فال روزانه – شنبه 22 آذر

فال روزانه 22 آذر دوست عزیز فالوده ای که 22 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بلند پرواز، با وقار، مستقل، مصمم و با اراده هستید، به علاوه ی تمام این ویژگی های مثبت شما قلبی مهربان نیز دارید که هر چند شما را محبوب قلب ها می کند، اما خیلی وقت ها هم برایتان دردسرساز می شود. امسال شما از لحاظ جسمانی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما با برنامه ی شلوغ و سرسام آوری که برای خودتان ترتیب داده‌اید یا شاید هم به شما تحمیل شده است باید حتما راهی برای رسیدگی به سلامت روانی خود نیز پیدا کنید. رفتن به یک سفر زیارتی و یا حتی تفریحی می تواند به آرامش ذهن شما کمک قابل توجهی بکند. امسال سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید برای شما بسیار سودبخش خواهند بود. چنانچه در بازار بورس سرمایه گذاری کنید سود قابل توجهی به دست خواهید آورد. امسال بهترین فرصت های ممکن برای خرید املاک و مستغلات را در اختیار شما قرار خواهد داد. در زندگی حرفه ایتان همه چیز روبراه خواهد بود و از موقعیتی بسیار خوب و احترام و اعتباری بالا برخوردار خواهید بود. با این همه باید مواظب باشید در محل کارتان رفتارهای سلطه جویانه از خودتان نشان ندهید و کاری نکنید که همکاران و اطرافیانتان از شما انرژی منفی دریافت کنند. فعالیت در زمینه‌هایی که به خلاقیت نیاز دارند موفقیت و پول زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. رابطه ی عاطفی شما امسال به رسیدگی و توجه بیشتری نیاز دارد. سعی کنید با عشقتان به سفرهای یکی دو روزه ی رمانتیک بروید. اسفند، فروردین، شهریور و آذر بهترین ماه های سال خواهند بود.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز گیج و آشفته‌اید؛ نه تنها به خاطر کارهای زیادی که در لیست کارهای روزانه تان در انتظار شما هستند، بلکه احساسی ناخوشایند در ضمیر ناخودآگاهتان دارد شما را آزار می دهد. شاید چیزی که معمولا سعی می کنید زیاد به آن فکر نکنید امروز تمام ذهنتان را تصرف کرده باشد و به یادتان بیاورد که این موضوع هنوز حل نشده است و نمی‌توان آن را تا همیشه نادیده گرفت. راه حل این مشکل پرت کردن حواستان نخواهد بود و شما مجبور هستید با آن روبرو شوید. از گذشته خود درس بگیرید و آن چه اتفاق افتاده است را بپذیرید اما در زمان حال زندگی کنید. اگر یک بار برای همیشه با این کابوس روبرو نشوید تا ابد دست از سرتان بر نخواهد داشت.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز آشفتگی و بهم ریختگی منزل و یا میز کارتان منعکس کننده آشفتگی درون شماست. نمی‌توانید کارهایتان را به پایان برسانید و این بی نظمی دارد دیوانه تان می کند. شاید با خودتان فکر کنید که بهم ریختگی ذهنتان بخاطر آشفتگی اطرافتان است، اما واقعیت دقیقا برعکس چیزی است که شما می اندیشید. شاید یک کینه و دشمنی قدیمی مجددا در وجودتان شعله ور شده باشد و شما را آزار بدهد. فراموش کردن این که کسی به شما آسیب رسانده است می تواند بسیار دشوار باشد، اما باور کنید کینه جویی مانند این است که زغالی آتشین را در دست گرفته و انتظار داشته باشید که طرف مقابلتان را بسوزانید. بخشش تنها کلید رسیدن به آرامش و رهایی است.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما مدام مانند زنبوری که از یک گل به روی گل دیگری می رود در حال وز وز کردن و حرف زدن با این و آن هستید و پرحرفی شما برای همه کاملا واضح و مشخص است. شما در به انجام رساندن چندین کار به طور همزمان کاملا مهارت دارید، اما در حال حاضر فشار بسیاری را روی خود احساس می کنید و شاید این دقیقا همان چیزی باشد که باعث می شود اینقدر حرف بزنید و در واقع شما سعی دارید دیگران را در به دوش کشیدن باری که به عهده دارید با خود شریک کنید. خاطرات یک زخم قدیمی در پس زمینه ذهنتان دارد شما را آزار می دهد، زخمی که به آن رسیدگی نشود عفونت خواهد کرد و مدت ها طول خواهد کشید تا بهبود پیدا کند.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

احساسات شما امروز کنترل همه چیز را در دست گرفته‌اند و شما آماده‌اید تا در دنیای خیالات خود پرواز کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر برای مدتی کوتاه از دنیای واقعی فاصله بگیرید و از غرق شدن در خیالات خود لذت ببرید. به کودک درونتان اجازه بدهید با خیال راحت بازی کند. این کار باعث خواهد شد اعتماد به نفستان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و در نتیجه دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. امروز به نفعتان است که از پذیرفتن هرگونه تعهدی تا جای ممکن شانه خالی کنید. شاید فکر کنید که چنین برخوردی درست نیست، اما مطمئن باشید شخصی که قصد دارد پذیرش این تعهد را به شما تحمیل کند زیاد به فکر شما و منافعتان نیست.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما امروز ترجیح می دهید به جای این که مسئولیت کارها را به عهده بگیرید صبر کنید تا یک نفر دیگر رهبری و مدیریت را در دست بگیرد و پیش قدم شود. برای این که کسی کاری به کارتان نداشته باشد و به حال خودتان رها شوید شاید حتی بخواهید توانایی‌هایی که دارید را کم اهمیت جلوه دهید. امروز ممکن است در رابطه عاطفی شما به رغم تمام ثباتی که در آن وجود دارد مشکلاتی به وجود بیاید که در واقع ناشی از رفتارهای اغراق آمیز شما است. اگر می خواهید آینده رابطه تان را تضمین کنید اهمیت داشتن نیت خوب و احترام دو جانبه را فراموش نکنید. امروز در خانه بمانید و با بچه ها بازی کنید یا همراه با همسرتان روی کاناپه لم داده و تلویزیون تماشا کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

اگر امروز منطقتان را به کار بگیرید می توانید از بی ثباتی و ناراحتی در محیط اطرافتان جلوگیری کنید. همه سعی می کنند تا جای ممکن از مشکلات فرار کنند و تا وقتی که ضرورت پیدا نکرده است با آنها مواجه نشوند. ولی اگر قبل از این که مشکلات به اوج خود برسند به سراغ آنها رفته و حلشان کنید با دردسر کمتری روبرو خواهید شد. از بحث کردن در مورد مسائل پیچیده هراسی نداشته باشید. هیچ اشکالی ندارد اگر برای این که توجه اطرافیان را به مشکل موجود جلب کنید کمی سر و صدا به راه بیندازید. کارهایی که باید طی هفته گذشته در منزل انجام می داده‌اید ولی به دلیل خستگی بعد از کار نتوانسته‌اید به انجام برسانید را امروز حتما در برنامه خود قرار دهید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شما می توانید یکی پس از دیگری نقشه‌هایی فوق العاده برای خودتان و آینده تان بکشید و قبل از آن که به خودتان بیایید چندین مسیر مختلف برای آینده خود طراحی خواهید کرد. اما متاسفانه در حال حاضر تمرکز زیادی ندارید و نمی‌توانید این نقشه ها را عملی کرده و یا به طور کلی کار زیادی انجام دهید. در اعماق وجودتان خاطراتی ناخوشایند از گذشته زنده شده اند که دارند شما را آزار می دهند. شاید اتفاقات گذشته در زمان حال دیگر اثری روی زندگی شما نداشته باشند، اما هنوز مثل همین دیروز آنها را به خاطر دارید. با این حال باید به یاد داشته باشید که آدمیزاد جایزالخطاست و شما نباید خود را به خاطر اشتباهات گذشته تان سرزنش کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز با زنده شدن خاطرات گذشته، مدیریت کردن حال و هوایتان کار بسیار دشواری خواهد بود که وقت زیادی از شما خواهد گرفت. با وجود این که سعی دارید مثبت اندیشی خود را حفظ کنید و روشنایی را در افق پیش روی خود ببینید، هنوز از این که بتوانید به مقصد برسید اطمینان کامل ندارید و باید با احساساتی که روی خوشحالی تان سایه می اندازند دست و پنجه نرم کنید. از خلاقیت و استعداد هنری ذاتی که دارید بهره گرفته و سعی کنید احساسات خود را از طریق انجام کارهای هنری و یا نوشتن آنها بیان کنید. باز کردن درهای قلبتان اجازه خواهد داد با بیان آنچه مدت ها در دلتان مخفی کرده بودید فرصتی برای درمان دردهایتان ایجاد شود.

 فال متولدین آذر

امروز شوخ طبعیتان گل کرده است و این حالت هرچند سطح عملکرد شما را پایین آورده، سر خودتان و اطرافیاتان را حسابی گرم کرده است. با این حال هرچند مکالماتی که با دیگران دارید پرانرژی و همراه با خوشحالی هستند در درون شما اوضاع فرق می کند و مکالماتی که با خودتان دارید گذشته ها را به یادتان آورده و شما را در نوعی احساس دلتنگی و غصه گرفتار می کنند. شاید به خاطر آوردن تجربیات گذشته بتواند حداقل به طور موقت حکم راهنمایی را برای شما ایفا کند، اما نباید در دریای خاطرات بیش از اندازه دست و پا بزنید، در غیر این صورت خسته و غرق خواهید شد. اگر خوب نگاه کنید در زمان حال هم چیزهای خوشایند زیادی وجود دارند که باید قدرشان را بدانید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما واقعاً می خواهید تمام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان هستند را انجام دهید، از تکمیل پروژه ای که موعد آن سر رسیده تا گرفتن آن تماسی که به دوستتان قول داده بودید. متأسفانه، وقفه‌هایی که یکی پس از دیگری در کارهایتان پیش می آیند باعث می شوند هر چقدر هم که تلاش کنید نتوانید تمام کارهایی که در لیست‌تان نوشته بودید را خط بزنید. از طرفی هم نوسان افکارتان بین هیجانی که در رابطه با آینده دارید و پشیمانی‌تان در مورد گذشته سطح انرژی شما را تا حد زیادی پایین آورده و عملکردتان را تحت تأثیر قرار می دهد. به مسیرتان ادامه دهید و بدون آن که پشت سرتان را نگاه کنید قدم به قدم به سوی آینده ای که آرزویش را دارید حرکت کنید.

 

 فال متولدین بهمن

امروز یک مکالمه عادی ممکن است کمی تند شده و بالا گرفتن بحث باعث شود رابطه مهمی را در ذهن خود زیر سوال ببرید و چیزهایی که تا کنون از نظرتان مخفی مانده بودند ناگهان برایتان اهمیت پیدا کنند. تلاش های قبلیتان امروز به نتیجه خواهند رسید و همکارانتان شما را طوری کمک و همراهی خواهند کرد که حتی خودتان هم انتظارش را ندارید. شما امروز می توانید دیگران را با قدرت مدیریت و همچنین جذابیت خود به سادگی تحت تاثیر قرار دهید. وقتی حرف مسائل کاری در میان باشد شما بسیار جدی می شوید و سعی دارید خیلی زود هر مشکلی را از میان بردارید. اگر به کمک و یا راهنمایی دیگران نیاز دارید اجازه ندهید که غرور و خود بزرگ بینی مانع شما بشود.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز ذهن بیقرار شما تمرکز کردن را برای شما تبدیل به امری غیر ممکن می کند و همین باعث می شود ندانید چکار باید بکنید. چیزی که سعی دارید از آن دوری کنید دقیقا همان چیزی است که کنترل ذهنتان را در دست گرفته است. افکارتان همچون سرابی آشفته از گذشته به آینده و برعکس در نوسان هستند و خاطراتی آزاردهنده از دوران کودکی در ذهنتان دوباره جان می گیرند. یادتان باشد ما باید طوری رفتار کنید که گذشته به جای تله برایتان حکم سکوی پرش را ایفا کند. تغییر دادن سبک زندگیتان برای به دست آوردن کسی که دوست دارید کار بدی نیست، اما مواظب باشید نقش کسی که هرگز نمیتوانید باشید را برای کسی بازی نکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد