فال راجت نیر – 15 شهریور

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 73 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:24 صبح ، 21:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : برای امروز برنامه هایی رویایی در سر دارید ولی محدودیت هایی در سر راهتان قرار دارند که نمی گذارند با خیال راحت به دنبال خواسته هایتان بروید. شاید احساس کنید که قربانی کردن خودتان باعث خواهد شد که نتوانید به رویاهایتان برسید. ولی اگر نتوانستید به انتظاراتتان برسید دلسرد نشوید و به دنبال موقعیت هایی باشید که یه شما فرصت این را می دهند که به خواسته هایتان دست پیدا کنید. اگر چشم هایتان را خوب باز کنید خواهید دید که فرصت هایی فراوان در فاصله یک قدمیتان قرار داشته اند ولی خودتان آنها را نادیده گرفته اید. تمام هفته گذشته را درگیر کارهایتان بوده اید، حالا دیگر باید برای کسانی که دوست دارید وقت بگذارید.

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز آنقدر درگیر رویاها و خیال پردازی هایتان هستید که ممکن است اطلاعات مهمی که برای تصمیم گیری صحیح نیاز دارید را نادیده بگیرید. برای این که به این آشفتگی فکری خود غلبه کنید بهترین کار ممکن این است که خیلی جدی برنامه هایتان را بنویسید و پیش از برداشتن هر قدمی تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. اگر وسیله ای را مدتی است گم کرده اید و دنبال آن می گردید بهتر است کمد های لباستان را بیرون بریزید، به احتمال زیاد آن را آنجا پیدا خواهید کرد. چه مجرد باشید و چه متاهل امروز از لحاظ عاطفی روز بسیار خوبی برایتان خواهد بود. حتی اگر عشقتان از شما دور است سعی کنید از طریق ویدئو چت او را ببینید و با او حرف بزنید

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:31 صبح ، 21:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خودتان را برای یک روز هیجان انگیز آماده کنید. کارهای همیشگی شما را خسته کرده اند و حتی دوستانتان را نیز به انجام یک کار جدید و جالب دعوت می کنید. می توانید به راحتی آنها را قانع و با خود همراه کنید. اما به خاطر داشته باشید که سراغ کارهایی نروید که عاقبت خوبی ندارند و قبل از انجام هر کاری به آن خوب فکر کنید. امروز ممکن است فردی که در حالت عادی اصلا توجه شما را جلب نمی کند به صورت غیر عادی و اغراق شده ای مورد توجه شما واقع شود. همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت، ولی تنها تا وقتی که به دنیای عادی برگردید و متوجه شوید که انگار تحت تأثیر یک جادو قرار گرفته بوده اید. به شما توصیه می شود امروز عاشق نشوید!

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:44 صبح ، 21:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : گفتگوی دوستانه خیلی خوب است، اما بحث بیهوده هر مهمانی و جمعی را به هم می زند. امروز دلتان می خواهد سر چیزهای بیهوده بحث کنید، اما کمی به این فکر کنید که خودتان هم چقدر از این جور آدم ها بدتان می آید. اگر دلتان می خواهد حرف بزنید و بحث کنید، حفظ احترام دیگران را فراموش نکنید. امروز رهبری را به دست دیگران بسپارید و بدون درگیری فکری و پرداختن به جزئیات از یک روز راحت و بی دغدغه لذت ببرید، مطمئن باشید دیگران هم می توانند حداقل گاهی از پس این کار بربیایند. اگر می خواهید روز خوبی داشته باشید سعی نکنید در رابطه عاطفی خود کنترل طرف مقابلتان را به دست گرفته و او را محدود کنید.

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:43 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ترجیح می دهید بجای رویارویی با تلخی حقیقت در عالم زیبای رویا به سر ببرید، ولی یادتان باشد که با وجود آن که امروز تا حدودی سبک است اما کارهای زیادی هستند که باید انجام دهید و مسئولیت های زیادی در انتظارتان هستند که طی هفته آینده فرصت انجام آنها را نخواهید داشت. بعد از تمام شدن کارهایتان هر چقدر که دلتان می خواهد به خیالبافی بپردازید. در کتاب عشقتان صفحه جدیدی باز کنید و رابطه عاطفی خود را وارد مرحله جدیدی کنید. اگر با شریک زندگی خود مشکلی دارید و چیزی شما را آزار می دهد، کاری نکنید که دیوارهای دور خود را بلندتر کند، بلکه با مهربانی به او نزدیک شوید تا او نیز در مقابل همان طور که دلتان می خواهد با شما رفتار کند.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 69 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:56 صبح ، 22:41 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : پیدا کردن راه حل مشکلی که امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده است کار ساده ای نخواهد بود. اگر می خواهید جواب درست را پیدا کنید اول باید صورت مسئله را خوب درک کنید. کمی در خلوت خود به این مسئله فکر کرده و سعی کنید سر نخ کلاف درهم پیچیده افکارتان را پیدا کنید. وقتی این مرحله را پشت سر بگذارید دیگر همه چیز به راحتی حل خواهد شد. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که صبوری خود را از دست ندهید. سعی کنید همراه با شریک زندگیتان در جمع های خانواده و دوستان حاضر شوید و لحظات خوبی را پشت سر بگذارید. یادتان باشد که شرکت در فعالیت های اجتماعی همراه با عشقتان در تحکیم رابطه تان نقشی اساسی دارد.

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 75 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:32 صبح ، 23:07 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز هم ممکن است ذهنتان درگیر همان دغدغه هایی باشد که روز قبل شما را نگران کرده بودند، ولی امروز آنها دیگر به اندازه دیروز شما را اذیت نمی کنند. کمی فکر کنید و ببینید این مسائل در گذر ماه ها و سال ها چقدر اهمیت خود را از دست خواهند داد. پس انرژی خود را بیهوده صرف این موضوعات نکنید و نگذارید لذت یک روز تعطیل خوب را از شما بگیرند. با کسانی که دوست دارید وقت گذرانده و در مورد نگرانی ها و دل مشغولی هایتان با آنها صحبت کنید، خواهید دید که این تنها شما نیستید که این مشکلات را دارید و این حالتان را خیلی بهتر خواهد کرد. مجردها امروز ممکن است خودشان را در کنار شخص ویژه ای بیابند که دلشان می خواهد به او نزدیکتر شوند. به جای حرف زدن بیشتر گوش کنید.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:24 صبح ، 23:05 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : درست لحظه ای که فکر می کنید همه چیز کامل و بی نقص و اوضاع روبراه است، یکی از دوستان نزدیکتان توجه شما را به نکته ای جلب خواهد کرد که تا بحال از نظرتان مخفی باقی مانده بوده است و به شما یادآوری خواهد کرد که تمام اطلاعات لازم را در دست ندارید. اجازه ندهید تغییراتی که در محاسباتتان به وجود آمده اند باعث شوند خودتان را گم کنید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. در افکار و برنامه هایتان تغییرات لازم را به وجود بیاورید و حوزه دید خود را گسترش داده و از اطلاعات جدیدی که به دست آورده اید استفاده کنید. لزومی ندارد با ترس و وحشت خودتان را یک گوشه جمع کنید، بال هایتان را باز کرده و پرواز کنید.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر ایده هایی برای امروزتان در سر دارید با جسارت تمام آنها را بیان کنید و از این که مورد مخالفت واقع شوید به خودتان هراسی راه ندهید. شما معمولا آدمی نیستید که تصمیمات ناگهانی بگیرید و یا با بی احتیاطی عمل کنید، اما اگر امروز این احساس را دارید خودتان را آزاد بگذارید و بی آنکه خود را محدود کنید از منطقه امن خود خارج شوید، به شرطی که حواستان باشد تصمیماتی که اثری دائمی دارند نگیرید. اگر مجرد و در جستجوی عشق هستید جسور باشید و خواسته هایتان را بیان کنید. ممکن است در رسانه های اجتماعی با شخص جدیدی آشنا شوید و یا به دوست یکی از دوستانتان معرفی شوید. این فرصت را از خودتان دریغ نکنید.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:54 صبح ، 21:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : حال بهترین فرصت است تا برای مسافرت خود برنامه ریزی کنید زیرا دیدن فرهنگ جاهای مختلف می تواند تاثیر مثبت زیادی بر شما بگذارد. در ارتباط با یک تصمیم مهم که گرفته اید یا به زودی می گیرید تجربه ای فوق العاده ای کسب خواهید کرد. آشنایی با یک فرد تا مدت زمان کوتاهی دیگر برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود. سعی کنید بین کار و استراحت و یا تفریح خود در این هفته در زندگی تان تعادل برقرار کنید. تعادل کلید موفقیت در هر کاری است پس از تاثیر آن در زندگی غافل نشوید.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:43 صبح ، 22:16 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : زمان خوبی است تا از توانایی و مهارت هایی که طی چند سال گذشته برای به دست آوردن آنها تلاش کردید، به خوبی استفاده کنید و آنها را برای پیشرف خود به کار گیرید. این فرصت برای شما مهیاست تا قدم اول را بردارید و بدرخشید، دیگران نیز باید از آنچه شما توانایی انجام آن را دارید، با خبر شوند. از بیان حقیقت خود نهراسید. هر چه بیشتر برای خودتان ارزش قائل شوید، دیگران نیز آنچه لیاقت اش را دارید، به شما خواهند داد. پس حال که شرایط فراهم است، بهترین خود را ارائه دهید. ماه آذر زمان خوبی برای رشد و پیشرفت است، از راهنمایی و کمک دیگران نیز غافل نشوید.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید فکر کنید که امروز روز خوبی برای انجام پروژه های بزرگ باشد اما سعی کنید خودتان را درگیر این مسائل نکنید و کمی آرامش داشته باشید. عجله را کنار بگذارید و از به دست گرفتن چند کار به طور همزمان خودداری کنید در غیر این صورت تنها خستگی به سراغتان می آید. به جای آن سعی کنید برای کل هفته خود برنامه ریزی کنید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما اگر آنها را در زمان معین خود و با برنامه ریزی پیش ببرید، نهایت لذت را از آنها خواهید برد. اگر بین شما و شریک زندگی تان اختلاف افتاده، بهتر است مسائل گذشته را فراموش کنید و فرصت دوباره ای به هر دویتان دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد