فال روزانه – چهارشنبه 5 شهریور

فال روزانه 5 شهریور : دوست عزیز فالوده ای که 5 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی از خود گذشته، با صداقت، قابل اعتماد، واقع بین و دارای اعتماد به نفس هستید. با هوش و استعداد فوق‌العاده ای که شما دارید یادگیری چیزهای جدید و به ویژه آشنایی با تکنولوژی روز از جمله کارهای مورد علاقه‌تان هستند. بدبینی و منفی بافی ویژگی های منفی شخصیت شما هستند. امسال شما از لحاظ سلامتی به طور کلی در وضعیت خوبی به سر خواهید برد و بزرگترین مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیایند سرماخوردگی و بدن درد هستند. امسال در سفرهایی که دارید و به ویژه در سفرهای کاری‌تان تجربه های فوق‌العاده ای کسب خواهید کرد که می توانند از لحاظ مالی برایتان سودآور باشند. قرض گرفتن و یا قرض دادن پول حتی به نزدیک‌ترین اعضای خانواده‌تان شما را به دردسر خواهد انداخت، پس تا جای ممکن از این کار خودداری کنید. اگر پیش از این در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرده باشید امسال سود قابل توجهی در انتظارتان خواهد بود. موفقیت شما در زمینه‌ی حرفه ای به میزان مسئولیت‌پذیری ‌تان بستگی خواهد داشت. در محل کارتان با چالش های تازه ای مواجه خواهید بود که شما را در رقابت با همکارانتان قرار خواهد داد. اگر مجرد هستید خوشحال باشید، چون با جذابیت فوق‌العاده ای که امسال پیدا کرده‌اید می توانید تقریبا هرکسی را که خودتان دلتان بخواهد به خود جذب کرده و رابطه ای پایدار با او برقرار کنید. آذر بهترین ماه سال خواهد بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما نسبت به خواسته های تحقق نیافته خودتان رویکردی منطقی دارید و همین باعث شده که کارتان را برای رسیدن به خواسته های قلبی‌تان رها نکنید. با این حال اوضاع دارد تغییر می کند و ایده‌هایی دارند در سرتان به وجود می آیند که کاملا امکان پذیر به نظر می آیند. ذهنتان سرشار از رویاها و افکار مختلف است که شما را به کنار گذاشتن منطق و احتیاط تشویق می کنند. ذهنتان را آزاد بگذارید تا هر چقدر می خواهد خیال پردازی کند، اما سعی نکنید همه این افکار را به واقعیت بدل کنید. امروز دلتان هوس یک ولخرجی درست و حسابی کرده است، ولی قبل از خرج کردن هر پولی اول از خودتان بپرسید که آیا این کار ضروری است؟!

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز آماده‌اید تا از حد و مرزهایی که برای خودتان ساخته‌اید فراتر بروید، با این حال بهتر است اقدامی که می کنید یک ریسک حساب شده باشد، نه واکنش نشان دادن به چالشی که به شما تحمیل شده است. شما می خواهید تغییراتی در روابط خود ایجاد کنید و انتظارات بیشتری از رابطه عاطفی خود دارید، پس به جای این که منتظر یک معجزه بنشینید دست به کار شده و خودتان این تغییرات را ایجاد کرده و آرزوهایتان را به حقیقت تبدیل کنید. چنانچه از شما دعوتی به عمل بیاید، دلتان می خواهد این دعوت را پذیرفته و کاری کنید که در مرکز توجه قرار بگیرید، فقط یادتان باشد زیاد از منطقه امنی که برای خودتان ساخته‌اید دور نشوید و کارهایی نکنید که بعدا از انجام آنها پشیمان شوید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما با هر کسی که رو به رویتان قرار بگیرد بالاخره یک حرفی برای گفتن خواهید داشت، اما ممکن است واکنش دیگران متفاوت از آن چیزی باشد که شما انتظار دارید و آنها حرفی برای گفتن به شما نداشته باشند. با وجود این که معمولا در ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار موفق هستید امروز برداشت های اشتباهی از رفتارهای اطرافیانتان دارید و همین باعث خواهد شد اگر کمی احتیاط به خرج ندهید، زیاد در فعالیت های اجتماعی موفق نباشید. قدرت تصور شما همیشه خیلی خوب عمل می کند، ولی امروز برای هر نوع پروژه جدید ایده‌هایی بکر در سر دارید. ایده های خود را بنویسید شاید الان شرایط اجرای آنها را نداشته باشید، ولی بعدا به کارتان خواهند آمد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز شما احساس می کنید که حتی دیوانه‌وارترین رویاهایتان نیز تحقق پذیر هستند و همین باعث جاه طلبی بسیار زیاد شما شده است. با این حال اگر کارهایتان بر اساس واقعیت‌ها نباشند ممکن  است خودتان را به راه اشتباهی راهنمایی کنید. تشخیص دادن مرز بین منطقی و غیر منطقی بودن کلید شما برای رسیدن به موفقیت خواهد بود. البته که باید خوش بین و مثبت‌اندیش باشید، اما خوش خیال بودن اشتباه است. رویاهایتان درباره عشق برایتان از آنچه در دنیای واقعی دارد می گذرد جذابتر هستند و این موضوع نشان دهنده کمبودهای شما در زمینه روابط عاطفی می تواند باشد، شاید بد نباشد در مورد این موضوع با همسرتان حرف بزنید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

خوش به حالتان! در مسیرتان وقفه ای ایجاد خواهد شد که شما را درست در مسیری که باید راهتان را ادامه دهید و دلتان می خواسته است قرار خواهد داد. این می تواند شامل مسائل شخصی، کار و یا سبکی از زندگی شود که مدت‌ها است می خواسته‌اید تجربه کنید. دوستانتان در این مسیر نقش بسیار مهمی خواهند داشت. با دقت پیش بروید، ولی پیش بروید و در جا نزنید. رفتارهای ضد و نقیضی که از طرف مقابلتان می بینید باعث شده است نتوانید تصمیم بگیرید که چه واکنشی باید نشان بدهید. شاید بهتر باشد کمی از او فاصله گرفته و حواس خودتان را با انجام کارهای هیجان انگیز پرت کنید در غیر این صورت با انجام کارهای از روی سردرگمی تنها اوضاع را بدتر خواهید کرد.

 فال امروز متولدین شهریور

شما دوست دارید به خاطر اصالت و  مورد تحسین و تأیید قرار بگیرید، با این حال کارهایتان با نیت قلبی‌تان همگام نیستند و نیتتان را زیر سوال می برند. دوری کردن از افکار منفی می تواند امروز چالش بزرگی برای شما باشد، به ویژه اگر احساس کنید که دیگران شخصیت واقعی شما را درک نمی کنند. این می تواند باعث شود برای جلب توجه به انجام کارهای ضد و نقیض و رفتارهای اغراق آمیز روی بیاورید، اما باور کنید این کار تنها اوضاع را بدتر خواهد کرد. خود واقعیتان باشید و به قضاوت های دیگران اهمیت ندهید. از زیر پا گذاشتن قانون‌هایتان برای جلب توجه طرف مقابلتان خودداری کنید. شاید این روش برای دیگران جواب بدهد، ولی شما همیشه باید در مسیر خود صداقتتان را حفظ کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز در رابطه با اهدافتان می توانید به خوبی تصمیم گیری کنید، اما پای عملی کردن این تصمیمات که به میان می آید دچار تردید و دودلی خواهید شد. لزومی ندارد که حتما کارها را به همان روشی که قبلا برای آنها در نظر گرفته‌اید انجام دهید، گاهی لازم است در لحظه تصمیم گرفته و رویکرد قبلیتان را تغییر دهید. امروز راه های جدیدی برای برقراری ارتباط با دیگران برای شما باز خواهند شد. ممکن است با برخی همسایه‌هایتان که با شما علایق مشترکی دارند آشنا شوید و یا به صورت آنلاین با افرادی که افکاری شبیه به خودتان دارند ارتباط برقرار کنید. این آشنایی های تازه فرصت های جدیدی در زمینه فعالیت های اجتماعی و فکری برایتان فراهم خواهد کرد

 فال روزانه متولدین آبان

خوش بینی یک عامل انگیزشی مثبت است، با این حال اگر به ساده انگاری تبدیل شود می تواند باعث شود برای رسیدن به رضایت عاطفی فراتر از حد عقل و منطق بروید. در حال حاضر باید کمی بیشتر احتیاط کنید تا بر اساس یک تصمیم ناگهانی و بدون فکر کار اشتباهی نکنید. خوشبختانه شما پشتکار و صبوری لازم برای پشت سر گذاشتن این مرحله را دارید. یکی از نویسنده های مورد علاقه‌تان به تازگی کتابی منتشر کرده است. آن را همین امروز تهیه کرده و شروع به خواندنش کنید. در یک روز تعطیل که کمی هم احساس تنبلی و بی‌حوصلگی می کنید لم دادن روی کاناپه و  خواندن کتاب مورد علاقه تان بهترین کار ممکن می تواند باشد.

 فال متولدین آذر

شما تمام چالش های اخیر را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته‌اید و حالا آماده پرواز هستید و می توانید با قدرت تمام به سوی مقصد مورد نظرتان پیش بروید. با این حال باید مواظب باشید که در انتخاب هدفتان اشتباه نکنید و یک شیء براق را به اشتباه طلا نپندارید. امروز جنبه ماجراجوی وجودتان فعال شده است. شاید دلتان بخواهد همراه با دوستانتان بانجی جامپینگ، پینت بال و یا ورزش های مهیج دیگر را امتحان کنید. شاید هم بخواهید سرتان را با کارهای جدید دیگری که ریسک کمتری دارند گرم کنید. اکنون زمان خیلی خوبی برای انجام یک کار تازه می تواند باشد. فقط قبل از شروع هر کاری از تمام زیر و بم آن اطلاع حاصل کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

در حال حاضر اصلا دلتان نمی خواهد ایده‌هایتان را با دوستان و اعضای خانواده‌تان در میان بگذارید، زیرا فکر می کنید که ممکن است با مخالفت و حتی سنگ اندازی در مسیرتان از سوی آنها مواجه شوید. شما همیشه خیلی بلندپروازتر از دیگران هستید و حتی گاهی بیش از حد از دیگران جلو می زنید و مجبور می شوید کمی سرعتتان را کم کنید تا بقیه هم به شما برسند. با این حال باید دقت کنید که ابعاد کاری که می خواهید انجام دهید را دست کم نگیرید، در غیر این صورت با مشکلاتی جدی مواجه خواهید شد. بد نیست اگر ایده‌هایتان را با افراد مورد اعتمادتان در میان گذاشته و بدون این که مقاومت کنید به بازخوردی که از آنها می گیرید گوش فرا دهید.

 فال متولدین بهمن

امروز آماده‌اید تا برای اهدافتان بجنگید، با این حال اگر تمام حقایق را در نظر نگیرید و نقشه ای برای این نبرد نداشته باشید ممکن است با شکست مواجه شوید. پیش از هر چیزی ببینید آیا هدفی که می خواهید برای آن مبارزه کنید اصلا ارزش انرژی و زمانی هم بخواهید صرف آن کنید را دارد یا نه. همکاری کسانی که می خواهند با شما متحد شوند را بپذیرد تا شانستان برای دست یابی به موفقیت چند برابر شود. حتما در برنامه امروزتان جایی برای پرداختن به مسائل معنوی باز کنید و بر اساس باورها و اعتقادات خود به نیایش و تفکر بپردازید. این کار انرژی بسیار زیادی به شما خواهد بخشید و شما را برای برنامه ریزی برای هفته آینده حاضر خواهد کرد.

 فال روزانه متولدین اسفند

یکی از اهدافی که شما و برخی از دوستانتان دنبال می کرده‌اید به طور ناگهانی و زودتر از آنچه که فکرش را می کردید به نتیجه خواهد رسید. این موضوع شما را بسیار هیجان زده کرده و فکر این که چگونه بیشترین بهره را از آن ببرید نگرانتان می کند. فعلا فکر خودتان را درگیر این مسئله نکنید. با دوستانتان این موفقیت خود را جشن بگیرید. چند روز دیگر آمادگی فکری کافی برای پرداختن به این موضوع را خواهید داشت. امروز کلمه‌ها به سادگی از قلبتان به روی زبانتان می آیند و باعث می شوند بتوانید به راحتی دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید. از این فرصت به خوبی استفاده کنید و حرف‌هایی که مدتهاست در گوشه قلبتان مخفی کرده‌اید را به زبان بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد