طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه تیر

طالع بینی ماهانه سایت فالوده| آذر ماه 98 

 

طالع بینی متولدین ماه تیر: فردى شما را زیاد دوست دارد که يا خبر دارید یا اگر بی خبر هستید بدانید که این فرد شما را خیلی دوست دارد. اگر متاهل هستید شايد همسرتان باشد. اگر اهل نماز هستید سرسجاده افرادی که س يا ش دارند دعایشان به زودی به استجابت می رسد و رحاجت روا می شوند و سر سجاده هرچی از خداوند می خواهدطلب کند زود به این فرد نظر خواهد کرد.

حرف زیاد پشت سرتان است و همه با تلفن پشت سرشما حرف می زنند که اگر به گوشتان برسد خیلی ناراحت و دلخور میشوید. گاه گاه برای دل خودتان گریه می کنید و تا گریه نکنید آرام نمیشوید اگر صاحب فرزند پسر هستید برایش صدقه بدهید یک خطر از سر این فرزندتان رد می شود مخصوصا اگر اهل سفر دریایی هستيد يا در جای دریایی زندگی می کنید این سفر در رابطه با یک مسیر دریایی است.

شاید اهل شمال باشید و بخواهید به دریا بروید به هر حال خطر هست صدقه حتماً فراموش نشود خوش قلب و مهربان هستید به این خاطر اطرافیان همه شما را دوست دارند. یک پول بزرگ برای شما در راه است که برای این پول زیاد انتظار کشیدید شاید یک وام باشد به هر حال به زودی به دست شما می آید و این پول را برای رسیدن به اهدافتان و نقشه هایتان خرج می کنید ولی به شادی خرج می کنید و خوشحال و راضی هستید.

اگر در اسم يا فامیل شما پ يا ر يا ز با ژ دارد يا در فامیل شما به زودی یک رختخواب و بیماری را پشت سر می گذارید که این بیماری هزینه زیادی هم روی دست شما يا همسرتان يا خانواده تان می گذارد. افرادی که در مسیر درس و دانشگاه هستند به زودی موفقیت های زیادی در این زمینه دارند که به سربلندی می رسید و اطرافیان همه به شما حسادت می کنند و حسرت شما را می خورند.

یک جابجایی در پیش دارید اگر شاغل هستید يا این جابجایی مربوط به محل کارتان است يا اين جابجایی ونقل مکان مربوط به محل زندگی شماست امادردسر زیادی برای شما دارد و از بابت این جابجایی خیلی اعصابتان خرد است ولی حتما جابجا خواهید شد.

مجردین این ماه یک فرد که رفته است و در حال حاضر از زندگی شما اخراج شده است دوباره خيلى زود به سمت شما برمی گردد و دوباره می خواهد با شما در ارتباط باشد و پشیمان است اگر برای شما مقدور است یک فرصت دوباره به این فرد بدهید تا بتواند بدى که در حق شما کرده است جبران کند زود رنج و حساس هستيد وسرچند تا حرف برای چند روز یک رنجش و ناراحتی دارید که به احتمال زیاد از همسرتان است که می رنجید.

يك پیشرفت در رابطه با یک چهاردیواری وملک دارید  اگر دارید که ملکتان به زودی ترقی می کند و به قیمت این ملک اضافه می شود اگر ندارید می خرید و در این خرید برد زیادی می کنید و پیشرفت می کنید اگر مجرد هستیددر یک شرایط ازدواج قرار می گیرید چه خانم هستید و چه آقا هستيد که این شرایط را خودتان پوچ می کنید و راضی به این وصلت نیستید و دنبال عشقتان هستيد.


با یک مسافر که از خارج از ایران می آید دیدار دارید و شاید یک سوغات از این فرد دریافت کنید افرادی که شاغل هستند و شغل این افراد به هوا و فضا ربط دارد شاید مهماندار هواپیما يا خلبان و يا … هستند به زودی افزایش درآمدو روزی دارند که این باعث شادی و خوشحالی این افراد می شود.

ناشکر هستید با وجودی که زندگی خوبی دارید و آرامش زیادی در زندگی شما وجود دارد ولی از این شرایط اصلا راضی نيستيد ولی شرایط شما بسیار خوب است و سعی کنید خداوند را زیاد شاکر باشید. در چند تا جمع شلوغ شرکت می کنید که یک کم چشم می خورید حواستان باشد حتماً صدقه بدهید و اسفند دود كنيد چون اين چشم به شما می خورد و از این بابت یک ضرر و زیان خواهد داشت

3 پاسخ به “طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه تیر”

  1. yasaman گفت:

    merci alie

  2. Eliiiii گفت:

    ????????دقیقا درست بود

  3. مرمر گفت:

    عاليييي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد