فال روزانه – جمعه 14 شهریور

فال روزانه 14 شهریور : دوست عزیز فالوده ای که 14 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی دارای اعتماد به نفس، با وقار، شوخ طبع، عاشق خنده و تفریح و منظم هستید. امسال برای شما آنقدر با خوش شانسی همراه خواهد بود که حتی اگر دست به خاک هم بزنید تبدیل به طلا خواهد شد، فقط به این شرط که خود واقعیتان باشید و تمام تلاشتان را در انجام هر کاری که به عهده دارید به کار بگیرید. سعی کنید کمی منطقی تر باشید و دست از دمدمی مزاجی بردارید تا بتوانید زندگی‌تان را در جهتی که همیشه آرزویش را داشته‌اید قرار دهید. اگر مبتلا به بیماری های مزمن هستید به نفعتان است که امسال خیلی بیشتر از همیشه به وضعیت بیماری خود رسیدگی کنید و به موقع به دکترتان سر بزنید تا از احتمال پیشرفت بیماری‌تان جلوگیری کنید. اگر ملک و املاکی داشته باشید، امسال این دارایی‌هایتان برای شما تبدیل به منبع درآمدی سرشار خواهند شد. اگر اهل تجارت هستید ممکن است بخواهید برای گسترش کسب و کار خود به شهرهای دور و یا حتی کشوری دیگر سفر کنید و خوب خوشبختانه نتیجه به نفع شما خواهد بود. احتمال دارد بخواهید مبلغ زیادی را صرف بازسازی خانه‌ی قدیمی خود و یا خریدن یک خانه‌ی جدید کنید. امسال به هیچ وجه نگران زندگی حرفه ای خود نباشید، چون این جنبه از زندگی‌تان با موفقیت و پیشرفتی قابل توجه همراه خواهد بود. هر وقت دیدید زندگی عاطفی‌تان با مشکل مواجه شده است برای یک سفر رمانتیک دو نفره برنامه ریزی کنید. مهر، دی و اسفند بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

اگر نتوانستید تمام انتظاراتی که از خودتان دارید را برآورده کنید هم زیاد به خودتان سخت نگیرید. شما نسبت به منافع دیگران احساس مسئولیت می کنید و حاضرید برای کمک کردن به آنها از مسیر خود خارج شوید. خدمت به خلق بسیار ارزشمند است، اما به این شرط که خودتان و زندگی‌تان را در این مسیر قربانی نکنید. امروز به صورتی غیر منتظره و خیلی سریع پولی به دستتان خواهد رسید که شما را شگفت زده خواهد کرد. این پول می تواند در قالب هدیه ای ارزشمند و یا پس گرفتن قرضی که به این زودی انتظار بازگشت آن را نداشته‌اید باشد. بهتر است در خرج کردن این پول احتیاط کرده و حداقل بخشی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است ناراحتی‌هایی در خانه و یا محله‌تان به وجود بیاید که باعث شوند به صورت ناگهانی و بدون این که حتی مقصد بعدیتان را انتخاب کرده باشید تصمیم بگیرید به جای دیگری نقل مکان کنید. شاید بهتر باشد کمی دست نگه دارید تا این وضعیت برطرف شود؛ بعدا اگر دیدید هیچ راهی جز جابجایی ندارید دست به کار خواهید شد وگرنه چرا بیهوده برای خود دردسر بتراشید. در رابطه عاطفی‌تان موضوعی که خیلی بی تفاوت از کنار آن رد شده بودید ممکن است ناگهان اهمیت زیادی پیدا کرده و مورد بحث قرار بگیرد و حتی منجر به دعوا شود. انتظار نداشته باشید این بحث بلافاصله فیصله پیدا کند و فقط هر کاری از دستتان برمی آید برای بهتر شدن اوضاع انجام دهید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز مکن است خبرهای بدی در رابطه با کارتان بشنوید، البته خبری که شما می شنوید به طور مستقیم به شما ارتباط پیدا نمی کند و می تواند راجع به تغییراتی در سلسله مراتب و یا استعفای ناگهانی یکی از مدیران باشد که باعث می شود شما و همکارانتان به صورت مقطعی نگرانی‌هایی در رابطه با امنیت کاری خود احساس کنید، اما این نگرانی‌ها بیهوده هستند و اگر کارتان را به خوبی انجام دهید هیچ مشکل یا خطری شما را تهدید نخواهد کرد و شاید حتی پیشرفت هم بکنید. امروز تا زمانی که احساس امنیت عاطفی نداشته باشید حاضر نخواهید بود ریسک کرده و به طرف ‌مقابلتان ابراز علاقه کنید. اگر هنوز رابطه ای شکل نگرفته بد نیست کمی احتیاط کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز خودتان به اندازه کافی سرتان شلوغ است، با این حال هنوز هم به دنبال انجام کارهای دیگری هستید که در واقع فقط حواستان را از انجام کارهای اصلیتان منحرف می کنند. بهتر است تمام انرژی خود را روی انجام کارهای بیشماری که در انتظارتان هستند متمرکز کنید و نسبت به مسئولیت‌هایتان بی تفاوت نباشید. یک کار کامل شده بهتر از ده کار نیمه تمام است! امروز عشق در نگاه اول به نظرتان اصلا عجیب نخواهد آمد و با شخص تازه ای روبرو خواهید شد که بلافاصله شما را به خود جذب می کند. شاید رابطه ای جدی بین شما شکل بگیرد و شاید هم نگیرد، اما در هر حال برای مدتی طولانی این فرد را به یاد خواهید داشت.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز افکار عجیب و غیبی به سرتان می زنند و شک و تردیدهایی در رابطه با خودتان و ارزش های وجودی‌تان در شما ایجاد خواهند کرد که از شخصی مثل شما بعید است. شاید بهتر باشد ذهنتان را روی افزایش دادن درآمد و به تبع آن اعتماد به نفستان از طریق تلاش و کوشش بیشتر و داشتن تفکر تحلیلی متمرکز کنید و زندگی‌تان را به تعادل برسانید؛ با این حال ترجیح می دهید انتخاب‌هایی غافلگیر کننده داشته باشید. خلاقیت خود را به کار بگیرید اجازه ندهید محدودیت‌هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده‌اید و یا محدودیت های اجتماعی مانع بروز این خلاقیت شوند. وقتی بتوانید از ترس‌هایتان فراتر بروید به احساس آزادی خواهید رسید.

 فال امروز متولدین شهریور

شما همیشه به دنبال کیفیت در انجام کارها و فردی کمال گرا هستید، اما اکنون فرصتی برایتان به وجود آمده که به شما اجازه می دهد این ایده آل گرایی را کنار گذاشته و به زندگی به دید روندی رو به پیشرفت نگاه کنید که در آن پیشرفت و تکامل تنها به صورت تدریجی امکان پذیر خواهد بود. امروز ممکن است اطلاعات ارزشمند و جالبی را از طریق تکنولوژی مدرن به دست بیاورید. این اطلاعات جدیدی که احتمالا از طریق اینترنت به دست خواهید آورد شما را به مطالعه در مورد علوم مختلف و مسائل معنوی و متافیزیکی جذب خواهند کرد. شاید بهتر باشد به صورت گروهی به مطالعه در این زمینه بپردازید تا نتایج بهتری به دست بیاورید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

با وجود این که قلبا می دانید فرصت‌هایی فوق‌العاده در انتظار شما هستند سرعت کم روند پیشرفتتان در حال حاضر شما را عصبی و سردرگم کرده است. اگر راستش را بخواهید این هراس شما از شکست است که دارد رسیدن شما به موفقیت را به تعویق می اندازد اما بسیاری این نگرانی‌ها بی دلیل و تنها بر اساس اتفاقات بد گذشته هستند که هیچ ارتباطی با شرایط فعلی ندارند. اگر همچنان پشت سرتان را نگاه کنید نخواهید توانست در مسیر پیش رویتان به درستی پیش بروید. شاید امروز به فکر سرمایه گذاری به صورت آنلاین و یا در زمینه تکنولوژی باشید، فعلا بخت با شما یار است، هر کاری که صلاح می دانید را انجام دهید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز ناگهان چشم باز کرده و می بینید که در مرکز توجه قرار گرفته‌اید و از این مسئله اصلا خجالت نمی کشید و خیلی هم از وضعیت به وجود آمده خوشحال هستید و دلتان می خواهد تا جای ممکن طول بکشد، اما به هیچ قیمتی حاضر نیستید برای حفظ این تحسین و توجه ارزش‌ها و خط قرمز ‌هایتان را فراموش کنید. دنیای این روزهای ما به اندازه کافی منتقد دارد، به جای سرکوب کردن دیگران سعی کنید با تشویق کردن آنها زمینه پیشرفتشان را فراهم ساخته و به آنها انگیزه بدهید. امروز اتفاق های عجیب و غریب و پیش بینی نشده ای در انتظارتان هستند، حتی شاید با یک نگاه عاشق بشوید! در دنیای ما هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

 فال متولدین آذر

در حال حاضر برداشتن قدم‌هایی آرام و حساب شده مطمئن‌ترین راه ممکن برای رسیدن به موفقیت است. البته شما می توانید با پذیرفتن مسئولیت های بیشتر و به عهده گرفتن نقش های مدیریتی فرصت فوق‌العاده ای برای پیشرفت حرفه ای خود فراهم کنید. همچنین کسب مهارت های تازه می تواند لیاقت و اعتماد به نفس شما را برای بهتر کردن وضعیت کاری‌تان بالا ببرد. به ایده‌هایی که به سرتان می زنند حتی اگر در نگاه اول کمی دور از ذهن و عجیب می رسند احترام بگذارید، زیرا این ایده‌ها می توانند نتیجه های خیلی موثری داشته باشند. امروز تمایل شدیدی به موسیقی و فیلم احساس می کنید، نظرتان در مورد دو بلیط سینما برای یک فیلم خوب چیست؟!

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

اگر هر جنبه ای از زندگی‌تان به رسیدگی و بازسازی نیاز دارد اکنون زمان آن است که به آن رسیدگی کنید. شاید تغییر در نگاه اول کمی ترسناک باشد، اما نتیجه‌ی نهایی ارزش زحمت دادن به خودتان و تن دادن به این سختی‌ها را خواهد داشت. امروز مسئولیت‌هایی که به عهده دارید ممکن است کمی بیشتر از حد توان و انتظارتان باشند. متأسفانه فشاری که امروز باید تحمل کنید به خاطر به انجام نرساندن به موقع کارهایی است که روزهای پیش باید انجام می دادید و هیچ جایی برای شکایت کردن و یا مقصر دانستن دیگران باقی نگذاشته‌اید. تنها کاری که در حال حاضر از دستتان بر می آید این است که روی انجام کارتان تمرکز کنید.

 فال متولدین بهمن

درس‌هایی که در حال حاضر دارید می گیرید کمی برایتان دشوار هستند و ممکن است برخی از باورهای مهم شما را به چالش بکشند. با این حال در نهایت درک بهتری از خودتان و اهدافتان چه در زمینه شخصی و چه حرفه ای خواهید داشت. شما به خوبی خواهید توانست طوفان تغییرات را پشت سر بگذارید، نکته ای که اهمیت دارد این است که بیشتر روی زمان حال و کارهای که لازم است انجام دهید تمرکز کنید و خیلی نگران این که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد نباشید. فرصتی که در محل کارتان برایتان پیش خواهد آمد را راحت از دست ندهید، خیلی از همکارانتان در حسرت به دست آوردن چنین موقعیتی به سر می برند.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز حاضرید برای برآورده کردن انتظارهای دیگران دست به هر کار محیرالعقولی بزنید و بخاطر نیازی شدید ولی غیر قابل توضیح در وجودتان حس می کنید برای این که به آنها نشان دهید با آنها برابر هستید باید هر کاری که از دستتان برمی آید انجام دهید. با این حال برای بار هزارم باید به شما یادآوری کنیم که شما هیچ نیازی به این که خودتان را به دیگران ثابت کنید ندارید، تنها کسی که باید شما را باور کند خودتان هستید. اگر این جای کار را درست کنید بقیه چیزها خودشان روبراه خواهند شد. امروز ممکن است نسبت به عقاید و رفتارهای طرف مقابلتان نگاهی بسیار انتقادی داشته باشید، اما یادتان باشد که برخی اختلاف نظرهای جزئی را می توان نادیده گرفت.

یک پاسخ به “فال روزانه – جمعه 14 شهریور”

  1. من گفت:

    جمعه 14شهريور ، نه جهارشنبه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد