فال روزانه -سه شنبه 9 دی

فال روزانه 9 دی دوست عزیز فالوده ای که 9 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با صداقت، حساس، خلاق و دارای قدرت تخیل قوی هستید. شما همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید و چه از لحاظ مادی و چه معنوی تا جایی که در توانتان باشد دیگران را مورد حمایت خود قرار می دهید. با این همه، شما خجالتی و درونگرا نیز هستید و همین رفتارهایتان باعث می شود که ویژگی های مثبت شخصیتتان کمتر دیده شوند. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و با مشکل خاصی روبرو نخواهید بود، اما حتما حداقل دو بار در سال به دندان پزشک خود سر بزنید. شاید سلامتی والدینتان نگرانی هایی را برای شما ایجاد کند، اما خیالتان راحت باشد که هیچ مشکل خاصی برای آنها پیش نخواهد آمد. سرمایه گذاری هایی که انجام داده اید نتایج بسیار خوبی خواهند داشت و سود قابل توجهی را از آنها به دست خواهید آورد. سفرهای خارجی که به قصد گسترش کسب و کارتان انجام می دهید امسال مطمئنا موفقیت آمیز خواهند بود و پروژه های کاری جدید را برای شما به ارمغان خواهند آورد که درامد زیادی از آنها به دست خواهید آورد. تا جای ممکن از داشتن هرگونه مراوده ی مالی با دوستان و اقوام خودداری کنید تا مشکلی برای رابطه تان پیش نیاید. از لحاظ کاری امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و افزایش حقوق و رتبه ی کاریتان قطعی است. اگر هنوز مجرد هستید و قصد ازدواج دارید خودتان را برای رفتن به خانه ی بخت آماده کنید. دی، اسفند و مهر بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز صبح انگار یک چیزی عوض شده است و به طور غیر منتظره ای انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می کنید. شما با انگیزه بسیاری به فکر به دست آوردن اهداف و خواسته هایتان هستید و حاضرید برای رسیدن به آنها هر بهایی که لازم باشد را پرداخت کنید. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که تحت فشار قرار دادن و بیرحمی نسبت به خودتان و قربانی کردن آسایش و راحتیتان اصلا گزینه خوبی نیست. امروز شاید مجبور شوید بیش از آنچه دوست دارید در خدمت دیگران باشید؛ از طرفی کارها و وظایف خودتان را باید انجام دهید و از طرفی هم دوست دارید طبق معمول نقش قهرمان را برای دیگران ایفا کنید. برای قهرمان بازی کارهای خودتان را پشت گوش نیندازید. شما در حال حاضر در رابطه ی عاطفی خود فراز و نشیب هایی را دارید تجربه می کنید و طرف مقابلتان دارد شما را وادار می کند طوری رفتار کنید یا بهتر بگوییم، نقشی را ایفا کنید که تا به حال در رابطه ی عاطفیتان به عهده ی شما نبوده است و به آن عادت ندارید. شما باید کمی وقت گذاشته و به فشارهایی که دارند به شما وارد می شوند فکر کنید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

شما به خوبی می دانید وقت آن رسیده که روی چیزهای بسیار زیادی که قصد به دست آوردنشان را دارید تمرکز کنید و دست از اتلاف وقت بردارید. اولین قدمی که در این راه باید بردارید این است که مسیرتان را مشخص کنید تا ببینید چگونه می توان در امنیت کامل به سریعترین شکل ممکن به این مقاصد دور دست رسید. سعی کنید در این راه طولانی قربانی منفی بافی های خودتان نشوید. امروز شاید بخواهید کارهایتان را از دیگران مخفی کنید، زیرا نگران این هستید که مبادا دیگران در مورد شما و رفتارتان بد قضاوت کنند. شاید فکر کنید حرف مهمی برای زدن ندارید که بتواند توجه دیگران را جلب کند، ولی باید به خودتان فرصت بدهید. این میزان از خود راضی بودن از آن حالت هایی نیست که شما اغلب به آن دچار شوید، اما کارهایی که می کنید و حرف هایی که می زنید اثراتی ماندگار خواهند داشت و فردا که شما این حالت امروز خود را فراموش کنید دیگران حرف هایی که زده اید و کارهایی که کرده اید را به شما یادآوری خواهند کرد.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز این طور به نظر می رسد که باید فصل جدیدی از کتاب زندگیتان را آغاز کنید که باید جدیت بیشتری در آن به خرج دهید. در واقع یک دوره مهم رشد و پیشرفت در زندگی شما شروع شده که موفقیت در آن و رسیدن به نتایجی که می خواهید تنها به میزان تلاش و جدیت خودتان بستگی دارد. داشتن امید به آینده خیلی خوب و ارزشمند است، اما کافی نیست؛ برای رسیدن به خواسته هایتان باید زحمت بکشید. کارهای بسیار زیادی که برای انجام دادن دارید و استرس ناشی از آنها شاید باعث شود کمی احساس تنهایی کنید ولی نباید بگذارید که این احساس ادامه پیدا کند. از دیگران فاصله نگیرید و سعی کنید ارتباط گرم خود را با اطرافیانتان حفظ کند. امروز نیازهای شخصیتان قدرتی چند برابر پیدا کرده اند و ارزش و اهمیت آنها برایتان خیلی بیشتر از قبل شده است، اگر این تجربه ی جدید برایتان خوشایند است و احساس می کنید اثرات مثبتی روی شما و زندگیتان گذاشته است شاید لازم باشد برای زندگی شخصیتان برنامه ریزی بهتر و دقیق تری داشته باشید و برای خواسته های خود زمان بیشتری را در نظر بگیرید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز وزن سنگین مسئولیت هایتان ذهن شما را به خود مشغول کرده و نگران راهی هستید که پیش رو دارید. شما آدمی نیستید که کارهایتان را سرسری بگیرید و از کنار آنها بی تفاوت رد شوید، اما لزومی هم ندارد که در مورد هر چیزی در انتظار بدترین چیزها باشید و دائم خودتان را نگران و ناراحت کنید. اگر کسی اشتباهاتتان را به شما گوشزد کرد به جای این که با او تند برخورد کنید به انتقادات سازنده اش گوش کنید و اگر می بینید حق با اوست به نصیحت هایش عمل کند. سعی نکنید احساسات خود را مخفی کرده و نادیده بگیرید، ولی حرف هایتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. شما می توانید بی آن که طرف مقابلتان را برنجانید صداقت داشته باشید و نواقص کار او را متذکر شوید. با خودتان قرار بگذارید که اگر بیشتر از دیگران به خودتان اهمیت نمی دهید و خودتان را نسبت به آنها در اولویت قرار نمی دهید حداقل خودتان را برابر با آنها در نظر بگیرید. به نیازهای خود اهمیت بدهید تا شاد و قوی باشید و بتوانید برای همه چیز آماده باشید. عشق همین نزدیکی هاست، اگر چشم هایتان را خوب باز کنید آن را خواهید دید!

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

اکنون زمان آن رسیده است که مسئولیت تصمیم هایی که گرفته اید را بپذیرید و دست از مقصر دانستن دیگران به خاطر اشتباهات و یا شکست هایتان بردارید. شما باید سعی کنید در عادات خود تغییراتی ایجاد کرده و کمی بیشتر تلاش کنید و احساس مسئولیت به خرج دهید تا بتوانید وضعیت فعلیتان که حداقل از نظر خودتان چندان مطلوب نیست را تغییر دهید. اگر مشغول به تحصیل هستید و این اواخر نسبت به درس هایتان کوتاهی کرده اید بهتر است وقت بیشتری برای مطالعه بگذارید؛ شما به هیچ عنوان علاقه ای به گرفتن نمره های پایین ندارید و این موضوع شما را به شدت عذاب می دهد، پس تا دیر نشده است دست به کار شوید و درس هایی که انبار شده اند را هر چه سریعتر بخوانید. شما احساس می کنید که باید هر چه سریعتر زندگی شخصی خود را به ثبات رسانده و سر و سامان بدهید. دلیل این احساس شما چیست؟ شاید این احساس شما به این خاطر است که می خواهید هر چیزی را که رشد و پیشرفت شما را به تأخیر انداخته است زیر سؤال برده و هر چه دارد مانعتان می شود را از زندگی خود حذف کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

گاهی هیچ چیز لذت بخش تر از تلاش کردن و دیدن ثمره زحماتتان نمی تواند باشد. همه نمی توانند لذت پرداختن به تک تک جزئیات کارهایتان و اطمینان حاصل کردن از این که همه چیز روبراه است را درک کنند، اما شما استعدادی فوق العاده در رسیدگی به کارهای روزمره به بهترین و لذت بخش ترین شکل ممکن دارید و این در بسیاری موارد می تواند کلید موفقیت شما باشد. فکر نمی کنید وقت آن رسیده است که کمی به خواب و خوراک خودتان و فعالیت های جسمانیتان توجه بیشتری نشان دهید؟ حتی اگر بگویید که این مسائل برایتان اهمیت چندانی ندارند هم خودتان خیلی خوب می دانید که هیچ چیزی به اندازه سلامتی جسمی و روحی اهمیت ندارد و سلامتی بزرگترین ثروت است. شما سعی دارید از عزیزان خود حمایت کنید، اما آمادگی و توانایی آنها برای زندگی در این دنیا و رویارویی با سختی ها و مشکلات آن از آنچه شما فکر می کنید خیلی بیشتر است. اگر  به این کار خود ادامه دهید با محبت بیش از اندازه ی خود آنها را تحت فشار قرار  خواهید داد.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز ایده ای فوق العاده در سرتان است که فراهم کردن شرایط لازم برای عملی کردن آن و بال و پر دادن به آن کاملا به خودتان بستگی دارد. شاید احساس کنید در جایی که ایستاده اید آنقدر ریشه دوانده اید که حرکت کردن برایتان غیر ممکن است، اما در واقع مشکل اصلی این است که از به خطر انداختن ثبات فعلیتان می ترسید. از هیچ چیزی نترسید و از پتانسیل هایتان حداکثر استفاده را ببرید و نگذارید ترس های بی اساس از ادامه راه دلسردتان کنند. وقت آن رسیده که افراد بیهوده را از زندگی خودتان خط بزنید و به جای آبیاری علف های هرز باغچه زندگیتان به گل های زیبا و درختان ثمربخش آن آب بدهید و رسیدگی کنید. طی چند روز آینده باید روی ایجاد تعادل در افکارتان تمرکز کنید. شما تنها کسی نیستید که می تواند مشکلات شما را حل کند. به دیگران اعتماد کنید و بپذیرید که آنها هم می توانند وضعیت شما را درک کنند و به کمکتان بیایند. کسانی که می خواهند به شما کمک کنند هیچ انگیزه دیگری به جز عشق و دوست داشتن ندارند، آنها را باور کنید!

 

 فال روزانه متولدین آبان

زبان می تواند در ساختن و یا تخریب هر رابطه و موقعیتی قدرتمند تر از هر ابزار دیگری باشد. شما باید خیلی مواظب حرف هایی که می زنید باشید و مهارت بیشتری در به کارگیری کلمات از خودتان نشان دهید. شما باید تکلیفتان را با خودتان روشن کنید و ببینید که آیا می خواهید به ساختن دیوار به دور ذهنتان ادامه بدهید و یا راه های مختلف را با آزادی مورد بررسی قرار داده و امتحان کنید. بر خلاف تصور شما سانسور کردن خودتان و افکارتان بهترین گزینه ممکن نیست، مهمتر این است که چگونه خودتان و افکارتان را بیان کنید. این موضوع نه تنها روی وضعیت کاری و حرفه ای تأثیر می گذارد، بلکه روابط شخصی و عاطفیتان نیز به آن وابسته هستند. یکی از اعضای خانواده تان دارد با رفتار غیر مسئولانه ی خود برای شما و بقیه ایجاد مشکل می کند. شما نمی توانید او را وادار کنید که در رفتارش تغییر ایجاد کند، ولی می توانید با بررسی دلیل این رفتار او و پیامی که قصد دارد با این رفتارش به دیگران منتقل کند گامی در جهت حل این مشکل بردارید.

 

 فال متولدین آذر

امروز حتی اگر آسمان زندگیتان صاف و بدون ابر باشد و همه چیز رو به راه به نظر برسد احساس می کنید همه چیز به این خوبی باقی نخواهد ماند و ابرهای سیاه و طوفان به زودی به سراغتان خواهند آمد. در واقع وضعیت مادیتان باعث نگرانی شما شده است و از این می ترسید که مبادا منابع مالی محدودتان شما را در مضیقه بگذارند و روزهای سختی را پیش رو داشته باشید. صرفه جویی کردن و بودجه بندی دارایی هایتان همیشه کاری عاقلانه به نظر می رسد، اما لزومی هم ندارد که خودتان را بیش از حد تحت فشار بگذارید. اول این که وضعتان به آن بدی هم که خودتان فکر می کنید نیست، دوم این که پول خوشبختی نمی آورد، به دارایی های دیگرتان هم فکر کنید. اگر می توانید برای یک تعطیلات رمانتیک دو نفره برنامه ریزی کنید و کمی به تنهایی با هم وقت بگذارنید و خوش باشید؛ وقتی خودتان در کنار هم باشید روحتان نیز به هم نزدیک خواهد شد. درست است که شما فردی هستید که به استقلال فردی خود اهمیت زیادی می دهد، اما گاهی تعهداتتان باید اولویت و ارزش بیشتری برایتان داشته باشند، این کار هم برای خودتان و هم دیگران بهتر خواهد بود.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز چرخه جدیدی در زندگی شما شروع می شود و حس می کنید که دوره مهمی از زندگیتان فرا رسیده و هدفمندی و جهت تازه ای در کارهایتان احساس می کنید. یادتان باشد که انکار کردن خودتان و توانایی هایتان با تواضع کاملا فرق دارد و تحت هیچ شرایطی نباید خودتان را دست کم بگیرید. درست است که داشتن نظم و ترتیب برای به دست آوردن نتایج ارزشمند لازم و ضروری است، اما باید این را هم در نظر بگیرید که در کارهایتان تعادل داشته باشید و خودتان و نیازهایتان را هم در نظر بگیرید. شما این قدرت را دارید که به آن جایی که می خواهید برسید، اما اگر خودتان را بیش از اندازه تحت فشار قرار دهید پیش از رسیدن به مقصد از نفس خواهید افتاد. شاید مجبور شوید در بحث های مهمی در مورد مسائلی مانند مسئولیت نگهداری از یکی از بستگان سالمند خود و یا کمک به تحصیل یکی از جوانان خانواده شرکت کنید. حتی اگر زیاد دلتان نمی خواهد هم بهتر است کمی برای حل این مشکلات خانوادگی وقت بگذارید تا بعدا بتوانید آزادی خود را به دست بیاورید.

 

 فال متولدین بهمن

شاید در ظاهر امروز یک روز کاملا عادی به نظر برسد، اما اعماق ذهن شما دارد با تجربه ای کاملا متفاوت رو به رو می شود. شرایط کیهانی موجود باعث شده اند که ناگهان دنیای درونیتان برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار شود و این سفر به دنیای درونتان ممکن است این تصور اشتباه را در شما ایجاد کند که برای این که انسانی پرهیزگار و پاک باشید باید در تنهایی خودتان فرو بروید و از دیگران فاصله بگیرید، اما معنویت هیچ گاه به معنای تارک دنیا شدن نبوده و نیست. اگر مسائل معنوی برایتان اهمیت پیدا کرده اند هیچ اشکالی ندارد و تا حدودی هم خوب است، اما این بدان معنا نیست که باید نیازهای مادی و فیزیکی خود را نادیده بگیرید.  برای بهبود یافتن رابطه خود به همان اندازه ای که برای کارتان انرژی صرف می کنید وقت می گذارید؟ چرا کمی بیشتر در این زمینه تلاش نمی کنید؟ همین حالا دست به کار شده و برای یک قرار عاشقانه دونفره برای همین امشب برنامه ریزی کنید تا همین امشب ببینید که چند ساعت وقت گذاشتن برای رابطه تان تا چه حد روی آن اثر خواهد گذاشت.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

شما احساس می کنید که زمان آن فرا رسیده است که نسبت به هدفی که برایتان عزیز و ارزشمند است متعهد شده و در راه رسیدن به آن تلاش کنید. شاید با خودتان فکر کنید که نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنید تعهداتی دارید که باید به آنها عمل کنید و با خودتان تصمیم بگیرید که در فعالیت های خیریه و امثال آن شرکت کنید، اما از طرفی هم مطمئن نیستید این احساس تا چه مدت در وجودتان باقی خواهد ماند و آیا مسئولیت هایی که الان می پذیرید را تا آخر ادامه خواهید داد یا خیر. سعی کنید مسئولیتی که الان قبول می کنید به گونه ای نباشد که مجبور باشید خودتان و اولویت هایتان را به خاطر آن قربانی کنید و دستتان در انجام آن باز باشد. امروز با یک نفر برخورد خواهید داشت که از وقت گذراندن و صحبت با او بسیار لذت می برید. شاید این احساس نزدیکی و صمیمیت به حدی باشد که حتی احساس کنید عاشق شده اید! حواستان را خوب جمع کنید و به تغییرات حالات و احساسات امروز خود و آنچه در درونتان جریان دارد دقت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد