طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ی,ص,گ,ر,پ,ش”

طالع بینی مصری مری تی تس: شما در 30 روز آینده در مدار سِث (الهه رعد و برق و بارش) قرار می‌گیرید. این موضوع نشان می دهد که سطح انرژی شما ثابت نیست و به طور مدام بالا یا پایین می رود. همچنین اتفاق های مثبت و منفی اطراف شما وجود دارد. شما از یک مسئله ای بسیار ناراحت می‌باشید و این ناراحتی گاهی باعث نگرانی و استرس شما می‌شود. این ناراحتی ممکن است از یک اتفاق در گذشته برای شما باقی مانده باشد.

در نیمه 10 روز اول ماه آینده، انرژی شما به ثبات می رسد و اتفاق های مثبت به سمت شما می آید. اما شما همچنان استرس خواهید داشت که این ممکن است تمرکز ذهن شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. نگرانی از مسائل کاری و وضعیت اقتصادی در شما همچنان وجود خواهد داست. اما خبر خوب برای شما این است که انرژی و ارتعاشات کیهانی بسیار به شما نزدیک خواهد شد و شما با دریافت این انرژی می توانید اتفاق های منفی مثل بیماری و تصادف را از خود دور کنید.

اگر در نام خانوداگی شما یکی از حروف و،م،ن،پ وجود دارد، مدت زیادی است که در یک رابطه عاشقانه هستید که این عشق مخالفان زیادی دارد.به همین دلیل به روزهای حساس و پر تنشی در این رابطه نزدیک می شوید. اگر شخصی که با او در رابطه هستید بین 3 تا 7 سال از شما بزرگتر است این تنش ها کنترل شده و رابطه شما به ازدواج ختم می شود. اما اگر از شما کوچکتر یا بیشتر از 8 سال از شما بزرگتر باشد راه ازدواج شما با این شخص سخت خواهد شد.

اگر در رابطه عشقی نیستید و بین 18 تا 33 سال سن دارید، به زودی شخصی عاشق شما می شود که موقعیت مالی و اجتماعی بسیار خوبی دارد. اما از نظر ظاهری باب میل شما نیست. اگر آقا هستید این شخص چند سال از شما بزرگتر خواهد بود و سعی میکند در یک موقعیت مناسب شما را اغوا و وفریفته ی خود کند. اگر خانوم هستید این شخص قصد ازدواج با شما را دارد و نیت او کاملا خیر است. اما شما در رابطه گرفتن با این شخص بسیار دچار تردید می شوید. با این حال اطرافیانتان از شما میخواهند که با این شخص وارد رابطه شده و ازدواج کنید. مری تی تس به شما می گوید که در این مورد این موضوع حتما با انرژی قلبی و کالبد عاطفی خود تصمیم بگیرید.

شخصی در اطراف شریک عشقیتان شما را دوست ندارد و مدام در گوش نزدیکان او از شما بدگویی می کند. شما این شخص را چند بار ملاقات کرده اید اما به اندازه کافی از او شناخت ندارید. این شخص یک خانوم بین 27 تا 43 سال است و بسیار در میدان انرژی شما پالس منفی وارد می کند. اگر گاهی احساس سر درد یا گردن درد می کنید که دلیلش را نمی دانید، مری تی تس به شما می گوید که دلیل این دردهای مقطعی وجود این شخص در میدان انرژی شما می باشد. اون با بدگویی هایش از شما در پیش اطرافیان عشقتان باعث می شود انرژی منفی وارد ذهن عشق شما شود و او هم ناخودآگاه این انرژی را به شما انتقال می دهد. برای رهایی از این موضوع باید میدان انرژی خود را مثبت کنید و به انرژی کیهانی متصل شوید.

در 7 روز از 30 روز آینده،تاثیرات مدار آنوبیس (الهه غم و سوگواری) بر مدار انرژی شما قرار می گیرد. این موضوع باعث می شود 3 تا از چاکراهای اصلی شما فعال شود. شما در این 7 روز خواب های آشفته و مبهم زیادی را خواهید دید. حتی ممکن است این خواب های مبهم به کابوس تبدیل شود و ذهن شما را درگیر خود کند. باید این را بدانید که کائنات در این 7 روز میخواهد از طریق این خواب ها یک پیامی را به شما از آینده بدهد. باید سعی کنید بعد از بیداری این خواب ها را به یاد بیاورید و اگر می توانید آن را یادداشت کنید تا به مفهوم و پیام این خواب ها پی ببرید.

شما یک نیت در سر دارید که میخواهید بدانید انجام دادن برای شما خوب است یا نه. اگر در مورد انجام آن احساس قدرت دارید حتما آن کار را انجام دهید اما اگر دچار تردید و شک هستید از انجام دادن آن خودداری کنید.یکی از کسانی که او را می شناسید بیمار می شود و خبر بیماری او به شما میرسد و از این موضوع ناراحت می شوید. اما نگران نباشید زیرا او بهبود پیدا می کند و مجددا سلامتی خود را به دست می آورد.

اگر خانوم بین 17 تا 39 سال هستید، مردی در اطراف شماست که در نام او یکی از حروف م،ک،و یا ح وجود دارد. این شخص بسیار در درون خودش به شما علاقه مند است اما آنرا به شما ابراز نمی کند. اگر با او در رابطه بوده اید و چند مدتی است که جدا شده اید، این شخص به زودی به سمت شما بازخواهد گشت و دوباره میخواهد با شما وارد رابطه شود. اما شما با این که به او علاقه دارید دچار شک و تردید برای ادامه رابطه می شوید. در این زمینه بهتر است به ندای درون و حس قلبی خود برای تصمیم گیری رجوع کنید. اگر با مردی که در بالا اشاره شد رابطه ندارید، او منتظر است پیام و رفتار مثبتی از جانب شماست که بفهمد شما نیز به او علاقه مند هستید.

بابت یک موضوع یا یک اشتباه در گذشته بسیار حسرت میخورد و خود را سرزنش میکنید. رفتاری را که با خود در پیش گرفته اید پوچ و ظالمانه است. زیرا این حسرت ها و سرزنش ها باعث رنج کالبد روحی شما شده است. این موضوع گاه موجب کابوس، سردرد و یا مشکلات کم خوابی در شما می گردد. اگر این موضوع باعث عذاب وجدان شما شده باید آن را اعتراف کنید. اما اگر فقط خود را مقصر میدانید باید با تکیه به انرژی بی کران الهی و کائنات این تفکرات را از خود دور کنید. یادتان باشد شما بنده ی کسی هستید که چندین برابر علاقه مادر به فرزندش شما را دوست دارد و آن شخص کسی نیست جز خداوند.

اگر فرزند دارید آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرانی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

اگر متولد تخ (فروردین) یا هفیفی (بهمن) هستید، در 27 روز آینده نظر آپیس (الهه راستی و حقیقت) بر شما می افتد. نگران از دست دادن چیزی هستید که آن را بسیار دوست دارید، این موضوع می تواند یک شغل یا یک عشق باشد. نگران نباشید زیرا مدار انرژی ذهنی شما سطح بسیار خوبی دارد و زمان این نگرانی را در شما رفع می کند و چیزی که دوست دارید را حفظ خواهید کرد. یکی از دوستان یا شخصی در فامیلتان از شما دلخور و ناراحت است، اگر حق با او باشد این موضوع باعث می شود که میدان انرژی شما کاهش پیدا کند. پس حتما از او دلجویی کنید. احساس می کنید کسی که با او در رابطه هستید قدردان شما نیست و آن طوری که شما ا را دوست می دارید اون شما را دوست ندارد و سعی می کنید این موضوع رابا او در بین بگذارید اما به جایی نمیرسید. رفتار او باعث شده است احساس کنید او اولویت هاي مهم تری نسبت به شما دارد.  شما نباید رفتار سردی با او داشته باشید و باید در یک موقعیت مناسب خواسته ی خود را با او مطرح کنید.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا مسرا (اسفند) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما می افتد. اگر خانوم هستید در زمینه مسائل احساسی و عاطفی خبرهای بسیار خوشی برای شما در راه است. اگه ازدواج کردید یا در رابطه هستید آتش عشق شما بالا می رود. سعی کنید تعدا معاشقه های خود را در این ماه با شریک جنسی و عاطفی خود بالا ببرید. اگر در رابطه نیستید یا مجرد هستید، چاکراه خاجی شما بسیار فعال خواهد شد و شما باید از این موضوع استفاده کنید و حستان را نسبت به آن شخصی که در اطراف شماست ابراز کنید.  چندین نفر در فامیل دارید که بسیار غیبت شما را میکنند. اگه آن ها را شناسایی نکنید ممکن است باعث قهر شما با یکی از فامیل های نزدیکتان شود.

اگر متولد کاهرکا(تیر)، هنت هانج (دی) یا بارام هات (مهر) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما خواهد افتاد.شخصی شما را مدتی است ترک کرده و از این موضوع دلخور هستید. اما همچنان امید به بازگشت او دارید زیرا رابطه شما هنوز تمام نشده است. شما باید این را بدانید که بازگشت این شخص اگر چه شما را خوشحال می کند اما اصلا به نفع شما نیست و بعد از مدتی آسیب روحی بیشتری از طرف این شخص به شما وارد می شود. در این ماه شما میخواهید کاری کنید تا از گرهی که می‌دانید در آینده در زندگی تان خواهد افتاد پیشگیری کنید اما هنوز خیلی چیزها هست که باید آنها را به خوبی حل و فصل کنید. سعی کنید هیجانات خود را کنترل کرده و عجولانه تصمیم نگیرید.  اگر  در رابطه هستید باید مراقب یک مسئله ای که خودتان میدانید چیست باشید.چون ممکن است این مسئله باعث شود سردی در رابطه شما پیش بیاید و باعث  از بین رفتن رابطه شود. اگر از ازبین رفتن یک رابطه احساسی می ترسید ،خود را مقاوم تر کنید و سعی کنید به دنبال عشق یک طرفه نروید.

اگر متولد هاتور (خرداد) یا بشنس (آذر) هستید،  نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما خواهد افتاد، شما در مدار و مقابل یک پیشرفت بزرگ و غیره منتظره ایستاده اید! چیزی که باعث می شود ثروت و آرامش و عشق به سمت شما بیاید. اگر این اتفاق نمی افتد حتما اشکالی در کار است. گره هایی در زندگی شما وجود دارد که مانع دریافت های مثبت شما می شود. این گره ها ممکن است دلیلش ناراحتی برخی افراد از شما باشد که شما به راحتی از آن گذشته اید. همچنین نارضایتی یکی از والدینتان جلوی دریافت شما را تا حد زیادی می تواند بگیرد. حتما گره های زندگی خود را پیدا و آن ها را حل و فصل کنید. زیرا بعد از این گره ها شما می توانید زندگی خود را به راحتی دگرگون کنید. قانون چرخ این است که هیچ چیز ثابت باقی نمی ماند. به این فکر کنید که چه چیزی را باید تغییر دهید تا به وضعیت بعدی انتقال یابید. در غیر این صورت در خطر بازگشت به همان جایی هستید که شروع کردید.

اگر متولد امشیر (شهریور)،طوبه (مرداد) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی)  بر شما افتاده است. انرژی کالبد روحی و عاطفی شما بسیار بالا خواهد رفت. اگر عشق از دست رفته ای دارید حتما به سوی شما باز خواهد گشت و اگر در رابطه هستید این رابطه محکم تر می شود. خانوم های متولدین این 3 ماه مری تی تس به شما می گوید که فرکانس جذابیت شما 5 برابر می شود و همچنین قدرت دریافت شما از کائنات بسیار بالا می رود. اما باید مراقب حسودان و بدخواهان اطراف خود باشید. زیرا تعداد آن ها کم نیست و از شما دور هم نیستند. آن ها دوست ندارند موفقیت و رشد شما را ببینند و سعی میکنند جلوی این را با سنگ اندازی در کارهایتان بگیرند. سعی کنید وقتی تصمیمی می گیرید حتما روی آن مصمم باشید و به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهید. شما ایده هایی در سر دارید که با اجرای آن ها میتوانید زندگی مادی و معنوی خود را تحت تاثیر قرار دهید. مردی در اطراف شماست که قد بلندی و ابروهای مشکی دارد. او بسیار  هواخواه و خیر خواه شماست و نیت بدی به شما ندارد. به او اجازه نزدیک شدن به خود را بدهید اما از او رابطه احساسی نخواهید و صبر کنید خودش برای این کار پیش قدم شود. این مرد از طرف کائنات مامور هدایت شما به سمت نیروهای قدرتند جهان هستی می باشد.

شما فالوده ای عزیز اگر سوال یا ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

8 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ی,ص,گ,ر,پ,ش””

 1. لیلی گفت:

  ایووووووولا عااالی بود

 2. Yasaman گفت:

  خیلی جذاب بود😍 امیدوارم کلی اتفاق های خوب برای همه بیافته

 3. پونه گفت:

  فوق العاده عااالیییی بووووددددد😭😭😍😍😍😍😍
  خصوصا اونجایی ک حروف اسمی یک اقا رو گفته، اون دقیقا انگار برا خودخود خودم بوده و بس 😁😄 و البته خیلی جاهای دیگه اش.
  واقعا ممنونم ازتون. هرماه منتظر ۱۵م هستم ک این طالع عالی رو بخونم 🤩🙏🙏☀️

 4. میترا گفت:

  درست نفهمیدم یبارگفت رابطهدشماب ازدواج ختم میشود یبار گفت اگ برگرده ضربه روحی بدی میخوری 😳

 5. فرح گفت:

  من فقط میتونم ازتون تشکر کنم بابت این همه زحمتایی ک بدون چشم داشت واسه فالووراتون میکشین. خدا قوت
  💓💓💓

 6. Panisa0000 گفت:

  خیلی خوب بود واقعا ممنون امیدوارم تمام چیزایی که گفته شد اتفاق بیوفته انشاالله

 7. Ngisa گفت:

  خیلی خوب بود، تشکر😊🌸🙏

 8. Ngisa گفت:

  خیلی خوب بود، تشکر🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد