طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه شهریور

طالع بینی ماهانه سایت فالوده| آذر ماه 98 

 

طالع بینی متولدین ماه شهریور: يك تماس تلفن دارید که خیلی غیرمنتظره است و از این تماس خوشحال می شوید و خبری مهم دریافت می کنید که اين خبر چه عشقی باشد و چه کاری و چه مالی برای شما مثبت و خوب است حرص و جوشهای زیادی دارید و این حرص و جوشها هم مالی است و هم مربوط به زندگی شماست.

یک معجزه به زودی نصیبتان می شود که خواست خداوند است و باید قدرش را بدانید و اين ورود یک فرد به زندگی شماست. اگر مجرد هستید شاید يك همسر خوب یا اگر جوان هستيد یک اولاد خوب يا یک داماد يا عروس به هر حال یک میوه بهشتی وارد زندگی شما می شود.

فردی که “دال” دارد به زودی دوروبرتان می آید ولی این فرد موذی است چه خانم باشد و چه آقا مراقب این فرد باشید و به این فرد اعتماد نکنید، یک وسیله نقلیه جدید معامله می کنید يا ندارید می خرید یا تعویض می کنید که این تعویض از روی چشم هم چشمی است و یک دفعه برای اینکه به فردی خودتان را به اثبات برسانید این کار را میکنید.

 از یک نذر حاجت روا می شوید و به زودی یک ادای نذر دارید در مورد فردی که ی يا س يا ش دارد یک تصمیم مهم باید بگیرید که این تصمیم روی زندگی شما تاثیر زیادی دارد و باعث یک سری اتفاقات می شود.

چند تا میهمانی ودورهمی دارید و رفت و آمدهای زیادی به زودی در محل زندگی تان دارید و به زودی یک فردی که به شما نزدیک است ازدواج می کند که این فرد يا خواهر و برادر شماست يا از فرزندان خود شماست به هر حال برای این ازدواج زیاد هزینه می کنید و خرج زیادی روی دست شما می گذارد، پول خرج می کنید و هزينه هم زیاد می کنید و حرص و جوش هم زیاد می خورید و در مراسم این ازدواج هستید و چشم و نظر هم زیاد دارید زیاد صدقه بدهید. در یک مراسم تولد دعوت می شوید که شرکت می کنید و در این مراسم بگو و بخندهای زیادی می کنید و به شما خوش می گذرد.

 یک مسیر اداری يا قانونی را برای انجام کاری می روید و از این مسیر به شادی برمی گردید و به خوشی کارتان درست می شود، یک تکه طلا می خرید که سر این خرید چند تا لج و لجبازی دارید ولی معامله می کنید و این خرید خوب است تعریف خوبی شما زیاد است و حرف خوبيتان را زیاد می زنند. دو تا سفر تا آخر سال می روید که هر دوی این سفرها کوتاه است و زمینی است ولی راهی می شوید.

اگر محمد يا مجید دارید برایش صدقه بدهید یک خطر از سرش رد می شود. روز ۸ این ماه یک دلخوری و ناراحتی دارید و برای شما روز خوبی نیست. بایک فردی که اهل قلیان است یک گفتگو دارید که در این گفتگو به آرامش می رسید و این گفتگو نتیجه خوبی برای شما دارد. آشفته هستید و در این روزها دلشوره های زیادی دارید که شاید این دلشوره ها شما را بی خواب کند و شبها ساعتها بيدار هستید و خوابهای آشفته می بینید. به یک جابجایی فکر می کنید یا می خواهید یک تغییری در یک چهاردیواری بدهید شاید یک بازسازی باشد.

 ولی هر چی هست خوب است فقط به تصمیم و اراده خودتان بستگی دارد حتی اگر خرید يا فروش ملک باشد. از یک نذر حضرت ابوالفضل حاجت می گيريد فقط نذرتان را زود ادا کنید. یک عروسی يا مراسم دارید که برای این جشن بدو بدوی زیادی می کنید. بحث های زیادی هم دارید ولی این جشن برگزار می شود و همه در این مراسم مطيع شما هستند حتی همسرتان مطيع شماست. اتفاقات جدید دارید که همه از این اتفاقات تعجب می کنند و جا می خورند و به شما حسادت می کنند ولی ظاهر خوبی با شما دارند.

 

طالع بینی متولدین ماه شهریور

یک پاسخ به “طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه شهریور”

  1. مهسا گفت:

    ?????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد