فال روزانه – جمعه 7 شهریور

فال روزانه 7 شهریور : دوست عزیز فالوده ای که 7 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی جسور، شجاع، با وقار، مستقل، پر انرژی، مثبت‌اندیش، دارای اعتماد به نفس و منظم هستید. شما مهارت های مدیریتی فوق‌العاده ای در اختیار دارید و می توانید دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار داده و قانع کنید که طبق برنامه های شما پیش بروند. شما باید به تکبر و بی ­صبری خود که ویژگی های منفی شخصیت شما هستند غلبه کنید. نمی توان گفت که امسال از لحاظ سلامتی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود، اما اگر چکاپ های سالیانه‌تان را به موقع انجام داده و در صورت بروز مشکلات به موقع به پزشک مراجعه کنید اوضاع نسبتا خوبی خواهید داشت. وضعیت مادی شما امسال رو به بهبود خواهد بود و از منابعی که شاید فکرش را هم نکنید پول و درآمد به سوی شما سرازیر خواهد شد. شاید برای گسترش کسب و کار خود به خارج از کشور سفر کنید، این سفر بدون شک برای شما بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و فرصت های جدیدی را برایتان فراهم خواهد کرد.شما در تمام طول سال به خاطر تلاش‌هایی که پیش از این کرده بودید اما دیده نشده بودند مورد تشویق و تحسین قرار خواهید گرفت. شما در زمینه‌ی حرفه ای پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت و تأثیر مثبتی روی هر کسی که دلتان بخواهد خواهید گذاشت. در رابطه‌ی عاطفی‌تان نیز خواهید 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

با وجود این که اوضاع در محیط اطرافتان کمی به ثبات رسیده است شما هنوز در درون خود با چالش‌ها و تنش های بسیاری رو در رو هستید. شما سعی دارید امروز کمی به آرامش دست پیدا کنید، ولی در واقع هر تلاشی برای این کار تنها نادیده گرفتن حقیقت و فرو کردن سرتان زیر برف خواهد بود و این چالش‌ها همچنان ادامه دارند. سکوت کردن شما در مقابل مسائل موجود به دیگران این اجازه را خواهد داد که از این سکوت شما همان چیزی را برداشت کنند که خودشان دلشان می خواهد. پس اگر موقعیتی پیش آمد مشکلات و مسائلی که دارید را با طرف مقابلتان مورد بحث قرار دهید و سعی کنید راه حلی برای آنها بیابید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

در محل کارتان باید تلاش بیشتری از خودتان نشان داده و کاری نکنید که همکارانتان احساس کنند دارید از زیر کار در می روید و یا بخواهند بهانه ای برای زیر سوال بردن شما پیدا کنند. بیان کردن احساساتتان به صورت صریح و بدون پرده می تواند فشار و تنش موجود در روابطتان را تا حدود زیادی کاهش دهد. شما امروز بسیار همراه با احتیاط رفتار می کنید و همین باعث شده است که دیگران احساس کنند دارید مسئله مهمی را از آنها پنهان می کنید. شما نباید در حرف‌هایی که می خواهید بزنید تغییری ایجاد کنید، تنها چیزی که باید تغییر کند و با احتیاط همراه باشد روش بیان این حرف هاست.

 فال امروز متولدین خرداد

اگر امروز ببینید حق کسی خورده می شود و یا فردی دارد از قدرت خود سوء استفاده می کند نمی توانید سکوت کنید و حتما خودتان را وارد ماجرا خواهید کرد. با وجود این که معمولا سعی دارید بی طرفانه قضاوت کنید امروز ناخودآگاه طرف ضعیف ترها را می گیرید. به جای این که غیرتی شوید بهتر است کمی منطقی تر به موضوع نگاه کنید و پیش از هر گونه قضاوتی اطلاعات کافی را به دست بیاورید. در حال حاضر چند نفر سعی در به دست آوردن عشق و توجه شما دارند و هر یک از آنها به گونه ای برای شما جذاب هستند، اما نمی توان تا همیشه همین طور ادامه داد. باید هر چه سریعتر انتخاب کنید تا تکلیف همه مشخص شود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز علاقه ای به زیر و رو کردن دنیا با ایده های خود ندارید و ترجیح می دهید تمام احتمالات عجیب و غریب و آینده های غیر ممکن را در محیط امن ذهن خودتان مورد بررسی قرار دهید. این مخفی کاری به خاطر عدم اطمینان و یا نداشتن اعتماد به نفس کافی نیست؛ مسئله این است که شما ترجیح می دهید تمام جوانب را سنجیده و با عملگرایی خود اثری پایدار روی اطرافیانتان بگذارید. اگر همین امروز به نتیجه دلخواهتان نرسیدید دلسرد و یا افسرده نشوید. میزان موفقیت خود را با محصولی که می کارید نسنجید، تعداد دانه‌هایی که کاشته‌اید نشان دهنده واقعی موفقیت و پیشرفت شما است.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

در حال حاضر برعکس همیشه برایتان هیچ اهمیتی ندارد که کاری که دارید انجام می دهید مورد توجه اطرافیانتان قرار گرفته یا اصلا دیده شود. شما خیلی خوب می دانید که درست انجام دادن کارتان بسیار مهمتر از دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن است. با این حال آنچه در نتیجه این تلاش و پشتکار خود به دست خواهید آورد تأیید و تحسین اطرافیانتان را برای شما به همراه خواهد داشت. کسانی مورد احترام قرار می گیرند که لیاقت آن را داشته باشند و شما با کارها و رفتارتان ثابت می کنید که لایق احترام هستید. فقط باید یادتان باشد که با ملایمت با اطرافیانتان صحبت کرده و شوخ طبعی را فراموش نکنید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز رفتارتان آنقدر ایده آل گرایانه است و آنقدر به کامل و بی نقص بودن اهمیت می دهید که دیگران از این همه وسواسی که به خرج می دهید به ستوه آمده و شما را مورد سرزنش قرار می دهند. از طرفی هم رفتارهای ضد و نقیض از خودتان نشان می دهید و یک لحظه دعوت دوستانتان برای همکاری کردن با آنها در انجام یک کار را به خاطر این که سرتان شلوغ است رد کرده و یک لحظه دیگر با پذیرفتن پیشنهاد آنها و حتی پیدا کردن راه حل‌هایی برای بهتر انجام دادن این کار آنها را شگفت زده خواهید کرد. بهتر است در مقابل عشقتان از این رفتارها نکنید، در غیر این صورت واکنشی که می بینید باعث پشیمانی شما خواهد شد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز در ظاهر نسبت به هیچ چیزی علاقه و تمایلی نشان نمی دهید، اما بدون این که دیگران متوجه باشند بیش از هر زمان دیگری سعی دارید که کنترل امور را در دست داشته باشید. یکی از بزرگ‌ترین مهارت های شما این است که می توانید به خواسته های دیگران گوش فرا داده و به آنها انگیزه بدهید تا رویاهای خود را شناخته و دنبال کنند. با این حال امروز برنامه های خودتان برایتان از اهمیت و اولویت بیشتری برخوردار هستند و نمی توانید زیاد برای دیگران وقت بگذارید. دلتان نمی خواهد امروز در مرکز توجه قرار بگیرید و ترجیح می دهید کمی خودتان را کنار بکشید و کمی به خودتان و برنامه‌هایی که برای آینده‌تان دارید فکر کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

دوستانتان در حال حاضر نشان دهنده راه آینده و خوشبختی برای شما هستند، زیرا رویاهایتان را به شما یادآوری کرده و با عشق و تشویق‌هایشان شما را مورد حمایت قرار می دهند. طبیعتا در چنین شرایطی وقت گذراندن با آنها می تواند برای شما بسیار مفید باشد، به ویژه اگر ارزش‌ها و باورهای مشترکی نیز داشته باشید. امروز برای شما روز عمل کردن نیست و فعلا باید به کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر کرده و با ذهنی باز برای آنها برنامه ریزی کنید. برای داشته‌هایتان شکرگزار باشید و از آنها غافل نشوید، شکرگزاری شما زمینه ساز به وقوع پیوستن معجزه‌هایی باورناپذیر در زندگی‌تان خواهد بود.

 فال متولدین آذر

امروز اگر می خواهید موفق باشید باید اهدافتان را به طور مشخص روی کاغذ بنویسید. چشمتان را از روی هدفتان برندارید، اما باید همزمان طی چند هفته آینده مرتبا برنامه‌هایتان را تحت نظر داشته باشید و مدام مورد بازرسی مجدد قرار دهید. امروز هر چقدر بتوانید کارهای بیشتری را به انجام برسانید در روزهای آینده راحت تر خواهید بود. پس از اتمام کارهای روزانه کی دو ساعت در منزل استراحت کنید تا انرژی بگیرید و پس از آن همراه با کسانی که دوست دارید از خانه بیرون بزنید و تفریح کنید. چه کسی گفته که تفریح و خوش گذرانی مخصوص آخر هفته هاست، گاهی این برنامه های ناگهانی انرژی فوق‌العاده ای برای ادامه هفته به شما خواهند بخشید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شاید خیلی‌ها ترجیح بدهند امروز وقتشان را بیهوده هدر دهند، اما شما می خواهید روزتان را تبدیل به موقعیتی کنید که شما را جلوتر از دیگران قرار خواهد داد. با این حال، متأسفانه کارها خیلی بیشتر از آن چیزی که انتظارش را دارید طول خواهند کشید. پس بیش از حد انتظارتان را بالا نبرید و زمینه نا امیدی و شکست را برای خودتان فراهم نکنید. شاید امروز کارها به سرعتی که می خواهید پیش نروند، اما روز خوبی برای بررسی موقعیت های آینده است و ذهنتان خیلی منطقی و عمل گرایانه می تواند این موقعیت‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. برای رسیدن به موفقیت آسانسوری وجود ندارد، باید از پله‌ها بالا بروید.

 فال متولدین بهمن

در محل کارتان بعضی ناهماهنگی‌ها ممکن است برایتان دردسرساز شوند، اما خودتان را عصبی نکنید، شما از پس این مشکل بر خواهید آمد. امروز دلتان می خواهد که رابطه‌تان عمق بیشتری پیدا کند، اما ترجیح می دهید به جای مسائل عاطفی با تحلیل های منطقی به این رابطه عمق بدهید. نه اینکه به احساسات اهمیتی ندهید، فقط می خواهید پایه محکمتری برای این رابطه ایجاد کنید. با این حال باید مواظب باشید صحبت آرامی که دارید می کنید ناگهان به جر و بحث تبدیل نشود. یادتان باشد که یک رابطه سالم هر دو طرف را تشویق می کند که خود واقعی‌شان باشند. شاید بهتر باشد که امروز به جای عقلتان به صدای قلبتان گوش بدهید.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز اطرافیانتان می خواهند شما را وادار به حرف زدن در مورد احساساتتان کنند. شما هم دلتان می خواهد که نگرانی آنها را با رفتاری آرام و صادقانه پاسخ دهید، اما به زبان آوردن احساساتتان در حال حاضر برای شما تقریبا غیر ممکن است. شما دارید خودتان را خیلی سرسختانه مورد انتقاد و سرزنش قرار می دهید و این کار اصلا درست نیست، پس در خلوت خودتان برای خود محاکمه برگزار نکنید. در حال حاضر دیگران قضاوت درست تری می توانند در مورد شما داشته باشند و بیش از اندازه به شما سخت نمی گیرند. به حرف‌هایی که بعضی‌ها در مورد یکی از عزیزانتان می زنند اهمیت ندهید و حمایت خودتان را از او دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد