طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ژ,م,د,غ,ز,ن,ه”

طالع بینی مصری مری تی تس: چندين فرد كه تعداد بيشترى از آن ها مونث هستند يك قرض دارید كه از حاجتی که درخواست كرده بوديد به زودی برای شما روا میشود و قرضتان را ادا ميكنيد. خانم هايي كه در دومين حرف اسمشان( هـ ، د )ميباشد ؛حرف و سخن زیادی پشت سرتان است و بدگویی شما را دیگران زیاد می کنند.

نا امیدی های زیادی به تازگی داشتید که این نا امیدی روحيه شما را كمى تغییر داده است جاى نگرانى نيست و شما در مدار گِب (الهه وفور نعمت) قرار داريد و درهاى رحمت و بركت زيادى براى شما باز ميشود.فراموش نكنيد كه در پس تاريكترين شب ها نيز خورشيد وجود دارد و دوباره امیدوار شوید و به خداوند توکل کنید.

تعدادى از خانم هاى متاهل كه حروف ذكر شده بالا در دوم اسمتان هست از چيزى خسته هستید چيزى كه مرى تيتس نشان ميدهد اين است كه اين خستگى بيشتر به جسم شما مربوط ميشود و باید به یک سفر بروید تا دوباره گرمی و شادی به شما برگردد چون شما به شدت روحيه لطيفي داريد و بايد از این دلتنگی بیرون بیایید اما موانعى در سفر شما افتاده است ،هرچه كه هست صبور باشيد و اجازه بدهيد زمان مناسب برايش فرا برسد،پافشارى كردن شما روى اين موضوع اتفاقات ناخوشايندى را با خود همراه دارد. افرادى كه حرف هاى (م ، هـ ، ز )در دومين حرف اسمتان است ؛

در یک چشم و نظر یا افتادید یا می افتید، يك زنى كه ميانسال است و در گذشته حسادت خودش را به شما نشان داده است اخيراً دست به فرافكنى هايي در ميان آشنايان شما زده و قصد خراب كردن شما را دارد. تعدادى از مردانى كه حرف هاى ذكر شده بالا در دوم اسمتان است درد از ناحيه كمر شدیدی دارید يا ميگيريد که بايد از خودتان مراقبت كنيد ، تا اين درد رفع شود.

با یک نفر در محیط زندگی یا خانوادگی مشاجره های زیادی دارید که اعصابتان را خرد می کند. تفنوت ( الهه كسب و كار ) به شما ميگويد اگر به دنبال شغل یا کارهستید یک پیشنهاد کاری دارید که اگر قبول کنید بسیار خوب و مبارک است.

آزيرس (الهه عشق آفرينى) براى مجردینى كه حروف (ژ، م ،ن )در دوم اسمشان است خبر هاى خوبى دارد مجردين اين ماه در شرایط ازدواج قرار می گیرند و شاید این شرایط ازدواج از طرف عشقتان باشد و از کسی است که دوستش دارید و این ازدواج با وجود مخالفت های شدیدی که دارد با تلاش خودتان امکان پذیر است فقط باید خودتان در این شرایط سیاست مدار باشید و باسیاست رفتار کنید تا بتوانید به هدفتان برسید. تا ماه آينده ماه پر رفت و آمدی دارید و در طى روزهاى آينده بروبیا دارید و مهمان دار هستید و سرتان شلوغ می شود.

متولدين فائوفى (ارديبهشت)و طوبه (مرداد) مشکلات فکر و خیال زیاد می کنید ولی بی مورد است. چند دردسر طى 8 تا 17 روز آينده دارید که ناشی از حرص و جوش های زیاد کاری است. اگر فرزند دختر دارید یک خبر خوب از سوى این فرزند دريافت ميكنيد.

متولدين متاهل هنت هاوج (دى) و امشير (شهريور) یک قهر و دلخوری کوتاه مدت با معشوقه تان دارید حواستان جمع باشد اوضاع را به سمت جر و بحث نبريد و با حرف هاى دلگرم كننده كدورت را زود رفع كنيد. تعدادى از افراد اين دوماه روى مدار باستت (الهه شانس) قرار گرفته اند و تا چندين روز ديگر پول خوبى به دستان ميرسد و تعدادى ديگر هم با دوستان قدیمی یک دیدار غیرمنتظره دارید که برايتان يادآور كلى خاطره خوب است.

متولدين كاهركا(تير) و تِخ(فروردين) و بارامودا (آبان) كه دومين حرف اسمتان( ز ،هـ ،ن )دارد روى يك مدار انرژى قرار گرفته ايد،یک خبر دارید که از این خبر حسابى به وجد در می آیید. یک تصمیم گیری برای دل خودتان دارید که می خواهید به شخصی جواب بدهید پس عجله نکنید و با حساب و کتاب جلو بروید. یک شکست و ضربه خوردید که به زودی این ضربه برای شما جبران می شود. باشخصی یک گفتگو و ملاقات دارید که در این ملاقات به چیزی که خواهانش هستید می رسید و شادی بزرگی از این بابت دارید.متولدين بارام هات( مهر) و هاتور (خرداد) و بشنس (آذر) از ماه آينده چند تا دیدار عاطفی دارید با کسی که دوستش دارید و آرامش خوبی خواهید داشت و اگر متاهل هستید، روزهاى پر از آرامش با خانواده دارید و در چند جمع شلوغ و در چند مهمانی شرکت می کنید که به شما خوش می گذرد و در این جمع ها همه شما را دوست دارند.ايسيس(الهه ميل جنسى) همخوابي ها و هم آغوشى هاى خوبى را براى شما ميبيند كه به تداوم رابطه شما كمك ميكند.طبق مدار انرژى مِرى تيتس روزهاى 24 و 6 و 12 اين ماه و ماه آينده زمان مناسبى براى تخليه بار انرژى منفى از خودتان است و بهترين زمان براى گرمتر كردن ارتباط خود با خداوند، سعى كنيد در اين روزها اثر گذارى هاى خوبى به روى اطرافيانتان داشته باشيد.

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

طالع بینی مصری مری تی تس

11 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ژ,م,د,غ,ز,ن,ه””

 1. زهرا گفت:

  از زحمات بی دریغتون کمال تشکر رو دارم و امیدوارم خدا بهتون سلامتی بده و آرزوهای قشنگتون برآورده بشه😍🌹

 2. مهسا گفت:

  مثل همیشه عالییی👌❤ ممنووون

 3. آسمان آبی گفت:

  خیر و برکت زندگیتون فراووون و دلتون شاد

 4. soheila گفت:

  merc az talashetoon🌸

 5. نسرین گفت:

  سلام
  شما به صورت اختصاصی هم فال یا طالع می گیرید؟

 6. نسرین گفت:

  نسرین هستم…پیامی دادم راجع ال اختصاصی
  اگر واب مثبت است لطفا از طریق ایمیل اطلاع دهید.
  نام شناسنامه ای من زهرا است.

  پهرجهت ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد