طالع مِری تی تِسْ برای اسم هایی با حرف دوم ” آ,ع,ب,د,غ,ف,ق,ج,ح,پ “

طالع بینی مصری مری تی تس : اشخاصی که یکی از حروف بالا در حرف دوم اسمشان هست از نیمه ی این ماه تا نیمه ماه آینده در مدار باستت (الهه شانس) قرار می گیرند. انرژی کیهانی شما در روز هایی که در تاریخ آن عدد 2 هست بسیار بالا می رود و شما باید از آن به خوبی استفاده کنید.
اگر خانوم هستید و بین 20 تا 35 سال سن دارید یک فرصت شغلی خوب که مورد علاقه شما است به شما پیشنهاد می شود که نسبت به پذیرش آن تردید دارید. اگر در حال حاضر شاغل هستید و به کارتان علاقه ندارید آن را رها کرده و به پیشنهادتان پاسخ مثبت بدهید.
فردی که قبلا در زندگی شما بوده دوباره خودش را به شما نزدیک می کند و وارد میدان انرژی شما می شود. به همین دلیل در روزهای 23 یا 27 این ماه سطح انرژی شما کاهش می یابد.
اگر آقا هستید به شما از طرف یکی از دوستان قدیمی پیشنهاد سفر داده می شود که اگر قبول کنید در آن سفر اتفاقاتی خواهد افتاد که برای شما بسیار خوش یمن و پر منفعت خواهد بود.

بین روزهای 25 این ماه تا 7 ماه آینده شما در نظر داموتف (الهه روزی دهنده) قرار می گیرد و پول قابل توجهی به دستتان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم بشوید.
اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) هستید پس شما انسانی خونگرم و دستگیر هستید و تمام دوستان و آشنایان از شما به عنوان الگویی در رفتار و کردار نام میبرند پس سعی کنید این خصلت زیبا را همچنان در خود حفظ کنید و به دیگران نیز انرژی مثبت بدهید. اگر تا قبل از نیمه ماه آینده به یک نیازمند کمکی کنید تا قبل از پایان سال یک خبر بسیار خوب می شنوید که زندگی شما را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. اما یکی از آشنایان شما که در نامش حرف م،ی یا ن وجود دارد به شما بسیار حسودی می کند و سعی می کند نظر دیگران را نسبت به شما عوض کند. شما این شخص را زیاد می بینید اما او در رفتار با شما سیاست دارد ولی در باطن بد شما را میخواهد. سعی کنید از انرژی منفی این شخص دوری کنید.

اگر خانوم مجرد هستید و بین 18 تا 33 سال سن دارید به زودی برای شما یک خواستگار می آید که در اسمش حرف د،ک،ل یا م وجود دارد و موقعیت بسیار مناسبی برای شماست. اما شما درگیر یک رابطه عاطفی هستید و نمی توانید به راحتی تصمیم بگیرید و این ذهن شما را بسیار مشغول خواهد کرد.

اگر متولد هنت هاج (دی)،مِسرا (اسفند)،کاهرکا(تیر) یا اُمشیر (شهریور) هستید در 21 روز آینده در نظر ایسیس (الهه میل جنسی) قرار می گیرید. کالبد روحی و عاطفی شما تحت تاثیر انرژِی کیهانی به حد فوق العاده بالایی می رسد که بر روی جسم شما اثر زیادی می گذارد. شما در این سه هفته بسیار نیازمند معاشقه با معشوقتان هستید و حال روحی شما بعد از معاشقه بسیار خوب خواهد شد. اگر با عشقتان مسئله ای دارید که باعث سردی رابطه شده این شما هستید که باید جلو بروید و مسئله را خاتمه دهید. اگر در این 21 روز نتوانید این مسئله را حل کنید این عشق رو به خاموشی خواهد رفت.
اگر متاهل هستید بهترین زمان اقدام برای بچه دار شدن این 21 روز می باشد. چون انرژی کیهانی شما در مدار ایسیس است و هر چهار کالبد روحی،عاطفی،ذهنی و جسمی شما آماده این کار خواهد بود.

اگر آقا هستید و بین 22 تا 36 سال سن دارید، در این ماه شما قادر هستید بدون اینکه از دیگران تاثیر منفی بگیرید یک تغییر اساسی و بزرگ را در زندگی تان ایجاد کنید. شما خواسته ای دارید که شاید دیگران یا عرف جامعه آن را دوست نداشته باشند و شما را برای انجام آن دچار تردید کرده باشند اما شما باید برای رسیدن به خواسته ای که دارید مصمم باشید. آنچه را اکنون واقعا ضروری است انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد روش خود را بهم بزنید ؛ برنامه ریزی و فکر کردن به آنچه که می خواهید انجام دهید بهتر از این است که کاری را بدون اینکه به عواقب آن فکر کنید شروع کنید.

اگر متولد ماه های تِخ (فروردین)،طوبه (مرداد) یا هاتور (خرداد) هستید باید به اطرافتان توجه بیشتری کنید. بین روزهای 3 و 13 ماه آینده مدار آنوبیس (الهه غم و سوگواری) روی مدار کیهانی شما قرار خواهد گرفت و اتفاقی برایتان پیش می آید که چندان خوش آیند نخواهد بود. در نزدیکی شما کسی حضور دارد که به شما و خانواده شما چشم بد دارد. این شخص به هر بهانه ای به شما نزدیک می شود تا حال شما را خراب کند. انرژی او در میدان انرژی شما تاثیر منفی خواهد گذاشت و شما باید برای رهایی از شر انرژی منفی، میدان انرژی خود را گسترش دهید.
برای ایجاد فضای مثبت در روح وافزایش میدان انرژی مثبت، شما باید قبل از نیمه ی ماه آینده کاری را انجام دهید تا پدر یا مادر شما از انجام آن کار خوشحال شوند. اگر در قید حیات نیستند به نیت آنها کاری خیر انجام دهید.

یک شخص که شما او را می شناسید به طور پنهانی به شما علاقه دارد. اما شما تا الان از آن مطلع نبودید. او از این که علاقه خودش را به شما ابراز کنید می ترسد و به همین دلیل اقدامی نمی کند و منتظر شماست تا با رفتارتان به او نشان دهید که شما هم به آن شخص بی علاقه نیستید. در این ماه شرایطی پیش روری شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید ، تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

اگر متولد بارامودا (آبان)،هفیفی (بهمن) یا بارام هات (مهر) هستید، کسی ممکن است در اول ماه از شما درخواست انجام کاری سخت داشته باشد که با مقاومت شما روبرو خواهد شد. با کامل شدن قرص ماه در روز های 13،14 و 15 ماه مسرا(اسفند) انرژی در شما ایجاد خواهد شد که می توانید هرکسی را به سمت خود جذب کنید. تاثیر انرژی شما در این 3 روز بر روی دیگران چندین برابر خواهد بود.
با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در شما به وجود می آورد. در مورد مسائل کاری می توانید با او مشورت کنید و از کمک های او استفاده کنید.

 

 

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

طالع بینی مصری مری تی تس

 

15 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای اسم هایی با حرف دوم ” آ,ع,ب,د,غ,ف,ق,ج,ح,پ “”

 1. فاطمه گفت:

  من فاطمه م .مهرماهي

 2. Sahar گفت:

  بنظرم جالب بود و کمی درست بود ، چون من و اون کسی که باهاش رابطه احساسی دارم چند وقتی است که فاصله بینمون افتاده
  درست بود??

 3. نرانه گفت:

  الهه سوگواری بر سر خرداد ماهیها هست یعنی برای خردادماهی اتفاق شوم میوفته یا اطرافیانش؟؟؟

 4. Fateme گفت:

  چرا ماه اذر رو نداشت

  • Admin گفت:

   سلام طالع بینی کلی بر اساس حرف دوم هست، اما برای برخی ماه ها به صورت اختصاصی یک سری سفارش هایی شده.

 5. fateme گفت:

  من تقریبا 20 روزه عشقم ولم کرده رفته…. نمیدونم برمیگرده یا نه
  اینجا نوشته اگه تو این 21 روز اینده رابطمون اوکی نشه، این عشق رو به خاموشی میره…. یعنی اگه نیاد دیگه هیچ وقت یرنمیگرده؟

 6. الهه گفت:

  سلام ببخشید من دو تا اسم دارم.یکی شناسنامه ای و با یه اسم دیگه صدام میکنن.کدوم رو باید درنظر بگیریم؟

 7. محمد گفت:

  سلام خرداد ماهی هستم میگه بین ۳تا ۱۳ماه اینده اتفاق ناگواری براتون رخ میده میشه جلوی اتفاق گرفت یا ن

  • Admin گفت:

   سلام، حتما به این منظور نیست که اتفاق بدی بیفته واستون، اما افت انرژی خواهید داشت بین اون روزها

 8. فاطی گفت:

  سلام،اون تو فال من بود به عنوان خواستگار ولی چرا من تو فال اون نبودم،خواستگاری هم سنتی نیست بگم احساسی بهم نداره

 9. وحید گفت:

  سلام اصلا اسمی از اذر ماهی نبردین چرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد