فال روزانه – پنجشنبه 3 بهمن

فال روزانه 3 بهمن : دوست عزیز فالوده ای که 3 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال، منطقی، پر شور و انرژی، جسور و جاه طلب هستید. شما به سنت ها، فرهنگ و رسوم خود افتخار می کنید و برای آنها ارزش بسیاری قائل هستید. شما همچنین بسیار مذهبی و دارای ذهنی قوی هستید. با وجود این همه صفات مثبت، شما بی صبر و حوصله و لجباز هم هستید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و تنها با برخی بیماری های جزئی مانند سرماخوردگی دست و پنجه نرم خواهید کرد. با این حال نباید مشکلاتی که برایتان پیش می آیند را دست کم گرفته و به پزشک مراجعه نکنید. از لحاظ مالی امسال نسبت به سال گذشته سال بهتری خواهد بود و پول بیشتری به دست خواهید آورد، اما از آنجایی که مخارجتان نیز به همان نسبت افزایش خواهند یافت شانس زیادی برای پس انداز کردن نخواهید داشت. سرمایه گذاری و شروع کسب و کارهای جدید امسال به احتمال زیاد برایتان سود قابل توجهی را به همراه خواهند داشت. به واسطه ی مهارت قابل توجهی که در برقراری روابط اجتماعی دارید امسال در زمینه ی حرفه ای رشد زیادی خواهید داشت. مقامات مافوقتان تحت تأثیر توانایی های شما قرار گرفته و تحسینتان خواهند کرد. مسئولیت های جدیدی به شما واگذار خواهند شد که افزایش حقوقتان را به همراه خواهند داشت. مهارت های حرفه ای خود را بیشتر کنید تا پیشرفت بیشتری را تجربه کنید. اگر هنوز تنها هستید امسال شانس پیدا کردن نیمه ی دیگرتان را خواهید داشت. اسفند، آبان و دی بهترین ماه های سال هستند.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز روابط اجتماعی نقش بسیار مهمی در روزتان خواهند داشت. در حال رفت و آمد به محل های مختلف در کنار شخصی قرار خواهید گرفت که از شخصیت بسیار جالبی برخوردار است. شما نقاط مشترک زیادی با هم دارید و از صحبت کردن با یکدیگر و پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به هم لذت خواهید برد. سعی کنید راهی برای ادامه ی ارتباط با این شخص پیدا کنید. اگر این شخص از جنس مخالف باشد احتمال اینکه احساس کنید دارید عاشق می شوید بسیار زیاد است. اگر از کسی هدیه ای دریافت کردید که به آن علاقه ای ندارید سعی کنید طوری رفتار نکنید که او متوجه این موضوع شود، زیرا او این هدیه را با علاقه و برای نشان دادن توجه خود به شما خریداری کرده است.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز نگاهی به اطراف خانه تان بیندازید و ببینید چه چیزهایی به تغییر و پیشرفت نیاز دارند. به احتمال زیاد یکی از دوستان و یا اقوامتان به زودی به دیدنتان خواهد آمد و این می تواند فرصت خوبی باشد تا انگیزه ی لازم برای انجام این کارها را به خودتان داده و دست به کار شوید. اگر این مهمانتان خیلی برایتان باارزش است و ظاهر خانه تان هم به تغییر و نظم دهی اساسی نیاز دارد می توانید دیوارها را رنگ کرده و پرده ها و فرش ها را بشویید. در غیر این صورت با چند گلدان جدید و یک نظافت کامل می توانید کارتان را راه بیندازید. اگر یکی از دوستان صمیمی مدتی است تماس هایتان را پاسخ نمی دهد امروز از طریق دیگر آشنایانتان احوالش را جویا شوید، شاید مشکلی برایش پیش آمده باشد.

 

 فال امروز متولدین خرداد

با وجود اینکه خانه و خانواده برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار هستند و فکرتان پیش آنهاست، امروز در یک فعالیت اجتماعی شرکت خواهید کرد که حتی اگر در ابتدا فقط به خاطر انجام وظیفه در آن حاضر شده باشید در ادامه با کمال میل و از روی رغبت حضور خود در این جمع را ادامه خواهید داد. شاید در پایان روز و با اندیشیدن به اینکه چقدر به شما خوش گذشته است به این فکر بیفتید که شما آنقدر خودتان را قربانی خانواده و کار کرده اید که گاهی فراموش می کنید برای خودتان وقت بگذارید. از همین امروز تصمیم بگیرید که تحت هر شرایطی حداقل چند ساعت در هفته را فقط به خودتان و کارهایی که دوست دارید اختصاص دهید.

 فال روزانه متولدین تیر

امروز برای شما ترکیب غافلگیر کننده ای از فعالیت های اجتماعی و مسائل مالی خواهد بود. به عنوان مثال ممکن است با یکی از آشنایانتان قراری دوستانه داشته باشید و او در این دیدار راه حلی غافلگیر کننده برای یک مشکل مالی شما پیشنهاد دهد. این اتفاق هر چه که باشد به احتمال زیاد به سود شما تمام خواهد شد. از طرف دیگر، مسائل حقوقی نیز امروز اهمیت زیادی یافته اند و ممکن است درگیری های حقوقیتان حل شوند و یا لازم باشد در بستن یک قرارداد جدید دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید. در هر صورت امروز برای شما با فرصت ها و تهدیدهای زیادی توام خواهد بود و همه چیز به انتخاب های خودتان بستگی دارد.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که به ظاهر از شغل و حرفه ی خود راضی هستید، اما بدتان نمی آید تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید. راه حل این نیازی که به تغییر دارید بسیار ساده است و لزومی ندارد همه چیز را زیر و زبر کنید تا به نتیجه ی مطلوبتان برسید. همین که در یک گروه عضو شوید و فعالیت های اجتماعی خود را گسترش دهید نیازتان تا حدود زیادی برآورده خواهد شد. چرا در یک باشگاه کتاب خوانی عضو نمی شوید؟ اگر دلتان می خواهد فعالیتتان زیاد باشد می توانید در یک کلاس ورزشی ثبت نام کنید. راه های بسیاری برای فعال نگه داشتن همزمان ذهن و جسمتان وجود دارند. علاوه بر این، این کارها فرصت پیدا کردن برخی دوستان جدید و ارزشمند را نیز برای شما فراهم خواهند کرد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

با وجود اینکه شما خودتان فکر می کنید که انسانی کاملا منطقی هستید، امروز حس ششمتان آنقدر قدرتمند شده است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید. چرا به جای اینکه سعی کنید صدای حس درونی تان را ساکت کنید پیام هایی که برایتان دارد را با دقت گوش نمی کنید. برای امتحان سطح توانایی حس ششم خود حداقل یک فرصت به خودتان بدهید. در حال حاضر، چه شرایط موجود نیاز به انرژی فیزیکی زیادی داشته باشند و چه نداشته باشند، داشتن استراحت کافی باید جزء اولویت های اصلی شما باشد زیرا سیستم ایمنی بدنتان کمی ضعیف شده و به مواظبت بیشتری نیاز دارد. اگر مواظب خودتان نباشید مریض خواهید شد!

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید. اگر چنین احساسی دارید بهتر است فرصتی که سر راهتان قرار می گیرد را به سادگی از دست ندهید. شاید فرصت سفر به جایی برایتان پیش بیاید که تا به حال به آنجا نرفته اید، شاید هم شانس ثبت نام در یک کلاس، کارگاه و یا کنفرانس آموزشی برایتان فراهم شود که می تواند ذهن شما را پرورش داده و موقعیت های جدیدی را سر راهتان قرار دهد. شاید بدهی احساسی که یک نفر از گذشته به شما داشته است امروز ناگهان ذهنتان را مشغول کرده باشد، اما حوصله این که بخواهید دنبال آن را بگیرید را هم ندارید و چه بهتر! همیشه یادتان باشد که هر گاه انرژی منفی را از زندگی خود خارج کنید انرژی مثبت جایگزین آن خواهد شد.

 

 فال روزانه متولدین آبان

شما از نظر خودتان یک انسان کاملا منطقی هستید. شما نگاهی واقع بینانه به دنیای اطرافتان دارید و خیلی کم پیش می آید که به عوامل مختلف اجازه دهید که تفکرتان را تحت تأثیر قرار دهند. با این حال، اتفاقات خارق العاده ای که امروز پیش می آیند شما را شگفت زده خواهند کرد و به این فکر خواهند انداخت که شاید لازم باشد گاهی عقل و منطق را کنار گذاشته و به حس ششم خود تکیه کنید. حس ششم شما در حال حاضر بسیار قوی شده است و تقریبا می توانید ذهن دیگران را بخوانید، شاید حتی در پایان روز به قدرت حس درونی خود ایمان بیاورید. یک تماس تلفنی غافلگیر کننده خبرهایی را برایتان به همراه خواهد داشت که بهتر است بدون تحقیق آنها را باور نکنید.

 

 فال متولدین آذر

امروز روز شانس و اقبال شماست، پس خودتان را برای هر نوع غافلگیری فوق العاده ای آماده کنید. شاید یک غافلگیری در ارتباط با مسائل مالی برایتان پیش بیاید، شاید هم یک نفر با پیشنهادی هیجان انگیز برای پروژه ای وسوسه انگیز به سراغتان بیاید. در هر صورت باید سعی کنید از تمام موقعیت هایی که امروز سر راهتان قرار می گیرند حداکثر استفاده را ببرید. خوشبختانه در حال حاضر شرایط به گونه ای است که هر فعالیتی را که آغاز کنید به موفقیت ختم خواهد شد. اگر قصد خرید یک وسیله ی نقلیه را دارید باید سعی کنید انتخابتان را با دقت و مطالعه ی بیشتری انجام دهید تا بعدا دچار حسرت و پشیمانی نشوید و ضرر نکنید.

 فال روز متولدین دی

امروز شاید این طور به نظرتان برسد که همکارانتان دارند از شما فاصله می گیرند، اما در اصل این فاصله به این دلیل است که ظاهر شما این پیام را منتقل می کند که دلتان نمی خواهد کسی مزاحمتان شود. شما خیلی جدی به انجام کارهایتان مشغول هستید و اصلا دوست ندارید کسی حواستان را پرت کند، لزومی هم ندارد که بخواهید ذهنتان را درگیر احساسات اطرافیانتان کنید. هر چیزی وقت خودش را دارد و شما بعدا هم می توانید در موقعیتی صحیح تر به احساسات آنها توجه کنید. شما امروز در تفکرات خود محتاط تر هستید. با این حال این محدود کردن دیدتان اصلا به ضررتان تمام نخواهد شد و به شما کمک خواهد کرد که موضوع خاصی را با عمق بیشتری بتوانید ببینید.

 

 فال متولدین بهمن

شما دارید سعی می کنید در معادله هایی که پیش رو دارید مقدار بخش های ثابت معادله را هر چقدر که می شود بالاتر ببرید تا با مجهول های کمتری مواجه باشید و خیالتان از جانب این که به مشکل خاصی بر نخواهید خورد راحت باشد. سعی کنید واقعیت ها را ببینید و مثل همان شخصی که در واقع هستید رفتار کنید تا احساس آرامش بیشتری داشته باشید. بعضی روزها روز برنامه ریزی و بعضی دیگر روز اجرای آنها هستند. شاید امروز عملکرد چندان قابل توجهی نداشته باشید، ولی قدرت های تحلیلی و استدلالی شما در اوج خود قرار دارند. کمبودی که امروز در انرژی فیزیکی خود احساس می کنید با پرکاری مهارت های سازمانی کاربردی تان جبران خواهد شد.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است اطرافیانتان با خودشان فکر کنند که یک چیزی باعث شده شما مثل همیشه خوشحال و سرحال نباشید و این موضوع باعث نگرانی آنها شود. در واقع موضوع این است که شما علاقه ای به سرو کله زدن با دیگران ندارید و دلیل آن هم این است که ذهنتان درگیر مسائل احساسی بسیار پیچیده ای است که شاید مربوط به خاطرات دورانی شوند که مسئله ای باعث خدشه دار شدن احترام و اعتبار شما شده بود. خوشبختانه حرف زدن در مورد احساساتتان به بهتر شدن این وضعیت شما کمک قابل توجهی خواهد کرد، پس به نفعتان است که از دیگران فاصله نگیرید. حداقل کاری که می شود بکنید مشورت و صحبت با کسی است که دوستش دارید و مورد اعتمادتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد