طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه آبان

طالع بینی ماهانه سایت فالوده| آذر ماه 98 

 

طالع بینی متولدین ماه آبان: یک سری معما و حرف روی دلتان است که به دنبال جواب براى دلتان می گردید و می خواهید دلیل و علت این همه معما را بدانید.
 زياد پشت سرتان حرف است ،هم بد شما را می گویند و هم تعریف شما را مىکنند دست به خیر هستید و کارهای خیر زیادی می کنید. روزهای پر استرس را سپری می کنید. اگر قصد خرید یا فروش وسیله نقلیه داريد چه ماشین باشد و چه موتور باشد این کار خوب است فقط دردسر حرص و جوشهای زیادی برای شما به همراه دارد، گاهی خیلی خسته میشوید و احساس تنهایی شدید می کنید و این تنهایی شمارا کلافه میکند. خاطرات گذشته را زیاد مرور می کنید.

یک کاری را کردید که در حال حاضر خیلی افسوس می خورید و از کرده تان پشیمان هستید یا اگر پشیمان نیستید پشیمانی دارید به هر حال مراقب باشید. یک پول بزرگ برای شما در راه است و این پول به دست شما می رسد و مشكل گشاست به چند دورهمی و شلوغی دعوت می شوید و شرکت می کنید که در این جمع ها دیدارهای زیادی دارید و افراد زیادی را که دوستشان دارید می بینید.

یک جای کوهستانی می روید که خیلی خاطره خوب دارید و به شما خوش می گذرد و شاید دسته جمعی بروید. زود رنج و حساس هستید و از کوچکترین چیزی زود ناراحت می شوید ولی توی دلتان چیزی نیست. خبر فوت می شنوید که از این خبر ناراحت می شوید و شاید در چند تا مراسم ختم شرکت کنید .ضرر و زيان های مالی زیاد کردید که برای جبران وقت ندارید و نمی توانید این ضررها را جبران کنید و دائم در حسرت و پشیمانی و ندامت هستید.

اگر دل فردی را در گذشته شکسته اید که پايش را خوردید و مدتهاست به خاطر این دل شکسته در گیر و گرفتار هستید که این گرفتاری روی سلامتی جسمی تان است و نفرین این فرد از لحاظ جسمی و سلامتی شما را درگیر کرده است باید از این فرد حلالیت طلب کنید و این فرد از شما بگذردو بخشش کند.

اگر صاحب اولاد دختر هستید از دست یک اولاد دختر خیلی حرص و جوش می خورید پنج شنبه جمعه ها دلتان می گیرد و احساس دلتنگی شدید می کنید افراد زیادی شما را دوست دارند که در حال حاضر از این افراد دور هستید ولی آنها دورادور شما را دوست دارند.

با شخصی به زودی یک دوستی دارید که این دوستی به رابطه احساسی ختم می شود ولی این دوستی برای شما مشکل ساز است و شما را به دردسر می اندازد پس در شروع هر رابطه ای و دوستى سعی کنید با دقت پیش بروید تا دچار دردسر و مشکل نشوید چون مهربان هستید و این افراد از مهربانی شما سوء استفاده می کنند.

 یک سری افراد هستند که به دنبال کسب و کار و شغل خوب هستند اگر با همت و پشت کار جلو بروید صددرصد
به موفقيت می رسید و یک شغل بسیار خوب سرراهتان قرار می گیرد که قراردادی در این رابطه امضا می کنید چند تا خبر خوش دارید که این اخبار دلتان را شاد می کند و یک سری از برنامه ها و نقشه های شما را جفت و جور   می کند.
شما را به هدفتان می رساند حسود زیاد دارید که این حسودان در عین حال که به شما حسادت می کنند رقیب شما هستند و با شما در رقابت به سر می برند. ناشکری زیاد می کنيد که ناشکری اصلا به شما نمی آید باید در هر سختى که هستید خداوند را شاکر باشید.

عده ای به ديدن شما می آیند که به شما هدیه میدهند ویک سری هدیه از این افراد دریافت می کنید شاید سوغات باشد ولی تک تک این افراد شاید با شما دورو باشند و به همه این افراد اعتماد نداشته باشید فقط چند نفر با شما روراست هستند. اگر مجرد هستيد به زودی وارد یک رابطه جدید می شود  که رفتن در این رابطه برای شما اولش مبهم است ولی کم کم برای شما این ابهامات حل می شود و به خوشى ختم می شود.

 

طالع بینی متولدین ماه آبان

یک پاسخ به “طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه آبان”

  1. مهسا گفت:

    مرسیییی عزیییییزم. مثل همیشه عالی??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد