئن باشید که با برداشتن آنها مرحله به مرحله، دیوارهای بزرگ هم برداشته خواهد شد. برای خود برنامه ریزی های کوتاه مدت و واقع بینانه تری ترتیب دهید. اگر از رابطه عاطفی تان راضی نیستید یا به آن پایان دهید یا برای همیشه مشکلات را حل کنید. شهرتی که در میان خانواده و آشنایانتان دارید امروز ممکن است به شدت تغییر کند. اگر یکی از ایده های عجیب و غریبتان به نتیجه های قابل قبولی برسد همه به شما به چشم یک نابغه تمام عیار نگاه خواهند کرد. اگر با شکست کوچکی مواجه شدید دلسرد نشوید، این تنها نشانه ای است برای شما تا به چیزهایی که به توجه فوری شما نیاز دارند بپردازید. شرایط موجود دارند تغییر می کنند و نباید سعی کنید به گذشته بچسبید. جهتی که در پیش گرفته اید را مجددا بررسی کنید و خیلی سریع نقشه های جدیدتان را عملی کنید. بخت همیشه با کسانی یار است که شجاعت و جسارت به خرج می دهند و آینده را با آغوش باز پذیرا هستند.

 

 فال متولدین آذر

امروز شما احساس می کنید مبارزی تنها هستید، اما باید این خبر خوب را به شما بدهیم که تلاش هایی که طی چند هفته ی گذشته کرده اید امروز بالاخره به ثمر خواهند نشست. شما جای خودتان را در میان گروهی که شاید به تازگی هم در آن عضو شده باشید پیدا کرده اید و حتی آن را مثل خانواده خودتان می دانید. موفقیت های خود را در کنار آنها جشن بگیرید و یا برای التیام زخم هایتان به آنها پناه ببرید. اگر پیامی از یک شخص ناشناس دریافت کردید سعی کنید به هیچ وجه آن را جواب ندهید، این کار اصلا به نفعتان تمام نخواهد شد و حتی ممکن است برایتان دردسرهای بزرگی ایجاد کند. دیگر زمان مناسبی برای راه رفتن روی ابرها نیست. شما باید از آنچه در واقعیت اتفاق می افتد نیز آگاه باشید. پس چشم‌هایتان را باز کنید و اطراف تان را با دقت بیشتری نگاه کنید. چیزهای مهمی وجود دارد که هنوز نمی دانید. به عنوان مثال شخصی می خواهد با شما ارتباطی عاطفی برقرار کند اما هنوز جرات آن را پیدا نکرده است. اگر مجرد هستید، کمی انتظارات خود را پایین بیاورید تا در رفت و آمدهایتان بتوانید نیمه گمشده خود را بیابید. در محیط کار سرتان در کار خودتان باشد تا بهانه ای به دست سودجویان ندهید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز دلتان می خواهد درها را ببندید تا هر نوع سر و صدای خارجی را نشنوید. با این حال همه چیز دارد آنقدر سریع پیش می رود که حتی اگر دوست نداشته باشید هم مجبور هستید خودتان را با سرعت شدید تغییرات هماهنگ کنید. هر تلاش اشتباهی برای حفظ وضعیت فعلیتان بیهوده است. هر چقدر در برابر آینده مقاومت کنید سریعتر از راه خواهد رسید. خودتان را به دست زمان سپرده و با موسیقی آن برقصید. هیجان را جایگزین وحشت کنید و ناشناخته ها را در آغوش بگیرید. شاید دلتان بخواهد که بعد از ظهر امروز را با عشقتان بگذرانید، ولی شرایط ایجاب می کند که به کارهای دیگرتان رسیدگی کنید و این موضوع شما را خیلی ناراحت می کند. شاید کارهایتان با سرعتی که شما انتظارش را دارید پیش نرود اما صبوری کلید موفقیت شماست. آنچه برای شما اهمیت دارد کیفیت کار است نه زمان اتمام آن. پس با حوصله بیشتری به کارهایتان رسیدگی کنید. یکی از مراحل زندگی خود را پشت سر گذاشته اید و حال زمان آن است که وارد مرحله جدیدی شوید. قبل از تصمیم گیری به این کار، شرایط را پیش بینی و خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید. دوستی پس از مدت ها به سمت شما باز می گردد، شما نیز کدورت ها را فراموش کرده و با او مهربان باشید.

 

 فال متولدین بهمن

اگر می خواهید امروز با دیگران گفتگو کنید، پیشنهاد می کنیم که بحث شما خیلی عمیق نباشد، زیرا ذهن شما را درباره دیگر مسائل بهم خواهد ریخت. آنچه در این روز برای شما اهمیت دارد، کارتان است. اگر قدم درست را بردارید و خلاقانه عمل کنید، چنان پیشرفتی خواهید داشت که افراد زیادی به شما حسادت خواهند کرد. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید و اقوام و دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید. در این میان فردی توجه شما را به خود جلب می کند. برای بیان احساسات خود اگر درنگ کنید، دیگر شانسی برای شروع این رابطه نخواهید داشت. نگرش همراه با بیخیالی و بیش از اندازه مثبت اندیشانه ی شما باعث شده است اطرافیانتان شما را به عنوان شخصی بشناسند که هیچ وقت قصد بزرگ شدن ندارد. با این حال شاید لازم باشد آنها یاد بگیرند که سرخوشی و بیخیالی گاهی نشان از آگاهی افراد دارد و ثابت می کند که آنها بلد هستند چطور به اشتباهات خود بخندند و به جای خالی کردن میدان مبارزه را از سر بگیرند. شاید امروز شخصی که دوست دارید از شما بخواهد نسبت به رابطه ی خود تعهد بیشتری داشته باشید و برخی عادات خود را کنار بگذارید. قبل از پذیرش هر تعهدی خوب فکر کنید و ببینید آیا واقعا چنین قصدی دارید با فقط می خواهید طرف مقابلتان را راضی نگه دارید.

 فال روزانه متولدین اسفند

شما معمولا خیلی محتاطانه و منطقی برخورد می کنید، ولی امروز به صورت ناگهانی وسوسه شده اید که پایتان را از ناحیه امن خود فراتر گذاشته و دیگران را با تمایلتان به ریسک کردن تعجب زده کنید. درواقع حتی اگر خودتان احتیاط کنید و نخواهید هم کمی ریسک و ماجراجویی در انتظارتان خواهد بود. دلتان می خواهد از زندگی یکنواخت خودتان فرار کنید و کاهای تازه ای انجام دهید. اگر این احساس طی یکی دو روز آینده برطرف نشد بهتر است نگاهی جدی و عمقی به زندگیتان بیندازید. شاید لازم باشد برخی تغییرات اساسی در زندگیتان ایجاد کنید. فرصت های بسیاری در انتظارتان هستند و زندگی کوتاه تر از آن است که کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید. امروز کمی از سرعت تان بکاهید. شرایط شما به ثبات رسیده، پس نگران تغییر آن نباشید. تا زمانی که شما نخواهید، حتی باد هم نمی تواند قایق شما را تکان دهد و آرامش را از شما بگیرد. فردی قصد نزدیک شدن به شما را دارد اما حس خوبی به او ندارید. به حس تان اعتماد کنید و تمام درها را به روی او ببندید تا امیدی برای ادامه تلاش‌هایش نداشته باشد.  هدیه ای از دوست تان دریافت می کنید. بهتر است حضوری خوشحالی خود را از دریافت آن نشان دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد