طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه فروردین

طالع بینی ماهانه سایت فالوده| آذر ماه 98 

طالع بینی ماه فروردین: روزهای پر از استرس را سپری می کنید. در فکر انجام یک کاری هستید که برای انجام آن مردد هستید. ولی انجام بدهید در هر رابطه که باشد موفقیت و سربلندی دارید. خیلی حرف پشت سر شماوخانواده شماست که هم تعریف خوبی شماست و هم بد گويی شما را می کنند. مشکلات زیادی به زودی به سمت شما می آید که باید در این شرایط خیلی صبور باشید تا کم کم از این شرایط بیرون بیایید و این مشکلات باعث چند تا شر و ناراحتی و حرص و جوش و بغض و گریه برای شماست به هر حال صدقه بدهید شاید این شرایط دفع شود.

اگر متاهل هستید یک موضوعی باعث اختلاف و دعوا بین شما و همسرتان خواهد شد. که این موضوع به خاطر یک پنهان کاری است که شما به تازگی داشته اید و این پنهان کاری شما رو می شود و باعث این ناراحتی و اختلاف خواهد شد. دوست زياد دارید و یک جایی در یک مکان بایک دوست زیاد نشست و برخاست دارید که این محیط اصلا محيط خوبی برای شما نیست و با این فرد زندگی شما روز به روز رو به نابودی می رود پس تا زود است از این شخص دوری کنید وقطع رابطه داشته باشید.

خبری در راه است که از شنیدن این خبر متعجب می شوید و برای چند لحظه هیجان زده خواهید شد در این ماه، یک سری اشتباهات دارید چه مجرد هستید و چه متاهل که این اشتباهات اسباب یک سری مشکل و دردسر برای شما می شود که هم افسوس می خورید و هم پشیمان می شوید.

یک پول خوب برای متولدین این ماه می آید که این پول زود هم خرج می شود. اگر صاحب فرزند هستید و این فرزند شما ح يا چ یا خ يا ج دارد یک سری حرص و جوش از دست این فرزند می خورید که کلافه می شوید.افراد زیادی از شما ناراحت هستند ، بروید و دلشان را به دست بیاورید مخصوصا اگر آقاهستید چون چوب اين دل شکستن هارامیخوریدو نفرين و آه زیادی پشت سر شماست که پشت سرهم پاگير زندگی شما می شود، به یک جابجایی فکر می کنید که خودتان یک کم خونسرد هستید.

اگر دنبال روی این جابجایی بشوید صددرصد صورت می گیرد فقط این خودشما هستید که خیلی دست دست می کنید و قدرت ریسک کمی دارید. اگر فردی در زندگی شماست که به او علاقه مند هستید این فرد فقط به پولو موقعيت شما فکر می کند و اگر ابراز علاقه می کند این علاقه دروغ است و مراقب باشید که گول ظاهرى این فرد رانخورید فردی پنهان کار هستید و سیاست زيادى دارید و افرادی که دور و برتان هستند از این رفتار شما زياد حرص می خورند و کلافه می شوند و دائم خبرچینی کارهای شما را می کنند ولی به زودی دو یا سه تا رازتان فاش می شود و دست شما برای این افراد رو خواهد شد. به یک جشن و مهمانی و عروسی دعوت می شوید که شرکت می کنید و خیلی به شما خوش میگذرد.

اگر با فردی دلخوری يا کدورت دارید آشتی می کنید و خودتان باید بروید و ناز این فرد را بکشید چون این فرد لجباز است و به سمت شما نخواهد آمد. یک پیشرفت و موفقیت مالی دارید. اگر شاغل هستید و به خاطر این ترقى حسودان زیادی دارید یا پیدا می کنید و همه حسرت شما را می خورند. سفری برون مرزی دارید که پيگير رفتن به این سفر می شوید. این سفر بسیار خوب است. سعی کنید از لحظه به لحظه این سفر لذت ببرید. از یک مسیر اداری یا قانونی که دنبال خبر يا هر کاری هستید به نتیجه خوبی می رسید طوری که از ته دل می خندید و شاد هستید.

3 پاسخ به “طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه فروردین”

 1. Sana گفت:

  مرسی.?
  ماه های بعدی کو؟؟

 2. Saraaaa گفت:

  Mercc
  Hamin emshab mishe baqie maha ro ham bzarin?

 3. فضیله گفت:

  سلام ماهایه بعدی کو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد