فال روزانه – دوشنبه 3 شهریور

فال روزانه 3 شهریور : دوست عزیز فالوده ای که 3 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بلندپرواز، مستقل، با صداقت و پرانرژی هستید. شما بسیار با استعداد هستید و با توانایی‌هایتان دیگران را تحت تأثیر قرار می دهید، اما دمدمی مزاج، بی احتیاط و کم حوصله هستید و باید احساسات منفی خود را کنترل کنید. امسال وضعیت اقتصادی شما به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد و از سرمایه‌گذاری ‌هایی که در گذشته کرده‌اید سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد. فعالیت های تجاری جدیدی که امسال آغاز می کنید سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. با بهتر شدن وضعیت مالی‌تان می توانید پول بیشتری را صرف رفاه و آسایش خودتان و اعضای خانواده‌تان کنید. امسال نگرش شما نسبت به عشق و روابط عاطفی تغییر خواهد کرد و تصمیم خواهید گرفت که توجه بیشتری به حریم شخصی‌تان داشته باشید. شما رازهایتان را از دیگران و حتی عشقتان مخفی نگه خواهید داشت و در مورد هر چیزی با دیگران صحبت نخواهید کرد.شما باید امسال توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید و از کارهایی که ممکن است سلامتی‌تان را به خطر بیندازند دوری کنید و به رژیم غذایی خود توجه بیشتری داشته باشید. موفقیت و خوشبختی در همه زمینه های مختلف در انتظار شما خواهند بود؛ به شرط آن که خواسته های شما همراه با تلاش و برنامه ریزی باشند. انتظار نداشته باشید که از آسمان برایتان پول ببارد!ماه های شهریور، آذر و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

تصمیم گرفتن برای آینده‌تان به نظر خیلی دشوار می آید و هر بار که می خواهید راهی را در پیش بگیرید شرایط شما را به مسیر دیگری می کشند، اما خوشبختانه این وضعیت بالاخره دارد تغییر می کند. امروزتان را با کسی که دوست دارید بگذرانید، ولی اوضاع را خیلی هم رمانتیک نکنید و انتظار نداشته باشید که او هم دقیقا احساسی شبیه به احساس شما داشته باشد. وقتی توجه و محبتی که نیاز دارید و فکر می کنید که لیاقت آن را دارید دریافت نکنید، حس می کنید که تحقیر شده‌اید. ولی نباید این موضوع را به خودتان بگیرید، شاید طرف مقابلتان اصلا حواسش به این مسئله نباشد و تمرکز کافی را نداشته باشد. در حال حاضر بهتر است بحث های جدی را برای وقت دیگری بگذارد.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز دیگران سعی می کنند شما را به شرکت در فعالیت های تازه ای قانع کنند که باعث انحراف تمرکز شما از وظایف و مسئولیت های اصلیتان می شوند. شما به اندازه کافی حواس پرتی دارید، لطفا این کار را هم به این مجموعه اضافه نکنید و به کار خودتان بچسبید تا در پایان روز از این که وظایفتان را انجام داده‌اید احساس شادی کنید. اراده و تلاش های بسیار شما باعث شده‌اند که موفقیت زیادی در زمینه عمیق تر کردن رابطه عاطفی‌تان به دست بیاورید، اما این بدان معنا نیست که برای همیشه به هدفتان رسیده‌اید. یک رابطه عاطفی مطلوب به توجه و رسیدگی دائم شما نیاز دارد و هر زمان که از آن غافل شوید به خطر خواهد افتاد.

 فال امروز متولدین خرداد

احساس می کنید که این اواخر روند پیشرفتتان خیلی کند شده و کارها آن طوری که شما انتظار دارید پیش نمی روند. سعی کنید جنبه های مثبت نهفته در این وضعیت را ببینید ولی فعلا دست به هیچ کاری نزنید. کسی که دوست دارید رفتارهای ضد و نقیضی با شما دارد که اجازه نمی دهد به احساسات واقعی او پی ببرید و باعث می شود گاهی فکر کنید که دوستتان دارد و گاهی شما را پس می زند و همین باعث شده که ندانید چطور باید با او رفتار کنید و مدام از خودتان می پرسید که باید پیش بروید و یا همین جا که هستید توقف کنید و هر راهی که در پیش می گیرد گزینه مقابل آن به نظر عاقلانه تر می آید. خودتان را نگران نکنید و شما هم کج دار و مریز پیش بروید تا این وضعیت از بین برود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز دلتان می خواهد که نقشه های قبلی که برای امروز داشته‌اید را کنار بگذارید و همان طوری که خودتان می خواهد روزتان را بگذرانید. خوشبختانه این فرصت را خواهید داشت که مسیری که خودتان دوست دارید را در پیش بگیرید. در زندگی عشقی شما امروز همه چیز می تواند باب میلتان پیش برود، البته به شرطی که خودتان هم بگذارید. اولین قدم این است که آغوش خود را باز کرده و خودتان را برای داد و ستدهای عاطفی آماده کنید. وقتی دستتان جای دیگری بند باشد نمی توانید کسی را در آغوش بگیرید. کارهای بی اهمیت را برای وقت دیگری بگذارید و یادتان باشد که اگر می خواهید به شما محبت باشد باید به همان اندازه به عشق ورزیدن به دیگران مشتاق باشید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز ارتباطتان با کودک درونتان به طور ناگهانی خیلی خوب شده و این کودک شیطان را آزاد گذاشته‌اید تا هر کاری که دلش می خواهد را انجام دهد. با این حال هنوز چیزی در درونتان وجود دارد که نمی گذارد خواسته های قلبی صادقانه خود را به راحتی بیان کنید و همین موضوع باعث می شود که خیلی زود شخصیت بزرگسالتان این کودک معصوم را سرکوب کرده و به سراغ مسئولیت‌ها و وظایف خود بروید. همه چیز به خود شما بستگی دارد، شاید بد نباشد برای یک روز هم که شده دنیای بزرگ‌ترها را رها کنید. اگر در محل کارتان مورد تحسین و تشویق همکارانتان قرار گرفتید زیاد تعجب نکنید، عملکرد شما امروز فوق‌العاده است!

 فال امروز متولدین شهریور

در حال حاضر آنقدر اتفاق های مختلفی دارند در زندگی‌تان می افتند که نمی دانید چکار باید بکنید و چطور خودتان را از این وضعیت شلوغ و پر دغدغه رها کنید. با این همه، اوضاع رو به تغییر است و با دیدن این که چقدر وقتتان آزاد خواهد شد تعجب خواهید کرد. با این حال بهتر است وقتتان را هدر نکنید و هر چه زودتر مسیر خودتان را مشخص کنید. در واقع با یک نگاه منطقی خواهید فهمید که هیچ وقت آنقدر سرتان شلوغ نیست که نتوانید به همه کارهایتان برسید. تنها کاری که باید بکنید این است که کارهایتان را اولویت بندی کنید و نگرشتان را تغییر دهید. اگر مطالعه در مورد موضوع خاصی ناگهان برایتان جذابیت پیدا کرده است بهتر است خودتان را به یک باره بمباران اطلاعاتی و در نهایت دلزده نکنید!

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز می تواند روز خیلی خوبی برای یادگیری برخی مهارت های تازه، به ویژه مهارت‌هایی که در ارتباط با تکنولوژی هستند باشد؛ این کار تأثیر مثبتی روی میزان درآمد شما خواهد داشت.  موضوعی که مدتی است در محل کارتان سعی داشته‌اید در مورد آن حرف بزنید و هر بار به دلایلی موفق نمی شده‌اید امروز خیلی راحت می تواند مورد بحث قرار گرفته و مخالفت‌ها و مقاومت‌هایی که در برابر آن صورت می گرفت به نظر از میان رفته‌اند. با این حال صحبت‌هایی که در مورد این موضوع می شوند زیاد جدی گرفته نمی شوند و انتظارات شما را برآورده نخواهند کرد. در هر صورت نباید دوستان و همکارانتان را بر اساس این موضوع مورد قضاوت قرار دهید، آنها را همان طوری که هستند بپذیرید.

 فال روزانه متولدین آبان

با وجود این که برخی از ویژگی های شخصیتی‌تان به نظر خودتان بسیار خوب و قابل تحسین هستند، وقتی می بینید که دیگران شما را به خاطر همین ویژگی‌ها مورد سرزنش و انتقاد قرار می دهند اصلا حس خوبی نخواهید داشت. شاید شما خیلی خوب بدانید که چه اهداف بلند مدتی برای زندگی‌تان دارید، با این حال وقتی حرف دفاع از حق و حقوق خودتان به میان می آید بسیار کم حرف و محافظه کار می شوید. شما هم مثل تمامی انسان های دیگر این حق را دارید که بدون نگرانی از آن که دیگران چه فکری درباره‌تان می کنند خود واقعیتان باشید. شما کامل و بدون نقص به دنیا نیامده‌اید و نمی توانید هم این گونه باشید، اما اصالت شخصیت همیشه بهتر از تقلید از دیگران است.

 فال متولدین آذر

امروز یک لحظه با اطمینان خاطر کامل با خودتان فکر می کنید تا تنور داغ است باید بچسبانید و یک لحظه دیگر در هاله ای از شک و تردید گم می شوید و این موضوع باعث شده عملکردی که از خودتان انتظار دارید را نداشته باشید. با این حال موج تازه ای از اعتماد به نفس دارد وارد زندگی شما می شود که به شما کمک خواهد کرد این مرحله را پشت سر گذاشته و تمام تردیدهایی که نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان دارید را رها کنید. لزومی ندارد وقت خودتان را با فکر کردن به این که چه چیزی تغییر پیدا کرده است هدر کنید؛ فقط چشمانتان را به هدف بعدی‌تان بدوزید و هر کاری که برای رسیدن به این مقصد مورد نظرتان لازم است را انجام دهید و به هیچ عنوان تسلیم نشوید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما استاد نقشه کشی و برنامه ریزی و پس از آن مرحله به مرحله عملی کردن این برنامه‌ها هستید و با این روش موفقیت های بسیاری را به دست آورده‌اید. با این حال این روش تحسین برانگیز برای رسیدن به هدف بعدی‌تان کمک چندانی به شما نخواهد کرد. در واقع و در کمال تعجب این ایده های شما می توانند همچون عامل بازدارنده ای عمل کنند! پس بهتر است تصورات قبلی خود در رابطه با بهترین راه برای رسیدن به موفقیت را برای مدتی اندک هم که شده کنار بگذارید و همین طور که دارید پیش می روید قدم های بعدی‌تان را مشخص کنید. هیجانی که این کار به شما می بخشد می تواند همچون عامل محرکی عمل کرده و به شما برای تلاش بیشتر انگیزه بدهد.

 فال متولدین بهمن

امروز به ویژه وقتی به آینده فکر می کنید حتما باید این حقیقت را بپذیرید که به برنامه ریزی و هدف گذاری نیاز دارید. شما دوست دارید زندگی‌تان را در جهت بهتری پیش ببرید، اما فعلا دچار نوعی احساس ترس از ناشناخته‌ها شده‌اید. با این حال اگر این مسئولیت مهم را در رابطه با زندگی خودتان با آمادگی و آگاهی کافی به عهده بگیرید، خوشبختانه به هر آنچه که انتظارش را دارید خواهید رسید. فقط پیش از شروع هر کاری نقشه‌تان را برای بار آخر از نظر بگذرانید و یادتان باشد که نمی شود به گذشته بازگشت و نباید نگاهتان به پشت سرتان باشد و چشم‌هایتان را باید به جاده پیش رویتان بدوزید و تمام هوش و حواستان به زندگی‌تان در زمان حال و آینده‌تان باشد.

 فال روزانه متولدین اسفند

هر کسی در مورد این که چه راهی بهترین روش برای به کار گرفتن استعدادهای ذاتی شما است ایده‌هایی برای خودش دارد، اما شما در حال حاضر علاقه ای به هیچ یک از این گزینه های پیشنهادی ندارید و هیچ یک از آنها توجه‌تان را جلب نمی کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که دیگران هرچقدر هم که شما را بشناسند و به شما نزدیک باشند، به اندازه خودتان با توانایی ها و همچنین محدودیت‌هایتان آشنا نیستند و به همین دلیل هم هیچ کسی به خوبی خودتان نمی تواند برای زندگی‌تان تصمیم گیری کند. شما اکنون فرصت خوبی برای عملی کردن رویاهایتان در دست دارید، پس این فرصت را غنیمت شمرده و بدون ترس از قضاوت های دیگران آنچه درست می دانید را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد