طالع بینی سال 1399 – متولدین مهر

طالع بینی متولدین مهر در سال 1399 : در بهار متولدین مهر از هارمونی و آرامش در روابط خود لذت خواهند برد. فعل و انفعالات و شیدایی تازه ای را در رابطه احساسی خود تجربه خواهید کرد. همه چیز مطابق نقشه هایتان پیش خواهد رفت. از این آرامش و ثبات برای حل مسائل جدی تر استفاده کنید. برای استراحت و تفریح خود نیز زمانی را در تابستان امسال در نظر بگیرید.با گذر از نیمه اول سال، طالع بینی فالوده به شما پیشنهاد میکند که توجه داشته باشید.

 نباید به خاطر رابطه جدیدتان از مسائل و رویداد های مهم غافل شوید. اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است یک فرصت شغلی سودمند را از دست بدهید که دیگر تکرار نخواهد شد.

تعدادى متولد مهر كه از سال پيش خيلى مشكلات را پشت سر گذاشته اند امسال مورد عنايت كائنات قرار گرفته اند و گره ای از زندگی شان در حال باز شدن است و از یک مشکل بزرگ که خیلی وقت است درگیرش هستند خلاص میشوند و بیرون می آيند. دختران مهر ماهى پشتکار خوبی دارید و اگر اراده کنید کاری را انجام دهید آنقدر پیگیر میشوید تا موفق بشوید.

تا چند ماه آينده بر سر یک دوراهی قرار ميگيريد و این دوراهی برای شما خیلی سخت است و براحتی از آن بیرون می آیید ولی با مشاوره اگر جلو بروید این شرایط را پشت سر میگذارید و آرامش میگیرید.خبری خوش دریافت میکنید که این خبر تاثیر خوبی روی زندگی و آینده دارد حتی اگر عشقی یا احساسی باشد.

متاهلين مهر در برج ٧ تا ١٠ امسال چند لج و لجبازی با شریک زندگیتان داید که اگر کوتاه بیایید بهتر است و زودتر تمام میشود چون آخر و عاقبت این لجبازی پشیمانی است پس اگر نشود خیلی بهتر است. چند خانم و آقاى مهر ماهى از دست یک فرد که الف دارد زیاد حرص میخورید و دلتان میخواهد گاهی این فرد را خفه کنید و صبر و تحمل شما نسبت به این فرد کم میشود.

در فصل خنكى و سردى مسافرتی دارید که دسته جمعی میروید و این سفر بگو بخندهای زیادی برای شما دارد و برای روحیه خسته شما این سفر خیلی مناسب است و تغییر روحیه عالى دارید.آقايان متولد مهر امسال اصلاً در زمان مشكل سعی نکنید مسائل را با زور پیش ببرید.

در عوض بپذیرید که همیشه نمی توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. با پذیرش این موضوع حال بهتری خواهید داشت و دیگر مجبور نخواهید بود با اضطراب و نگرانی زندگی کنید. به سلامت خود نیز توجه داشته باشید. حتی یک سرماخوردگی ساده را اين روزها دست کم نگیرید.

خبر خوش فالوده به متولد مهر اين است كه با رسیدن پاییز و زمستان، متولد مهر دیگر فرصت زیادی برای استراحت نخواهد داشت و فقط پيشرفت نصيبش ميشود و مشغله هاى لذت بخش ، خداروشكر چه چيزي بهتر ازين. خانم هاى جوان و عاشق متولد مهر در ٩٩ با عبور از بحرانی در رابطه احساسی خود مجبور خواهید شد اولویت های خود را تغییر دهید.

مطابق آنچه که در طالع بینی شما آمده است، در تير تا آذر ٩٩ کار های انباشته شده بسیاری خواهید داشت که لازم است به آنها رسیدگی کنید. به سبب داشتن روحیه ای رقابت طلب، همه چیز را به خوبی مدیریت و حل خواهید کرد. مسئله مهم آن است که نومید و تسلیم نشوید، سعی کنید به خود و اطرافیان خود انگیزه دهید.

در آن هنگام می توانید انتظار پیشرفت در حرفه خود را داشته باشید، که البته سزاوار آن بوده اید. بالاخره ثمره تلاش خود را خواهید دید. تنها کافیست قدمی برداشته و این شانس را دریابید.متولدین مهر شخصیت های ایده آلی هستند که دارای مهارت های اجتماعی قوی، جذاب و زیبا هستند. اعداد شانس متولدین مهر ماه در سال جديد شامل شماره۷، ۲۰، ۵۵، ۷۷ و ۸۶ می شود

متولد برج ميزان امسال شديداً تحت سلطه خداوند قرار دارد. متولدین برج ميزان افرادی عاقل و سختکوش هستند. به خصوص در نیمه های سال طالع بینی مثبتی خواهید داشت. در میان بی قراری و آشوبی که اوایل سال با آن رو به رو هستید، با مسائل قابل توجهی نیز در زمینه روابط خود مواجه خواهید بود. اما با عبور از موانع مجددا دوران مثبت و با ثباتی را پیشرو داشته و فرصتی برای تفکر خواهید یافت.

بين ماه هاى شهريور تا مهر ٩٩ در یک بن بست مالی خفيف قرار میگیرید و برای چند روز در چه کنم چه کنم مالی بسر میبرید شاید برای دادن یک قسط یا یک وام باشد یا بدهی دارید بهرحال یک بن بست مالی چند روزه خواهید داشت ولی این پول جفت و جور میشود و مشکل مالی شما حل میشود فقط یکم زمان بر است باید حوصله کنید و صبور باشید.

تعدادى از مهر ماهياى فالوده اي از یک علی نام تا چند وعده ديگر یک دلخوری چند روزه دارید که یکم با این فرد سرسنگین میشوید. چند خانم و آقاى متولد برج ميزان امسال در فصل تابستان يا زمستان یک مشکل در رابطه با دهان و دندان دارید که به احتمال زیاد کارتان به دکتر کشیده میشود.

شما فوق العاده خوش قلب و مهربان هستید ولی زودرنج هستید و از کوچکترین چیزی خیلی دلتان میگیرد و به شما برمیخورد سعی کنید این اخلاق را از خودتان دور کنید چون فقط به خودتان آسيب روحى ميزنيد. مجردهای متولد ماه مهر در سال جديد چند فرصت عشقى خوب داريد كه در اين بين به فردی علاقمند مى شويد و با اين شخص بحثهای زیادی داريد که در این بحثها شاید خودتان مقصر اصلی باشید و باید کوتاه بیایید و سکوت کنید تا همه چیز به حالت اول برگردد و گذشت داشته باشید و دست از غرور و لجبازی بردارید.

پاييز ٩٩ سفری به شمال يا جنوب كشور دارید که برای رفتن به این سفر ذوق زياد دارید و یکدفعه هم راهی اين مسافرت میشوید خيلي خوب است این مسافرت را از دست ندهید و حتی اگر با عجله جور شد بروید چون فرصت خوبی است. امسال از یک حمید نام یا محمد نام خبری خوش دریافت میکنید که كلى تعجب ميكنيد و برای چند ساعت یا چند روز هیجان زده هستید.

مجردهای برج ميزان که بالای ۳۰ سال هستند در سال جديد در یک شرایط ازدواج قرار میگیرند چه آقا هستند و چه خانم این ازدواج خوب است فقط نیاز به شناخت بیشتری برای شما دارد تا بتوانید به خلق و خوی این فرد پی ببرید و این ازدواج را سرسری نگیرید و بیشتر روی این انتخاب دقت داشته باشید و بی گدار به آب نزنید.

چند بار شده كه متوجه شديد دست شما بي نمک است و به هر کس که خوبي ميکنيد بي وفايي ميبينيد ولى همچين چيزي نيست به نيمه پر ليوان نگاه كنيد انها لياقت محبت بيشتر از يك مهرماهى را نداشتند و ظرفيت شان كم بوده و مثل چهارپايي لگد به محبت شما پرت كردند پس همان بهتر كه حذف شوند.

به سفرى مذهبى در شهريور يا آذر ميرويد و در اين سفر خريد زيادي هم داريد دست پر از اين سفر برميگرديد. ارديبهشت يا خرداد ٩٩ از رازي باخبر ميشويد که اين راز مربوط به يکي از نزديکان شماست و خيلي از فاش شدن اين راز تعجب ميکنيد و شايد براي چند روز اين موضوع فکرتان را درگير و مشغول کند.

امسال اگر دنبال وام هستيد يکم دوندگي دارد ولي اين وام هر چي هست به دست شما ميرسد و يکسري از گرفتاري هاى مالي شما را حل خواهد کرد.تعدادى از متولدین عاشق ماه مهر در ابتدای سال با مشکلی در زمینه اشتغال رو به رو خواهند شد. ممکن است در محل کار شما تغییری در بین مافوقین و یا محیط کار ایجاد گردد.

لذا شما مجبور به تلاش بیشتر خواهید بود که منجر به از دست دادن وقت آزادتان می شود. این موضوع ممکن است در روابط شما مشکلاتی ایجاد کند. با شک و تردید شریک احساسیتان نیز رو به رو خواهید شد، پس سعی کنید حداقل در طول هفته یک بعد از ظهر را به او اختصاص دهید تا مشکلات برطرف شوند

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین مهر در سال 1399

10 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین مهر”

 1. مریم گفت:

  مثل همیشه عااالی ممنون از تلاش های شما فالوده عزییز و دوس داشتنی

 2. دریا گفت:

  عالی…
  ازتون تشکر میکنم
  🌹🌹🌹

 3. آتنا گفت:

  مرسی فالوده عالی بود🌹🌹🌹

 4. افسون گفت:

  ممنون عزیزم تا حدی درست بود…

 5. افسون گفت:

  انشاالله همینطور باشه.👌👌👌

 6. یزدان فراقی گفت:

  خیلی جالب بودمن میخوام مهاجرت کنم جه جوری میتونم از توانایی شماستفاده کنم منظورم اینه که شما فال میگیرید ادمین عزیز.
  مرسی ممنون

 7. یزدان فراقی گفت:

  سلام جه جوری میتونم از توانایی شماستفاده کنم منظورم اینه که شما فال میگیرید ادمین عزیز.
  مرسی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد