فال روزانه – شنبه 22 شهریور

فال روزانه 22 شهریور : دوست عزیز فالوده ای که 22 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی واقع بین، موقر، ایده آل گرا، متعهد به کار و حرفه‌ی خود و بسیار اجتماعی هستید. شما از شنایی با افراد جدید و رفتن به محل های جذاب و بکر لذت می برید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و می توانید با استفاده از انجام فعالیت های معنوی و مذهبی به سلامت روح و روان خود نیز رسیدگی کنید و آرامش ذهنی پیدا کنید. اگر اهل تجارت هستید امسال چه از لحاظ شخصی و چه اقتصادی برای شما سال خوب و همراه با موفقیت های فراوان خواهد بود. از طریق سرمایه گذاری های گذشته و املاکی که از طریق ارث به شما می رسد سود زیادی به جیب خواهید زد و موقعیت اقتصادی‌تان بهبود قابل توجهی می یابد. تا جای ممکن در مورد مسائل کاری و اسرار حرفه ای خود با دوستان، همکاران و شرکای خود صحبت نکنید، چون این کار به ضررتان تمام خواهد شد. از قرض دادن و قرض گرفتن پول خودداری کنید تا بعدا به مشکل برنخورید. شما به طور ذاتی مهارت های مدیریتی بالایی دارید و دوست ندارید از هیچکس تبعیت کنید و ترجیح می دهید خودتان مدیر و رهبر باشید و در هر زمینه ای از بقیه جلو بزنید، برای رسیدن به این هدف باید لجبازی و دمدمی مزاجی خود را کنار بگذارید. شروع یک رابطه‌ی عاطفی جدید تغییراتی اساسی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. آذر و بهمن بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما در حال حاضر خوشحال و سر حال هستید و با نگاهی مثبت به زندگی و آینده‌تان نگاه می کنید و این حالتتان برای مدتی ادامه خواهد داشت. موفقیت قریب‌الوقوع در کار و روابط شخصیتان را احساس می کنید و همین باعث شده حال بهتری داشته باشید و رفتارتان با اطرافیانتان هم بهتر شود و بیشتر آنها را درک کنید. پس تعجب نکنید اگر اطرافیانتان هم به پاس این همدلی تمام تلاش خود را برای حمایت از شما می کنند. سعی نکنید جلوی سرعت پیشرفتتان را بگیرید. درست است که آهسته پیش رفتن بیشتر وقت‌ها منطقی و عاقلانه است، اما وقتی همه چیز دارد اینقدر خوب پیش می رود چه اصراری دارید که نگران باشید و جلوی پیشرفت خودتان را بگیرید؟!

 فال روز متولدین اردیبهشت

شاید به فکر این باشید که برای یک سفر در این روزهای آخر تابستان برنامه ریزی کرده و خستگی چند ماه تلاش بی وقفه را از تن به در کرده و خودتان را چند ماه پرتلاش و فعالیت دیگر آماده کنید. سعی کنید اگر چنین برنامه ای دارید حتی اگر شده خرج بیشتری روی دست خودتان بگذارید هم تجربه تازه ای را برای خودتان و اعضای خانواده‌تان رقم بزنید که تا مدت‌ها از آن یاد کرده و از تک تک لحظات آن خاطرات خوبی داشته باشید. شما ترجیح می دهید حتی اگر قرار است جواب رد بشنوید تکلیف رابطه عاطفی‌تان را مشخص کرده و جهت آن را مشخص کنید. اما در حال حاضر ممکن است با حرف‌هایتان طرف مقابلتان را برنجانید، کمی دست نگه دارید و بیشتر به آنچه می خواهید بگویید فکر کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما در اوج سلامتی قرار داشته و کاملا سرحال و با انرژی هستید. هم از لحاظ فیزیکی و هم روحی و عاطفی، قدرت و توانایی بسیاری را در وجودتان احساس می کنید و همه این چیزها دست به دست هم داده و امروز را برای شما به روزی زیبا تبدیل کرده‌اند. خودتان را در خانه حبس نکنید و از این همه انرژی که در وجودتان حس می کنید نهایت استفاده را ببرید. سعی کنید نسبت به افرادی که در مقایسه با شما چه از لحاظ استعدادها و توانایی‌ها و چه از لحاظ میزان پیشرفت در سطح پایین تری قرار دارند با صبوری بیشتری رفتار کنید و در حرف زدن با آنها ملایمت بیشتری داشته باشید. یادتان باشد که همه ما از امکانات و توانایی‌هایی یکسان بهره مند نیستیم.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

سعی کنید امروز با هیچ کس وارد بحث و جدال نشوید. درگیری لفظی شما را به هیچ نتیجه ای نخواهد رساند، اما اگر رفتاری دوستانه و صلح آمیز داشته باشید می توانید در کمال آرامش اوضاع را همان طور که خودتان می خواهید پیش ببرید. شما در حال حاضر افکار، احساسات و نیازهای دیگران را خیلی خوب درک می کنید، پس از این موقعیت هم به نفع خودتان و هم بقیه استفاده کنید. با وجود این که شما معمولا فرد با احتیاطی هستید، امروز حاضر خواهید بود برای رابطه عاطفی‌تان دست به ریسک بزنید. البته بهتر است حواستان را جمع کنید که جسارت را با رفتار عجولانه و بدون فکر اشتباه نگرفته و کاری نکنید که بعدا از انجام آن پشیمان شوید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما همیشه در درک کردن احساسات و افکار دیگران خیلی خوب عمل می کنید، اما امروز این استعدادتان به شدت افزایش یافته است و می تواند روی روابط شما و اطرافیانتان آثار مثبت قابل توجهی داشته باشد. در حال حاضر بسیار با انرژی هستید و به دنیای اطرافتان با دید مثبتی نگاه می کنید و اوضاع در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان باب میلتان هستند. از لحاظ فیزیکی نیز خودتان را بسیار قوی و با انرژی حس می کنید. از این روز تعطیل استفاده کرده و به ورزش و پیاده روی و حتی اگر برایتان ممکن است به کوهنوردی بروید. حالا که همه چیز اینقدر دارد خوب پیش می رود اجازه ندهید بحث های پیش پا افتاده با همسرتان به دعوا تبدیل شوند و این روز زیبا را خراب کنند.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز به دلیل احساس نزدیکی بیشتری که با دوستان نزدیک و عشقتان دارید، حرف زدن  با آنها می تواند منافع زیادی برای شما به همراه داشته باشد و تأثیرات مثبتی روی روابط شما بگذارد. همچنین وقت گذراندن با کودکان به شما احساس شادی و انرژی خواهد بخشید و به شدت به شما توصیه می شود. امروز حتی اگر احساس کردید با وجود لبخند افرادی که با شما حرف می زنند حرف‌هایشان تلخ و گزنده است سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید و دعواهای کهنه را دوباره شروع نکنید. رویکرد منطقی شما در رابطه با مشکلات موجود در رابطه عاطفی‌تان می تواند برترین ویژگی شما در حال حاضر باشد. اگر بگویید با احساسات نمی شود منطقی رفتار کرد سخت در اشتباهید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

موفقیت‌هایی که این چند وقت اخیر داشته‌اید به شما انگیزه تازه ای بخشیده‌اند تا برای بهبود موقعیت اجتماعی و اقتصادی خود تلاش کنید و نگاهتان نسبت به آینده خود بسیار مصمم و همراه با اعتماد به نفس است. همه این مسائل باعث شده‌اند که احساس خوشبختی بیشتری کنید و احساس کنید حالا که کارها دارند به خوبی پیش می روند به خانواده‌تان نیز نزدیک تر شده‌اید و افکار و احساسات آنها را بهتر درک می کنید. هر چند رویای ماندن در خانه و لم دادن روی صندلی مورد علاقه‌تان را در سر می پرورانید ولی این استراحت طولانی مدت شما را خسته خواهد کرد و دنبال کاری برای انجام دادن خواهید گشت، پس خودتان را در خانه زندانی نکنید.

 فال روزانه متولدین آبان

شما معمولا مسائل را با عقل و منطق خود می سنجید، اما امروز احساسات شما و انرژی درونی‌تان چنان قدرت فوق‌العاده ای گرفته‌اند که خودتان نیز غافلگیر شده‌اید. امروز بسیار خوش بین و پر از انرژی و شور و هیجان هستید و از شرایط موجود لذت می برید. به همین صورت ادامه بدهید و نگذارید هیچ کس و هیچ چیز این روز زیبا را برای شما خراب کند. امروز دلتان می خواهد حرف خودتان را به کرسی بنشانید و حق را کاملا به خودتان می دهید، اما سر و کله یک نفر به کله شقی خودتان پیدا خواهد شد که شما را به میدان مبارزه می طلبد. احساساتی برخورد نکنید، شما کارهایی مهمتر از بحث کردن با دیگران برای انجام دادن دارید.

 فال متولدین آذر

شما وقتی که از ته دلتان حرف می زنید مهارت خاصی در جلب نظر و قانع کردن دیگران دارید، اما امروز بحث کردن در مورد مسائل منطقی و استدلالی برای شما چندان با موفقیت همراه نخواهد بود. فکر این که مبادا انتخابی که کرده‌اید مورد تایید اطرافیانتان نباشد ذهنتان را به خود مشغول کرده است. لزومی ندارد برای تصمیمات خود به دیگران توضیح بدهید، پس خیالتان راحت باشد و نگران هیچ چیز نباشید. در لحظه زندگی کنید، کمی هم برای خودتان و تفریح وقت بگذارید و فشار بیش از حد به خودتان وارد نکنید. کمی احساس تردید و دودلی دارید، ولی خوشبختانه یک نفر به شما کمک خواه کرد و اگر حرف او را قبول کنید از این حالت نجات پیدا خواهید کرد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما در حال حاضر حال خیلی خوبی دارید و تردیدهایی که بخاطر کندی پیشرفتتان نسبت به مسیری که در پیش گرفته‌اید پیدا کرده بودید دارند برطرف می شوند و صبوری‌تان مثل همیشه به دادتان رسیده است. احساس می کنید همه چیز دارد خوب پیش می رود و به آینده امیدوار هستید. حس ششمتان نیز بسیار قوی است و می تواند کمک زیادی به شما بکند. اکنون مسائل معنوی برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند و شاید به فکر انجام سفری زیارتی باشید. بهتری است قبل از هر گونه برنامه ریزی یکی دو روزی دست نگه داشته و با دوستان و اعضای خانواده‌تان در مورد این تصمیم خود مشورت کنید.

 فال متولدین بهمن

در حال حاضر شما درک خیلی بهتری از نیازهای دیگران دارید و هر جا که کمکی از دستتان ساخته باشد با سخاوت و همدلی تمام  برای کمک کردن پا پیش خواهید گذاشت. این درکی که از احساسات و نیازهای دیگران دارید باعث می شود روابطتان خیلی خوب پیش بروند و مشکل خاصی نداشته باشید؛ از یک روز خوشایند و بدون تنش لذت ببرید! نیازی نیست تمام دنیا را به دنبال یافتن چیزی به خصوص بگردید، جادوی واقعی در معمولی‌ترین کارهایی که می توانید انجام دهید نهفته است. سعی کنید با دقت بیشتری از زیبایی های کوچک زندگی مثل نوشیدن یک فنجان چای داغ در کنار عزیزانتان و یا تعریف مجدد خاطرات کودکی همراه با پدر و مادرتان و خندیدن از ته دل لذت ببرید.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز به فعالیت های گروهی که با مسائل معنوی در ارتباط هستند خواهید پرداخت و با انجام این کار با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که علایق و باورهای مشترکی با شما دارند؛ این آشنایی‌ها می‌توانند مقدمه ساز دوستی‌هایی پایدار باشند. قبل از آن که به خاطر نظرات مخالف دیگران عصبی شده و واکنش های احساسی نشان دهید کمی فکر کنید، آیا نظر آنها واقعا تا این حد برایتان اهمیت دارد؟! به جای این که به خاطر انتقادهای کوچک جنگ های تمام عیار به راه بیندازید کمی به آنچه می شنوید فکر کرده و اگر شنیده‌هایتان به نظرتان مفید نیستند بی تفاوت از کنار آنها رد شوید، چرا باید بیهوده اعصاب خودتان و دیگران را بهم بریزید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد