فال روزانه – یکشنبه 20 بهمن

فال روزانه 20 بهمن : دوست عزیز فالوده ای که 20 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مقتدر، عملگرا، منظم، هوشیار و اجتماعی هستید. شما عاشق ماجراجویی هستید و از پذیرش چالش های جدید لذت می برید، اما باید به بی قراری ها و حسادت های گاه و بیگاه خود غلبه کنید. امسال در زمینه ی حرفه ای موفقیت ها و پاداش های بسیاری را تجربه خواهید کرد. در برابر به دست آوردن این موفقیت ها خودتان هم به خود پاداش داده و پول و زمان زیادی را به تفریح و رفاه خود اختصاص خواهید داد. درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد و در نتیجه ای این افزایش درآمد برخی سرمایه گذاری های بلند مدت انجام خواهید داد. امسال روابط عاطفی شما پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت و درک بهتری از عشق خود پیدا خواهید کرد و از هر لحظه از زمانی که در کنار هم می گذرانید لذت خواهید برد. نگرانی هایی در مورد وضعیت سلامت والدین خود خواهید داشت، اما خطر خاصی آنها را تهدید نخواهد کرد. در اواخر سال از لحاظ معنوی حال بهتری خواهید داشت و این معنویت باعث خواهد شد از فشار کاری و استرسی که به شما وارد می شود کاسته شود. اردیبهشت، مرداد و بهمن مهم ترین ماه های سالی که پیش رو دارید خواهند بود.

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز تا جایی که می توانید فعال باشید و از یک جا نشستن و تنبلی پرهیز کنید. این کار باعث خواهد شد احساس سلامتی و نشاط کنید، مخصوصا اگر این اواخر فعالیت زیادی نداشته اید. سعی کنید کارهای مهیجی مانند حضور در ورزش های تیمی انجام دهید و تمام روز خودتان را در خانه زندانی نکنید. اگر امکان بیرون رفتن از خانه را ندارید کارهایی مانند نظافت منزل هم می توانند مفید باشند، اما هرچند نتیجه نهایی برایتان رضایت بخش خواهد بود، از انجام آنها لذت چندانی نخواهید برد. داشتن فعالیت فیزیکی باعث خواهد شد فشار و استرسی که این اواخر تحمل کرده اید را تخلیه کرده و باتری های خود را برای یک هفته ی دیگر شارژ کنید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز توانایی شما در تصمیم گیری افزایش یافته و می توانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و تصمیم ها و انتخاباتی که برای مدت ها پشت گوش انداخته بوده اید و جسارت رویارویی با آنها نداشته اید را امروز انجام دهید. این مسائل لزوما مسائل کاری و حرفه ای نیستند و می توانند زندگی شخصی و روابط عاطفی شما را نیز در بر بگیرند. اگر با دوستان، خانواده و یا حتی عشقتان مشکلی دارید امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای فکر کردن به این مشکل و یافتن یک راه حل مناسب برای آن باشد. امروز برای نظافت خانه تان برنامه هایی دارید اما اگر زود بیدار نشوید و دست نجنبانید مهمان های ناخوانده فرصتی برای انجام این کار به شما نخواهند داد.

 

 فال امروز متولدین خرداد

توانایی شما در تمرکز روی کارهایی که در دست انجام دارید امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. اگر باید مطالعه کنید و یا کاری که جزئیات زیادی را در برمی گیرد انجام دهید روزی بهتر از امروز برای این کار پیدا نخواهید کرد، پس تا می توانید از وقت خود استفاده کنید. تفریحات و سرگرمی هایی که به میزان زیادی از تمرکز و توجه نیاز دارند نیز امروز برای شما از جذابیت خاصی برخوردار هستند و امروز از انجام آنها لذت زیادی خواهید برد. وقتی درگیر کاری می شوید حتی اگر یک گله فیل از کنارتان رد شوند هم تمرکزتان بهم نخواهد ریخت، پس این فرصت فوق العاده را به راحتی از دست ندهید و کارهایی که به این میزان از تمرکز نیاز دارند را در برنامه ی خود جای دهید.

 فال روزانه متولدین تیر

امروز دیگر وقت آن رسیده است که از جایتان بلند شده و تکانی به خودتان بدهید. شما در زندگی روزمره و در محل کار خود فعالیت جسمانی چندانی ندارید و اگر هر چه زودتر تغییری در این روند ایجاد نگنید سلامتی خود را به خطر خواهید انداخت و حداقل مشکلی که با آن مواجه خواهید شد اضافه وزن شدید خواهد بود! نداشتن فعالیت جسمانی نه تنها روی بدنتان اثرات منفی می گذارد، بلکه به مرور زمان به ذهن و وضعیت روحی تان نیز آسیب خواهد زد. سعی کنید کمی پیاده روی را به برنامه ی خود اضافه کنید و اگر این هم برایتان امکان پذیر نیست،حداقل آخر هفته ها برای ورزش و جنب و جوش وقت بگذارید. باور کنید خودتان هم از این کار لذت خواهید برد!

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز روز فوق العاده ای برای به کار گرفتن خلاقیت شما خواهد بود؛ البته شما خودتان خیلی خوب از روحیه ی هنری خود آگاه هستید و این استعداد و خلاقیتی که دارید برایتان تازگی ندارد، اما آنچه امروز فرق کرده است قدرت تمرکز شما و توانایی تان در ادامه ی راه تا رسیدن به مقصد است. شما امروز انرژی لازم برای تمام کردن و به نتیجه رساندن هر کاری را در اختیار دارید و می توانید هر پروژه ای که امروز آغاز می کنید را با موفقیت به انجام برسانید. فقط یادتان باشد از روند انجام این کار لذت ببرید و مسائل را بیش از اندازه جدی نگیرید. آنقدر سرگرم کار نشوید که قراری که با دوستان و یا اعضای خانواده دارید را فراموش کنید!

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما به هیچ وجه برای در پیش گرفتن ساده ترین راه های ممکن وسوسه نمی شوید. درست است که همه ی ما گاهی وسوسه می شویم این راه را در پیش گرفته و خودمان را راحت کنیم ، اما شما از آن دسته آدم هایی نیستید که به راحتی تسلیم این وسوسه ها می شوند، به ویژه امروز که شرایط کیهانی موجود قدرت لازم برای در پیش گرفتن بهترین راه ممکن را در اختیار شما قرار داده اند و می توانید با تمام توان خود گام های لازم برای رسیدن به مقصد را یکی یکی بردارید و طولانی بودن راه به هیچ وجه باعث نخواهد شد که از میدان به در شوید. اگر همراهانتان سعی کردند شما را قانع کنند که خودتان را با این کار خسته نکنید، موضع خود را حفظ کنید و تسلیم نشوید.

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز عمل گرایی و داشتن برنامه برای انجام کارهایتان به شما کمک زیادی خواهد کرد. شما در زمان بسیار خوبی برای مورد بررسی قرار دادن وضعیت مالی خود قرار دارید. آیا در موقعیتی قرار دارید که دلتان می خواسته است؟ آیا برای ادامه راهتان برنامه ای در سر دارید؟ آیا به اندازه ی کافی پول و منابع مادی در اختیار دارید؟ به جواب این سؤال ها خوب فکر کنید و با خودتان صادق باشید. به این فکر کنید که چطور می توانید وضعیت فعلی خود را بهبود ببخشید و برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید. می توانید در این راه با افراد موفقی که مورد اعتمادتان هم هستند مشورت کرده و در انتخاب راه درست از آنها راهنمایی بگیرید. البته فراموش نکنید که تصمیم گیرنده نهایی خودتان باشید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مختلف فرصت بسیار خوبی خواهد بود. وقتی پای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم و جدی در میان باشد، شما گاهی دچار تردید می شوید و روند انتخاب و تصمیم گیری تان بیش از اندازه طول می کشد. از انرژی فوق العاده ای که شرایط کیهانی فعلی در اختیارتان قرار داده است استفاده کنید و لیستی از مسائل مختلفی که در زمینه های حرفه ای، شخصی و عاطفی باید در مورد آنها تصمیم گیری کنید برای خود تهیه نمایید و سپس یکی یکی آنها را مورد برسی قرار داده و تصمیم خود را در موردشان بگیرید. از این که اشتباه کنید و بعدا از انتخاب خود پشیمان شوید هم هیچ هراسی به دلتان راه ندهید.

 

 فال متولدین آذر

امروز روز فوق العاده ای برای عملی کردن برخی از ایده هایی که مدتی است در سرتان می چرخند و ذهنتان را به خود مشغول کرده اند خواهد بود. شجاعتی که برای برداشتن این گام های ریسک آمیز نیاز دارید را امروز با توجه به شرایط کیهانی فعلی در اختیار دارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید به کار گرفتن توانایی ها موقعیت هایتان است. اگر افکارتان آشفته و در هم و برهم هستند کمی وقت گذاشته و ایده هایتان را روی کاغذ پیاده کنید و سر حوصله به آنها فکر کنید و ببینید چه قدم هایی در راه تحقق بخشیدن به این ایده ها باید بردارید؛ اما وقت خود را بیش از اندازه هم در این مرحله هدر ندهید و اجازه ندهید ترس و عدم اعتماد به نفس جلویتان را بگیرد.

 فال روز متولدین دی

سمبل ماه تولد شما بز کوهی است و یک بز کوهی هرچقدر که راه سخت و ناهموار شود هم از میدان نبرد خارج نمی شود و راه خود را با جدیت بیشتری ادامه می دهد. انگار هرچقدر راه سخت تر می شود و موانع بزرگتر می شوند، قدرت و توان شما هم بیشتر می شود و انگیزه تان برای رسیدن به مقصد افزایش می یابد. شاید دیگران با سخت تر شدن اوضاع اهداف خود را مورد بازبینی قرار داده و حتی تغییر دهند و با آنچه که هست کنار بیایند، اما شما بالاخره راهی برای رسیدن به قله پیدا خواهید کرد و تسلیم شدن هرگز جزء گزینه هایتان نیست. امروز هم با همین جدیت به سوی اهداف خود گام بردارید و نگذارید حرف ها و قضاوت های دیگران نظرتان را تغییر دهند.

 

 فال متولدین بهمن

امروز به حل مشکلی که بین دو نفر از اطرافیانتان پیش آمده و به بحث و شاید حتی درگیری بین آنها منجر شده است فکر می کنید. بهتر است مواظب باشید، چون اگر احتیاط نکنید ناگهان خواهید دید که خودتان هم درگیر این بحث و جدال شده اید. اگر دیدید به این مرحله رسیده اید عاقلانه ترین کار این است که خیلی آرام خودتان را از این میدان جنگ کنار بکشید، چون در غیر این صورت یکی از این دو طرف در نهایت از دست شما ناراحت خواهد شد و از آنجایی که هر دوی آنها برایتان عزیز هستند اصلا از بروز چنین حالتی خوشحال نخواهید شد. سر خودتان را با کارهای مهم تری که برای انجام دادن دارید گرم نگه دارید و روز تعطیل خودتان را خراب نکنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما خیلی پرانرژی و سر حال هستید و این فرصت بسیار خوبی در اختیارتان قرار خواهد داد تا خانه تان را یک نظافت درست و حسابی کرده و به همه گوشه و کنارهای آن نظم ببخشید. حتی آن کمدهایی که از باز کردنشان وحشت دارید، انباری داخل پارکینگ و یا هر جای دیگری که از نظافت آن وحشت دارید هم امروز خیلی راحت تمیز و مرتب خواهند شد. شاید در ابتدا نسبت به شروع این کار کمی تنبلی کنید، اما همین که دست به کار شوید و موتورتان گرم شود دیگر هیچ چیزی جلویتان را نخواهد گرفت. به این فکر کنید که وقتی کارهایتان تمام شده اند و دارید با خیال راحت یک فنجان چای گرم می نوشید چه حال خوبی خواهید داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد