طالع بینی سال 1402 – متولدین مهر

 

طالع بینی نیمه اول سال 1402 برای متولدین مهر:

یک سری از آقایان دهه ۵۰ ، ۶۰ و یا ۷۰ که نگرانی های قانونی و دادگاهی دارید و در گیر یک کار قانونی و اداری هستید قطعا گره از کارتان باز می شود و در نیمه اول سال راه برایتان باز می شود و افراد کار درستی سر راهتان قرار می گیرد و اخبار خوش می شنوید و از این بحران صد درصد بیرون می آیید . از ناراضی بودن و گله کردن دست بردارید و واقعیت های زندگی و نیمه پر لیوان را ببینید و از مسیر لذت ببرید ، به یاری خداوند گره های کوچک و بزرگ باز میشوند و صد در صد به آرامش و پیروزی می رسید . یک سری از آقایان مهر ماهی مشکل مربوط به دندان دارید تا برج ۳ یا ۵ دارید که این موضوع را پیگیری می کنید و هر طور شده این مشکل را رفع می کنید ولی باز هم خیلی سهل انگاری می کنید . برای یک مریض خیلی نگرانی دارید حتما مریض شما شفا دارد و راه خیر و معجزه برایش باز می شود و از بستر بیماری بیرون می آید فقط توکل تان به خدا باشد و کاملا امیدوار به آینده بیماری این شخص باشید . در ماه تیر و خرداد شما پیروزی های خوبی دارید و انگار سوار بر اسب مراد می شوید و یک دشمنی برایتان خاتمه پیدا می کند و با کسانی که برایتان شمشیر کشیده بودند و روبه روی شما بودند به صلح و توافقی می رسید و راه آشتی دارید البته توصیه می شود اگر هم آشتی کردید آدم قبل نباشید چون شما خیلی زود آدم ها را باور می کنید پس آهسته و عصا به دست حرکت کنید . شما عاشق پول هستید و خوش روزی هستید و پول و برکت و سرمایه جلوتر از خودتان سر راهتان قرار می گیرد . شغل و منبع در آمد شما دو تا می شود .

طلسم کائناتی از بین بردن دعا،بستگی و جادو

افرادی که فکرش را هم نمی کنید برایتان برکت می آورند . انسان های خیری سر راهتان قرار می گیرند ولی در هر صورت خودتان از زندگی ناراضی هستید و دائم غر می زنید و با تمام لطفی که خداوند به شما داشته است در زمینه کاری و مالی باز هم فکر می کنید که به اندازه زحمت و لیاقت تان برداشت نمی کنید . در اواسط ماه خرداد شرایط از نظر زندگی حرفه ای برای شما تغییر می کند و از کار هایی که انجام می دهید لذت خواهید برد ، ممکن است با بحث های کوچک و بزرگی روبه‌رو شوید ولی سال جدید دیدگاه عمیق تری نسبت به کمیت و کیفیت زندگی تان خواهید داشت . یک سری از متولدین جوان که حامی خانواده تان هستید یک فشار مالی را برای خانواده تان می پوشانید و جبران می کنید ولی بار این موضوع روی دوش خودتان خواهد افتاد ، شاید با هزینه‌ ای غیرمنتظره‌ در خانواده رو به رو شوید که در هر صورت رفع و رجوع کردن آن را شما به عهده می گیرید . ناشکری نکنید و سپاسگزاری کنید چون این لطف خداوند به شماست و احساس تنهایی را از خود دور کنید تا دایره دوستان تان بیشتر شود و آدم های خوبی سر راهتان قرار بگیرد . امضای یک سند و خریدن چیزی که فاکتور دارد یا دریافت یک برگه چک یا خریدن طلا یا شی گران قیمت را انجام می دهید که مدت ها انتظارش را کشیده اید و این برای شما مثل برآورده شدن آرزوست و اصلاً فکرش را نمی کنید که انقدر آسان به دست بیاید ولی به دست می آورید . تلفن های عاطفی زیادی دارید و از فردی است که شما را دوست دارد . برنامه یک سرمایه گذاری را در سال جدید دارید که برای آن نقشه های زیادی کشیده اید و این سرمایه گذاری برای شما جفت و جور می شود یا اگر شراکتی در کار باشد انجام می شود و خیلی پربار است . نگرانی های زیادی دارید ولی پوچ و بی مورد است . اگر سال گذشته نذری کردید در اوایل سال جدید یک حاجت مهم شما رو خواهد شد .

اگر در انتظاری بزرگ به سر می برید به زودی از این چشم انتظاری در هر رابطه که هست بیرون می آیید و خبرهای خوشی برای شما در راه است که از رسیدن این اخبار چشم انتظاری شما پوچ می شود . امسال یکی از زیباترین سال های زندگی تان را قطعا تجربه می کنید و دست تان به آرزوهای تان نزدیک می شود و بخشی از آرزوهای تان به دست می آید . از خوب ترین ماه هایی که در نیم سال اول تجربه می کنید ماه های ۲ و ۶ می باشد که برایتان پر از لبخند و اخبار خوش و پیروزی است و از دو دلی و بلاتکلیفی های کاری و احساسی خروج می کنید . در اواسط ماه سوم پشت میز رفتن و دیدارهای خوب و دیدارهایی که منجر به سند زدن می شود دیده می شود ولی از نگرانی و نارضایتی دوری کنید چون هر چیزی که برایتان اتفاق می افتد شما در نهایت یک ایراد یا نقص در آن پیدا می کنید ولی شمعی در زندگی تان روشن می شود که باید از خدا سپاسگزاری کنید . یک خبر خیلی خوش در چند هفته ی اول بهار از یک ( م ) نام دارید که در ارتباط با خودتان خواهد بود و خیلی از شنیدن آن خوشحال می شوید . یک سری از متولدین دهه ۶۰ یا ۷۰ که مجرد هستید امسال ۱۰۰ در ۱۰۰ آشنایی و دوستی منجر به ازدواج دارید که خیلی دلبستگی روی این عشق پیدا می کنید و مطیع و دوستدار این شخص می شوید و این آشنایی روی خلق و خوی شما تاثیر مثبتی می گذارد .

شما انسان توانمندی هستید اما در نیم سال اول شانس هم با شما خیلی یار است یک سری خوش شانسی ها دارید . آقایان شاغل مهر ماهی در سال جدید مشعل پیروزی را در دست می گیرید و غصه هایتان تمام می شود . افراد منفی از زندگی تان حذف می شوند و دشمنی ها تمام می شود و اتفاقات بسیار خاصی دارید و کلید تمام نگرانی هایتان به دست تان می آید . افرادی که سنگینی داشتید و دعایی روی شما بوده است قطعا این زنجیر از پای شما باز می شود و رهایی دارید و اتفاقات بسیار خوشایندی دارید ، از حسادت کردن بیرون بیایید و رقابت پیشه کنید که قطعا خیلی برایتان بهتر است . تعدادی از متولدین زیر ۳۵ سال مهر ماهی ر نیم سال اول یک جراحی دارید که این جراحی بیماری نیست و برای زیبایی است و به خود شما بستگی دارد که انجام بدهید ولی اگر صورت بگیرد برای شما خوب است و به هدفتان می رسید .

طالع بینی نیمه دوم سال 1402 برای متولدین مهر:

( م ) ، ( د ) ، ( ن ) ، ( ح ) و ( ز ) نام های مهر ماهی تا برج ۸ یا ۹ سال جدید خبر هایی در رابطه با یک مراسم خواستگاری یا جشن عقد و عروسی در پیش دارید که یک سری دوندگی و پیگیری و خرج در این راه انجام می دهید که به خوشی است . تا برج ۶ یا ۷ برخی از متولدین یک جابجایی دارید که این جابجایی با هزینه بیشتری برایتان همراه است ولی با این حال جابجایی ۱۰۰ در ۱۰۰ است و برای شما همراه با آسودگی خاطر است ولی اگر جا به جایی تان به بعد از برج ۷ موکول شود امسال خیلی بن بست در این جا به جایی دارید و دوندگی زیاد می کنید و شاید برای برخی از متولدین یک سری نارضایتی وجود داشته باشد . یک سری از افراد جوان مهر ماهی که از نظر عاطفی سردی یا شکستی در گذشته داشته اید و کسی از زندگی شما رفته است در نیم سال دوم دوباره با او آشتی می کنید و بازگشت معشوق دارید و یک خوشحالی و شادی دارید که این شادی مدت هاست از شما دور بوده است ولی این فرصت به شما رو می کند و به یکی از خواسته های قلبی تان می رسید . به واسطه یک تماس تلفنی جایی برای دیدن کسی می روید که این دیدار با هر که هست از لحاظ عاطفی برای شما بسیار نیک و پربار است و آن خواسته قلبی شما را عملی می کند . کمی ترس و نگرانی مالی دارید ولی بر طرف می شود . دست یک دوست که با شما دورویی داشته است برای شما رو می شود که او را از زندگی تان حذف می کنید و این خواست کائنات است و مصلحت بزرگی برای شما است.

طلسم کائناتی افزایش رزق و روزی

اگر خانم متولد دهه ۶۰ ، ۷۰ یا ۸۰ ای هستید برای هر چه که در سال جدید انتظار می کشید این انتظار شما تا پاییز ۱۴۰۲ بر طرف می شود و چیزی که منتظرش بودید را به دست خواهید آورد و به خواسته های قلبی تان می رسید . برخی از جوان های طالع با چند نفر که صاحب احترام و مورد تایید اطرافیان هستند تا آبان یا آذر ماه سال جدید ملاقات دارید که این ملاقات برای شما پربار است و به یک هدف بزرگ از این نشست و گفتگو می رسید . معده درد در اواسط پاییز دارید و این درد کمی شما را کلافه می کند . اگر خانم هستید و در نام خود حرف ( ف ) یا ( الف ) دارید یک مشکل بزرگی خانوادگی یا مالی شما که در آن قرار دارید در نیمه دوم سال حل خواهد شد و کسی در این رابطه شما را حمایت خواهد کرد . از دست شخصی حرص و جوش می خورید ولی بی فایده است و باید او را تحمل کنید . دست به یک کاری می زنید که پشیمان می شوید سعی کنید در انجام هر کاری که می خواهید انجام بدهید با افراد با تجربه مشورت کنید تا دچار مشکل و پشیمانی نشوید . فردی عاشق هستید و اگر به کسی علاقه دارید در عواطف و احساسات غیر قابل کنترل هستید و باید تا حد آخر جلو بروید حتی اگر نه بشنوید . برخی دیگر از متولدین آقا یا خانم که در بلاتکلیفی درباره ی شخصی که دوستش دارید هستید او شما را دوست دارد و تا پاییز سال جدید برای شما این بلاتکلیفی تمام می شود . متولدین مهر ماهی که قصد ازدواج دارید این راه برای شما تا اواخر دی ۱۴۰۲ باز خواهد شد ولی خودتان یک سری نا امیدی ها در ذهن تان دارید که بیشترتان از روی احساس و تشویش های فکری تان است سعی کنید این ترس یا نا امیدی مخفی درون تان را پوچ کنید چون از شما اعتماد به نفس کافی را می گیرد . یک سری از متاهلین در اوایل نیم سال دوم در محیط خانوادگی بحث و اختلاف دارید که یک ناراحتی برایتان درست می کند ولی خودتان هر دلخوری باشد را رفع می کنید و جو آرامش را دوباره به خانواده تزریق می کنید . برخی از متولدین یک سفر خارج از شهر دارید که از اواسط مهر ماه پیگیر رفتن به آن می شوید.

طلسم کائناتی گشایش و رفع گره های پیچیده

دوستان زیادی دارید که با آنها ارتباط گفتگو دارید ولی اکثرا با شما دو رو هستند مراقب حرف زدن تان با این افراد باشید . یک سرما خوردگی دو هفته ای یا کمی بیشتر در نیمه دوم سال برخی از افراد طالع دارید که این اتفاق شما را وادار به استراحت و رفع کسالت می کند و برطرف می شود . با فردی اوقات تلخی های زیادی دارید که از دست او می رنجید ولی چاره ای جز تحمل کردن ندارید و باید با او بسازید چون مجبور به سازش هستید . یک سری از متولدینی که شاغل هستید و در مکانی شخصی یا خصوصی فعالیت دارید یک پیشرفت و ارتقا در نیم سال دوم ۱۴۰۲ در پیش دارید و آن را به دست می آورید که این اتفاق همراه با افزایش درآمد برایتان خواهد بود . اگر خانم ( س ) ، ( ل ) یا ( ن ) نام هستید در برج ۱۰ یا ۱۱ سری تحولات دارید که تا حدودی مسیر زندگی شما را عوض خواهد کرد و فعالیت هایتان بیشتر خواهد شد . متاهلین تا پاییز امسال یک خبر مهم از سمت یک فردی که ( ح ) یا ( ج ) در نام یا فامیلی خود دارد دریافت می کنید و موضوع مبهمی برایتان شفاف می شود و دست به یک سری تغییرات در تصمیم هایتان می زنید .اگر به فکر تغییر ظاهری هستید چیزی مانند جراحی زیبایی یا به فکر تغییری در کاهش یا افزایش وزن و اندامتان هستید این کار ۱۰۰ در ۱۰۰ شدنی است و استارت آن را در اواخر نیم سال اول می زنید فقط باید برای این تغییر تلاش کنید . چشم های زیادی دنبال شماست و خواهان زیادی دارید و همه شما را دوست دارند و این به خاطر خلق و خوی شماست . یک سری از دهه ۶۰ یا ۷۰ های طالع تا برج ۹ سال ۱۴۰۲ با یک شخص جوان تر از خودتان یک لج و لجبازی پیدا می کنید که در این لجبازی بازنده هستید کوتاه بیایید به نفع خودتان است.

برای گرفتن فال شخصی به  آیدی زیر در تلگرام پیام دهید:

  faaloodehadmin

 

برای تهیه مجرب ترین و موثر ترین فرمول ها و طلسم های کائناتی(لوح جلیل،جذب عشق،باطل سحر و بستگی،بازگشت معشوق،مربع اعظم،افزایش رزق و روزی و…) وارد سایت زیر شوید:

Kaenati.com 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد