فال روزانه – دوشنبه 10 شهریور

فال روزانه 10 شهریور : دوست عزیز فالوده ای که 10 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال یکی از بهترین سالهای عمرتان خواهد بود از این جهت که فرصت های بسیاری در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید برای رسیدن به اهدفتان از آنها استفاده کنید. اگر از چیزی در زندگی‌تان راضی نیستید، به جای حذف آن سعی کنید که آن را آن جور که خودتان می خواهید درست کنید. چیزی که با تلاش به دست آید، لذتش نیز چند برابر خواهد شد. برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید. با صبر و حوصله به هر آنچه خواهید، می رسید. ماههای آذر و بهمن از بهترین ماههای سال شما خواهند بود و نگرانی‌هایتان تا حد زیادی از بین خواهد رفت. از سال پر از قدرت و ثروتی که در راه است، لذت ببرید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شاید راه های مختلفی برای مبارزه با کسالت و حوصله سررفتگی به سرتان بزند، اما در نهایت به این موضوع پی خواهید برد که فرار کردن راه حل خوبی نیست. وعده ‌و عیدهایی که داده بودید گریبانتان را گرفته‌اند و حالا دیگر وقت آن رسیده که زیر بار مسئولیت رفته و حتی اگر برایتان دشوار باشد تمام تلاشتان را برای عمل کردن به تعهداتی که داده اید به کار بگیرید. تسلیم شدن و انجام کارهایی که تنها حواستان را از مسئولیت‌هایی که به عهده‌تان هستند پرت می کنند و در واقع باعث می شوند از برنامه اصلیتان جا بمانید در حال حاضر اصلا حرکت عاقلانه ای نیست. شما تنها زمانی شکست خواهید خورد که دست از تلاش کردن بردارید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

هیچ دلیلی برای سرکوب کردن انرژی خلاقانه هیجان انگیزی که امروز در درونتان احساس می کنید وجود ندارد. در واقع هرچقدر بیشتر ریسک کرده و این انرژی را به کار بگیرید شانس شما برای رسیدن به موفقیت بیشتر خواهد بود. طبیعتا باید گزینه های پیش رویتان را پیش از آغاز هر کاری در نظر گرفته و با احتیاط پیش بروید، اما نه آنقدر که شور و هیجانی که برای شروع آنها دارید از بین برود. کمی کارخانه عقلتان را تعطیل کرده و به قلبتان پناه ببرید و ببینید شما را به چه راهی راهنمایی می کند. به جای این که بپذیرید آدمی عادی باشید بزرگ‌ترین هدف‌ها را برای خودتان مشخص کنید، حتی اگر به مقصد اصلیتان نرسید هم تا جاهای خوبی پیش خواهید رفت.

 فال امروز متولدین خرداد

با وجود این که می دانید به کجا دارید می روید به نظرتان می رسد که سرعت گیر های خیلی زیادی سر راهتان برای رسیدن به موفقیت قرار دارند. شما دلتان نمی خواهد برای حفظ امنیت و سلامت خودتان سرعت خود را کاهش بدهید و ترجیح می دهید با سرعت تمام از روی هر مانعی پرواز کنید، اما این روش فقط در فکر و خیالتان جواب می دهد. بهترین راه برای رسیدن به سر منزل مقصود این است که آگاهی کافی برای از میان برداشتن هر مانعی که بین شما و رسیدن به احساس خوشبختی و رضایت از خودتان وجود دارد را داشته باشید. امروز حواستان به همه هست و می خواهید همه خوشحال و راضی باشند، اما باید مواظب باشید خودتان را در این راه قربانی نکنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز پیدا کردن کلمات مناسب برای بیان احساساتتان نسبت به طرف مقابلتان برای شما کاری بسیار دشوار و طاقت فرساست، با این حال شما به هیچ عنوان قصد ندارید کوتاه بیایید و بدون از میان برداشتن فاصله موجود راهتان را ادامه دهید. شاید اول کار یکی دو تا اشتباه کوچک داشته باشید، اما نیت قلبی‌تان وقتی با اراده و پشتکار شما همراه می شود در نهایت نتایج مورد نظرتان را برای شما به همراه خواهد داشت. شما نمی توانید بحث را به همان جایی که خودتان می خواهید بکشانید، اما تمام شجاعت خود را به کار بگیرید و راه بیفتید و بگذارید نتیجه ای که به دست می آورید شما را شگفت زده کند!

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز به هیچ عنوان حاضر نیستید تسلیم انتظاراتی که دیگران از شما دارند بشوید. حتی اگر بدانید که مقاومت کردن در برابر این انتظارهایی که از شما می رود برایتان دردسر به دنبال خواهد داشت، روح عصیانگرتان آرام نخواهد گرفت. سعی نکنید ذات واقعیتان را سرکوب کنید، زیرا هر چقدر هم که تلاش کنید جلوی آن را بگیرید قویتر از قبل از جای خواهد برخاست. به جای این کار راهی برای بروز این عصیانگری به صورت سالم و بدون خطر پیدا کنید و خیالتان راحت باشد که وقتی به ذات خود وفادار باشید دیگران نیز شما را بهتر درک کرده و از شما حمایت خواهند کرد. خشمتان را کنترل کرده و عشقتان را به چیزی که از آن مطمئن نیستید محکوم نکنید.

 فال امروز متولدین شهریور

در حال حاضر شما می توانید به خوبی حقایق مهم را تشخیص داده و با در نظر گرفتن واقعیت‌ها اطلاعاتی که در دست دارید را تجزیه و تحلیل کرده و منطقی‌ترین راه ممکن را در پیش بگیرید. با این حال اهمیت زمان بندی مناسب و درک محدودیت های زمانی نیز نباید دست کم گرفته شود. گمان نکنید که کارهایی که امروز انجام می دهید بی نتیجه خواهند بود، شما تغییراتی بزرگی در پیش رو دارید و رفتار فعلیتان از هر زمان دیگری مهمتر است؛ اگر می خواهید موفق شوید نباید بیکار بنشینید. امروز کمی حالت عصبی دارید، بهتر است مواظب باشید کسانی که قصد کمک کردن به شما را دارند از خودتان دلخور نکنید؛ نزدیک‌ترین افراد به شما بیش از همه در معرض این خطر هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شما امروز به دنبال راهی برای رسیدن به آرامش معنوی هستید، اما متاسفانه حتی اگر بتوانید بهترین راه را هم پیدا کنید با توجه به شلوغی برنامه امروزتان وقت زیادی برای پرداختن به مسائل معنوی نخواهید داشت. در هر حال یادتان باشد که خیلی وقت‌ها این خودتان هستید که باید برای انجام کارهایی که می خواهید در برنامه‌تان جایی باز کنید. شما در حال حاضر نیاز شدیدی به آرامش درونی دارید و نباید این نیاز خود را نادیده بگیرید و پرداختن به معنویات حال شما را خیلی بهتر خواهد کرد. اگر کارها طبق برنامه ای که داشته‌اید پیش نمی روند شرایط موجود را بپذیرید و آنچه نمی توانید تغییر دهید را بپذیرید، اما تحت هر شرایطی رویاها و اهدافتان را فراموش نکنید.

 فال روزانه متولدین آبان

شما امروز آماده‌اید تا در سخت‌ترین نبردها هم با تمام قدرت پیش بروید، البته به شرط آن که آنچه برایش می جنگید با اعتقاداتتان هماهنگی داشته باشد. دیدن شما با این همه انگیزه و انرژی می تواند برای هر کسی الهام بخش باشد. اما اگر همین طور بی برنامه بخواهید پیش بروید تا پایان روز خودتان را بی آن که نتیجه چندانی به دست آورده باشید حسابی خسته خواهید کرد. پیش از هر کاری برای کدت کوتاهی هم که شده آرام بگیرید و به نقشه ای که برای کارهایتان دارید فکر کنید، همیشه لازم نیست سخت کار کنید که به نتیجه برسید، گاهی کافی است کمی عقلتان را به کار بگیرید تا به راحتی موفق شوید.

 فال متولدین آذر

با وجود این که این روزها با انگیزه و بلند پروازی بسیار دارید اهداف حرفه‌ای‌تان را دنبال می کنید، میزان پیشرفتتان هنوز به آن حدی که خودتان می خواهید نرسیده است. به نظر می رسد که به نتیجه رسیدن نقشه‌هایتان خیلی بیش از آن چه خودتان فکر می کرده‌اید دارد طول می کشد. با این حال امروز ابرها از آسمان زندگی‌تان کنار خواهند رفت و خواهید توانست رنگ آبی آسمان را ببینید و در نتیجه با نگرشی مثبت و انرژی بیشتر مسیرتان را ادامه دهید. حتی اگر دقیقا ندانید چه کارهایی باید بکنید تا به آن نتیجه مطلوب برسید هم امیدواری دارد جای شک و تردید را می گیرد. خودتان را نگران نتیجه نهایی نکنید و فعلا قدم به قدم برنامه ریزی کنید و پیش بروید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز تنش و چالش را در اطراف خود حس می کنید و بیقرار هستید و دلتان می خواهد که یک کاری انجام دهید؛ شما انرژی بسیار را در درون خود احساس می کنید اما آنچه اهمیت دارد این است که کاری را انجام دهید که دلایل خوبی برای انجام آن داشته باشید. به خاطر احساس گناه، ترس و یا پشیمانی دست به انجام هیچ کاری نزنید. شاید امروز ناگهان تصمیم بگیرید در کلاسی که مدتهاست دلتان می خواسته در آن شرکت کنید ثبت نام کنید و یا دعوت دوستانتان برای رفتن به یک مسافرت کوتاه مدت ولی هیجان انگیز را بپذیرید. این تصمیم ها می توانند خیلی هم خوب باشند و حالتان را بهتر کنند، اما از گرفتن تصمیمات بزرگ و اساسی تا آخر این هفته پرهیز کنید.

 فال متولدین بهمن

با وجود این که روزتان خیلی عادی و مثل همیشه شروع می شود خیلی زود در روابط خود با دیگران به مشکلاتی بر خواهید خورد. واکنش اولیه شما این است که خیلی منطقی به ماجرا نگاه کرده و سعی کنید که هر کاری برای از بین بردن این تنش‌ها لازم است را انجام دهید. اما این واکنش شما نتیجه معکوس خواهد داشت و هر چه سعی کنید اوضاع را درست کنید آن را تنها بدتر خواهید کرد. بهترین کار این است که هیچ کاری انجام ندهید! اجازه دهید انرژی‌ها و حرف‌ها و احساسات سرکوب شده مجالی برای بروز پیدا کنند تا این طوفان فروکش کند. سعی کنید امروز بعد از ظهر در خانه بمانید و با خودتان کمی خلوت کنید، تمام آخر هفته برای خوش گذرانی با دوستانتان وقت خواهید داشت.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز شاید بخاطر این که در عالم فکر و خیالتان غرق شده‌اید مورد سرزنش قرار بگیرید، اما در واقع شما وقتی در دنیای درون خود فرو می روید بهترین عملکرد را دارید. از نظر شما دیگران توجهی به پیشرفت شما ندارند و زمان کافی برای گوش دادن به حرف‌هایتان صرف نمی کنند و از زاویه دید محدود خود به مسائل نگاه می کنند. با این حال بهتر است به توصیه های به ظاهر ناخوشایندی که به شما می شود گوش بدهید تا بتوانید حقایق موجود در آنها را ببینید. البته که حق با شماست، اما برخی نکته های ریزی در این نصیحت ها وجود دارد که می تواند کمک بزرگی به شما بکند. برای شما خیال پردازی فرار کردن از واقعیت نیست، بلکه راهی برای درک واقعیت است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد